Region Tour Expo Trenčín 2015

Region Tour Expo Trenčín 2015

Region Tour Expo Trenčín 2015

Spoznajte čaro blízkych regiónov

Region Tour Expo Trenčín

4. ročník výstavy cestovného ruchu regiónov REGION TOUR EXPO sa konal na výstavisku Expo Center Trenčín v dňoch 15. až 16. mája. Podtitul výstavy „Spoznajte čaro blízkych regiónov“ napovedá, že sa toto podujatie sústredilo na cestovný ruch najmä Slovenska, Českej republiky a v v Trenčíne odprezentovali aj zástupcovia Maďarska, Poľska a Ukrajiny.

Miesto konania: EXPO CENTER a.s.

Termín konania: 15. - 16. 05. 2015

Kto sa na výstave predstavil

Zo Slovenska sa predstavil Banskobystrický samosprávny kraj, bohatý aj na krásy uložené hlboko pod zemou, či už jaskyne alebo sprístupnené banské štôlne. Na výstave boli zastúpené aj ďalšie kraje ako domáci Trenčiansky samosprávny kraj, Trnavský samosprávny kraj, Žilinský turistický kraj a s vlastnou expozíciou sa predstavilo i Mesto Dubnica nad Váhom. Svojich reprezentantov mala aj Národná sieť slovenských miestnych akčných skupín.

Česká centrála cestovního ruchu Czech Tourism v rámci svojej expozície sprostredkovala krásy Moravskoslezkého a Ústeckého kraja. Na výstave ste mohli vidieť aj prezentáciu kúpeľov Royal Spa Luhačovice a Národného parku České Švýcarsko.

Na štvrtom ročníku výstavy nechýbali zástupcovia Ukrajiny - Zakarpatská obchodná a priemyselná komorá z  Užhorodu, Poľsko reprezentovala Podkarpacká obchodná komora z Krosna a Maďarsko Obchodná komora krajov Borsod – Abaúj - Zemplén.

Po druhýkrát sa v Trenčíne predstavila Dominikánska republika, ktorá ponúka turistom nekonečné panenské pláže.

Spoločne s výstavou cestovného ruchu regiónov sa 15. až 16. mája konal aj Jarmok remesiel a 3. ročník celoslovenskej cukrárskej výstavy TORTY & svet pečenia.

Region Tour Expo Trenčín 1
Region Tour Expo Trenčín 2
Region Tour Expo Trenčín 3
Region Tour Expo Trenčín 4
Region Tour Expo Trenčín 5
Region Tour Expo Trenčín 6
Region Tour Expo Trenčín 7
Region Tour Expo Trenčín 8
Region Tour Expo Trenčín 9
Region Tour Expo Trenčín 10
Region Tour Expo Trenčín 11
Region Tour Expo Trenčín 12
Region Tour Expo Trenčín 13
Region Tour Expo Trenčín 14
Region Tour Expo Trenčín 15
Region Tour Expo Trenčín 16

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím