Áčko - hotelový textil
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Podunajsko
     
  • Podunajská nížina
     
  • Veľký Meder
     
  • s polpenziou
     
  • Nefajčiarske izby
     
arrow

Ubytovanie s polpenziou Veľký Meder

Pobyty Veľký Meder
Zobraziť mapu
Veľký Meder Mapa

Filter ubytovania

Prehľad ubytovania s polpenziou vo Veľkom Mederi



Hotel AQUA Veľký Meder

Hotel AQUA

***
Veľký Meder (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Hotely

Nový Hotel Aqua je umiestnený pri termálnom kúpalisku Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi, takže počas pobytu budete iba 1 minútu od termálnej vody. Hotel poskytuje komfortné ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s prístelkou a vo VIP apartmáne s vírivkou, saunou a vlastným balkónom. V ponuke má aj wellness a relaxačné balíčky. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii stravovanie formou raňajok, polpenzie a plnej penzie v reštaurácii vzdialenej 30 metrov....

Bezbariérový prístup Chladnička na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
polpenzia v cene
od 65.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Sungarden Pension Veľký Meder

Sungarden Pension

Veľký Meder (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Penzióny

Rodinný penzión SUNGARDEN stojí v pokojnej časti Veľkého Medera približne 700 metrov od termálneho kúpaliska a 200 m od centra mesta. K spríjemneniu pobytu Vám poslúži veľký trávnatý dvor, krytá terasa s dvomi krbmi, vonkajší bazén a detské ihrisko. Penzión má vlastnú jedáleň, kde sa môžu ubytovaní hostia stravovať formou polpenzie. V blízkom okolí nájdete kaviarne,...

10 minút pešou chôdzou od Thermal Corvinus

V letnej sezóne počas mesiacov júl a august sú pobyty týždňové: od soboty do soboty.

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
polpenzia v cene
od 39.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 22+22
Penzión HELÉNÉ Veľký Meder

Penzión HELÉNÉ

***
Veľký Meder (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Penzióny

Novopostavený Penzión Heléné stojí v meste Veľký Meder, 1 km od termálneho kúpaliska. Vlastná reštaurácia s príjemným posedením pri hudbe je vzdialená 100 m od penziónu. Penzión Vám ponúka vonkajší bazén a vírivku. K dispozícii je sedem dvojposteľových apartmánov a jedna štvorposteľová izba. Ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou, televízorom s plochou obrazovkou, kuchynským...

V centre mesta/obce

Kuchynka na izbe

V cene:
Parkovanie
Raňajky
Vonkajší bazén
WiFi
Chladnička na izbeKlimatizácia na izbeKuchynka na izbeNestrážené parkoviskoReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 33.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20
Penzión U PAXIHO Veľký Meder

Penzión U PAXIHO

***
Veľký Meder (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Penzióny

Apartmány a štúdiá U Paxiho sa nachádzajú 500 m od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi. Súčasťou areálu je pekná záhrada, uzavreté parkovisko a reštaurácia, v ktorej sa môžete stravovať formou polpenzie. Každá ubytovacia jednotka má kuchynský kútik s dvojplatničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a chladničkou. Vo vybavení nechýba ani televízor, WiFi pripojenie, ventilátor a vlastná kúpeľňa so sprchou, toaletou a umývadlom. Relaxovať môžete...

V letnej sezóne počas mesiacov júl a august sú pobyty týždňové: od soboty do soboty.

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 17.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 47
Penzión JUDAPA Veľký Meder

Penzión JUDAPA

Veľký Meder (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Penzióny

Ubytujte sa v Penzióne Judapa a prežite príjemnú dovolenku vo Veľkom Mederi na južnom Slovensku. Toto kúpeľné mestečko je známe vďaka svojmu termálnemu kúpalisku Thermal Corvinus, ktoré je vzdialené približne 700 metrov od penziónu. Penzión Judapa Vás očakáva počas celého roka. Kapacita nášho...

700 metrov od termálneho kúpaliska

Kuchynka na izbe

V cene:
Parkovanie
Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKuchynka na izbeNestrážené parkoviskoReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbe
od 24.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 23+8
darčekNa pobyty si môžete uplatniť príspevok na rekreáciu u svojho zamestnávateľa a ušetriť tak až 55%. Pobyt môžete darovať ako darčekový poukaz 
 
Hotel PLAUTER KÚRIA Veľký Meder

Hotel PLAUTER KÚRIA

Veľký Meder (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Hotel Plauter Kúria je umiestnený v tichej okrajovej časti mesta Veľký Meder. Od známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus je vzdialený približne 1 km. Hotel disponuje veľkým pozemkom, na ktorom sa nachádza vonkajší bazén, jazierko s možnosťou rybolovu a jazdecký areál, kde si môžete vyskúšať jazdu na koni. Súčasťou hotela je aj reštaurácia. K ubytovacím jednotkám v hoteli patria dvojlôžkové izby ako aj apartmány, ktoré sú vhodnou voľbou pre rodiny...

1 Bezbariérová izba

Jazda na koni

Mini ZOO (Zvieracia farma)

Rybolov

Bezbariérový prístup Malé domáce zviera povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia Uzatvorené parkoviskoVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
raňajky v cene
od 50.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 30 + 15
Penzión RUBÍN - Apartmány Veľký Meder

Penzión RUBÍN - Apartmány

**
Veľký Meder (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Penzión RUBÍN ** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v kúpeľnom mestečku Veľký Meder, iba 100 m od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v dvoj, troj, štvor a päťmiestnych vkusne zariadených apartmánoch, vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Apartmány sú vybavené kompletne zariadenou kuchyňou (chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), obývacou miestnosťou, oddelenou spálňou, sociálnym zariadením (WC, sprcha), rádiom,...

2 Bezbariérové izby

Kuchynka na izbe

Bezbariérový prístup Chladnička na izbeKuchynka na izbeNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 19.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20+5

Zobraziť všetky ubytovania vo Veľkom Mederi



Prezrite si ubytovanie s polpenziou v blízkom okolí Veľký Meder:

Vzdialenosť: 21.17kmGradient Consulting, s.r.o. Gabčíkovo

Gradient Consulting, s.r.o.

Gabčíkovo (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Ubytovne, turistické ubytovne

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v blízkosti známeho Vodného diela Gabčíkovo, len 45 km od hlavného mesta Bratislava. Poskytuje príležitostné a dlhodobé ubytovanie vhodné pre študentov, robotníkov ale aj pre turistov. K dispozícii sú útulne zariadené dvoj a trojlôžkové izby, pričom každé dve izby v jednej bunke majú spoločnú kúpeľňu a toaletu ( WC a sprcha ). Izby disponujú balkónom. Miestna jedáleň ponúka stravovacie služby formou polpenzie alebo celodennej...

Nestrážené parkoviskoReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC/Kúpeľňa v bunke spoločná pre dve izbyWiFi
od 8.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 400
Vzdialenosť: 21.42kmFLORIAN, Pension & Restaurant Vrakúň

FLORIAN, Pension & Restaurant

**
Vrakúň (oblasť: Podunajská nížina, región: Bratislava a okolie, Okres: Dunajská Streda) Penzióny

Penzión Florian s reštauráciou nájdete v obci Vrakúň, ležiacej v Podunajskej nížine medzi mestami Gabčíkovo a Dunajská Streda, od ktorých je vzdialený 6 km. Stojí príjemnom prostredí plného zelene, v blízkosti riečky. Objekt penziónu sídli v bývalej požiarnej stanici. Svojich hostí očakáva s dvojposteľovými útulnými izbami, ktoré ponúkajú komfortné ubytovanie. Samozrejmosťou výbavy v každej izbe je vlastná kúpeľňa a televízor. Na izbách sú podlahy...

Vínna pivnica

Domáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 22.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 8
Vzdialenosť: 25.69kmTHERMALPARK Dunajská Streda - Penzión BIELY DOM Dunajská Streda

THERMALPARK Dunajská Streda - Penzión BIELY DOM

*
Dunajská Streda (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Dunajská Streda) Penzióny

Penzión Biely Dom je umiestnený v tichom prostredí plného zelene areálu termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede. Je vzdialený približne 150 metrov od hlavnej budovy Thermalparku. Po kompletnej rekonštrukcii penzión ponúka moderné, priestranné, svetlé izby, vybavené všetkým potrebným pre príjemný pobyt. Ubytovanie je vhodné pre páry, rodiny s deťmi, ale aj jednotlivcov. V...

Bezplatný celodenný vstup na termálne kúpalisko

V cene:
Vstup na kúpalisko
Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKuchynka k dispozíciiPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoViac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na chodbeWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkosti
raňajky v cene
od 40.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 10+6
Vzdialenosť: 38.29kmÉDER Penzión Nesvady

ÉDER Penzión

**
Nesvady (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Komárno) Penzióny

Penzión Éder leží v meste Nesvady patriacej do okresu Komárno, 8 km od Nových Zámkov. Pre hostí má pripravené klimatizované izby s televízorom, chladničkou a kúpeľňou. Niektoré izby majú vlastný balkón. Vďaka reštaurácii je penzión vhodným miestom na zorganizovanie spoločenských podujatí, akými sú firemné akcie, svadby a iné rodinné oslavy. V penzióne sa môžete ubytovať aj s malým domácim zvieraťom. K dispozícii je vonkajšie ohnisko, altánok a detské...

V centre mesta/obce

Bezbariérový prístup Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKlimatizácia na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia Strážené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 18.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 34
Vzdialenosť: 38.99kmHotel PEKLO - POKOL Komárno

Hotel PEKLO - POKOL

****
Komárno (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Komárno) Hotely

Na juhu západného Slovenska v historickom meste Komárno sa nachádza Hotel Peklo. Hotel sa nachádza asi 10 minút od centra mesta a okrem ubytovania ponúka svojim hosťom aj možnosť aktívneho odpočinku vo wellness priestoroch. Hotel disponuje 25 dvojposteľovými izbami a 3 luxusnými apartmánmi. Izby sú nefajčiarske, komfortne a moderne zariadené. K dispozícii je izba pre rodinu s kuchyňou a izba pre telesne postihnutých hostí. Hostia majú možnosť požiadať o detskú postieľku....

V centre mesta/obce

1 Bezbariérová izba

Wellness centrum

Bezbariérový prístup Chladnička na izbeGarážKlimatizácia na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaUzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 42.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 63
Vzdialenosť: 39.64kmBELLA Restaurant & Pension Komárno

BELLA Restaurant & Pension

***
Komárno (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Komárno) Penzióny

Penzión Bella s reštauráciou sa nachádza priamo v historickom centre Komárna na Jókaiho ulici. Ponúka moderné ubytovanie v troch dvojlôžkových izbách a v apartmáne 2+2, ktorého súčasťou je veľká terasa. Luxusne zariadený apartmán a komfortné izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou, bezplatným WiFi pripojením na internet. V priestrannej kúpeľni je sprchovací kút a toaleta. Ubytovaní hostia...

V centre mesta/obce

Klimatizácia na izbeReštaurácia Strážené parkoviskoTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 8+2
Vzdialenosť: 40.35kmPenzión Anikó GOLD Horné Saliby

Penzión Anikó GOLD

***
Horné Saliby (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolné Považie, Okres: Galanta) Penzióny

Penzión Anikó Gold sa nachádza v centre Horných Salíb, vedľa Slovenskej pošty, 8 km od Galanty. Od Termálneho kúpaliska Horné Saliby je vzdialené 3 km. Ponúka komfortné ubytovanie jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s prístelkou, domáce a zahraničné špeciality v reštaurácii a možnosť uvoľnenia v saune a vírivke. V penzióne si môžete dopriať aj masáž. Izby sú vybavené satelitnou TV, bezplatným WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo...

V centre mesta/obce

Nestrážené parkoviskoReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 19.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 41.17kmPenzión Wellness a Relax centrum Palárikovo

Penzión Wellness a Relax centrum

***
Palárikovo (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolná Nitra, Okres: Nové Zámky) Penzióny

Novozariadený penzión je súčasťou areálu Wellness a Relax centra v Palárikove, ktorý Vám ponúka okrem ubytovania aj bazénový a saunový svet, koniareň, bowling, reštauráciu a kongresové priestory. Moderný penzión s celkovou ubytovacou kapacitou 30 lôžok je vhodný aj pre náročnejších klientov. K dispozícii je päť 2-lôžkových izieb a štyri 5-lôžkové apartmány s...

V cene celodenný vstup do bazénového sveta

V centre mesta/obce

Wellness centrum

Bowling

Jazda na koni

V cene:
Bazénový svet
Raňajky
Domáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiKrytý / vnútorný bazénNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 44.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 30
Vzdialenosť: 42.16kmPenzión KOMLÓŠ Horné Saliby

Penzión KOMLÓŠ

**
Horné Saliby (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolné Považie, Okres: Galanta) Penzióny

Penzión Komloš je situovaný v areáli termálneho kúpaliska Horné Saliby. Od bazénov je vzdialený 70 metrov. Súčasťou penziónu je štýlová vináreň s krytou terasou. Penzión má pre hostí pripravené 2 apartmány a 6 izieb. Každá ubytovacia jednotka disponuje vlastnou kúpeľňou, televízorom, minibarom, klimatizáciou a rádiom. Jeden apartmán je umiestnený na prízemí, vybavený samostatným vchodom, kuchynským kútom a je vhodný aj pre telesne postihnutých. Má...

Bezbariérový prístup Klimatizácia na izbeReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbe
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 18+4
Vzdialenosť: 42.44kmPenzión DORI Diakovce

Penzión DORI

Diakovce (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolné Považie, Okres: Šaľa) Penzióny

Rodinný penzión DORI s reštauráciou stojí v Diakovciach, na Podunajskej nížine, 3km od mesta Šaľa. Od termálneho kúpaliska Diakovce je vzdialený 4km. V blízkom okolí sa nachádza niekoľko ďalších termálnych kúpalísk. Izby sú klimatizované a do ich vybavenia patrí televízor a kúpeľňa. Kapacita izieb je od dvoch až po päť lôžok. V penzióne sa nachádza spoločenská miestnosť. V priestoroch penziónu sa môžete bezplatne pripojiť na WiFi internet. Reštaurácia...

Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKlimatizácia na izbeKuchynka k dispozíciiPre rodiny s deťmiReštaurácia Uzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkosti
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 22
Vzdialenosť: 42.52kmPenzión EURÓPA Diakovce

Penzión EURÓPA

***
Diakovce (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolné Považie, Okres: Šaľa) Penzióny

Penzión Európa na okraji Diakoviec ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s prístelkou a dvoch apartmánoch. Každá izba má televízor, sprchu a toaletu. Jeho súčasťou je reštaurácia s terasou, bar a spoločenská miestnosť s televízorom. V penzióne si môžete zahrať bowling alebo usporiadať spoločenské podujatia, ako sú rodinné oslavy či školenia. Parkovisko pri penzióne je pre hostí bezplatné. Termálne kúpalisko Diakovce je vzdialené 3 km .

V centre mesta/obce

Bowling

Domáce zvieratá povolené na základe dohodyNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 15.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 40 + 15
Vzdialenosť: 45.63kmPansion Restaurant Wien Čierny Brod

Pansion Restaurant Wien

Čierny Brod (región: Dolné Považie, Okres: Galanta) Penzióny

Pension Restaurant Wien sa nachádza na Južnom Slovensku v malej obci Čierny Brod v okolí mesta Galanta. Penzión s celkovou kapacitou 21 pevných lôžok a 4 prístelky ponúka celoročné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách. Každá izba je zariadená v inom štýle: 60. a 70. roky, Retro, Black & White, a pod. Do vybavenia každej izby patrí vlastné sociálne zariadenie, televízor, príjem satelitných programov, minibar, internetové pripojenie WiFi. Reštaurácia penziónu...

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeKlimatizácia na izbeKuchynka na izbeParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 28 + 4
Vzdialenosť: 51.69kmHotel GALANTA Galanta

Hotel GALANTA

****
Galanta (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolné Považie, Okres: Galanta) Hotely

Elegantný hotel Galanta je situovaný v regióne Dolné Považie na západnom Slovensku. Nájdete ho na okraji Galanty a je vzdialený len 500 m od Thermal centra Galandia. Hostia sa môžu ubytovať v moderných špičkovo zariadených jedno či dvojlôžkových izbách alebo v luxusných apartmánoch vhodné aj na ubytovanie viacčlenných rodín. Hotelové izby sú vybavené klimatizáciou, LCD TV, telefónom, minibarom, budíkom, sušičom na vlasy, trezorom, pripojením na internet a moderným...

1 Bezbariérová izba

Bezbariérový prístup Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia Uzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
raňajky v cene
od 30.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 33