Partneri

Partneri

slovakia.travelSlovakia.travel

Národný portál cestovného ruchu Slovenska pod krídlami SACR, ktorý propaguje Slovensko ako destináciu cestovného ruchu.

 

 

 

Slovenská Majolika PezinokMajolika - Ľudovo umelecká výroba v Pezinku

Spoločnosť v Pezinku zaoberajúca sa výrobou tradičnej slovenskej ľudovej majoliky je súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty v blízkosti Bratislavy. V jej kolekcii nájdete viac ako 200 druhov tradičných keramických výrobkov, ako aj výrobky na mieru podľa požiadaviek klienta. Zažite atmosféru tradičnej výroby a vytvorte si vlastný výrobok tradičnou technológiou.

 

 

Vínna pivnica Svätý JurRenka s.r.o.

Vínna pivnica sa nachádza pod kaštieľom grófa Pállffyho vo Svätom Juri, ktorý bol postavený v roku 1609 palatínom Uhorského kráľovstva. Svojim charakterom a atmosférou je ako stvorená na vychutnanie pohárika kvalitného vína malokarpatských vinárov alebo taniera s regionálnymi špecialitami. V štyristoročnej pivnici si môžete vychutnať vína akostné a prívlastkové od miestnych vinárov.

 

 

Go a Regiontour BrnoVýstava Go a Regiontour Brno

Veľtrh Go a Regiontour v Brne je najväčšou prezentáciou priemyslu cestovného ruchu s akcentom na regióny v strednej Európe. Veľtrh REGIONTOUR je nosným projektom na podporu domáceho cestovného ruchu a incomingu v Českej republike. Zúčastňujú sa ho kľúčové subjekty a osoby s rozhodovacími právomocami v cestovnom ruchu ČR a jednotlivých regiónov.

 

 

Infotour a cykloturistika Hradec KrálovéVeľtrh INFOTOUR a CYKLOTURISTIKA, Hradec Králové

Je najväčší veľtrh cestovného ruchu v Královohradeckom a Pardubickom kraji. Na veľtrhu nájdete ponuky turistických možností nielen z celej Českej republiky, ale aj z Poľska, Slovenska, Chorvátska, Talianska, ako aj kúpeľníctva a wellness v Maďarsku.

 

 

Holiday World PrahaVeľltrh HOLIDAY WORLD Praha

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu Holiday World je najvýznamnejšie podujatie svojho druhu nielen v Českej republike, ale aj v regióne strednej Európy a jeho organizátorom je Incheba Praha.

 

 

 

 

Dovolená a Region, LázeňstvíDovolená a Region, Lázeňství - Ostrava

Spoznajte pekné a zaujímavé miesta a vyberte si dovolenku podľa svojich predstáv a snov na výstave DOVOLENKA A REGIÓN, kúpeľníctva v Ostrave!

 

 

 

 

Fujifilm SlovakiaFujifilm Slovakia

Spoločnosť Fujifilm bola založená v roku 1934 so zameraním sa na produkciu fotografických filmov. S 80. rokmi svojej existencie, ktoré oslávila v roku 2014, je spoločnosť Fujifilm známa ako najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa fotografiou a zobrazovaním na celom svete. Rovnako sa vyvíja v medicíne, vysokofunkčných materiáloch a v mnohých ďalších oblastiach špičkových technológií.

 

 

Hotelovy textil - Áčko a.s.

Textilnej výrobe zameranej na spánok sa venuje spoločnosť od roku 1991. Najdôležitejším segmetom jej výroby je výroba posteľných súprav, paplónov a vankúšov, prestieradiel a v neposlednej rade výroba matracov. V týchto smeroch textilnej výroby spoločnosť drží krok so svetovým trendom.

 

Elitmat s.r.o.

Spoločnosť Elitmat s.r.o. patrí medzi dodávateľov so širokou ponukou technologicky najpokrokovejších rohoží, ktoré sú momentálne na svetovom trhu k dispozícii. Zaručujú komfortné prostredie v priemysle a maximálnu bezpečnosť na pracoviskách. V ponuke má priemyselné ergonomické rohože, gastro rohože a vstupné exteriérové a interiérové rohože, určené pre obchody, školy, kancelárie, športové zariadenia a hotely.

 

Združenie Pltníkov Dunajec

Atrakciou Pieninského národného parku je splav na drevených pltiach najväčším kaňonom v Strednej Európe - kaňonom rieky Dunajec. Pri návšteve tohto kraja severovýchodného Slovenska určite nevynechajte túto jedinečnú atrakciu - splav na drevených pltiach po rieke Dunajec v dĺžke 11 km po trase Majere – Červený Kláštor - Lesnica.

 

Dovolenka SME

Dovolenka SME ponúka last minute dovolenky cez osvedčené slovenské a rakúske cestovné kancelárie. Na portáli sa nachádzajú zájazdy v známych lokalitách ako sú Chorvátsko, Turecko, Grécko či Egypt. Od zimy do jari si môžete vychutnať príjemné počasie v Thajsku, Maldivách, na Kube, Srí Lanke a v Dominikánskej republike.

Dovolenka SME

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím