Výstava Go a Regiontour Brno

Výstava Go a Regiontour Brno

Go Regiontour Brno 2018

Údaje a veľtrhoch Go a Regiontour

  • Podtitul: GO - Medzinárodný veľtrh priemyslu cestovného ruchu
    REGIONTOUR - Medzinárodný veľtrh turistických možností v regiónoch
  • Najbližší termín konania: 18.-21.1.2018
  • Miesto konania: Brno - Výstavisko
  • Usporiadateľ: Veletrhy Brno
  • Pozícia veľtrhu: Jednotka v odbore v ČR

Veľtrhy GO a REGIONTOUR lákajú na unikátny odborný program a nový zážitkový pavilón

Brnenské veľtrhy cestovného ruchu GO a Regiontour pripravili pre rok 2018 atraktívny odborný program. Štvordňová udalosť odštartuje vo štvrtok 18. januára, a prvý deň patrí len odborníkom. Jedným z kľúčových tém bude marketing v cestovnom ruchu. Na verejnosť zacieli dvojica Go a Regiontour v piatok a počas víkendu.

Veľtrh REGIONTOUR je najväčšia prezentácia priemyslu cestovného ruchu s akcentom na regióny v strednej Európe. Je nosným projektom na podporu domáceho cestovného ruchu a Incoming v Českej republike. Zúčastňujú sa ho kľúčové subjekty a osoby s rozhodovacími právomocami v cestovnom ruchu ČR a jednotlivých regiónov. Veľtrh GO sa zameriava na výjazdovú turistiku. Popri tuzemských cestovných kancelárií a agentúr sa ho zúčastňujú poskytovatelia služieb cestovného ruchu v obľúbených zahraničných destináciách a zahraničné turistickej centrály.

Nová koncepcia Go a Regiontour sa výrazne dotkla odborného sprievodného programu. Súčasťou premeny je tiež nová diskusná platforma pre riešenie aktuálnych tém odbore. Dvojicu veľtrhov začne konferencia na tému „Aktuálna podpora cestovného ruchu v regiónoch a ako ďalej“. Na ňu naviažu odborné panely, ktoré budú riešiť aktuálne témy odbore.

V spolupráci s Českou centrálou cestovného ruchu CzechTourism, Asociáciou cestovných kancelárií ČR a Asociáciou českých cestovných kancelárií a agentúr vzniká ucelený odborný panel, ktorého témou budú nové výzvy v cestovaní a trendy v odbore. Odborné prednášky a diskusie sa zamerajú tiež na marketing v cestovnom ruchu.

Všetky kraje SR a takmer všetky kraje Slovenska

Veľtrh Regiontour, ktorého cieľom je podpora domáceho cestovného ruchu a Incoming, v roku 2018 hosťuje aj širokú prezentáciu destinácií v Českej republike. Takmer všetky kraje predstaví na veľtrhu aj Slovensko. Na brnenskom výstavisku však nebudú chýbať ani zástupcovia z Maďarska, Poľska, Rakúska či Nemecka. Zmeny koncepcie projektu sa premietli aj do rozmiestnenie veľtrhov v pavilónoch. K Regiontour-u, ktorý je už tradične spojený s najmodernejšou a najväčšou výstavný halou P, sa presťahuje prehliadka cestovných kancelárií a agentúr - "výjazdový" veľtrh GO. Pavilón F sa novo stane festivalovým pavilónom, kde si návštevníci vyskúšajú jednotlivé formy dovolenky, ktoré im budú ponúkané v pavilóne P. Záujemcov o dovolenku na vode poteší napríklad jachta, ktorú si budú môcť na vlastnej koži prezrieť. Program nadchne tiež milovníkov cykloturistiky, potápania, pešej turistiky, agroturistiky, lietania a aj napríklad wellness.

Brnenské tradičné veľtrhy sa odohrajú 18. až 21 januára 2018 na brnenskom výstavisku. Pravidelne akciu navštevuje viac ako 30 tisíc ľudí. Význam veľtrhov podčiarkujú udelené záštity od ministerky pre miestny rozvoj Karly Šlechtovej, primátora mesta Brna Petra Vokřála a predsedkyne Asociácie krajov ČR Jany Vildumetzovej.

Výhodnejšie online vstupenky možno kúpiť tu: https://etickets.bvv.cz/cs

Viac podrobných informácií o veľtrhoch GO a REGIONTOUR 2018 a aktuálnu verziu sprievodných programov nájdete na www.bvv.cz/go-regiontour

Štatistika za rok 2016

Počet návštěvníkov: 30 535
Počet firem: 812
Výstavná plocha: 25 500 m2

GoReg 2018 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím