Veľtrh Infotour a cykloturistika Hradec Králové

Veľtrh Infotour a cykloturistika Hradec Králové

Infotour a cykloturistika Hradec Králové

21. ročník veľtrhu cestovného ruchu INFOTOUR a cykloturistiky

Veľtrh sa nekoná

Kongresové centrum Aldis je usporiadateľom najväčšieho medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu v Královohradeckom a Pardubickom kraji, ktorý už svojím významom, skladbou vystavovateľov a návštevníkov presiahol regionálnu pôsobnosť. Návštevníci už tradične nájdu ponuky z celej Českej republiky, každoročne prichádzajú so svojimi ponukami tiež vystavovatelia z Poľska, Slovenska, Chorvátska, Talianska, Ukrajiny a Banátu. V posledných rokoch sa so ponuka rozšírila aj o ponuku kúpeľníctva a wellness v Maďarsku.

21. ročník veľtrhu cestovného ruchu INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA sa bude konať v dňoch 13. - 14. 3. 2020 opäť v Kongresovom centre ALDIS Hradec Králové.

www.infotourhk.cz

Otvorené pre verejnosť:

piatok (13.03.2020): 10,00 – 18,00 hod
sobota (14.03.2020): 9,00 – 17,00 hod

 

Vstup na veľtrh a všetky sprievodné programy je ZADARMO

 

Návštevníci veľtrhu Infotour a Cykloturistika našli opäť v dňoch 8. - 9.3.2019 v Kongresovom centre Aldis Hradec Králové ponuky turistických možností nielen z celej Českej republiky, ale už tradične prišli so svojimi ponukami tiež vystavovatelia z Poľska, Slovenska, Chorvátska, Talianska. Novo pribudla ponuka kúpeľníctva a wellness v Maďarsku a veríme, že sa v budúcnosti rady zahraničných vystavovateľov ešte viac rozrastú.

Video z Veletrhu Infotour & Cykloturistika 2017

Infortour a cykloturistika 2016 Hradec Králové 1Infortour a cykloturistika 2016 Hradec Králové 2

Turisticky zaujímavé miesta predstavia kraje a mestá, destinačné spoločnosti, kúpeľné subjekty, hrady a zámky, hotely, atraktívne prírodné lokality, pamiatkové rezervácie, kempy, zábavné a vzdelávacie areály pre deti. Veľkú časť vystavovateľov samozrejme predstavujú cestovné kancelárie a agentúry, návštevníci budú mať možnosť vyberať z nepreberného množstva výletov a zájazdov po Českej republike i zahraničné.

Nemalá ponuka vystavovateľov je smerovaná k obľúbenej cykloturistike - cyklozájazdy, cyklopobyty, bicykle, cyklomapy ....

Infortour a cykloturistika 2016 Hradec Králové 3Infortour a cykloturistika 2016 Hradec Králové 4

Cestovateľské besedy s losovaním vecných cien pre poslucháčov besied, prezentačné prednášky vystavovateľov, sprievodný kultúrny program, program pre deti, odborné prednášky ............. všetky podrobnosti budú zverejnené na www.infotourhk.cz

Infortour a cykloturistika 2016 Hradec Králové 5Infortour a cykloturistika 2016 Hradec Králové 6

Tohtoročný ročník je už 20. v poradí, zrejmý je nárast záujmu vystavovateľov a veríme, že si veľtrh uchová aj vzrastajúcu návštevnosť verejnosti. Veríme, že aj tento ročník obháji svoju pozíciu a bude patriť medzi najúspešnejšie veľtrhy cestovného ruchu v Českej republike.

Pozývame k účasti na veľtrhu ďalšie subjekty s ponukami cestovného ruchu a cykloturistiky a zároveň ďakujeme už tradičným vystavovateľom za ich opakovanú účasť a priazeň.

Tešíme sa na stretnutie s vami

Usporiadateľ akcie:

Kongresové centrum Aldis Hradec Králové v spolupráci s Krajským úradom Banskobystrického kraja a Magistrátom mesta Hradec Králové.

Kontakt:

Hana Mancová
Tel.: +420 495 052 207
Mobil: +420 602 460 681
E-mail: veletrh@aldis.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím