Áčko - hotelový textil
Czech Travel Market (Praha)

Czech Travel Market (Praha)

Czech Travel Market 2023

Vážení obchodní priatelia,

radi by sme vás pozvali na návštevu jediného medzinárodného odborného kontraktačného veľtrhu cestovného ruchu v ČR! Tohtoročný 6. ročník veľtrhu CZECH TRAVEL MARKET sa bude konať v termíne 21.11.2023 na výstavisku PVA EXPO PRAHA v Letňanoch.

Charakteristika podujatia

Czech Travel Market je informačná, nákupná a predajná príležitosť pre cestovné kancelárie, cestovné agentúry, turistické destinácie, dopravcov, hotely, poskytovateľov služieb a ďalšie subjekty. Organizátor pozýva profesionálov z cestovného ruchu, aby sa zúčastnili národných workshopov, prezentácií destinácií a obchodných rokovaní so svojimi zahraničnými i tuzemskými partnermi.

Viac na: www.czechtravelmarket.cz

Informácie pre návštevníkov

OTVÁRACIA DOBA

21.11.2023  9:00 - 17:00 hod.

Czech Travel Market je medzinárodný odborný kontraktačná veľtrh, určený odborníkom z oblasti cestovného ruchu a nie je prístupný verejnosti.

Po predchádzajúcej registrácii je pre aktívnych podnikateľov z cestovných kancelárií a cestovných agentúr vstup ZADARMO. Na jednu CK alebo CA je možné registrovať len 3 osoby. Všetci ostatní môžu vstup zakúpiť za 3 000,- Kč.

Pozor! Odborný návštevník nie je oprávnený aktívne ponúkať svoje produkty. Toto oprávnenie má iba vystavovateľ.

Registrácia odborných návštevníkov
 
REGISTRUJTE SA TU

 
Nepremeškajte jedinečnú príležitosť na návštevu veľtrhu CZECH TRAVEL MARKET a zúčastnite sa tak obchodných rokovaní s radom zahraničných i tuzemských partnerov.
 
Viac informácií o veľtrhu nájdete na www.czechtravelmarket.cz.

Czech Travel Market

Adresa výstaviska: Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany
GPS: Loc: 50 ° 7'41.662 "N, 14 ° 30'51.679" E

Parkovanie:

Parkovacie priestory pre potreby vystavovateľov majú kapacitu až 700 miest vo vnútri areálu, pre návštevníkov až 2500 miest v bezprostrednej blízkosti areálu (parkovacie poriadok).
Je možné využiť aj záchytné parkoviská P + R v nadväznosti na Pražskú integrovanú dopravu.

Organizátor veľtrhu:

ABF, a.s. Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

Viac informácií nájdete na www.czechtravelmarket.cz