Kúpele Vyšné Ružbachy
Blog

Silvester v kúpeľoch: Relaxujte a oslavujte štýlovo01. 11. 2023

Silvester v kúpeľoch: Relaxujte a oslavujte štýlovo

Relaxácia v kúpeľoch na Silvestra: Viac ako len oddych

Nadchádzajúci Silvester môže byť jedinečným zážitkom, ak ho strávite v kúpeľoch. Táto kombinácia relaxácie, zábavy a zdravia môže priniesť nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, ktorí si chcú užiť koniec roka štýlovo a zdravo.

Kúpele majú bohatú históriu a sú známe pre svoje blahodárne účinky na telo i dušu. Počas Silvestra v kúpeľoch môžete využiť všetky tieto výhody a zažiť relaxáciu, akú ste doteraz možno len túžili. Termálne pramene, sauny, masáže a ďalšie procedúry vás dokážu dokonale uvoľniť a pripraviť na nový rok s novými silami.

Zábava pre všetkých vekových kategórií

Silvester v kúpeľoch neznamená iba oddychovať. Mnohé kúpele pripravujú bohatý program, ktorý zahŕňa koncerty, tanečné večery, ohňostroje a iné zábavné aktivity. Okrem toho môžete využiť rôzne športové možnosti, ako sú plávanie, tenis či wellness cvičenia. Pre rodiny s deťmi často nie sú zabudnuté ani špeciálne programy pre najmladších, takže si každý nájde to svoje.

Zdravý začiatok nového roka

Strávenie Silvestra v kúpeľoch môže byť aj symbolom záväzku ku zdraviu a pohode v nadchádzajúcom roku. Termálne vody a liečebné procedúry môžu mať blahodárny vplyv na vaše telo a pomôcť vám začať nový rok s pozitívnym postojom k svojmu zdraviu.

Kúpele často disponujú výnimočnou atmosférou, ktorá je ideálna pre relaxáciu a oddych. Pokojné prostredie, prírodná krása okolia a starostlivosť personálu môžu vytvoriť jedinečnú atmosféru, ktorá vám umožní úplne vypnúť od každodenného zhonu.

Silvester v Kúpeľoch Piešťany

Silvester v Kúpeľoch Piešťany

Kúpele Piešťany pripravili na Silvestra 2023 bohatý program ako aj špeciálne pobyty. SIlvestrovskí pobyt si môžete v tomto roku rezervovať v nádhernom secesnom 5* hoteli Thermia Palace (na minimálne 3 prenocovania), v 4* Hoteloch Esplanade a Alameda (od 2 nocí) a All Inclusive pobyt v 3* Hoteloch Splendid a Eva.

Vo všetkých troch prípadoch Vás čaká Slávnostný gala večer s bohatým programom. Okrem toho budete mať v cene pobytu ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness centier a môžete si vybrať či chcete maž zahrnuté aj liečebné procedúry.

Kúpele Piešťany - Jedinečný kúpeľný ostrov v Európe

Termálne kúpele Piešťany - kúpeľný ostrov

Kúpele s legendou o pávovi so zlomenou nôžkou a symbolom ostrova - bronzovou sochou barlolámača sú známe svojou termálnou minerálnou vodou, ktorá vyviera z hĺbky viac ako 2 000 metrov, a liečivou silou siričitého bahna. Vďaka týmto dvom pokladom si Kúpele Piešťany majú dobré meno v liečbe ochorenia pohybovej sústavy.

Silvester v Ensana Thermia Palace 5*

Hotel Thermia Palace Piešťany

5* hotel Thermia Palace je ideálnou sviatočnou destináciou pre tých, ktorí si chcú dopriať Silvestrovský večer plný odpočinku, prvotriednej starostlivosti a luxusu. Počas pobytu v tomto exkluzívnom hoteli sa môžete sa tešiť na absolútne profesionálny a láskavý prístup personálu na každom kroku. V hotelovej reštaurácii Vás čaká obsluha v rukavičkách, ktorá vám aj počas sviatočných pobytov splní sen o prvotriednom servise.

Rozlúčte sa so starým rokom a privítajte Nový s rodinou alebo priateľmi v tomto nádhernom secesnom hoteli. Počas slávnostného silvestrovského večera sa gastronomickými špecialitami a fantastickou hudbou presuniete do rôznych kútov sveta. Navyše si počas pobytu môžete dopriať aj relax a oddych v exkluzívnom Spa & Wellness centre.

 • Silvester 2023 v 5* Thermia Palace so Slávnostným večerom a procedúrami
  Silvester 2023 v 5* Thermia Palace so Slávnostným večerom a procedúrami
  min. 3 noci - 244.00 €/os/noc
  27.12.2023 – 04.01.2024
  bazén
  masáž
  neobmedzený wellness
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka
 • Silvester 2023 Thermia v Kúpeľoch Piešťany so Silvestrovským slávnostným večerom
  bazén
  neobmedzený wellness
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka

Ensana Esplanade 4*

Hotel Eslanade PIešťany

Keď si zvyknete dať cez sviatky prestávku od svojich zdravých návykov, spravte to v tomto roku inak! Doprajte si, no zároveň spravte niečo pre svoje zdravie. Oslávte najkrajšie sviatky bez zhonu a stresu a zverte všetky prípravy a starostlivosť o ich čarovnú atmosféru do rúk profesionálov. Vy si zatiaľ užívajte wellness a blahodarné liečebné procedúry. Tohtoročné sviatky si užite presne podľa svojich predstáv vďaka sviatočným pobytom 4* hotela Esplanade.

Počas sviatočných pobytov sa môžete tešiť na Evu Mázikovú, Denis Lacho Band, či tanečné vystúpenia La Rosa Dance Group.

 • Silvester 2023 v Esplanade 4* Kúpeľoch Piešťany s procedúrami (Slávnostný galavečer s bohatým programom)
  bazén
  masáž
  neobmedzený wellness
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka

Vychutnajte si Silvester v Kúpeľoch Piešťany a zažite neopakovateľnú atmosféru novoročných osláv. Silvestrovský pobyt od 2 nocí v Hoteloch Esplanade a Alameda zahŕňa okrem ubytovania aj stravovanie formou polpenzie, ako aj liečebné procedúry. Čaká Vás aj uvítací nápoj a pohodlný župan. Počas Silvestra sa môžete tešiť na Slávnostný gala večer s bohatým programom. V rámci pobytu môžete bezplatne využívať aj vodný a saunový svet.

All Inclusive Silvester v Hoteli Splendid 3*

Hotel Splendid Piešťany

Čo je pre vás tým najlepším darčekom? Ak je to oddych s vašimi milovanými a vybočenie z každodenného stereotypu, rodinný 3* hotel Splendid na piešťanskom Kúpeľnom ostrove vás počas sviatkov privíta s otvorenou náručou. Vypustite na chvíľu z hlavy stres a zhon. Zabudnite na hodiny strávené pri pečení vianočných koláčikov, odložte na neskôr naháňanie kuriérov s vianočnými zásielkami, vyhnite sa zhonu v nákupných centrách. Nechajte profesionálov v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany, aby sa postarali o maximálne pohodlie vás a celej vašej rodiny. Počas sviatočných pobytov sa môžete tešiť na Marcelu Laiferovú, Quatro, Impressions a Music Band Four.

 • Silvester All Inclusive kúpeľný pobyt s procedúrami a Silvestrovským slávnostným večerom
  all inclusive
  bazén
  masáž
  procedúry
  termálna voda
 • Silvester 2023 All Inclusive Splendid v kúpeľoch so Silvestrovským slávnostným večerom
  all inclusive
  bazén
  termálna voda

Užite si Silvester v Kúpeľoch Piešťany! All Inclusive pobyt zahŕňa ubytovanie s plnou penziou a možnosťou občerstvenia, vstup do vnútorného bazéna hotela. Rozlúčte sa so starým rokom a privítajte Nový v kúpeľnom meste Piešťany.

Počas slávnostného silvestrovského večera Vás čaká bohatý zábavný program. Pre deti je pripravený animačný program. Doprajte si relax v hotelovom vonkajšom a vnútornom bazéne.

Termálne kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice a.s. patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov.

Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice a.s. má dlhoročnú tradíciu (prvá písomná zmienka o kúpeľoch je z roku 1247) a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody.

V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.

Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj gynekologické a kožné ochorenia vrátanie psoriázy.

Vianočné a silvestrovské pobyty

Každý rok ponúkame vianočné a silvestrovské pobyty relaxačného charakteru, vhodné pre všetkých, ktorí chcú stráviť vianočné sviatky a Silvester v príjemnom prostredí našich Pravých kúpeľov.

Rozlúčte sa s rokom 2023 počas silvestrovského pobytu u nás.
Užite si relax počas posledných dní tohto roku v najliečivejšej vode pre pohybový aparát na Slovensku. Naše najkomfortnejšie hotely Krym a Pax a novozrekonštruovaný hotel Slovakia sa nachádzajú v centre mestečka Trenčianske Teplice priamo na pešej zóne.

Tento rok sa môžete tešiť aj na naše novovybudované wellness-medicínske centrum WellMed, s moderným bazénovým a saunovým svetom. Relaxačný bazén, parné a suché sauny, tématické odpočivárne, tepidárium, zážitkové sprchy, vírivky a ponuka masáží potešia na ploche až 1000 m² všetkých milovníkov wellnessu.

 • Silvester Wellness 2023 v kúpeľoch
  Silvester Wellness 2023 v kúpeľoch
  min. 3 noci - 96.00 €/os/noc
  29.12.2023 – 01.01.2024
  bazén
  polpenzia
  sauna
  termálna voda
  vírivka
 • Liečebný Silvester v kúpeľoch (procedúry, wellness, plná penzia)
  Liečebný Silvester v kúpeľoch (procedúry, wellness, plná penzia)
  min. 6 nocí - 95.00 €/os/noc
  26.12.2023 – 01.01.2024
  bazén
  plná penzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka
 • Silvester Relax v kúpeľoch
  Silvester Relax v kúpeľoch
  min. 4 noci - 86.00 €/os/noc
  26.12.2023 – 01.01.2024
  bazén
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka

Bardejovské kúpele

Vychutnávajte si skutočný oddych a hodnotné služby v príjemnom prostredí vašich obľúbených Bardejovských Kúpeľov. Relaxujte a čerpajte u nás novú energiu a nové zážitky. Liečivú vodu, pekné prostredie, wellness a kúpeľné oblátky vám ponúkne väčšina kúpeĺov. No krásna Sissi bola iba u nás.

Bardejovské kúpele - Wellness a Spa

Bardejovské kúpele ponúkajú v roku 2023 Silvestrovský pobyt v dvoch kúpeľných hoteloch: v Hoteli Ozóna v Hoteli Alexander,

 • Wellness Silvester 2023 v kúpeľoch s procedúrami a programom
  Wellness Silvester 2023 v kúpeľoch s procedúrami a programom
  3 až 6 nocí - 115.00 €/os/noc
  27.12.2023 – 03.01.2024
  bazén
  masáž
  neobmedzený wellness
  plná penzia
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka
 • Silvestrovský wellness pobyt 2023 v kúpeľoch so slávnostným večerom a procedúrami
  bazén
  masáž
  neobmedzený wellness
  plná penzia
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka

Kúpele Vyšné Ružbachy

V tichých lesoch Spišskej Magury, v dohľade Tatier a Pienin ležia v malebnom údolí kúpele oplývajúce zdravím a pokojom. Poďte ku nám ochutnať liečivú moc mnohých prameňov a pocítiť blahodárne účinky kryštálovo čistého vzduchu.

Kúpele Vyšné Ružbachy - Grand Hotel Strand

Termálne pramene minerálnych vôd a priaznivé klimatické podmienky. Liečebno–rehabilitačný proces sa opiera o blahodárne účinky minerálnej vody z termálneho prameňa Izabela, ktorý je kvalifikovaný ako prírodná liečivá voda, stredne mineralizovaná, hydrogenuhličitanová, vápenato – horečnatá, slabo kyslá, vlažná, hypotonická, s celkovou  mineralizáciou  2318 mg.I¹,  s obsahom plynu CO2 viac ako 1200 mg.I¹ s teplotou do 23 ºC. Priaznivé klimatické podmienky zaručujú, že Váš pobyt v kúpeľoch sa stane pobytom blaha a regenerácie a zdravá, prírodná liečivá voda, ktorá u nás vyviera skutočne na každom kroku iba umocní tento efekt.

Strávte skvelý záver roka v očarujúcom prostredí Vyšných Ružbách. Užívajte si oddych v rozprávkovo zimnej krajine, vo wellness s termálnou vodou a záver roka zavŕšte v plnej paráde na párty s hitmi nezabudnuteľného Karla Gotta v noblesných priestoroch Bieleho domu.

 • Silvestrovský pobyt 2023 v kúpeľoch
  Silvestrovský pobyt 2023 v kúpeľoch
  3 alebo 4 noci - 80.00 €/os/noc
  29.12.2023 – 02.01.2024
  bazén
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka

Kúpele Turčianske Teplice

Kúpele boli v minulosti populárnou dovolenkovou destináciou pre šľachtu z celého Uhorska, Poľska aj Sedmohradska. Môžeme sa pochváliť vysokou kvalitou služieb aj vo svete, o čom svedčí množstvo získaných celosvetových certifikátov.

Moderné kúpele Turčianske Teplice

Termálna liečivá minerálna voda v Turčianskych Tepliciach má široké spektrum liečivých účinkov vďaka vysokému obsahu minerálnych látok – až 1524 mg/l. Pomáha liečiť pohybové, neurologické, tráviace a gynekologické problémy. Podporuje liečbu onkologických ochorení, psychických problémov a tiež chorôb, ktoré vznikajú z povolania.

V našich kúpeľoch poskytujeme holistický prístup k zdraviu. Naše procedúry sú založené na liečivej minerálnej vode, ktorá dokáže pomôcť pri mnohých fyzických aj psychických ochoreniach zvnútra aj zvonka.

