Áčko - hotelový textil
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Liptov
     
  • Nízke Tatry
     
  • Liptovský Hrádok
     
  • od 30 - 50 €
     
  • bez hviezdičky
     
arrow

Ubytovanie Liptovský Hrádok

Pobyty Liptovský Hrádok
Zobraziť mapu
Liptovský Hrádok Mapa

Aké ubytovanie ponúka Liptovský Hrádok

Nájdite si ubytovanie v obci Liptovský Hrádok a vyberte si luxusný hotel, príjemný apartmán, penzión, rekreačné zariadenia, alebo lacný privát. Pre návštevníkov je v Liptovskom Hrádku k dispozícii viac kategórii na ubytovanie. K zariadeniam s väčšou ubytovacou kapacitou patria hotely a penzióny. Máte si možnosť vybrať hotel so špičkovými službami a ubytovaním. Ďalšie vyhľadávané zariadenia, ktoré poskytujú lacné ubytovanie v Liptovskom Hrádku, sú chaty, ubytovňa a priváty, vhodné pre rodiny ale aj pre menej náročných klientov.

Liptovský Hrádok – turistické centrum Liptova

Liptovský Hrádok je situovaný pod severnými výbežkami Nízkych Tatier na sútoku Belej a Váhu, približne 9 km juhovýchodne od Liptovského Mikuláša. Najmenšie mesto regiónu Liptova je obdarované neuveriteľne štedrým prírodným, kultúrnym a historickým potenciálom. Medzi zaujímavosti mesta patrí arborétum, chránená lipová aleja Pod lipami s kaplnkou so sochou Piety blahoslavenej Panny Márie, Národopisné múzeum a Hrad a kaštieľ, v ktorom sa nachádza luxusný hotel s komfortným ubytovaním. Arborétum je aj napriek svojej malej výmere jedinečným svojho druhu v Európe. V jednom najvyššie položenom arborétu v Strednej Európe nájdete rozsiahle dendrologické zbierky na Slovensku. Za prírodou sa môžete ísť pozrieť aj k obci Liptovský Ján, kde začína malebná Jánska dolina.

Liptovský Hrádok je mesto s čarokrásnou prírodou pri sútoku Belej s Váhom, ktoré Vám ponúka pestrú ponuku služieb s možnosťou adrenalínového vyžitia. Veríme, že si nájdete vhodné ubytovanie v Liptovskom Hrádku a odnesiete si pekné a príjemné dovolenkové zážitky z tohto turistického centra horného Liptova.

Filter ubytovania


Typ ubytovania:
Rezorty | Rekreačné domy

Charakter ubytovania:
pre rodiny s deťmi | pri lese | so psom

 

Prehľad ubytovania v Liptovskom Hrádku



Liptovia Resort Liptovský Hrádok

Liptovia Resort

Liptovský Hrádok (oblasť: Nízke Tatry, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Rekreačné domy

Rekreačné stredisko Liptovia Resort sa nachádza na konci dedinky Liptovská Porúbka a ponúka ubytovanie v Nízkych Tatrách, vhodné pre rodiny s deťmi a kolektívy, ktoré chcú stráviť dovolenku v tichom a pokojnom prostredí poskytujúcom súkromie a domácu pohodu. Resort pozostáva z deviatich samostatných nadštandardne zariadených rekreačných domov, troch veľkostných typov s celkovou kapacitou 49 lôžok.Domčeky majú dve podlažia a sú nadštandardne vybavené, pozostávajú...

Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci.

Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKuchynka k dispozíciiParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 66

Zobraziť všetky ubytovania v Liptovskom Hrádku



Prezrite si Ubytovanie v blízkom okolí Liptovský Hrádok:

Vzdialenosť: 4.43kmPenzión Sankt Johann Liptovský Ján

Penzión Sankt Johann

Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Rodinný Penzión Sankt Johann s komfortne zariadenými izbami, seminárnymi miestnosťami a relaxačným centrom so saunami je určený pre náročnejších návštevníkov dedinky Liptovský Ján, rozprestierajúcej sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier. V penzióne môžete tráviť rodinnú dovolenku alebo aj usporiadať firemné podujatie. Vysokú úroveň ubytovania a pohodlie Vám poskytnú dvoj a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Voľný čas je možné tráviť v relaxačnom...

Parkovisko monitorované kamerovým systémomSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 39.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 28+3
Vzdialenosť: 5.42kmZaži Apartmány ŠTIAVNICA Liptovský Ján

Zaži Apartmány ŠTIAVNICA

Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Zrenovaná budova Apartmánového domu Štiavnica sa nachádza na začiatku Jánskej doliny - jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Úplne nové apartmány sú vzdialené 2 km od obce Liptovský Ján. V apartmánovom dome sú k dispozcíí komfortne vybavené apartmány, ktoré sú vybavené manželskou posteľou, rozkladacou pohovkou, zariadenou kuchyňou, TV, Wi-Fi pripojením a výhľadom na okolitú prírodu. Súčasťou domu je wellness centrum s relaxačným bazénom, saunami a...

Kuchynka na izbe

V cene:
Strážené parkovisko
WiFi
Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKrytý / vnútorný bazénKuchynka na izbeParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiSaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 104
Vzdialenosť: 13.81kmPenzión SILEO Pribylina

Penzión SILEO

Pribylina (oblasť: Vysoké Tatry, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Sileo nájdete 1 km od Pribyliny, priamo pri lese na samote. Stojí pod štítmi Západných Tatier neďaleko Račkovej doliny. V blízkosti sa nachádza skanzen Múzeum Liptovskej dediny. Penzión ponúka ubytovanie v štýlových izbách  ladených vo farbách horských byliniek. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňa a je vybavená satelitnou TV s plochou obrazovkou. V celom penzióne je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. Súčasťou objektu je reštaurácia...

Domáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
raňajky v cene
od 40.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 14.06kmDom FRAŇA KRÁĽA Smrečany

Dom FRAŇA KRÁĽA

Smrečany (oblasť: Západné Tatry, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Dom Fraňa Kráľa stojí v strede obce Smrečany, 5 km severne od Liptovského Mikuláša. Malebná dedinka sa nachádza v regióne Liptova, pod Západnými Tatrami. K Aquaparku Tatralandia a Liptovskej Mare je to 13 km. Na túru sa môžete vydať do Žiarskej doliny v Západných Tatrách. Penzión s celkovou ubytovacou kapacitou 20 lôžok ponúka útulne zariadené izby a apartmány. Ubytovať sa je možné v dvoch dvojlôžkových izbách s jednou prístelkou alebo si vyberte jeden...

V centre mesta/obce

Wellness

Chladnička na izbeNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20
Vzdialenosť: 14.12kmMotel TATRALINE Demänová

Motel TATRALINE

Demänová (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Motely

Ubytovacie zariadenie TatraLine sa nachádza v obci Demänová, v časti Liptovského Mikuláša, v blízkosti Demänovskej doliny. V okolí nájdete množstvo turistických atrakcií Liptova a Nízkych Tatier. Na dosah ruky budete mať lyžovanie, kúpanie i mnohé ďalšie bohatstvá Liptova a jeho prekrásnej prírody. Ubytovať sa môžete v dvojlôžkových izbách TatraLine a vychutnať si pobyt pred vstupnou bránou do Národného parku Nízke Tatry. Izby sa nachádzajú na prízemí alebo...

Bezbariérová izba

Bezbariérový prístup Chladnička na izbeParkovisko monitorované kamerovým systémomReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 32.50 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 14.28kmApartmány AHA Jasná Demänová

Apartmány AHA Jasná

Demänová (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Novopostavené Apartmány AHA Jasná sa nachádzajú v Nízkych Tatrách, na okraji obce Demänová, pod severnými svahmi Chopku. Od rekreačného strediska Jasná a Demänovskej doliny sú vzdialené 12 km. Lyžiarske stredisko Žiarce a bobová dráha sú na 5 minút jazdy autom. Apartmánový dom na Liptove ponúka 3 kategórie ubytovacích jednotiek. Typ A - Štúdio LUX (Izba 29m2 a terasa 8m2) Moderná izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami (podľa priania),...

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeKuchynka na izbeParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 30.50 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 14.71kmPenzión Chopok - Apartmány Demänovská Dolina

Penzión Chopok - Apartmány

Demänovská Dolina (oblasť: Jasná - Chopok, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Ubytujte sa v Nízkych Tatrách v ubytovacom zariadení Penzión Chopok v Demänovskej doline, nachádzajúcej sa v rekreačnej oblasti známej ako Jasná. Penzión je vďaka svojej výhodnej polohe vhodnou voľbou aj pre celoročnú rekreáciu aj pre lyžiarov. Vo vzdialenosti 4 km od zariadenia sa nachádza lyžiarske stredisko a letná bobová dráha FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota, a 10 km od...

V rekreačnej oblasti Jasná

Transfer na letisko

Kuchynský kút

Dobrá káva!

V cene:
Detská postieľka
Miestna daň
Parkovanie
WiFi
Chladnička k dispozíciiKuchynka na izbeKúpeľné procedúry v blízkostiParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 22 + 8
Vzdialenosť: 15.09kmApartmány TRI STUDNIČKY Demänovská Dolina

Apartmány TRI STUDNIČKY

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Nové Apartmány TRI STUDNIČKY*** sa nachádzajú na Liptove v Demänovskej Doline a to len 5km od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry a 11km od najväčšieho aquaparku na Slovensku - Aquaparku Tatralandia. Apartmány sú zariadené v mo­dernom štýle a sú vhodné pre celé partie, rodiny i dvojice, ktoré si chcú na vlastné srdce zažiť liptovskú romantiku. Apartmánový dom Tri Studničky ponúka 10 apartmánov v rôznych triedach s rôznymi kapacitami. Celokvá kapacita je...

Izba so saunou

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeGarážKuchynka na izbePre rodiny s deťmiSaunaWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 36.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 45+20
Vzdialenosť: 15.69kmChata LÚČKY Demänovská Dolina

Chata LÚČKY

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Chaty a chalupy

Chladnička k dispozícii, domáce zvieratá povolené, kuchynka k dispozícii, nestrážené parkovisko, pre rodiny s deťmi, reštaurácia, wc / kúpeľňa na chodbe. Deti do 10 rokov 50% zľava, deti do 2,99 rokov zdarma, nestrážené parkovisko, zastávka verejnej dopravy, domáce zvieratá povolené, altánok, kuchynka k dispozícii, nefajčiarske prostredie, pre rodiny s deťmi, príjem satelitných programov, recepcia, tv v spoločenskej miestnosti, vonkajší krb/ohnisko, záhrada, záhradný...

chladnička k dispozíciidomáce zvieratá povolenékuchynka k dispozíciinestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia wc / kúpeľňa na chodbe
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20+3
Vzdialenosť: 15.70kmff apartments Demänovská Dolina

ff apartments

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Apartmánový hotel sa nachádza v Demänovskej doline v Jasnej, pri údolnej stanici lanovky v lokalite Lúčky. ff Apartmány Vám ponúkajú bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Vďaka skvelej polohe a zariadeniu Vám poskytnú vysoký komfort za primeranú cenu a dokonalé zázemie pre Vašu dovolenku. Súčasťou každého apartmánu je vybavená kuchyňa, obývacia miestnosť s LED TV, štýlová kúpeľňa so sprchovým kútom a balkón s oddychovým sedením a výhľadom na Nízke...

Minimálna dĺžka pobytu sú 3 noci.

Priamo pri zjazdovke

Kuchynka na izbe

V cene:
Parkovanie
WiFi
Chladnička na izbeKuchynka na izbenestrážené parkoviskopre rodiny s deťmiWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 15.97kmPenzión TROIKA Pavčina Lehota

Penzión TROIKA

Pavčina Lehota (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Troika sa nachádza v dedinke Pavčina Lehota pri severnom okraji Nízkych Tatier. Nájdete ho na tichom okraji obce. V blízkosti môžete navštíviť Demänovskú dolinu s turistickým strediskom Jasná. Nadštandardné ubytovanie Vám poskytnú apartmány a izby s vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou, satelitnou televíziou a Wi-Fi pripojením na internet. Izby sú zariadené kvalitným dreveným nábytkom. Apartmány sú poschodové a kapacita jedného je 5 osôb. Súčasťou...

chladnička k dispozíciidomáce zvieratá povolenékuchynka k dispozíciinestrážené parkoviskopre rodiny s deťmiSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 36.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 24
Vzdialenosť: 16.07kmChata ZÁHRADKY Demänovská Dolina

Chata ZÁHRADKY

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Chaty a chalupy

Chata sa nachádza na konci Demänovskej Doliny pod zjazdovkami strediska Jasná – Záhradky. Ubytovanie za prijateľné ceny poskytuje v dvojlôžkových až šesťlôžkových izbách so spoločnými sprchami a toaletami na chodbe. Väčšina izieb má 3 a 4 lôžka. K dispozícii je aj jedna rodinná izba, pozostávajúca z dvojlôžkovej a trojlôžkovej izby. Súčasťou chaty je slovenská reštaurácia, v ktorej si pochutnáte špecialitách domácej kuchyne. V letnej sezóne...

Priamo pri zjazdovke

V centre mesta/obce

nestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia wc / kúpeľňa na chodbeWellness v blízkostiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 53+3
Vzdialenosť: 17.98kmChata KOLIESKO Demänovská Dolina

Chata KOLIESKO

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Najvyššie položená chata v Demänovskej Doline je situovaná v nadmorskej výške 1235 metrov nad morom, hneď pri údolnej stanici sedačkovej lanovky Koliesko – Luková v stredisku Jasná a zároveň po zjazdovkou. V minulosti obľúbená reštaurácia pre lyžiarov bola prebudovaná na rodinný penzión, ktorý v súčasnosti ponúka dvojlôžkové izby, apartmán a reštauráciu. V niektorých izbách je možnosť pridania prístelky pre dieťa. Apartmán pozostáva z jednej...

Priamo pri zjazdovke

V centre mesta/obce

nestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia Termálne kúpalisko/Aquaparkwc / kúpeľňa na chodbeWC / Kúpeľňa na izbe
od 45.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20+3
Vzdialenosť: 18.24kmApartmány Ráztoky Liptovský Mikuláš

Apartmány Ráztoky

Liptovský Mikuláš (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Apartmánový dom Ráztoky sa nachádza na Liptove, pri brehu Liptovskej Mary, necelých 100 metrov od Aquaparku Tatralandia. Mesto Liptovský Mikuláš je vzdialený približne 2 km. Nadštandartne vybavené apartmány sú ideálne pre rodiny s deťmi alebo skupiny priateľov. Poskytnú Vám príjemné pohodlie po namáhavom dni. V apartmánovom dome sú k dispozícii 4 priestranné a nadštandartne vybavené apartmány. Každý z apartmánov je odlišný.  Do vybavenia každého apartmánu...

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeKuchynka na izbeParkovanie pri objektepre rodiny s deťmiTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 32.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 16
Vzdialenosť: 18.48kmDrevenica Pod Sitieňom Lazisko

Drevenica Pod Sitieňom

Lazisko (oblasť: Liptovská Mara, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Chaty a chalupy

Štýlová Drevenica Pod Sitieňom je situovaná na Liptove na severnom okraji Nízkych Tatier. Stojí v malej dedinke Lazisko neďaleko ústia Demänovskej doliny. Je vhodná pre pobyty rodín s deťmi či skupiny, no aj na usporiadanie rodinných či firemných osláv. V okolí môžete navštíviť termálne kúpalisko v Bešeňovej alebo Aquapark Tatralandia, v lete bohaté možnosti vodných športov a kúpania ponúka Liptovská Mara. V moderne zariadenej drevenici je k dispozícii...

Prenajíma sa iba celý objekt.

Izba s krbom

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeKuchynka na izbepre rodiny s deťmiSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 25+6
Vzdialenosť: 20.89kmApartmány Chopok Juh Horná Lehota

Apartmány Chopok Juh

Horná Lehota (oblasť: Chopok juh, región: Horehronie, Okres: Brezno) Apartmány

Apartmány Chopok Juh sa nachádzajú v Nízkych Tatrách pri stredisku Trangoška, 1 km od údolnej stanice lyžiarskeho strediska Chopok Juh - Jasná.  K dispozícii sú tri priestranné apartmány s balkónom, dobre vybavenou kuchyňou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Apartmány sú ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Každý apartmány pozostáva z obývacej miestnosti, kuchyne, jednej alebo dvoch kúpeľne a dvoch alebo troch spální. Do vybavenia apartmánov patrí masívny...

Podlahové kúrenie

Kuchynka na izbe

V cene:
Parkovanie
WiFi
Chladnička na izbeKuchynka na izbenestrážené parkoviskopre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 17+6
Vzdialenosť: 22.86kmRezort pri jazere Podbanské Podbanské

Rezort pri jazere Podbanské

Podbanské (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Rezort pri jazere Podbanské sa nachádza v horskom prostredí Západných Tatier medzi vrchom Bystrá a majestátnym Kriváňom. V blízkosti rezortu preteká rieka Belá. Súčasťou areálu sú drevené chatky a hlavná budova s izbami, reštauráciou a wellnessom. Ubytovať sa môžete v niektorej z piatich drevených chát, alebo v jednej z desiatich izieb v hlavnej budove rezortu. Celková ubytovacia kapacita rezortu je 70 osôb. Drevené chaty Každá chata je rozdelená na dve časti...

Kuchynka na izbe

Kongresy, eventy, svadby

Chladnička na izbeKuchynka na izbeParkovanie pri objektepre rodiny s deťmireštaurácia WC / Kúpeľňa na izbe
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 60+10
Vzdialenosť: 29.49kmPenzión & Reštaurácia GAZDOVSKÝ DVOR Bešeňová

Penzión & Reštaurácia GAZDOVSKÝ DVOR

Bešeňová (oblasť: Chočské vrchy , región: Liptov, Okres: Ružomberok) Penzióny

Penzión Gazdovský Dvor predstavuje spojenie chutnej gazdovskej kuchyne a príjemného vidieckeho prostredia. Stojí neďaleko severného okraju obce Bešeňová, približne 1,5km od jej centra. Pre svojich hostí má pripravenú štýlovú reštauráciu s krbom a ubytovanie v útulných izbách so štýlovým dreveným nábytkom. Na výber sú dvojlôžkové izby s jednou prístelkou, trojlôžková izba a jedna rodinná izba s manželskou a poschodovou posteľou. Napriek tomu, že je...

Bezbariérový prístup nestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 31.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 35
Vzdialenosť: 30.02kmApartmány ZARIA Bešeňová

Apartmány ZARIA

Bešeňová (oblasť: Chočské vrchy , región: Liptov, Okres: Ružomberok) Apartmány

Apartmány ZARIA v Bešeňovej vďaka modernému vybaveniu, výbornej polohe a rodinnému charakteru uspokojí širokú klientelu. Apartmánový dom je situovaný v tichej ulici obce, 300 metrov od celoročne otvoreného Vodného parku Bešeňová na Liptove. Svojim charakterom a vybavením je ubytovacie zariadenie obzvlášť vhodné pre rodiny s deťmi. V dome sú k dispozícii 4 samostatné apartmány. 1 x apartmán pre max. 3 osoby 2 x apartmán pre max. 4 osoby 1 x apartmán...

V centre mesta/obce

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeDomáce zvieratá nepovolenéKuchynka na izbeParkovisko monitorované kamerovým systémompre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoVybavenie pre batoľatáWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 38.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 16