ITF SLOVAKIATOUR 2023 Bratislava
Turistické zaujímavosti na Slovensku
Vyhľadávanie
 • Podunajsko
   
 • Podunajská nížina
   
 • Štúrovo
   
 • Adrenalínová zábava...
   
arrow

Štúrovo, adrenalínová zábava a šport

Ubytovanie Štúrovo
Zobraziť mapu
Adrenalínová zábava a šport Štúrovo Mapa

Prehľad turistických zaujímavostí Štúrovo

Zábavný lanový park VadašLand Štúrovo

Zábavný lanový park VadašLand

Štúrovo (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko)

Lanový park VadašLand sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Nájdete ho v strede jazera na ostrove. Patrí medzi najnovšie a najbezpečnejšie lanové parky na Slovensku a je určený pre všetky vekové kategórie. Vďaka kompletnému osvetleniu si v areáli môžete užiť aj večerné lezenie. Lanový park ponúka spolu 54 prekážok. Lezec je počas prechodu istený dvoma karabínami a tak zabraňuje akémukoľvek pádu. V prípade potreby je k dispozícií inštruktor. Dráhy: 1x skúšobná dráha 1x detská dráha a detská lanovka (od 3 rokov...Prezrite si Adrenalínová zábava a šport v blízkom okolí Štúrovo:

Vzdialenosť: 60.41kmLaser arena Komárno Komárno

Laser arena Komárno

Komárno (oblasť: Podunajská nížina, región: Podunajsko, Okres: Komárno)

Laser aréna - akčná hra plná adrenalínu pre deti od 9 do 99 rokov na Vás čaká v Komárne, v budove Shopping Center Komárno. Hra je určená pre maximálne 12 hráčov. Vítané sú samozrejme aj menšie tímy, no v každom prípade platí, že čím väčšia skupina, tým väčšia zábava! Hru v Laser aréne si môžete rezervovať online, no odporúčame Vám vybrať si aj viac hier, aby ste si mohli vyskúšal viac herných módov. Či si vyberiete boj v tímoch (nemusia byť iba...

Vzdialenosť: 61.86kmAdventure MINIGOLF Podhájska Podhájska

Adventure MINIGOLF Podhájska

Podhájska (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolná Nitra, Okres: Nové Zámky)

9-jamkové ihrisko Adventure Minigolf Podhájska nájdete na Senčianskej ulici 2/130 v Podhájskej. Atrakcia je vhodná pre všetky vekové kategórie - deti, mládež, dospelých aj seniorov. Ak prídete na dovolenku do Podhájskej, určite si vyskúšajte túto hru a zabavte sa v príjemnom prostredí.