Kúpele Vyšné Ružbachy
Ubytovanie na Slovensku

Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor

naspäť na Ubytovanie Pohronská Polhora

Pohronská Polhora - oblasť: Muránska planina, Slovenské Rudohorie, Veporské vrchy - región: Horehronie - Okres: Brezno

Typ: Chaty a chalupy, Penzióny

Charakter ubytovania: na horách, netradičné, prázdninový, pre agroturistiku a vidiecky turizmus, pre dvoch, , pre rodiny s deťmi, pre seniorov, pre skupiny, s polpenziou, so psom, ubytovanie na víkend, ubytovanie pre turistov

Rekreačný príspevokChcete si uplatniť príspevok na rekreáciu u svojho zamestnávateľa? U nás si môžete pokojne rezervovať svoj pobyt.  Ušetrite až 55%
 


Domáce zvieratá povolené 
Domáce zvieratá povolené
Pre rodiny s deťmi 
Pre rodiny s deťmi
Reštaurácia  
Reštaurácia
WC / Kúpeľňa na izbe 
WC / Kúpeľňa na izbe
WiFi  
WiFi

Salaš Zbojská sa nachádza pri Národnom parku Muránska planina, 3 km od obce Pohronská Polhora a 18 km od mesta Brezno. Areál Vám ponúka ubytovanie priamo na salaši, ako aj tradičnú slovenskú kuchyňu, špecializujúcu sa na baranie a jahňacie mäso.

Zbojnícky dvor má pre Vás pripravené netradičné ubytovanie na skutočnom salaši, kde budete usínať a prebúdzať sa s bečiacimi ovečkami, erdžaním koní a brechotom salašníckych psov. Počas pobytu na salaši sa môžete zúčastniť spoločne s bačom a valachmi pri starostlivosti o ovečky a iné zvieratá, alebo pri výrobe syra a oštiepkov. Celková ubytovacia kapacita je 40 až 45 lôžok. Na salaši si môžete vybrať ubytovanie v dvojlôžkových až šesťlôžkových izbách alebo v dreveničkách.

Bohužiaľ kuchynka na prípravu vlastných jedál nie je k dispozícii. Počas pobytu sa ale môžete stravovať formou polpenzie alebop raňajok. Obedy sa podávajú formou výberu z menu.

Izby

Každá izba má vlastné sociálne zariadenia, LCD televízor, satelit a káblové pripojenie na internet – grátis

Izba č. 2 (5+1 osôb) - Izba je orientovaná na sever s výhľadom na vysoké  hole národného parku Muránska planina, v izbe sa nachádza 5 lôžok s možnosťou jednej prístelky. Je vybavená kúpelňou s vaňou a samostatnou toaletou, lcd televíziou so satelitným príjmačom, nechýba tiež wifi pripojenie.

Izba č. 3 (2 osoby) - Izba je orientovaná na juh s výhľadom na sedlo Remetisko, kde sa nachádza kaplnka sv. Juraja patróna ovčiarov . V izbe sa náchadza 1manželská posteľ . Izba je vybavená sprchovým kútom, samostatnou toaletou, pripojenie na internet, lcd televízor so sateliným príjimačom.

Izba č. 4 (8 osôb) - Izba sa nachádza na severnej strane, kde cez okno vidieť cestičku na lazy Kopačno  kedysi obývané hospodármi, no teraz je útočiskom divokej zvery. Izba je 8 lôžková, čím je stvorená na pobyt vačších rodín či výlet s priateľmi. Izba má samostatnú kúpelňu so sprchovým kútom, wc a tiež je vybavená lcd televízorom so satelitným príjmačom a wifi pripojením.

Izba č. 5 (2+1 osôb) - Dvojlôžková izba, z ktorej je ten najčarovnejší výhľad do tisovskej doliny a na útesy skál Čertovej doliny. Ranným pohľadom budete hneď zahalený do tajomnej hmly, ktorá každou hodinou odkrýva krásu našich hôr. Izba je nielen krásna a útulná, je tiež vybavená lcd televízorom so satelitným pripojením, wifi a samozrejme má samostatnú kupelňu so sprchovým kútom a samostatným wc. Izba disponuje aj prístelkou.

Izba č. 6 (5 osôb) - 5 lôžková izba vybavená na prízemí manželskou posteľou a na poschodí tromi osobitnými posteľami. Váš prvý pohľad z izby sa uprie na ovečky na paši či kone ktoré sa z rána preháňajú  po čerstvej rose. Okrem neopakovateľného výhľadu je izba vybavená tiež kúpelňou so sprchovým kútom či toaletou, lcd televízorom so satelitným pripojením, wifi.

Izba č. 7 (4 osoby) - Štvorlôžková izba nachádzajúca sa na severnej strane okrášlená pohľadom na hory. Izba svojou veľkosťou a počtom lôžok vyhovuje najmä rodinám s deťmi. Je vybavená kúpelňou so sprchovým kútom a wc, lcd televízorom či wifi pripojením.

Izba č. 8 (2 osoby) - Dvojlôžková izba ako stvorená prežiť krásne chvíle vo dvojici a nerušene. Nachádza sa v nej manželská posťeľ s kúpelňou so sprchovým kútom a wc, tv so satelitným pripojením a tiež wifi pripojením. Izba to pravé pre váš oddych spojený s romatikou.

Izba č. 9 (3 osoby) - Trojlôžkova izba, ktorej výhľady sú tým najlepším na štart dňa. Izba je orientovaná na sever a vybavená je manželskou posteľou a jednou samostatnou jednolôžkovou posteľou. Je tiež vybavená kúpelňou so sprchovacím kútom a wc, tv a wifi pripojením.

Izba č. 10 (2 osoby) - Mladomanželský apartmán nielen pre novomanželou. Hneď pri vstupe do tejto izby zahodíte za seba realitu a budete si užívať voľné chvíle s najdrahšími. Izba je dvojlôžková s manželskou posteľou pred ktorou sa nachádza priestorová vaňa v drevenom objatí. Samozrejme samostatné wc. Izba svojím interiérom, vôňou dreva a ohňom sviečok je to pravé na prežitie romantického víkendu.

Izba č. 11 (2 osoby) - Dvojlôžková izba orientovaná na východ s výhľadom na stromy tiahnuce až do úžin Čertovej doliny. Izba je vybavená manželskou posteľou, wc, kúpelňou s vaňou, tv so satelitným pripojením a wifi.

Izba č. 12 (2 osoby) - Dvojlôžková izba taktiež orientovaná na východ. Izba má dve samostatné postele, kúpelňu s vaňou a toaletou, tv,wifi.

Drevenice

Okrem izbičiek ponúka salaš na prenájom aj samostatné dreveničky pre hostí, ktorý potrebujú aktívny oddych a súkromie. Cez drobné okienka dreveníc uvidíte ako ružové lúče slnka zapadajú za obzor sedla Zbojská, na ktorom sa ako po stáročia predtým pasú ovečky. Privítajú vás domáce psíky a voľne sa pasúce stádo hucúľov.

Drevenička č. 1 (5 osôb) - Drevenička umiestnená na južnej strane sedla kde sa budete prebúdzať s pohladením slnečných lúčov. Na prízemí nachádza kuchynka s chladničkou a varičom, spoločenský priestor s LCD televízorom a samostatné lôžko. Podkrovie je vybavené 4 samostatnými lôžkami s mini kúpelňou s vaňou a samostatným sociálnym zariadením.

Drevenička č. 2 (4+2 osoby) - Drevenička s výhľadom na kopec Remetisko. Prízemie je vybavené samostatnou kúpeľnou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Spoločenský priestor s rozťahovacím gaučom s LCD televízorom a wifi. V podkroví sa nachádza manželská posteľ a 2 samostatné lôžka.

Drevenička č. 4 (4+2 osoby) - Drevenička s výhľadom do Čertovej doliny vhodná pre rodinu s deťmi, ktoré potrebujú oddych a odpočinok z veľkomesta. Prízemie je vybavené samostatnou kúpeľnou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Spoločenský priestor s rozťahovacím gaučom s LCD televízorom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V podkroví sú nachádza manželská posteľ a dve samostatné lôžka.

Drevenička č. 5 (4+2 osoby) - Drevenička s výhľadom do Čertovej doliny vhodná pre rodinu s deťmi, ktoré potrebujú oddych a odpočinok z veľkomesta. Prízemie je vybavené samostatnou kúpeľnou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Spoločenský priestor s rozťahovacím gaučom s LCD televízorom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V podkroví sú nachádza manželská posteľ a dve samostatné lôžka.

Drevenička č. 6 (4+2 osoby) - Drevenička s výhľadom do Čertovej doliny vhodná pre rodinu s deťmi. Prízemie je vybavené samostatnou kúpeľňou s vaňou a sociálnym zariadením. Spoločenský priestor je vybavený rozťahovacím gaučom, LCD televízorom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V podkrovnej izbe sa nachádza manželská posteľ a dve samostatné lôžka.

Drevenička č. 7 (4+2 osoby) - Drevenička s výhľadom do Čertovej doliny vhodná pre rodinu s deťmi. Prízemie je vybavené samostatnou kúpeľňou s vaňou a sociálnym zariadením. Spoločenský priestor je vybavený rozťahovacím gaučom, LCD televízorom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V podkrovnej izbe sa nachádza manželská posteľ a dve samostatné lôžka.

Orientačné ceny
Prístelka 20.00 - 25.00 EUR
Cena za lôžko29.00 - 35.00 EUR
Chata na deň150.00 - 190.00 EUR
Raňajky8.00 - 10.00 EUR
Polpenzia23.00 - 25.00 EUR
Domáce zviera / noc8.00 EUR
Miestna daň za ubytovanie0.50 EUR
Možnosti stravovaniaBez stravy, Raňajky, Polpenzia

Detské zľavy
Deti do 4 rokov zdarma

Zaslať požiadavku na ubytovanie
Informácie o ubytovaní Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor

Vaša požiadavka sa nepovažuje za záväznú rezerváciu a po jej prijatí Vám bude zaslaná cenová ponuka. Ak žiadaný pobyt (ubytovanie) nie je možný vo Vami určenom termíne kvôli obsadeným kapacitám, navrhneme najbližší možný termín, alebo alternatívnu ponuku na iné ubytovacie zariadenie v podobnej kvalite. V prípade Vášho nesúhlasu bude rezervácia zrušená bez sankcií. Ak s ponukou súhlasíte, bude Vám zaslaná faktúra za pobyt resp. služby. Úhradu vyžadujeme pred nástupom na pobyt.

Upozornenie!

Prosíme Vás, ak je to možné, nezadávajte emailovú adresu z hotmail.com, pretože sa nám v poslednej dobe odtiaľ naše e-maily vracajú ako nedoručiteľné.
Osobné údaje


(John Doe)


(+421 905 211 800)


(hepex@hepex.sk)


 

 


Zobraziť Podmienky a spôsob rezervácie
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné
Napísať hodnotenie
Domáce zvieratá
 • Domáce zvieratá povolené
Vybavenie
 • WiFi v objekte
Vybavenie izieb
 • LCD, LED TV
 • Rodinné izby
 • TV s plochou obrazovkou
 • WC / Kúpeľňa na izbe
 • Nefajčiarske izby
 • Televízor
 • TV/SAT
 • WiFi na izbe
Služby pre deti
 • Detská postieľka
Čas príchodu a odchodu
 • Príchod: od 14:00 hod.
 • Odchod: do 11:00 hod.

Ďalšie ubytovania v okolí objektu Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor
Penzión FANTÁZIA
Penzión FANTÁZIA Michalová
Penzión Fantázia môžete nájsť 12 km od mesta Brezno smerom na Tisovec, v malej obci Michalová....
6.48 km

od 19.00 €
(osoba / noc)
RED DEER Hotel
RED DEER Hotel Brezno
Hotel v prímestskej časti mesta Brezno v krásnom prostredí pod Nízkymi Tatrami na okraji Muránskej...
15.97 km

od 20.50 €
(osoba / noc)
Penzión SCHWEINTAAL
Penzión SCHWEINTAAL Braväcovo
Penzión Schweintaal je situovaný na Horehroní, v malej obci Braväcovo v južnej časti pohoria...
17.88 km

od 18.00 €
(osoba / noc)
Penzión U JANA
Penzión U JANA Heľpa
Penzión U Jána sa nachádza v Heľpe, v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Penzión má k dispozícii...
21.03 km

od 11.00 €
(osoba / noc)
Penzión LUCS
Penzión LUCS Heľpa
Z izieb rodinného Penziónu Lucs budete mať výhľad na Nízke Tatry. Je situovaný v regióne Horehronie...
21.30 km

od 25.00 €
(osoba / noc)

Tag: Chaty a chalupy Pohronská Polhora, Chaty a chalupy Muránska planina, Chaty a chalupy Slovenské Rudohorie, Chaty a chalupy Veporské vrchy, Chaty a chalupy Horehronie

Kapacity zariadenia
Otvorenéceloročne
Počet lôžok45
Kontakty
Adresa Hlavná 62,
976 56 Pohronská Polhora
GPS N48.74498°
E19.85392°
Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #1Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #2Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #3Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #4Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #5Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #6Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #7Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #8Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #9Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #10Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #11Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #12Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #13Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #14Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor #15
Zobraziť všetky

Atrakcie a zaujímavosti v okolí
SKI CENTRUM ZBOJSKÁ
SKI CENTRUM ZBOJSKÁLyžiarske strediská
1.42 km
LYŽIARSKE STREDISKO POLOMKA BUČNÍK
15.66 km
Ski Skorušina Klenovec
Ski Skorušina KlenovecLyžiarske strediská
15.74 km
MURÁNSKY HRAD
MURÁNSKY HRADZrúcaniny a hradby
20.86 km
Lesnícky skanzen Vydrovo
Lesnícky skanzen VydrovoVýlety do prírody
20.95 km
Čiernohronská železnica
Čiernohronská železnicaMúzeá a technické pamiatky
21.07 km
Ski Čierny Balog
Ski Čierny BalogLyžiarske strediská
22.15 km
Zobraziť ďalšie zaujímavosti

Hotelový textil Áčko

Napísať hodnotenie

Použite prosím nasledujúci formulár pre hodnotenie zariadenia.

Ochota personálu:
Pomer ceny a služieb:
Čistota:
Komfort:
Úroveň stravovacích služieb:
Pozitíva:
Negatíva:
Meno klienta:
Email (nepovinné)
Ochrana proti spamu
 
Recenzie

Toto zariadenie zatiaľ nebolo hodnotené. Budte prvý.