TT Warsaw Tour & Travel 2007

TT Warsaw Tour & Travel 2007

V čase od 2O. do 22. 09. 2007 sa vo Varšave konal medzinárodný veľtrh cestovného ruchu TT Warsaw Tour & Travel 2007. Výstava bola zameraná na prezentáciu celoročnej ponuky produktov cestovného ruchu. SACR sa na výstave prezentovalo novým národným stánkom, ktorý má moderný a elegantný dizajn s veľkoplošnými fotografiami a multimediálnymi prvkami. Stánok Slovenskej republiky patril svojou rozlohou medzi najväčšie expozície veľtrhu TT Warsaw.

Na ploche 168 m2 SACR spoločne so slovenskými subjektmi CR prezentoval aktuálnu ponuku produktov zameraných na jeseň a zimu na Slovensku. Spoluvystavovateľmi boli kúpele, termálne kúpaliská, lyžiarske strediská, zástupcova Nitrianskeho a Banskobystrického samosprávneho kraja a mesta Trnava. Spestrením slovenskej prezentácie boli vystúpenia ľudovej hudby rodiny Kollárovcov zo Starej Ľubovne a keramikárky Slovenskej ľudovej majoliky Renáty Hermysovej z Pezinka.

Prvý a druhý deň veľtrhu bol určený pre odbornú verejnosť. Národnú expozíciu Slovenskej republiky v prvý deň navštívil minister výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, pán Marián Janušek spolu s námestníkom Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja Českej republiky pánom Jiřím Vačkářom, ktorých sprevádzal veľvyslanec SR v Poľsku, pán František Rúžička. Počas druhého dňa zahraničné zastúpenie SACR v Poľsku zorganizovalo tlačovú konferenciu spojenú s multimediálnou prezentáciou turistických atrakcií a tohtoročných noviniek v oblasti cestovného ruchu na Slovensku. Podujatie bolo určené pre novinárov, cestovné kancelárie a odbornú verejnosť, ktorého sa zúčastnilo približne 40 pozvaných hostí.

Záverečný deň veľtrhu 22. 09. 2007 bol určený pre širokú verejnosť a zahraničné zastúpenie SACR počas celého dňa organizovalo zábavno-vedomostné súťaže o Slovensku, ktorej účastníci získali zaujímavé vecné ceny.

TT Warsaw Tour & Travel 2007 1
TT Warsaw Tour & Travel 2007 2
TT Warsaw Tour & Travel 2007 3
TT Warsaw Tour & Travel 2007 4
TT Warsaw Tour & Travel 2007 5
TT Warsaw Tour & Travel 2007 6
TT Warsaw Tour & Travel 2007 7
TT Warsaw Tour & Travel 2007 8
TT Warsaw Tour & Travel 2007 9
TT Warsaw Tour & Travel 2007 10

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím