Kúpele Vyšné Ružbachy
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Vysoké Tatry
     
  • Vysoké Tatry
     
  • Stará Lesná
     
  • od 20 - 30 €
     
  • Vírivý kúpeľ, vírivka...
     
arrow

Ubytovanie Stará Lesná

Pobyty Stará Lesná
Zobraziť mapu
Stará Lesná Mapa

Filter ubytovania


Typ ubytovania:
Penzióny | Priváty

 

Prehľad ubytovania v Starej Lesnej



Penzión BAĎO Stará Lesná

Penzión BAĎO

***
Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Penzión BAĎO sa nachádza vo Vysokých Tatrách v centre obce Stará Lesná, ktorá leží na úpätí pohoria neďaleko Tatranskej Lomnice a Veľkej Lomnice. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, no aj pre skupiny ako sú lyžiarske kurzy, a takisto firemné stretnutia. V penzióne sú k dispozícii dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, pričom každá izba má vlastnú kúpeľňu, toaletu, televízor so satelitným príjmom, telefón a balkón. Na izbách je možné WiFi...

V centre mesta/obce

Domáce zvieratá povolené na základe dohodyGarážGolf v blízkostiPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 26.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 46+21
Penzión KAMZÍK Stará Lesná

Penzión KAMZÍK

**
Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Penzión Kamzík sa nachádza v Starej Lesnej vo Vysokých Tatrách, 5 km od lyžiarskeho v Tatranskej Lomnici. Pre hostí má pripravené ubytovanie v komfortných apartmánoch a izbách, možnosť stravovania a relaxačné centrum so saunou a vírivkou. Súčasťou penziónu je spoločenská miestnosť, záhrada a terasa a lyžiareň. V celom penzióne sa môžete na internet bezplatne pripojiť pomocou Wi-Fi. Každá ubytovacia jednotka je vybavená vlastnou kúpeľňou, televízorom,...

Wellness centrum

Chladnička na izbeGolf v blízkostiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 42
Penzión LOMNICKY Stará Lesná

Penzión LOMNICKY

Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Penzión Lomnický sa nachádza v dedinke Stará Lesná pod štítmi Vysokých Tatier, v nadmorskej výške 780 metrov nad morom, iba 4 km od Tatranskej Lomnice. Zrekonštruovaný penzión bol opäť otvorený v lete 2017. Ponúka Vám saunu, vírivku, vonkajšie ohnisko, bezplatné WiFi pripojenie a pre deti detské ihrisko a detskú herňu. Súčasťou penziónu je reštaurácia s letnou terasou. Do vybavenia...

V cene:
Polpenzia
Domáce zvieratá povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 29.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vila Linda Stará Lesná

Vila Linda

Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Ubytovacie zariadenie Vila Linda umiestnené na okraji obce Stará Lesná, poskytuje oddych v príjemnom a tichom prostredí. Je obklopená lesom a zeleňou zo všetkých strán a je vhodná pre ubytovanie rodín s deťmi, a všetkých hostí hľadajúcich pokoj. Ubytovanie poskytuje v deviatich dvoj a trojposteľových izbách s balkónmi a s úžasným panoramatickým výhľadom na končiare Vysokých Tatier. Na...

Veľká záhrada

Wellness

Wellness centrum

V cene:
Detská postieľka
Parkovanie
WiFi
Domáce zvieratá povolené na základe dohodyGolf v blízkostiParkovanie pri objekteReštaurácia Vlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 23.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20 + 9
Villa DOMINO Stará Lesná

Villa DOMINO

Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Rodinný penzión Villa Domino sa nachádza v chatovej oblasti obce Stará Lesná vo Vysokých Tatrách. Objekt stojí v lesnom prostredí 50 metrov od Studeného potoka. Penzión je ideálnym miestom na pobyt počas rodinnej dovolenky, alebo pre dvojice. Penzión ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s vlastnými kúpeľňami a satelitnou TV, ako aj stravovanie. K dispozícii máte izby s balkónom alebo bez balkóna. Do väčšiny izieb je možné pridať jednu až dve prístelky. Každá...

Chladnička k dispozíciiKuchynka k dispozíciiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 34
darčekNa pobyty si môžete uplatniť príspevok na rekreáciu u svojho zamestnávateľa a ušetriť tak až 55%. Pobyt môžete darovať ako darčekový poukaz 
 
Vila Astra Stará Lesná Stará Lesná

Vila Astra Stará Lesná

***
Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Vilu Astra, ktorá je vhodným východiskovým bodom pre vyznávačov turistiky, lyžovania a cykloturistiky nájdete v centre podtatranských osád, na okraji obce Stará Lesná, neďaleko Tatranskej Lomnice (3km) a Starého Smokovca (7km). Za vilou preteká príjemne zurčiaci horský potok s čerstvou a čírou vodou. Ubytovať sa môžete: v klimatizovanom záhadnom domčeku s pre 6 osôb v jednej mezonetovej...

Výhľad na jazero

Dobrá káva!

Wellness

V cene:
Parkovanie
WiFi
Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiKúpeľné procedúry v blízkostiParkovanie pri objekteParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaViac kategórií iziebVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 22.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 32 + 2

Zobraziť všetky ubytovania v Starej Lesnej



Prezrite si Ubytovanie v blízkom okolí Stará Lesná:

Vzdialenosť: 5.02kmPenzión U ŠELIHO Veľká Lomnica

Penzión U ŠELIHO

Veľká Lomnica (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Penzión U Šeliho v obci Veľká Lomnica sa nachádza pri golfovom ihrisku vo vzdialenosti 8 km od lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici. Hostia tu nájdu útulné ubytovanie, možnosť relaxu v saune a vírivke, malé fitnes centrum, altánok s krbom a príjemný bar. Izby penziónu ako aj apartmány sú vhodné aj pre náročných klientov. K dispozícii sú priestrannejšie izby pre rodiny s deťmi. Izby sú s dvomi až štyrmi lôžkami, pričom majú vlastný balkón, kúpeľňu,...

1 Bezbariérová izba

Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
raňajky v cene
od 27.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 27
Vzdialenosť: 5.58kmVila Zvonica Nová Lesná

Vila Zvonica

***
Nová Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Vila Zvonica je moderne a luxusne vybavené ubytovacie zariadenie v tatranskej osade Nová Lesná ponúka komfortné apartmány s výhľadom do záhrady. Vila bola postavená podľa zásad feng šuej v oblasti, ktorá má najviac slnečných dní z celej podtatranskej oblasti. Je to rodinný podnik s osobitným  prístupom k hosťom. Jej majiteľom veľmi záleží na tom, aby boli spokojní,...

Luxusné ubytovanie s vírivkou a saunou.

Wellness

V cene:
Parkovanie
Sauna
Vírivka
Wellness
WiFi
Domáce zvieratá povolené na základe dohodyGarážGolf v blízkostiParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaViac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 16
Vzdialenosť: 5.62kmPenzión LESNÁ Tatranská Lesná

Penzión LESNÁ

*
Tatranská Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Rodinný Penzión Lesná sa nachádza v horskej osade Tatranské Lesná pariaca do územia pohoria Vysoké Tatry, v nadmorskej výške 920 metrov. Penzión v tichom prostredí je obklopený lesom. Pre hostí má pripravené jedno až štvorlôžkové izby vybavené chladničkou, televízorom a vlastnou kúpelňou so sprchou a toaletou. Väčšina izieb disponuje balkónom. Na izbách nechýba možnosť pridania prístelky. V penzióne sa nachádza kaviareň s krbom. Objednať si môžete...

V centre mesta/obce

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 24.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 35
NÁŠ TIP
Vzdialenosť: 7.15kmAPLEND Domčeky Tatry Holiday Veľký Slavkov

APLEND Domčeky Tatry Holiday

Veľký Slavkov (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Rekreačné domy

Rekreačné domčeky patria do areálu Tatry Holiday Resort, ktorý je umiestnený vo Veľkom Slavkove, na úpätí Vysokých Tatier. Stoja vo vzdialenosti iba 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca. Komplex ponúka miesto na pokojnú dovolenku. V areáli sa nachádza vonkajší bazén s terasou na opaľovanie, sauna, vírivka, športové ihriská ako aj ihrisko pre deti. Stravovať sa môžete priamo v domčeku, kde na Vás čaká zariadená kuchyňa, alebo je možné si objednať stravu...

Kuchynka na izbe

Adventure Golf

Chladnička na izbeKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaUzatvorené parkoviskoVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 20.60 € os / noc
Lôžková kapacita: 60
Vzdialenosť: 8.97kmApartmánový dom FAMÍLIA Nový Smokovec

Apartmánový dom FAMÍLIA

Nový Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Apartmány

Apartmánový dom Família Smokovec ponúka 21 apartmánov, ktoré poskytujú vyšší štandard a vďaka rôznym výmerám a zaujímavým architektonickým riešeniam má záujemca veľký výber. Výmery apartmánov sa pohybujú v rozmedzí od 24 do 62 m2, pričom ku všetkým apartmánom prislúcha sklad a kryté parkovacie miesto. Pôžitok z rekreácie v apartmánovom dome Familia znásobia aj možnosti oddychu. Súčasťou apartmánového domu je relax centrum s vírivou vaňou, oddychovými...

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKuchynka na izbeReštaurácia v blízkostiSaunaWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 10.84kmPenzión ATRIUM Spišská Sobota

Penzión ATRIUM

**
Spišská Sobota (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Rodinný Penzión Atrium s reštauráciou je situovaný na historickom Sobotskom námestí Spišskej Soboty - v Poprade. Centrum mesta je od tohto bývalého renesančného meštianskeho domu vzdialené 2 km. K Aquacity Poprad Vám to bude trvať autom 2 minúty. Penzión ponúka možnosť relaxovania vo fínskej saune, hydromasážnej vani a parnom boxe. K ubytovacím jednotkám patrí 15 dvojposteľových izieb, 4 mezonetové dvojlôžkové izby a jeden apartmán. Na izbách nájdete kúpeľňu...

Historická budova

V centre mesta/obce

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiNestrážené parkoviskoReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 29.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 30+7
Vzdialenosť: 11.57kmPenzión - Reštaurácia JAKUB Veľká (Poprad)

Penzión - Reštaurácia JAKUB

**
Veľká (Poprad) (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Jakub s interiérom v retro štýle je situovaný vo Veľkej, mestskej časti mesta Poprad. Z penziónu môžete podnikať výletu do Vysokých Tatier, ktoré sú odtiaľ len na skok. V Poprade máte k dispozícii dostatok mestských pamiatok, tie najcennejšie nájdete v Spišskej Sobote. Súčasťou penziónu je reštaurácia s ponukou slovenských špecialít a spoločenská miestnosť. Dopriať si môžete pobyt v saune a vírivej vani. Ubytovacia časť pozostáva z jednolôžkových,...

Domáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 14
Vzdialenosť: 12.52kmVila MERY Poprad

Vila MERY

***
Poprad (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Vila Mery sa nachádza v centre Popradu, pod panorámou Vysokých Tatier. Vila má pre Vás pripravenú krásnu záhradu, priestranné izby a bezplatné WiFi pripojenie. Ubytovať sa môžete v dvojlôžkových izbách alebo v apartmánoch. Každá ubytovacia jednotka je vybavená vlastnou kúpeľou, satelitnou TV a minibarom. Na niektorých apartmánoch máte k dispozícii balkón s výhľadom na okolie a rieku Poprad, ktorá preteká pri penzióne. Súčasťou záhrady je detské...

V centre mesta/obce

Kuchynka na izbe

Domáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiInternetKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 24.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 26+11
Vzdialenosť: 19.26kmPenzión U PEJTRÍKA Mengusovce

Penzión U PEJTRÍKA

***
Mengusovce (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión U Pejtríka stojí v strede obce Mengusovce, ležiacej v krásnom prostredí pod štítmi Vysokých Tatier. Do najväčších vysokotatranských stredísk – Starého Smokovca a Štrbského Plesa sa autom dostanete za necelých 20 minút. V interiéri penziónu dominujú prírodné materiály - drevo a kameň. Penzión má v ponuke izby, apartmány a štúdiá s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Ubytovanie uspokojí aj náročnejších hostí. Apartmán pozostáva z dvoch izieb...

V centre mesta/obce

Domáce zvieratá povolenéInternetKuchynka k dispozíciiNestrážené parkoviskoSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 12+6
Vzdialenosť: 20.12kmSPA & WELLNESS Penzión ZORHILL Ždiar

SPA & WELLNESS Penzión ZORHILL

**
Ždiar (oblasť: Bachledova dolina, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Spa & Wellness Zorhill sa nachádza v Ždiari, 3 km od strediska Bachledka Ski&Sun. Ponúka Vám detské ihrisko, slnečnú terasu, bar, saunu, vírrivku, masáže, bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovisko. V penzióne je k dispozícii 11 izieb ( 2 -, 3,- a 4- posteľové). Každá izba je vybavená televízorom a sociálnym zariadením (WC, sprchovací kút, umývadlo). Počas pobytu môžete využívať plne vybavenú kuchynku a spoločenskú miestnosť so stolným futbalom.

Wellness centrum

Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKuchynka k dispozíciiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiSaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 22.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 30
Vzdialenosť: 20.63kmHotel LUČIVNÁ Lučivná

Hotel LUČIVNÁ

***
Lučivná (oblasť: Lopušná dolina, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel je situovaný v Lučivnej, a ponúka Vám pohodlné ubytovanie trojhviezdičkovej kategórie ako aj wellness centrum so saunami a vírivkou. Z hotela máte krásny výhľad na Vysoké Tatry. Lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná je vzdialené necelý 1 km od hotela. Do centra Popradu sa autom dostanete za 15 minút jazdy autom. Súčasťou hotela je konferenčná sála, vybavená najnovším technickým zariadením. Je vhodná na organizovanie kongresov, ale tiež svadieb, plesov či rodinných...

V centre mesta/obce

Wellness centrum

Malé domáce zviera povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaUzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 22.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 50
Vzdialenosť: 20.76kmPenzión BAYER Ždiar

Penzión BAYER

***
Ždiar (oblasť: Bachledova dolina, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Bayer sa nachádza v strede obce Ždiar, v blízkosti niekoľkých lyžiarskych a stredísk. Ponúka Vám ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a TV s plochou obrazovkou, ako aj zľavy na skipasy. V penzióne sa môžete stravovať, dopriať si pobyt v saune, vírivke a bezplatne sa pripojiť na WiFi. Niektoré z izieb majú aj balkón. K dispozícii máte spoločenskú miestnosť s TV a DVD prehrávačom. Stravovanie sa podáva v jedálni penziónu. Najbližší obchod s potravinami...

V centre mesta/obce

Vonkajšia vírivka (sezónna)

Malé domáce zviera povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 25
Vzdialenosť: 20.76kmKaštieľ LUČIVNÁ Lučivná

Kaštieľ LUČIVNÁ

***
Lučivná (oblasť: Lopušná dolina, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Kaštieľ Lučivná spríjemní každú dôležitú oslavu svojou rozprávkovou atmosférou. Kaštieľ sa nachádza v obci Lučivná, v malebnom prostredí pod Vysokými Tatrami. Svojou polohou je táto oblasť predurčená na celoročné rekreačné, turistické pobyty spojené so športom, lyžovačkou či horolezectvom. Celková ubytovacia kapacita je 50 lôžok. Hostia sa môžu ubytovať v štandardných jednoposteľových izbách, dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a dvojposteľových...

Historická budova

Wellness centrum

Golf

Chladnička na izbeGolfMalé domáce zviera povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia Uzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 50
Vzdialenosť: 20.81kmPenzión HAVRAN Ždiar

Penzión HAVRAN

***
Ždiar (oblasť: Bachledova dolina, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Havran sa nachádza pri centre malebnej dedinky Ždiar, ležiacej prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Rodinný  penzión s dobrou polohou a vybavenosťou Vám ponúka ubytovanie pre Vaše víkendové pobyty či školské výlety. Súčasťou penziónu je bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť, koliba s krbom, sauna, vírivá vaňa a spoločná kuchyňa, kde si môžete pripraviť vlastnú stravu. Izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, bezplatným...

V centre mesta/obce

Chladnička na izbeGolf v blízkostiKuchynka k dispozíciiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: