Holiday World Praha - Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu a gastronómie

Holiday World Praha - Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu a gastronómie

Holiday World & Region World

29. ročník medzinárodných veľtrhov cestovného ruchu a regionálnej turistiky

Holiday World Praha 2020

Termín konania: 13. - 16. 2. 2020

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu Holiday World je najvýznamnejšie podujatie svojho druhu nielen v Českej republike, ale aj v regióne strednej Európy a jeho organizátorom je Incheba Praha.

V roku 2020 sa bude konať 29. ročník, ktorý sa uskutoční v dňoch 13. - 16. februára 2020 v areáli PVA EXPO Letňany v Prahe.

Veľtrh Holiday World bude tradične rozdelený na dva dni pre odbornú verejnosť (štvrtok a piatok) a víkendové dni budú patriť laickej verejnosti (sobota a nedeľa).

Cieľom spojenia jednotlivých veľtrhov je poukázať na vzájomné súvislosti medzi svetmi cestovania a stravovania a predstaviť ich v čo najširšej palete odborníkom a laikom.

www.holidayworld.cz

Otváracia doba

Len pre odborníkov:
Štvrtok : 09.30 - 18.00
Piatok : 09.30 - 14.00 (od 14.00 tiež pre verejnosť)

Pre verejnosť:
Piatok: 14.00 - 18.00
Sobota : 9.30 - 18.00
Nedeľa : 9.30 - 15.00

Veľtrh cestovného ruchu Holiday World je tradičnou a prestížnou akciou svojho druhu a najvýznamnejšou prehliadkou cestovných kancelárií, domácich českých regiónov, národných turistických centrál cestovného ruchu a ďalších služieb turistického priemyslu v strednej Európe. Veľtrh je členený na časť pre verejnosť odbornú a verejnosť laickú. Holiday World predstaví nielen širokú škálu prezentácií mnohých zahraničných krajín, ale aj široké zastúpenie domácich regiónov pod spoločným názvom Region World. Atraktívnou súčasťou medzinárodného veľtrhu je rozsiahly sprievodný program pre odborníkov (semináre, prezentácie, konferencie a iné).

Cesta okolo sveta s veľtrhom HOLIDAY WORLD

Väčší a modernejší HOLIDAY WORLD sa bude konať už po 29-krát. Premiérovo sa však 13. až 16. februára 2020 predstaví v priestoroch letňanského výstaviska PVA EXPO PRAHA. Návštevníkov poteší aj súbežný veľtrh REGION WORLD, ktorý ponúkne v celej svojej kráse klenoty krajov Českej republiky.

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu HOLIDAY WORLD je najvýznamnejšou akciou svojho druhu nielen v Českej republike, ale aj v regióne strednej Európy. V roku 2020 sa na veľtrhu HOLIDAY WORLD predstaví národné turistické centrály tradičných európskych krajín i vzdialených destinácií, napríklad Ameriky, Ázie a Afriky. Na turistické zážitky budú lákať regióny Českej republiky a aktuálne ponuky zájazdov do celého sveta ponúknu desiatky cestovných kancelárií a agentúr.

www.holidayworld.cz

HW1HW2

Prima ZOOM WorldFilm

Návštevníci veľtrhu sa môžu tešiť na cestovateľský festival Prima ZOOM WorldFilm a stretnutie s dobrodruhmi, ktorí uviedli na trh nové knihy a filmy. Dorazí aj český "indián" Mnislav Zelený Atapana. Muž, ktorý prežil veľa rokov medzi juhoamerickými indiánmi.

Tatra okolo sveta 2

Veľtrh ponúkne cez víkend tiež mimoriadnu príležitosť rozlúčiť sa s tímom expedície Tatra okolo sveta 2 a prezrieť si na vlastné oči unikátnu Tatru 815. Špeciálne upravený automobil, ktorý koncom februára 2020 nadviaže na expedíciu Tatra okolo sveta z rokov 1987 až 1990.

Český indiánTatra kolem sveta

Pacifická hrebeňovka

Zaujímavé budú rozhodne aj prednášky o Pacifickej hrebeňovke. O svoje zážitky sa podelia Monika Benešová. Dievča z Moravy, ktoré sa počas cesty čelila chorobe, púšti, omrzlinám, medveďom aj pumám.

Fotr na tripu

Spoznajte osobne hlavného protagonistu výpravy Fotr na tripu. Expert Pepa vám osobne poradí, ako s malými deťmi prejsť Ukrajinu, Moldavsko, Gruzínsko, Azerbajdžan, Kirgizsko a Kazachstan. Navyše si budete môcť prezrieť aj jeho upravenú Toyotu Land Cruiser.

Pacifická hrebeňovkaFotr na tripu

Zájazdy za milión aj Expedičná kamera

V rámci sprievodného programu sa bude konať tiež festival Expedičná kamera a nebude chýbať obľúbená súťaž Zájazdy za milión.

Dalibor Gondík naživo V karavanu po Slovensku

Dalibor Gondík sa s návštevníkmi veľtrhu osobne podelí o svoje zážitky s cestovaním karavanom po Slovensku.

3 veľtrhy za 1 vstupné

Spomínané veľtrhy, teda HOLIDAY WORLD, REGION WORLD a dokonca aj ďalší veľtrh PAMIATKY - MÚZEÁ - REMESLÁ, si môžu návštevníci užiť v rámci jednej vstupenky.

Viac informácií o veľtrhu, vrátane aktuálneho predpredaja vstupeniek, nájdete na www.holidayworld.cz.

HW4HW6

Organizátor akcie: ABF, a.s.
Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7 – Holešovice, info@abf.cz

Fotografie z predošlých ročníkov Holiday World Praha

Holiday World Praha 2017 - 1Holiday World Praha 2017 - 2Holiday World Praha 2017 - 3Holiday World Praha 2017 - 5Holiday World Praha 2017 - 6Holiday World Praha 2017 - 4

Holiday World Praha 2017 - 10Holiday World Praha 2017 - 11Holiday World Praha 2017 - 12Holiday World Praha 2017 - 13

Zároveň si môžete pozrieť aj fotky z minuloročného ročníka, z výstavy Holiday World Praha 2019, Holiday World Praha 2018

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím