Veľtrh Dovolená 2020 - Ostrava (Černá louka)

Veľtrh Dovolená 2020 - Ostrava (Černá louka)

Veľtrh Dovolená 2020, Ostrava

Spoznajte pekné a zaujímavé miesta a vyberte si dovolenku podľa svojich predstáv a snov na výstave DOVOLENÁ 2020 v Ostrave!

Dátum konania: 28.2.- 29.2. 2020

 Piatok    10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 18:00

Web: https://www.dovolenaostrava.cz/

VEĽTRH DOVOLENÁ, 28. - 29. 2. 2020 Černá louka v OSTRAVE

Dovolenku podľa snov a predstáv si vyberiete iba na veľtrhu DOVOLENÁ

Premýšľate kam na dovolenku alebo by ste si chceli urobiť len pekný víkend? Radi by ste leteli na zimu do teplých krajín? Láka Vás dobrodružstvo a adrenalín? Alebo máte starosti, kam s deťmi na prázdniny? Príďte si vybrať dovolenku, výlet alebo kúpeľný pobyt na veľtrh DOVOLENÁ, ktorý sa koná 28. - 29. februára 2020 na výstavisku Černá louka v Ostrave.

Aký bude veľtrh Dovolená v roku 2020?

Cestovanie nielen po Česku, horská turistika, pamiatky a zaujímavosti, víkendové či rodinné pobyty, agroturistika, turistika pre náročných alebo len romantické víkendovky. To všetko Vás čaká na veľtrhu cestovného ruchu DOVOLENÁ, ktorý prinesie komplexnú ponuku všetkého, čo by vás mohlo v oblasti cestovania a turistiky napadnúť. Od potuliek po českých nivách a hájoch, cez náročné túry na najvyššie vrcholky hôr, kde sneh nikdy neroztopí, až po nevšednej krásy ďalekého orientu alebo žeravej Afriky.

Čo vás čaká? Ponúkneme Vám novinky a zaujímavosti z oblasti cestovania, zážitkové i kultúrnej turistiky, kúpeľníctva či wellness. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program plný zaujímavých osobností, cestovateľských besied, premietanie či degustácia krajových špecialít.

Ostrava 1Ostrava 2

VEĽTRH DOVOLENÁ ... .NEPOZNÁ SVOJE HRANICE.

Súbežne bude prebiehať Knižný festival Ostrava. Obe akcie za jedno vstupné! Viac informácií na www.cerna-louka.cz

Ostrava 3Ostrava 4

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím