Kúpele Vyšné Ružbachy
Partneri

Partneri

slovakia.travelSlovakia.travel

Národný portál cestovného ruchu Slovenska. Čo vidieť a robiť, Príroda, Kultúra a pamiatky, Tradície a gastronómia, Kam na víkend, Podujatia, Fotografie,

 

 

 

ITF SLOVAKIATOUR BratislavaITF SLOVAKIATOUR Bratislava

Veľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy. Veľtrh každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Prezentuje sa tu portfólio cestovných kancelárií, ako aj turistické informácie sprostredkované zahraničnými centrálami krajín.

 

 

Slovenská Majolika PezinokMajolika - Ľudovo umelecká výroba v Pezinku

Spoločnosť v Pezinku zaoberajúca sa výrobou tradičnej slovenskej ľudovej majoliky je súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty v blízkosti Bratislavy. V jej kolekcii nájdete viac ako 200 druhov tradičných keramických výrobkov, ako aj výrobky na mieru podľa požiadaviek klienta. Zažite atmosféru tradičnej výroby a vytvorte si vlastný výrobok tradičnou technológiou.

 

 

Vínna pivnica LimbachVínna pivnica R, Renka s.r.o.

Vínna pivnica v Limbachu s kapacitou do 90 ľudí vznikla v roku 1942 a pôvodne slúžila Nemeckému vinohradníckemu družstvu. Vyskúšajte regionálne špeciality a zatancujte si s priateľmi na tradičnú ľudovú hudbu. Svojim charakterom a atmosférou je ako stvorená na vychutnanie pohárika kvalitného vína malokarpatských vinárov alebo taniera s regionálnymi špecialitami.

 

 

Go a Regiontour BrnoVýstava Go a Regiontour Brno

Veľtrh Go a Regiontour v Brne je najväčšou prezentáciou priemyslu cestovného ruchu s akcentom na regióny v strednej Európe. Veľtrh REGIONTOUR je nosným projektom na podporu domáceho cestovného ruchu a incomingu v Českej republike. Zúčastňujú sa ho kľúčové subjekty a osoby s rozhodovacími právomocami v cestovnom ruchu ČR a jednotlivých regiónov.

 

 

Infotour a cykloturistika Hradec KrálovéVeľtrh INFOTOUR a CYKLOTURISTIKA, Hradec Králové

Je najväčší veľtrh cestovného ruchu v Královohradeckom a Pardubickom kraji. Na veľtrhu nájdete ponuky turistických možností nielen z celej Českej republiky, ale aj z Poľska, Slovenska, Chorvátska, Talianska, ako aj kúpeľníctva a wellness v Maďarsku.

 

 

Holiday World PrahaVeľtrh HOLIDAY WORLD Praha

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu Holiday World je najvýznamnejšie podujatie svojho druhu nielen v Českej republike, ale aj v regióne strednej Európy a jeho organizátorom je Incheba Praha. Koná sa v areáli holešovického Výstaviska v Prahe spoločne s veľtrhom Top Gastro & Hotel.

 

 

Regiontour Expo TrečínREGION TOUR Expo Trenčín

Hľadáte zaujímavé tipy na výlet, predĺžený víkend či dovolenku? Navštívte výstavu cestovného ruchu regiónov REGION TOUR EXPO, ktorá sa pravidelne každý rok koná v máji na výstavisku Expo Center v Trenčíne. Výstava ponúka množstvo zaujímavých cestovateľských inšpirácií pre všetky vekové kategórie.

 

 

Dovolená a Region, LázeňstvíDovolená a Region, Lázeňství - Ostrava

Spoznajte pekné a zaujímavé miesta a vyberte si dovolenku podľa svojich predstáv a snov na výstave DOVOLENKA A REGIÓN, kúpeľníctva v Ostrave!

 

 

 

ITEP PlzeňITEP Plzeň - Veľtrh cestovného ruchu

ITEP je tretí najväčší medzinárodný veľtrh cestovného ruchu v Českej republike, ktorý má v priemere 10 000 návštevníkov a zúčastňuje sa ho viac ako 100 vystavovateľov. Príďte si užiť zábavu, načerpať nové turistické informácie, možnosti a tipy na výlety na veľtrh Plzeňského kraja, ktorý sa koná v septembri.

 

 

 

 

Czech Travel MarketCzech Travel Market

Czech Travel Market je medzinárodný odborný kontraktačný veľtrh, určený odborníkom z oblasti cestovného ruchu a nie je prístupný verejnosti. Je to informačná, nákupná a predajná príležitosť pre cestovné kancelárie, cestovné agentúry, turistické destinácie, dopravcov, hotely, poskytovateľov služieb a ďalšie subjekty.

 

 

TravelFestTravelFest, České Budejovice

Travelfest je veľtrh cestovného ruchu, ktorý vytvára priestor k stretnutiu cestovateľov, dovolenkárov, milovníkov kultúrnych akcií a všetkých, ktorí hľadajú nové nápady, kam vyraziť. V južných Čechách je tento veľtrh jedinečným stretnutím odborníkov v cestovnom ruchu a širokej verejnosti. Veľtrh je zameraný na to, aby oboznámil návštevníkov s ponukou a rôznymi možnosťami využitia voľného času (nielen) v južných Čechách.

 

 

Coffee FactoryCOFFEE FACTORY, Banská Bystrica

Firma sa zaoberá pražením a predávaním odrodových káv z rôznych krajín sveta. Kvalitná čerstvo upražená káva je neporovnateľná s bežnou kávou predávajúcou v supermarketoch. Coffee Factory praží kávu na objednávku, aby si zákazníci mohli vychutnať každý dúšok čerstvej kávy. Objednať si ju môžu priamo v internetovom obchode. Zelenú kávu dováža z rôznych krajín sveta.

 

 

Pltníci Dunajec MajereZdruženie Pltníkov Dunajec

Atrakciou Pieninského národného parku je splav na drevených pltiach najväčším kaňonom v Strednej Európe - kaňonom rieky Dunajec. Pri návšteve tohto kraja severovýchodného Slovenska určite nevynechajte túto jedinečnú atrakciu - splav na drevených pltiach po rieke Dunajec v dĺžke 11 km po trase Majere – Červený Kláštor - Lesnica.

 

 

Hotelovy textil - Áčko a.s.

Textilnej výrobe zameranej na spánok sa venuje spoločnosť od roku 1991. Najdôležitejším segmetom jej výroby je výroba posteľných súprav, paplónov a vankúšov, prestieradiel a v neposlednej rade výroba matracov. V týchto smeroch textilnej výroby spoločnosť drží krok so svetovým trendom.

 

Elitmat s.r.o.

Spoločnosť Elitmat s.r.o. patrí medzi dodávateľov so širokou ponukou technologicky najpokrokovejších rohoží, ktoré sú momentálne na svetovom trhu k dispozícii. Zaručujú komfortné prostredie a maximálnu bezpečnosť na pracoviskách. V ponuke sú priemyselné ergonomické rohože, gastro rohože, vstupné exteriérové a interiérové rohože, logo rohože, protišmykové pásky a mnohé ďalšie. Sortiment je určený pre firmy, kancelárie, obchody, hotely, školy, reštaurácie, športové zariadenia alebo lyžiarske strediská.

Elitmat logo

 

Dovolenka SME

 

Dovolenka SME ponúka last minute dovolenky cez osvedčené slovenské a rakúske cestovné kancelárie. Na portáli sa nachádzajú zájazdy v známych lokalitách ako sú Chorvátsko, Turecko, Grécko či Egypt. Od zimy do jari si môžete vychutnať príjemné počasie v Thajsku, Maldivách, na Kube, Srí Lanke a v Dominikánskej republike.

Dovolenka SME