Tour Salon Poznaň 2007

Tour Salon Poznaň 2007

   V dňoch 24. - 27. októbra 2007 sa v Poľsku konal už 18. ročník tejto výstavno-kontraktačnej akcie, ktoré sa zaraďuje medzi najväčšie a najdôležitejšie veľtrhy cestovného ruchu (CR) v Poľsku. Svoje ponuky tu predstavujú najvýznamnejšie Poľské a zahraničné regióny.

   Slovensko a SACR sa tento rok prezentovalo s najväčšou expozíciou s rozlohou 168 m2 a najväčším počtom vystavovateľov spomedzi všetkých účastníkov veľtrhu Tour Salon Poznaň – 23 (SACR, Tatralandia, kúpele Bojnice, Liptovské liečebné kúpele Lúčky, kúpele Brusno, Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, mesto Martin, mesto Košice, obec Zuberec, HEPEX-Slovakia, CK PRESSBURG, Trenčiansky samosprávny kraj, Jasná Nízke Tatry, Združenie CR Vysoké Tatry, SOREA, PARK SNOW Donovaly, Slovenské liečebné kúpele Piešťany a hotel Kaskády). Niektoré slovenské subjekty sa prezentovali v samostatných veľtržných stánkoch (Malacky, Meander Park Oravice, Ski Vrátna, Thermalpark Bešeňová a Skipark Ružomberok).

   Národný stánok Slovenskej republiky patril k najzaujímavejším na veľtrhu a bol oň počas celej výstavy obrovský záujem, ako zo strany odbornej, tak aj laickej verejnosti.

   Zo strany hostí bol najväčší záujem predovšetkým o horskú turistiku, lyžovanie, kúpele a termálne kúpaliská, hrady, zámky, jaskyne, národné parky a Bratislavu. Návštevníci si žiadali konkrétne možnosti ubytovania, pobyty pre deti a mládež, informovali sa o cyklotrasách na Slovensku a o možnostiach dopravy.

   Počas 4 dní navštívilo priestory Poznaňského výstaviska viac ako 25 tisíc návštevníkov z čoho 3 500 predstavovali novinári, zástupcovia CK a tour operátori. Na ploche takmer 9 000 m2 sa prezentovalo 788 vystavovateľov z 38 krajín. Svoje produkty CR ponúkali subjekty skoro z celého sveta.

Tour Salon Poznaň 2007 1
Tour Salon Poznaň 2007 2
Tour Salon Poznaň 2007 3
Tour Salon Poznaň 2007 4

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím