Veľtrh Dovolená 2019 - Ostrava (Černá louka)

Veľtrh Dovolená 2019 - Ostrava (Černá louka)

Veltrh Dovolená a Region, Lázeňství 2019

Spoznajte pekné a zaujímavé miesta a vyberte si dovolenku podľa svojich predstáv a snov na výstave DOVOLENÁ 2019 v Ostrave!

Dátum konania: 1.3.- 3.3. 2019

 Piatok    10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 18:00
Nedeľa 10:00 - 16:00

Web: http://cerna-louka.cz/cs/dovolena-2019-1

https://www.facebook.com/events/270304520286724/

 

VEĽTRH DOVOLENÁ, 1. - 3. 3. 2019 Černá louka v OSTRAVE

Dovolenku podľa snov a predstáv si vyberiete iba na veľtrhu DOVOLENÁ

Premýšľate kam na dovolenku alebo by ste si chceli urobiť len pekný víkend? Radi by ste leteli na zimu do teplých krajín? Láka Vás dobrodružstvo a adrenalín? Alebo máte starosti, kam s deťmi na prázdniny? Príďte si vybrať dovolenku, výlet alebo kúpeľný pobyt na veľtrh DOVOLENÁ, ktorý sa koná 1. - 3. marca 2019 na výstavisku Černá louka v Ostrave.

Čo vás čaká? Ponúkneme Vám novinky a zaujímavosti z oblasti cestovania, zážitkové i kultúrnej turistiky, kúpeľníctva či wellness. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program plný zaujímavých osobností, cestovateľských besied, premietanie či degustácia krajových špecialít.

Medzi novinkami zo sveta gastronómie bude patriť ochutnávka a samotná príprava pravých argentínskych steakov na miestnom grile "parilla" podľa tamojších obyvateľov. Ak plánujete dovolenku po pamiatkach a krásach Českej republiky, tak to naj sa dozviete na stánku ČESKÉ DEDIČSTVÍ UNESCO alebo na stánku Spravy jaskýň Českej republiky. Neoddeliteľnou súčasťou veľtrhu je zlosovania o hodnotné ceny, ktorými sú napr. Pobytové poukážky alebo kapitánske kurzy.

Ostrava 1Ostrava 2

VEĽTRH DOVOLENÁ ... .NEPOZNÁ SVOJE HRANICE.

Súbežne bude prebiehať Knižný festival Ostrava. Obe akcie za jedno vstupné! Viac informácií na www.cerna-louka.cz

Ostrava 3Ostrava 4

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím