Holiday World Praha 2007

Holiday World Praha 2007

V dňoch 15. – 18. 2. 2007 sa uskutočnil 16. ročník stredoeurópskeho veľtrhu venovanému cestovného ruchu Holiday World Praha 2007. Partnerskou krajinou veľtrhu tento rok, bolo Turecko. Veľtrh každoročne predstavuje ponuky cestovných kancelárií, národných turistických centrál, nové trendy v spôsobe trávenia voľného času, ponúka možnosti aj nových destinácií: Je prehliadkou toho najlepšieho, čo dokáže oblasť turizmu v súčasnosti klientovi ponúknuť. Preto sa ho zúčastňujú všetky prestížne cestovné kancelárie, ktoré pôsobia na českom trhu, ako aj zahraničné centrály cestovného ruchu spoločne so zástupcami médií.

   O rastúci záujem českých turistov sa v posledných rokoch výrazne uchádzajú vystavovatelia zo Slovenska. Okrem oficiálnej účasti SACR sa samostatne prezentovali ďalšie slovenské subjekty a regióny.

   V národnej expozícii Slovenska, ktorú zastrešovala Slovenská agentúra pre cestovný ruch sa predstavilo 13 spoluvystavovateľov zo Slovenska - SLK Rajecké Teplice, obec Štrba, Nitriansky samosprávny kraj, mesto Vysoké Tatry, mesto Turčianske Teplice, obec Zuberec, obec Majere, obec Hokovce, spoločnosť HEPEX, Mesto Spišská Nová Ves, mesto Martin, Trenčiansky samosprávny kraj spolu s mestom Prievidza a mesto Liptovský Mikuláš.

   V rámci programu pre návštevníkov sme predstavili Sokoliarsku skupinu Sv. Bavona z Banskej Štiavnice pod vedením Mgr. Pavla Michala.

   Zo strany českej klientely bol najväčší záujem o slovenské termálne kúpaliská, pobyty v aquaparkoch, v národných parkoch Slovenska, najmä o Malú a Veľkú Fatru ako aj o Vysoké a Nízke Tatry. Z pohľadu kultúrno-historických pamiatok, najväčší záujem českí klienti prejavili o Bratislavu a slovenské hrady a zámky . Bratislava, 19. februára 2007: Slovensko získalo 1. cenu GRAND PRIX na veľtrhu v Prahe.

Holiday World Praha 2007 1
Holiday World Praha 2007 2
Holiday World Praha 2007 3
Holiday World Praha 2007 4
Holiday World Praha 2007 5
Holiday World Praha 2007 6
Holiday World Praha 2007 7
Holiday World Praha 2007 8
Holiday World Praha 2007 9
Holiday World Praha 2007 10
Holiday World Praha 2007 11
Holiday World Praha 2007 12

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím