Darčekový poukaz

Darčekový poukaz

Darujte Vašim blízkym krásne zážitky 

Chceli by ste potešiť svojich blízkych? Darujte zážitky na Slovensku! Darovať môžete wellness pobyt pre rodičov, liečebný pobyt pre babičku alebo ktorýkoľvek pobyt z našej ponuky. Stačí, ak pri vypĺňaní rezervačného formuláru uvediete do poznámky, že by ste chceli pobyt darovať ako Darčekový poukaz.

Darčekový poukaz platí po úhrade zálohovej faktúry za poukaz.  Darčekový poukaz môže mať ľubovoľnú hodnotu (min. 100 €), platí 1 rok od vystavenia. Poukaz zasielame poštou resp. mailom (podľa výberu), vizualizácie a vystavenie darčekového poukazu sú bezplatné. Poukaz sa vzťahuje na ľubovoľné ubytovacie zariadenie z ponuky www.travelguide.sk (v závislosti od voľných kapacít). Ubytovacie zariadenia sú na vyžiadanie - na základe požiadavky klienta na konkrétny termín bude zaslaný ponukový list na vybrané ubytovacie zariadenie s cenou podľa príslušnej sezóny a službami zahrnutými v cene pobytu.

Darčekový poukaz nie je možné zameniť na hotovosť, v prípade zvolenia pobytu v nižšej hodnote rozdiel v cene sa nevracia. V prípade zvolenia pobytu vyššej hodnoty, ako je cena darčekového poukazu sa rozdiel v cene uhrádza formou doplatku, pričom platba za darčekový poukaz je považovaná za zálohovú platbu. Pre všetky pobyty z ponuky www.travelguide.sk realizované cestovnou agentúrou HEPEX - SLOVAKIA spol.s.r.o. platia stornopodmienky uvedené v rezervačných podmienkach na stránke www.travelguide.sk

Hepex Voucher

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefoniky alebo emailom.

Darčekový poukaz môžete objednať na: rezervacie@travelguide.sk

TEAM TRAVELGUIDE
- - - - - - - - - - - - - - - -
REZERVÁCIA UBYTOVANIA NA SLOVENSKU
HEPEX Slovakia, Rozmarínová 22, SK-945 01 Komárno
Tel.: +421 (0) 35 771 31 46, fax: +421 (0) 35 771 31 49
https://www.travelguide.sk
E-mail: rezervacie@travelguide.sk