Silvester v Moderných kúpeľoch

Užite si silvestrovský kúpeľný wellness pobyt  od 4 nocí s vopred prednastavenými procedúrami a s bohatým spoločenským programom.

 • Polpenzia
 • 1 procedúra denne
 • Neobmedzený plavecký bazén
 • Nezabudnuteľný silvester
 • Masáž a ďalšie procedúry v cene

 • Liečebný Silvester v Zlatých kúpeľoch s procedúrami
  Liečebný Silvester v Zlatých kúpeľoch s procedúrami
  7 nocí - 99.00 €/os/noc
  28.12.2023 – 04.01.2024
  bazén
  masáž
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
 • Silvester 2023 v Zlatých kúpeľoch so vstupom do Spa&Aquapark-u
  Silvester 2023 v Zlatých kúpeľoch so vstupom do Spa&Aquapark-u
  min. 3 noci - 89.00 €/os/noc
  28.12.2023 – 04.01.2024
  bazén
  polpenzia
  sauna
  termálna voda
 • Medical Wellness Silvester 2023 v kúpeľoch s procedúrami
  Medical Wellness Silvester 2023 v kúpeľoch s procedúrami
  min. 3 noci - 89.00 €/os/noc
  28.12.2023 – 04.01.2024
  bazén
  masáž
  polpenzia
  procedúry
  termálna voda

Kúpele Aphrodite Rajecké Teplice

Vyskúšajte liečivú silu prameňov Spa Aphrodite a užite si relax a luxus. Exkluzívne kúpele sú skvelým miestom na bezkonkurenčný relax na Slovensku.

Kúpele Aphrodite Rajecké Teplice

Prežite v Kúpeľoch Aphrodite nezabudnuteľné chvíle. Oslávte posledné dni starého roka a začiatok Nového v krásnom prostredí našich kúpeľov. Počas silvestrovského večera sa Vám o zábavu postarajú spevák Adam Ďurica, tanečnice Vivas dance group a iní.

 • Silvester v Kúpeľoch Aphrodite s procedúrami
  Silvester v Kúpeľoch Aphrodite s procedúrami
  min. 4 noci - 184.00 €/os/noc
  27.12.2023 – 03.01.2024
  bazén
  masáž
  neobmedzený wellness
  polpenzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka

V kúpeľoch Spa Aphrodite si môžete užiť:

 • široké spektrum relaxačných a liečebných procedúr
 • voľné vstupy do 11-tich termálnych bazénov a saunového sveta
 • zóna Natural spa vybudovaná v prírodnom duchu so suchými a parnými saunami

Prírodné liečivé zdroje v SPA Aphrodite  tvoria základ kúpeľnej liečby. Ich nevídaná rozmanitosť a škála sústredená na jednom mieste dáva predpoklad ich komplexného pôsobenia na organizmus s dosahovaním ozdravných účinkov, navráteniu zdravia a harmónie.

Kúpele Brusno

Kúpele Brusno - Rímske kúpele

Kúpele Brusno ležia v údolí Slovenského rudohoria na severovýchod od Banskej Bystrice, na severných svahoch Vepra, v ústí doliny zvanej Peklo v nadmorskej výške 424 metrov nad morom. Najväčšou pýchou našich kúpeľov je čistý vzduch, nerušené ticho a krásna okolitá príroda, v ktorej človek zabudne na každodenné starosti a naplno si užite chvíle pokoja a oddychu.

 • Silvester 2023 v kúpeľoch Brusno s procedúrami a vstupom do Caracalla Spa
  Silvester 2023 v kúpeľoch Brusno s procedúrami a vstupom do Caracalla Spa
  3 noci - 125.00 €/os/noc
  30.12.2023 – 02.01.2024
  bazén
  masáž
  plná penzia
  procedúry
  sauna
  termálna voda
  vírivka

Služby sú komplexne poskytované v modernizovanom Liečebnom dome Poľana****.

Kúpele sa špecializujú na liečbu:

 • obehového ústrojenstva,
 • tráviaceho ústrojenstva,
 • onkologické choroby,
 • chorôb z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou,
 • choroby obličiek a močových ciest
 • chorôb z povolania.

Kúpele Brusno

Záver

Silvester v kúpeľoch je kombináciou relaxácie, zábavy a zdravia. Je to skvelý spôsob, ako ukončiť starý rok a pripraviť sa na nové v zdraví, pohode a dobrej nálade. Ak hľadáte nezvyčajný spôsob, ako stráviť koniec roka, kúpele môžu byť tou správnou voľbou. Dajte svojmu telu a duši to, čo si zaslúžia, a privítať nový rok s úsmevom a plnými energiami.