Apartmány ŠTIAVNICA
naspäť na Ubytovanie Liptovský JánLiptovský Ján - oblasť: Jánska dolina, Nízke Tatry - región: Liptov - Okres: Liptovský Mikuláš
Typ: Apartmány
Charakter ubytovania: na horách, NOVINKY!!!, prázdninový, pre rodiny s deťmi, pri kúpalisku, aquaparku, pri lyžiarskom stredisku, pri lyžiarskom vleku, s vírivkou, so psom, so saunou, s vnútorným bazénom, wellness
1x denne 2 hodinový vstup do wellness centra s rekreačným bazénom
Kuchynka v apartmáne
Zrenovaná budova Apartmánového domu Štiavnica sa nachádza na začiatku Jánskej doliny - jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Úplne nové apartmány sú vzdialené 2 km od obce Liptovský Ján.
V apartmánovom dome sú k dispozcíí komfortne vybavené apartmány, ktoré sú vybavené manželskou posteľou, rozkladacou pohovkou, zariadenou kuchyňou, TV, Wi-Fi pripojením a výhľadom na okolitú prírodu. Súčasťou domu je wellness centrum s relaxačným bazénom, saunami a oddychovou miestnosťou. Raňjaky pre ubytovaných hostí sa podávajú v bare, kde nájdete aj širokú ponuku nápojov.
V Apartmánoch Štiavnica môžete bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet, ako aj monitorované parkovisko.
Apartmány sa skladajú zo spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s TV, kuchynským kútikom a rozkladacou pohovkou ktorá slúži ako prístelka pre 2 osoby. Kuchyňa je vybavená elektrickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou a celým inventárom.
Wellness centrum Vám ponúkne 4 druhy sáun (fínska, parná, infra, soľná), kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, relaxačný bazén s perličkovým kúpeľom a relaxačná zóna s lehátkami.
V okolí apartmánov nájdte rôzne turistické atrakcie Liptova, ako sú jaskyne, lyžiarske strediská, aquaparky, historické a kultúrne pamiatky. Milovníci prírody môžu spoznávať prírodné krásy Nízkych Tatier.
Apartmán | 70.00 - 130.00 EUR |
---|---|
Raňajky | 5.00 EUR |
Obed | 5.50 - 7.00 EUR |
Večera | 5.50 - 7.00 EUR |
Domáce zviera / noc | 10.00 EUR |
Miestna daň za ubytovanie | 1.00 EUR |
Parkovné | zdarma |
Možnosti stravovania | Bez stravy, Vlastné stravovanie, Raňajky, Polpenzia, Plná penzia |
Ubytovaní hostia majú v cene zahrnuté: 1x denne 2 hodinový vstup do wellness centra s rekreačným bazénom. Obedy a večere (za zvýhodnené ceny) sa podávajú v Penzióne Horec v Liptovskom Jáne (650 m). Raňajky sa podávajú priamo v Apartmánovom dome Štiavnica. |
- Parkovisko monitorované kamerovým systémom
- Zastávka verejnej dopravy
- Domáce zvieratá povolené
- Pre rodiny s deťmi
- WiFi v objekte
- Balkón
- Hriankovač
- Kuchynka na izbe
- Kúpeľňa so sprchou
- Mikrovlnka
- Rodinná izba
- Sušič na vlasy
- TV/SAT
- WiFi na izbe
- Chladnička
- Keramická varná doska
- Kuchynka v apartmáne
- LCD, LED TV
- Nefajčiarske izby
- Rýchlovarná kanvica
- Televízor
- WC / Kúpeľňa na izbe
- Bar
- Reštaurácia v blízkosti
- Krytý bazén
- Saunový svet
- Vnútorný bazén
- Sauna
- Vírivý kúpeľ, vírivka
- Bazén s termálnou vodou
- Ihrisko pre loptové hry
- Lyžiarsky vlek
- Terén pre bežky
- Turistika
- Zimné klzisko
- Cykloturistika
- Jazda na koni
- Plavecký bazén
- Termálne kúpalisko
- Zber húb a lesných plodín
- Príchod: od 15:00 hod.
- Odchod: do 10:00 hod.
Ďalšie ubytovania v okolí zariadenia Apartmány ŠTIAVNICA

Penzión Limba je umiestnený na začiatku Jánskej doliny, medzi Termálnym kúpaliskom Termal Raj a lyžiarskym...
od 20.00 €
(osoba / noc)

Štýlový drevený hotel Hotel*** Strachanovka postavený v roku 2007 nájdete na začiatku Jánskej...
od 47.00 €
(osoba / noc)

Hotel SOREA Ďumbier je situovaný pri ústí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján, v atraktívnej...
od 25.00 €
(osoba / noc)

Hotel *** SOREA MÁJ sa nachádza v obci Liptovský Ján, patriaci medzi najatraktívnejšie miesta v...
od 48.00 €
(osoba / noc)

Rezort Liptovský Dvor v Jánskej doline ponúka útulné ubytovanie štvorhviezdičkovej kategórie...
od 42.25 €
(osoba / noc)
Tag: Apartmány Liptovský Ján, Apartmány Jánska dolina, Apartmány Nízke Tatry, Apartmány Liptov
Otvorené | celoročne |
---|---|
Počet lôžok | 104 |
Počet izieb | 27 |
Adresa | Jánska dolina 2069, 032 03 Liptovský Ján |
---|---|
GPS | N49.03338° E19.66935° |
