Thermal Nesvady - termálne kúpalisko
Reštaurácie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Dolné Považie
     
arrow
Rekreačné oblasti Mestá a obce Typ Štýl reštaurácie Stravné lístky Vybavenie / služby

Reštaurácie Dolné Považie

Ubytovanie Dolné Považie
Zobraziť mapu
Dolné Považie Mapa

Prehľad reštaurácií Dolné Považie

NÁŠ TIP  Reštaurácia Hotel MAGNÓLIA**** Piešťany

Reštaurácia Hotel MAGNÓLIA****

Piešťany (oblasť: Považský Inovec, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

V modernom, klimatizovanom prostredí reštaurácie sú denne v ponuke jedlá medzinárodnej kuchyne. V letných mesiacoch je súčasťou reštaurácie letná terasa, kde môžete vychutnať nielen naše špeciality, ale i nádherný výhľad na rieku Váh a panorámu pohoria Považského Inovca. Pripravíme pre Vás a Vašich blízkych lahodné pokrmy a zabezpečíme Vám jedinečnú svadbu podľa Vašich predstáv.


Kapacita reštaurácie: 130
Kongresové centrum SAV Smolenice - reštaurácia Smolenice

Kongresové centrum SAV Smolenice - reštaurácia

Smolenice (oblasť: Malé Karpaty, región: Dolné Považie, Okres: Trnava)


Kapacita reštaurácie: 60
Reštaurácia Penzión MLYN Dolná Streda

Reštaurácia Penzión MLYN

Dolná Streda (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolné Považie, Okres: Galanta)

Reštaurácia je zariadená v rustikálnom štýle, ktorý vhodne zapadá do týchto priestorov. Kolektív reštaurácie sa snaží o maximálnu spokojnosť zákazníkov. Reštaurácia si už v krátkej dobe našla široký okruh priaznivcov,ktorí oceňujú hlavne dobrú domácu kuchyňu. Počas obeda sa podáva aj obedové menu.


Kapacita reštaurácie: 50
Restaurant Wien Čierny Brod

Restaurant Wien

Čierny Brod (región: Dolné Považie, Okres: Galanta)

Reštaurácia penziónu - Restaurant Wien ponúka špeciality rakúskej kuchyne, ktoré pochádzajú z čias dávnej monarchie. Jedlá sa pripravujú z originálnych surovín prvotriednej kvality. V reštaurácii sa podávajú obľúbené jedlá cisára Františka Jozefa a ďalšie špeciality viedenskej kuchyne. Restaurant Wien – “malá Viedeň” v srdci Matúšovej zeme!


Kapacita reštaurácie: 124
The Oak Tree Restaurant Holiday Inn Trnava Trnava

The Oak Tree Restaurant Holiday Inn Trnava

Trnava (región: Dolné Považie, Okres: Trnava)

V modernom a elegantnom prostredí reštaurácie Vám ponúkame špeciality medzinárodnej a slovenskej kuchyne. Vychutnajte si jeho príjemnú atmosféru pri posedení s Vašimi obchodnými partnermi, či s priateľmi a rodinou. Ponúkame priestor pre: pracovné obedy firemné akcie promócie, svadobné hostiny, rodinné oslavy komorné koncerty  prezentácie, prednášky


Kapacita reštaurácie: 64
CITY HOTEL RESTAURANT Piešťany

CITY HOTEL RESTAURANT

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Náš hotel sa nachádza v centre Piešťan, priamo na pešej zóne, v blízkosti mestského parku a Kúpeľného ostrova. Všetky izby a apartmány vybavené TV SAT, telefónom, minibarom, kúpeľňou s WC, Vám svojím komfortným vybavením poskytnú pocit domova a súkromia. V reštaurácii si môžete pochutnať na špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Možnosť pripojenia na internet z izby zdarma.


Kapacita reštaurácie:
G&G penzión - restaurant Šaľa

G&G penzión - restaurant

Šaľa (región: Dolné Považie, Okres: Šaľa)

Reštaurácia s kapacitou 80 miest je vhodná na usporadúvanie konferencií, pracovných stretnutí, školení, prezentácií a rôznych workshopov. V letných mesiacoch je sprístupnená terasa (40 miest) a detské ihrisko.


Kapacita reštaurácie:
Hotel EDEN - Reštaurácia Piešťany

Hotel EDEN - Reštaurácia

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Okrem našej klimatizovanej reštaurácie, kde sa podávajú aj raňajky formou teplého a studeného bufetu, mate možnosť si posedieť aj v kaviarni s hudobnou produkciou - kapacita 80-90 miest, vo vinárni 30 miest s letnou terasou - 44 miest. Pre uzavretú spoločnost je možnosť posedenia si vo Francúzskom salóne - cca 32 miest. Slnečnú terasu na 4. poschodí hotela radi využívajú hoteloví hostia ako solárium. Pre uzavretú spoločnosť tu poriadame posedenia s grilovaním.


Kapacita reštaurácie:
Hotel EMPIRE - Reštaurácia Strawberries / Bar Trnava

Hotel EMPIRE - Reštaurácia Strawberries / Bar

Trnava (región: Dolné Považie, Okres: Trnava)

Štýlová a moderná reštaurácia Strawberries s celkovu kapacitou 70 miest Vám ponúka: trendové jedlá medzinárodnej kuchyne profesionálny prístup obsluhy jedlá pre vegetariánov a celiatikov priamy výhľad do tenisovej haly vstup na tenisovú loggiu terasu s výhľadom na vonkajšie športoviská bezplatné pripojenie na WiFi Príjemné posedenie poskytuje aj letná terasa. Lobby bar priamy výhľad a vstup na vnútorné dvorce bohatý výber nealkoholických,...


Kapacita reštaurácie:
Kúpele Piešťany - Restaurant Balnea Grand Splendid Piešťany

Kúpele Piešťany - Restaurant Balnea Grand Splendid

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)


Kapacita reštaurácie:
Kúpele Piešťany - Restaurant Jalta & Depandance Villa Berlin Piešťany

Kúpele Piešťany - Restaurant Jalta & Depandance Villa Berlin

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Stravovanie a zábava - Jalta Hotel Piešťany Raňajky si môžu hostia vybrať so širokej ponuky bufetových stolov, obed a večeru servírujeme v jedálni hotela Jalta. Ponuku jedál domácej a zahraničnej kuchyne dopĺňajú vegetariánske jedlá, diétne a seniorské jedlá, delená strava a bohatý šalátový bufet. Popoludní, po procedúrach, si môžete oddýchnuť pri káve v dennom bare hotela Jalta, v espresse vo Ville Berlin alebo na letnej terase na pešej zóne. Príjemné posedenie,...


Kapacita reštaurácie:
Kúpele Piešťany - Restaurant Pro Patria Piešťany

Kúpele Piešťany - Restaurant Pro Patria

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Stravovanie - Pro Patria Hotel Piešťany Raňajky si môžu hostia vybrať zo širokej ponuky jedál na bufetových stoloch, na obed a večeru servírujeme jedlo podľa výberu v jednej z dvoch jedálni hotela. Ponuku špecialít domácej a zahraničnej kuchyne dopĺňajú vegetariánske a nízkocholesterolové jedlá, delená strava a bohatý šalátový bufet. Na základe konzultácie s lekárom – dietológom vám môžeme pripraviť individuálnu diétu. Voľné chvíle môžete vyplniť...


Kapacita reštaurácie:
Pension & Restaurant RYBÁRSKY DVOR® Piešťany

Pension & Restaurant RYBÁRSKY DVOR®

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Na južnom okraji kúpeľného mesta Piešťany v rekreačnej oblasti Sĺňava 1, pri dvoch chovných rybníkoch plných pstruhov a kaprov, neďaleko hrádze s cyklotrasou okolo priehrady Sĺňava nájdete penzión Rybársky dvor - malé vodné kráľovstvo výnimočnej kuchyne, nadštandardných služieb a nevšedných zaujímavostí.


Kapacita reštaurácie:
Pension & Restaurant TOLDI Matúškovo

Pension & Restaurant TOLDI

Matúškovo (región: Dolné Považie, Okres: Galanta)

Pivnica TOLDI s letnou terasou je v historickom rodnom dome, ktorá pred 200 rokmi patrila rodine Eszterházyovcov. Podľa historických listín aj v tom čase sa vo vtedajšej pivnici každú nedeľu čapovalo pivo. Privíta Vás tu originálne štýlové prostredie, príjemná atmosféra pri otvorenom krbe, a obklopí Vás duch legendy o maďarskom silákovi Toldi Miklóšovi. Súčasťou pivnice v letnom období je záhradná reštaurácia, kde Vám originálne doplnky navodia harmóniu vidieka....


Kapacita reštaurácie:
Penzión & Reštaurácia TEMATÍN ® Moravany nad Váhom

Penzión & Reštaurácia TEMATÍN ®

Moravany nad Váhom (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Komfortne zariadené izby, reštauráciu v rustikálnom štýle, ponúkajúcu kulinárske špeciality, letnú terasu s grilom, salónik a Vitalium – to všetko a ešte viac nájdete v Penzióne Tematín***, ležiacom na okraji kúpeľného mesta Piešťany. VITALIUM - perličkový kúpeľ s hydromasážou, rašelinové zábaly, klasická a reflexná masáž, Kneippov kúpeľ, Fínska sauna, Oxygenoterapia, Bioptronová lampa, bylinkové sanárium a infračervená kabína.


Kapacita reštaurácie:
Penzión DIANA *** Piešťany

Penzión DIANA ***

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Penzión sa nachádza v širšom centre kúpeľného mesta Piešťany v tichom a príjemnom prostredí. Reštaurácia a kaviareň sa nachádza na prízemí. Reštaurácia je zameraná na poľovnícke špeciality, pričom na jedálnom lístku nájdete i jedlá medzinárodnej kuchyne. Výnimočná je terasa, ktorá je hosťom k dispozícii celoročne.


Kapacita reštaurácie:
Penzión HELLENE Piešťany

Penzión HELLENE

Piešťany (oblasť: Sĺňava, región: Dolné Považie, Okres: Piešťany)

Jedlo si môžete vychutnať v reštaurácii pre 40 osôb. Alebo si môžete dopriať kávičku a dezert z domácej kuchyne v kaviarni pre 20 osôb. Na objednávku pre Vás pripravíme v letných mesiacoch špeciality na grile s príjemnou hudbou a posedením pri bazéne pre viac osôb....


Kapacita reštaurácie:
Penzión VÉN DIÓFA Vozokany (Galanta)

Penzión VÉN DIÓFA

Vozokany (Galanta) (región: Dolné Považie, Okres: Galanta)


Kapacita reštaurácie:
Reštaurácia & Cocktail bar VENUE Trnava

Reštaurácia & Cocktail bar VENUE

Trnava (región: Dolné Považie, Okres: Trnava)


Kapacita reštaurácie:
Reštaurácia - Hotel APOLLO Trnava

Reštaurácia - Hotel APOLLO

Trnava (región: Dolné Považie, Okres: Trnava)


Kapacita reštaurácie: