Region Tour Expo Trenčín 2016

Region Tour Expo Trenčín 2016

Region tour Expo 2016

Záštitu nad výstavou REGION TOUR EXPO 2016 prevzal
Roman Brecely - minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Spoznajte čaro blízkych regiónov

Slovenské pochúťky ako aj tipy na letnú dovolenku či predĺžený víkend ponúkli trenčianske májové výstavy

Na výstavisku Expo Center Trenčín sa v dňoch 13. až 14. mája konal 5. ročník výstavy cestovného ruchu regiónov REGION TOUR EXPO, spoločne s ktorým sa konali Ľudové umelecké remeslá a prvýkrát aj výstava slovenských produktov CHUŤ SLOVENSKA určená pre milovníkov dobrého jedla, pitia a produktov vyrobených na Slovensku.

Region Tour Expo Trenčín 2015 - 1Region Tour Expo Trenčín 2015 - 2

Podtitul výstavy REGION TOUR EXPO „Spoznajte čaro blízkych regiónov“ napovedá, že sa toto podujatie sústredí na cestovný ruch najmä Slovenska a Českej republiky. Návštevníkom ponúka možnosť urobiť si prieskum ako a kde možno čo najpríjemnejšie stráviť voľný čas a dovolenku. Zároveň im organizátori chcú ukázať koľko krásy je v blízkych regiónoch a ako veľa im môžu ponúknuť.

     Slovensko ako dovolenková destinácia ponúka príležitosti na dobrodružné výlety ale aj pokojnú rodinnú dovolenku. Naše prírodné krásy ako aj kultúrne pamiatky predstaví na výstave REGION TOUR EXPO domáci Trenčiansky samosprávny kraj, Trnavský samosprávny kraj, Žilinský turistický kraj a s vlastnou expozíciou sa odprezentuje i Mesto Dubnica nad Váhom. Svojich reprezentantov bude mať aj Národná sieť slovenských miestnych akčných skupín, z ktorých sa na trenčianskom výstavisku predstaví MAS Kopaničiarsky región, MAS Vršatec, MAS Dudváh, MAS Naše Považie, MAS Terchovská Dolina, OOCR Dudince, OOCR Horné Považie a OZ Zlatá cesta. Ak by ste chceli stráviť svoju letnú dovolenku pri vode s možnosťou využitia rôznych atrakcií rozhodne navštívte expozíciu Regiónu Senec a jeho Senecké jazerá. Na výstave sa predstaví aj novootvorený wellness & spa hotel PANORAMA**** Trenčianske Teplice a Kúpele Vyšné Ružbachy, ktoré patria k najstarším kúpeľom na Slovensku.

Region Tour Expo Trenčín 2015 - 3Region Tour Expo Trenčín 2015 - 4

Česká centrála cestovního ruchu Czech Tourism v rámci svojej expozície sprostredkovala krásy Moravskoslezkého kraja a zaujímavá bola aj prezentácia Lázní Luhačovice. Centrála cestovného ruchu - Jižní Morava a Východná Morava vám otvorila srdce Moravy - krásy kraja, možnosti spoločenského i kultúrneho vyžitia, kultúrne pamiatky a všetko za čím sa budete radi opäť vracať. Aktívny relax aj v podobe rozsiahlych cyklotrás nájdete práve na Morave. Vďaka dobre vybudovaným cyklotrasám môžete spoznávať krásy Mikulovska. Trošku viac pokoja a liečivosť českých prameňov predstavila Lázně Hodonín, Lázně Lednice a Royal Spa Luhačovice.

Jarmok 1jarmok 2

      Na piatom ročníku výstavy REGION TOUR EXPO ste mohli nájsť v rámci expozície Trenčianskej regionálnej komory SOPK aj zástupcu Srbska – Obchodnú komoru krajov Unsko – Sanskog a Regionálnu obchodnú komoru zo Zaječara.

Spoločne s výstavou cestovného ruchu regiónov sa konal aj 4. ročník celoslovenskej cukrárskej výstavy TORTY & svet pečenia.

Region Tour Expo Trenčín 2016

Termín konania: 13. - 14. 5. 2016
Miesto konania: areál výstaviska Expo Center Trenčín

Region Tour Expo Trenčín 2016 1
Region Tour Expo Trenčín 2016 2
Region Tour Expo Trenčín 2016 3
Region Tour Expo Trenčín 2016 4
Region Tour Expo Trenčín 2016 5
Region Tour Expo Trenčín 2016 6
Region Tour Expo Trenčín 2016 7
Region Tour Expo Trenčín 2016 8
Region Tour Expo Trenčín 2016 9
Region Tour Expo Trenčín 2016 10
Region Tour Expo Trenčín 2016 11
Region Tour Expo Trenčín 2016 12
Region Tour Expo Trenčín 2016 13

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím