Coffee Factory
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Horná Nitra
     
  • Kremnické vrchy
     
  • Ráztočno
     
  • ***
     
  • s polpenziou
     
  • Nefajčiarske izby
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytovania

Ubytovanie s polpenziou Ráztočno

Pobyty Ráztočno
Zobraziť mapu
Ráztočno Mapa

Filter ubytovania


Typ ubytovania:
Hotely s polpenziou

Prehľad ubytovania s polpenziou v Ráztočne



NÁŠ TIP Horský hotel REMATA Ráztočno

Horský hotel REMATA

***
Ráztočno (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horná Nitra, Okres: Prievidza) Hotely

 V krásnom malebnom prostredí pre milovníkov prírody ale aj turistiky, na rozhraní pohoria Kremnické vrchy a Vtáčnik, je situovaný Horský Hotel REMATA. Je vhodný najmä pre ľudí a rodiny s deťmi, ktorí si potrebujú oddýchnuť od mestského života a nadýchať sa čerstvého vzduchu. V prípade regenerácie a oddychu Vás Hotel REMATA očarí svojím Relax centrom s vnútorným bazénom a saunami. Hotel...

Wellness centrum

Bowling

Squash

Tenis

Baby friendly

V cene:
Bufetové raňajky
Vstup do vnútorného bazéna
Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéGarážKrytý / vnútorný bazénParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia Vlastné wellnessVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 42.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 80+30

Zobraziť všetky ubytovania v Ráztočne



Prezrite si ubytovanie s polpenziou v blízkom okolí Ráztočno:

NÁŠ TIP
Vzdialenosť: 17.19kmLiečebný dom 3* VEĽKÁ FATRA Turčianske Teplice

Liečebný dom 3* VEĽKÁ FATRA

***
Turčianske Teplice (oblasť: Veľká Fatra, región: Turiec, Okres: Turčianske Teplice) Hotely

Liečebný dom Veľká Fatra 3* je súčasťou Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice. Hotel priamo na kúpeľnej kolonáde poskytuje komfortné ubytovanie. V priestoroch hotela sú realizované liečebné procedúry  a sú tu k dispozícii aj ďalšie služby, ako je reštaurácia či kozmetika. V liečebnom dome sa poskytujú balneoterapeutické procedúry. Kategória Veľká Fatra 3* Veľká Fatra*** má dva štandardy ubytovania IZBA BASIC Izba v základnom vybavení, orientácia...

V centre mesta/obce

Kúpeľné procedúry

Vlastný termálny bazén

Wellness centrum

Bezbariérový prístup Chladnička na izbeKúpeľné procedúryParkovisko monitorované kamerovým systémomReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 88.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 17.40kmHotel REZIDENT Turčianske Teplice

Hotel REZIDENT

***
Turčianske Teplice (oblasť: Veľká Fatra, región: Turiec, Okres: Turčianske Teplice) Hotely

Príjemný rodinný Hotel Rezident v Turčianskych Tepliciach je obklopený krásnou zeleňou kúpeľného parku. Nachádza sa v centre tohto kúpeľného mestečka. Každá hotelová izba má kúpeľňu so sprchovacím kútom, káblovú TV s plochou obrazovkou, chladničku a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Väčšina izieb je situovaná na juh a má výhľad na centrum mesta a krásny kúpeľný park. Hotel Vám ponúka masáže, solárium a spoločný salónik. Súčasťou hotela je bar, reštaurácia...

V centre mesta/obce

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKúpeľné procedúry v blízkostiNestrážené parkoviskoReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 27.50 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 17.68kmPenzión Pod Zámkom Bojnice

Penzión Pod Zámkom

***
Bojnice (oblasť: Strážovské vrchy, región: Horná Nitra, Okres: Prievidza) Penzióny

Priamo na námestí v kúpeľnom mestečku Bojnice, pri Bojnickom zámku a zoologickej záhrade ponúka Penzión Pod Zámkom ubytovanie v apartmánoch. Výhodou penziónu je jeho poloha v blízkosti najvyhľadávanejších turistických zaujímavostí mesta Bojnice. Bojnický zámok je vzdialený 150m, ZOO 3min a Kúpalisko Čajka 5min pešej chôdze. Izby sú s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC, sprcha),  a na každej sa nachádza TV a zdarma WI-FI pripojenie, sú zariadené dreveným...

Historická budova

V centre mesta/obce

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 23.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 15+6
Vzdialenosť: 18.09kmPenzión SIVÝ KAMEŇ Podhradie Lehota pod Vtáčnikom

Penzión SIVÝ KAMEŇ Podhradie

***
Lehota pod Vtáčnikom (oblasť: Vtáčnik, región: Horná Nitra, Okres: Prievidza) Penzióny

Penzión Sivý Kameň stojí v obci Podhradie v okrese Prievidza. Je situovaný pri úpätí pohoria Vtáčnik pod zrúcaninou hradu Sivý Kameň. Jedna časť penziónu sídli v zrenovovanej pamiatkovej budove pochádzajúcej z 19 storočia. Súčasťou objektu je reštaurácia a wellness so saunami, vírivkou a relaxačnou miestnosťou. Penzión ponúka päť dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 3 apartmány, z ktorých jeden je svadobný apartmán. Jedna dvojlôžková izba je...

Historická budova

Wellness centrum

Golf v blízkostiKlimatizácia v objektePre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 24
Vzdialenosť: 23.89kmPenzión Guldiner Kremnica

Penzión Guldiner

***
Kremnica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Penzióny

Novopostavený Penzión Guldiner stojí v horskom prostredí Kremnických vrchov v rekreačnom stredisku Skalka pri Kremnici. Je situovaný v nadmorskej výške 1205 metrov nad morom, 10 km od centra Kremnice. Iba niekoľko metrov od penziónu sa nachádzajú lyžiarske vleky areálu Skalka Aréna. Penzión je určený pre rekreáciu počas celého roka. Penzión ponúka 22 izieb vybavených...

Nový penzión na Skalke! Polpenzia v cene ubytovania.

Priamo pri zjazdovke

Domáce zvieratá povolenéKrytý / vnútorný bazénParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
polpenzia v cene
od 65.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 58+22
Vzdialenosť: 28.68kmHotel LUNA Žiar nad Hronom

Hotel LUNA

***
Žiar nad Hronom (oblasť: Tekov, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Hotely

Trojhviezdičkový Hotel LUNA je umiestnený priamo v centre mesta Žiar nad Hronom. V hoteli Vás čakajú moderne zariadené jednolôžkové a dvojlôžkové izby a dva apartmány. Okrem toho hotel disponuje reštauráciou a kongresovou sálou pre 150 osôb. Všetky ubytovacie jednotky sú nefajčiarske a majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou. Do ich vybavenia patrí LCD televízor. Pre najmenšie deti je k dispozícii detská postieľka. V celom hoteli je sa môžete...

V centre mesta/obce

Ochutnávky vín

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia Strážené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 28.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 41
Vzdialenosť: 38.33kmKúpeľný dom GOETHE Sklené Teplice

Kúpeľný dom GOETHE

***
Sklené Teplice (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Hotely

Kúpeľný dom, ktorý je súčasťou Liečebných kúpeľov Sklené Teplice, môžete nájsť v blízkosti kúpeľného parku. Ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a v niekoľkých apartmánoch. Do vybavenia každej izby patrí sprcha, WC, televízor, telefón a chladnička. V priestoroch Goetheho domu sa nachádza termálny bazén a vodoliečebné procedúry. Strava...

Uvedené ceny sú vrátane plnej penzie a procedúr.

Historická budova

Kúpeľné procedúry

Prírodné kúpalisko

Soľná jaskyňa / Soľná izba

Vlastný termálny bazén

Wellness centrum

Minigolf

Tenis

Bezbariérový prístup Chladnička na izbeInternetKúpeľné procedúryParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiVlastné wellnessVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbe
od 83.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 46
Vzdialenosť: 38.93kmPenzión BOCA Banská Bystrica

Penzión BOCA

***
Banská Bystrica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Penzióny

Penzión Boca je umiestnený v historickom centre Banskej Bystrice na Dolnej ulici, neďaleko hlavného námestia SNP. Pre hostí má pripravené dvojlôžkové izby a rodinné izby. Súčasťou penziónu je terasa a reštaurácia, kde môžete usporiadať firemnú akciu alebo rodinnú oslavu. Penzión disponuje vlastným parkoviskom.

Historická budova

V centre mesta/obce

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéReštaurácia Strážené parkoviskoUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 28
Vzdialenosť: 39.67kmHorský hotel ŠACHTIČKA Banská Bystrica

Horský hotel ŠACHTIČKA

***
Banská Bystrica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Hotely

Horský hotel Šachtička s rozľahlým areálom je situovaný uprostred horskej prírody pohoria Nízke Tatry vo vzdialenosti 7 km od Banskej Bystrice. V okolí si môžete užívať pešiu turistiku a v zimnej sezóne Vás tu čakajú svahy lyžiarskeho strediska Šachtičky. Súčasťou areálu hotela je športová hala, relaxačné centrum, vonkajšie ihrisko, školiace priestory, hotelová reštaurácia, letná terasa, kaviareň a dve koliby. Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových...

Priamo pri zjazdovke

V centre mesta/obce

Kúpeľné procedúry

Wellness centrum

Jazda na koni

Lyžiarsky vlek

Mini ZOO (Zvieracia farma)

Tenis

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéInternetKúpeľné procedúryPre rodiny s deťmiReštaurácia Strážené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 40.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 94+40
Vzdialenosť: 40.11kmHotel LUX Banská Bystrica

Hotel LUX

***
Banská Bystrica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Hotely

Hotel LUX s už vyše 40-ročnou históriou sa vypína na Námestí Slobody neďaleko historického centra Banskej Bystrice. Veľká kapacita ubytovania zahŕňa izby kategórie Standard a Biznis. Na izbách sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, toaleta, TV so satelitnými programami, telefón s priamou voľbou a balkón. Bezplatne sa môžete pripojiť na internet pomocou wi-fi. V hoteli nechýba ani príjemná hotelová reštaurácia, kde si vychutnáte slovenskú a medzinárodnú...

V centre mesta/obce

1 Bezbariérová izba

Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéInternetParkovanie pri objekteReštaurácia Viac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 42.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 260
Vzdialenosť: 41.70kmPenzión EXCELL Belá - Dulice

Penzión EXCELL

***
Belá - Dulice (oblasť: Belianska dolina, región: Turiec, Okres: Martin) Penzióny

Penzión Excell sa nachádza priamo v obci Belá-Dulice, 3,5km od lyžiarskeho strediska Jasenská dolina. Ponúka Vám ubytovanie v dvojlôžkových izbách a celodenné stravovanie v reštaurácii. Kapacita reštaurácie je 50 miest. Súčasťou penziónu je aj espresso a samo-obslužná predajňa potravín. Malebná obec Belá-Dulice leží v Turčianskej doline na okraji Veľkej Fatry, 9 km od okresného mesta Martin. Dedinka je vstupnou bránou do Belianskej a Jasenskej doliny. V letnom...

V centre mesta/obce

Nestrážené parkoviskoReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbe
od 15.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 46
Vzdialenosť: 42.39kmPenzión Turčiansky Dvor Košťany nad Turcom

Penzión Turčiansky Dvor

***
Košťany nad Turcom (oblasť: Jasenská dolina, región: Turiec, Okres: Martin) Penzióny

Penzión Turčiansky dvor v obci Košťany nad Turcom je vzdialený 5 km od centra mesta Martin. Stojí v tichej časti dediny. Pre hostí ponúka komfortné ubytovanie v 19 izbách, pričom k dispozícii sú 15 x dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek a 4 x rodinné dvojizbové apartmány pre 4 osoby s možnosťou dvoch prísteliek. Celková ubytovacia kapacita je 84 lôžok. Štandardné vybavenie izieb zahŕňa kúpeľňu, LCD televízor a pripojenie na internet. Reštaurácia...

Domáce zvieratá povolenéInternetParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia Uzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 22.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 46+38
Vzdialenosť: 42.57kmHotel FUGGEROV DVOR Selce

Hotel FUGGEROV DVOR

***
Selce (oblasť: Selčianska dolina, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Hotely

Hotel Fuggerov Dvor pri obci Selce je situovaný uprostred lesov a hôr pohoria Starohorské vrchy vo vzdialenosti necelých 10 km od Banskej Bystrice. Vrcholná stanica lyžiarskeho strediska Selce – Čachovo je len niekoľko metrov od hotela. Pre hostí ponúka útulne zariadené apartmány a izby, stravovanie v hotelovej reštaurácii s letnou terasou, relaxovanie vo wellness centre s vnútorným bazénom a rovnako aj priestory pre školenia. K dispozícii sú dvojlôžkové izby so...

Historická budova

1 Bezbariérová izba

Wellness centrum

Bowling

Jazda na koni

Tenis

Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéKrytý / vnútorný bazénPre rodiny s deťmiReštaurácia Strážené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 29.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 46
Vzdialenosť: 44.44kmHotel BYSTRIČKA Bystrička

Hotel BYSTRIČKA

***
Bystrička (oblasť: Malá Fatra, región: Turiec, Okres: Martin) Hotely

Hotel sa nachádza v obci Bystrička, 3 km od centra mesta Martin a 14 km od lyžiarskych stredísk Ski Jasenská dolina a Snowland Valčianska dolina. Ponúka komfortné ubytovanie, vynikajúce jedlá v štýlovej reštaurácii a konferenčné priestory a wellness centrum a so saunami a vírivkou. Hotelové izby sú majú vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom. V hoteli sú k dispozícii dvojlôžkové izby typu Standard a Lux (vo vybavení majú aj vaňu a mini bar), trojlôžkové...

V centre mesta/obce

Bezbariérová izba

Wellness centrum

Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 37.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 48+20
Vzdialenosť: 45.15kmPenzión JARABINA Belá - Dulice

Penzión JARABINA

***
Belá - Dulice (oblasť: Belianska dolina, región: Turiec, Okres: Martin) Penzióny

Penzión Jarabina poskytuje svoje služby, vrátane ubytovania a stravovania, priamo v Jasenskej doline medzi lyžiarskymi strediskami Kašová a Lehota. Vleky sú od penziónu vzdialené 500 metrov. Hostia sa môžu ubytovať v dvoj až štvorlôžkových izbách, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie. Súčasťou penziónu je reštaurácia a salónik pre 30 osôb vhodný pre malé oslava a školenia. Furmanská koliba hneď pri penzióne ponúka rôzne slovenské špeciality a príjemné...

Domáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 42
Vzdialenosť: 46.91kmPenzión U MARTINA Dražkovce

Penzión U MARTINA

***
Dražkovce (región: Turiec, Okres: Martin) Penzióny

Penzión U Martina Vás počas celého roka očakáva v dedinke Dražkovce, ležiacej v objatí Malej a Veľkej Fatry, iba 3 km od centra mesta Martin. Objekt stojí v tichom prostredí na okraji obce. Penzión Vám ponúka moderné ubytovanie v 7 dvojlôžkových a 1 trojlôžkovej izbe s prístelkou, ako aj možnosť stravovania v reštaurácii. Počas pobytu máte k dispozícii spoločnú kuchynku, terasu a veľkú spoločenskú miestnosť s kozubom. Izby sú vybavené satelitnou TV s plochou...

Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKuchynka k dispozíciiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 18
Vzdialenosť: 47.14kmKúpeľný Hotel PALACE Sliač

Kúpeľný Hotel PALACE

***
Sliač (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Zvolen) Hotely

Kúpeľný hotel Palace*** sa nachádza v okrese Zvolen v meste Sliač. Kúpeľné mesto v regióne Pohronie na Strednom Slovensku je známe svojimi liečebnými výsledkami a to najmä v oblasti srdcovocievnych chorôb, preto patrí medzi najviac navštevované oblasti. Hotel ponúka svojim hosťom možnosti stravovania v reštaurácii, kde skúsený odborný tím dietológov im pripraví energeticky pestrú stravu. Na svoje si tu prídu aj vegetariáni. Hostia si môžu oddýchnuť v príjemnom...

Kúpeľné procedúry

Wellness centrum

Bowling

Golf

Tenis

Chladnička na izbeKúpeľné procedúryParkovisko monitorované kamerovým systémomReštaurácia Viac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na chodbeWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 45.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 387
Vzdialenosť: 47.31kmPenzión BANSKÝ DOM Hodruša-Hámre

Penzión BANSKÝ DOM

***
Hodruša-Hámre (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žarnovica) Penzióny

Penzión Banský dom v Hodruši - Hámroch stojí na námestí Kalvárie pri hlavnej ceste Žarnovica - Banská Štiavnica. Sídli v jednom z najstarších meštiackych domov. Ponúka wellness centrum so saunami a vírivkou, stravovanie v reštaurácii a ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou. V penzióne je k dispozícii 11 izieb, ktoré sú vybavené telefónom, satelitnou TV, bezplatným pripojením na internet a minibarom (chladničkou). Izby sú nefajčiarske. Vo wellness časti s...

Historická budova

Wellness centrum

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiSaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 42.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 22+11
Vzdialenosť: 47.63kmHotel POĽANA Zvolen

Hotel POĽANA

***
Zvolen (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Zvolen) Hotely

V srdci Slovenska leží business hotel, hneď vedľa Zvolenského zámku s názvom Hotel Poľana. Svoje služby ponúka svojim hosťom už viac ako 50 rokov. Od roku 1991 je jeho majiteľom Anton Gabriš s rodinou a odvtedy hotel prešiel postupnými rekonštrukciami. Hotel má k dispozícii 75 izieb, 5 luxusných apartmánov a izby pre nefajčiarov. Atmosféru v izbách dolaďujú teplé farby, drevo a mramor. Každý apartmán má svoj štýl, pohodlie a luxus. Tieto izby a apartmány sa rozdeľujú...

V centre mesta/obce

Prírodné kúpalisko

Domáce zvieratá povolenéGarážInternetStrážené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 49.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 98