ITF Slovakiatour 2010

ITF Slovakiatour 2010

V dňoch 21. - 24. januára 2010 sa vo Výstavnom a kongresovom centre Incheba Bratislava uskutočnil 16. ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR . Hlavnou myšlienkou a zároveň aj mottom veľtrhu bola „KVALITA“. Počas štyroch dní svoje ponuky na ploche 34.500 m2 predstavilo návštevníkom rekordných 536 vystavovateľov z 32 krajín. Naša agentúra sa tejto výstavy zúčastňuje pravidelne a samozrejme nechýbala ani na tomto ročníku tohto najväčšieho slovenského veľtrhu cestovného ruchu.

Okrem cestovných kancelárií a 20 národných centrál cestovného ruchu si návštevníci mohli prezrieť ponuku slovenských kúpeľov, lyžiarskych stredísk, regiónov, všetkých samosprávnych krajov a Bratislavy, historických miest i rázovitých obcí s bohatým odborným a kultúrnym programom.

Veľtrh ITF Slovakiatour sa za 15 rokov svojej existencie stal najvýznamnejším veľtržným podujatím na Slovensku. Prehľadnosť ponuky cestovných kancelárií a služieb v oblasti cestovného ruchu, zahraničných turistických zaujímavostí, krajín a regiónov, ako aj domácich regiónov zaraďuje veľtrh medzi najdôležitejšie veľtrhy svojho druhu v strednej Európe.

Už tradične sa konala spolu s veľtrhom gastronómie DANUBIUS GASTRO a súborom špecializovaných výstav. Spojenie veľtrhu cestovania a gastronómie je z hľadiska cielenej návštevnosti správnym rozhodnutím a odborné média ho označujú za najatraktívnejšiu výstavnú kombináciu na Slovensku vôbec.

ITF Slovakiatour 2010 1
ITF Slovakiatour 2010 2
ITF Slovakiatour 2010 3

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím