Coffee Factory
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Liptov
     
  • Jasná - Chopok
     
  • Demänovská Dolina
     
  • Penzióny
     
  • Rybolov
     
arrow

Penzióny Demänovská Dolina

Pobyty Demänovská Dolina
Zobraziť mapu
Demänovská Dolina Mapa

Filter ubytovania

 

Prehľad penziónov v Demänovskej Doline



Penzión ADRIANA Demänovská Dolina

Penzión ADRIANA

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Chaty a chalupy

Penzión Adriana stojí na začiatku Demänovskej doliny a ponúka ubytovanie v 6 izbách a 1 apartmáne. Má peknú záhradu s krytým posedením, kde si môžete grilovať. Pre najmenších má pripravenú detskú postieľku, preliezačky, pieskovisko a hojdačky. K dispozícií máte kompletne zariadenú kuchyňu s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a chladničku. Spoločenská miestnosť (20 miest) poskytuje priestor na spoločenských akcie. V penzióne...

Chladnička k dispozíciiKuchynka k dispozíciiPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 24.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 28+7
Penzión FLORES Demänovská Dolina

Penzión FLORES

***
Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Rodinný Penzión Flores sa nachádza v Demänovskej doline, v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Má pripravených 8 útulných izieb so samostatnou kúpeľňou, toaletou, LED televízorom, chladničkou a bezplatným WiFi pripojením. Na výber máte dvojlôžkové, trojlôžkové izby (niektoré aj s prístelkou) a rodinné apartmány. Počas pobytu môžete využívať spoločenskú miestnosť s krbom a TV. Tu si vychutnáte aj bohaté raňajky, ktoré sa podávajú vo forme bufetových...

Chladnička na izbeNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 22
Penzión LIMBA Demänovská Dolina

Penzión LIMBA

**
Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Limba stojí na začiatku Demänovskej doliny obklopený prírodou Nízkych Tatier. Okolie ponúka pestré možnosti pre aktivity, ako je lyžovanie, horská turistika a ďalšie adrenalínové športy v stredisku Jasná. Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách typu Standard a Comfort. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou, televízor so satelitnými programami a pripojenie na internet. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii...

Domáce zvieratá povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 66+6
Chata KOLIESKO Demänovská Dolina

Chata KOLIESKO

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Najvyššie položená chata v Demänovskej Doline je situovaná v nadmorskej výške 1235 metrov nad morom, hneď pri údolnej stanici sedačkovej lanovky Koliesko – Luková v stredisku Jasná a zároveň po zjazdovkou. V minulosti obľúbená reštaurácia pre lyžiarov bola prebudovaná na rodinný penzión, ktorý v súčasnosti ponúka dvojlôžkové izby, apartmán a reštauráciu. V niektorých izbách je možnosť pridania prístelky pre dieťa. Apartmán pozostáva z jednej...

Priamo pri zjazdovke

V centre mesta/obce

Nestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na chodbeWC / Kúpeľňa na izbe
od 45.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20+3
Penzión Chopok - Apartmány Demänovská Dolina

Penzión Chopok - Apartmány

Demänovská Dolina (oblasť: Jasná - Chopok, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Ubytujte sa v Nízkych Tatrách v ubytovacom zariadení Penzión Chopok v Demänovskej doline, nachádzajúcej sa v rekreačnej oblasti známej ako Jasná. Penzión je vďaka svojej výhodnej polohe vhodnou voľbou aj pre celoročnú rekreáciu aj pre lyžiarov. Vo vzdialenosti 4 km od zariadenia sa nachádza lyžiarske...

V rekreačnej oblasti Jasná

Transfer na letisko

Kuchynský kút

Dobrá káva!

V cene:
Detská postieľka
Miestna daň
Parkovanie
WiFi
Chladnička k dispozíciiKuchynka na izbeKúpeľné procedúry v blízkostiParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 22 + 8
darčekNa pobyty si môžete uplatniť príspevok na rekreáciu u svojho zamestnávateľa a ušetriť tak až 55%. Pobyt môžete darovať ako darčekový poukaz 
 
Penzión JOZEF a apartmány Demänovská Dolina

Penzión JOZEF a apartmány

Demänovská Dolina (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Jozef sa nachádza v Demänovskej doline priamo na brehu potoka Demänovka, 6 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Pre svojich hostí má pripravené dvojlôžkové a trojlôžkové izby s prístelkou, ako aj apartmány s vlastnou kuchynkou. V penzióne máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie ako aj parkovanie. Každá ubytovacia jednotka má vlastnú kúpeľňu s toaletou, satelitnú TV s plochou...

Masáž priamo na izbe

V cene:
Parkovanie
WiFi
Nestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiSaunaWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 27.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 35+14

Zobraziť všetky ubytovania v Demänovskej Doline



Prezrite si Penzióny v blízkom okolí Demänovská Dolina:

Vzdialenosť: 9.73kmPenzión SINÁ Pavčina Lehota

Penzión SINÁ

Pavčina Lehota (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Siná poskytuje príjemné ubytovanie v Pavčinej Lehote, ktorá leží pri Demänovskej doline, ako aj neďaleko mesta Liptovský Mikuláš. Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových izbách vybavených sprchou, WC, televízorom a kuchynkou. Penzión ponúka aj apartmány pozostávajúce zo spálne, obývacej izby a kúpeľne. V penzióne je k dispozícii WiFi pripojenie na internet, záhradné posedenie a možnosť grilovania. Ubytovaní hostia môžu parkovať v garáži...

V centre mesta/obce

Chladnička k dispozíciiGarážKuchynka k dispozíciiPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 17.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 10+5
Vzdialenosť: 10.11kmPenzión DANIELA Pavčina Lehota

Penzión DANIELA

Pavčina Lehota (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Rodinný penzión Daniela v obci Pavčina Lehota ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, WC, satelitnou televíziou, chladničkou a kuchynským kútikom. Okrem toho má penzión pre hostí pripravené rôzne možnosti trávenia voľného času. V objekte penziónu nájdete športové ihrisko, záhradný bazén, ale môžete relaxovať v saune a v ponuke nechýbajú ani rôzne regeneračné procedúry. Hostia majú k dispozícii spoločenské miestnosti, biliard, stolný tenis, minigolf, záhradné...

Kuchynka na izbe

Minigolf

Tenis

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiUzatvorené parkoviskoVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 18.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 10.20kmPenzión TROIKA Pavčina Lehota

Penzión TROIKA

Pavčina Lehota (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Troika sa nachádza v dedinke Pavčina Lehota pri severnom okraji Nízkych Tatier. Nájdete ho na tichom okraji obce. V blízkosti môžete navštíviť Demänovskú dolinu s turistickým strediskom Jasná. Nadštandardné ubytovanie Vám poskytnú apartmány a izby s vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou, satelitnou televíziou a Wi-Fi pripojením na internet. Izby sú zariadené kvalitným dreveným nábytkom. Apartmány sú poschodové a kapacita jedného je 5 osôb. Súčasťou...

Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKuchynka k dispozíciiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 36.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 24
NÁŠ TIP
Vzdialenosť: 11.11kmPenzión GALANTO Liptovský Ján

Penzión GALANTO

***
Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión*** Galanto v prekrásnej prírodnej scenérii Jánskej doliny pri Liptovskom Jáne poskytuje služby ubytovacie a stravovacie, ako aj ďalšie možnosti aktívneho trávenia voľného času. Je určený pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť počas dovolenky v horskom prostredí lesov, a takisto je možné využiť priestory pre firemné stretnutia, semináre či pracovné obedy.   Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových izbách, no viac priestoru ponúkajú trojposteľové...

Kúpeľné procedúry

Soľná jaskyňa / Soľná izba

InternetKúpeľné procedúryPre rodiny s deťmiReštaurácia Uzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 56.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 48+13
Vzdialenosť: 12.42kmPenzión LIMBA Liptovský Ján

Penzión LIMBA

**
Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Limba je umiestnený na začiatku Jánskej doliny, medzi Termálnym kúpaliskom Termal Raj a lyžiarskym areálom Javorovica. Vleky strediska sú od penziónu vzdialené iba 30 metrov. Penzión stojí na tichom mieste. V malebnom prostredí Nízkych Tatier ponúka dvoj, troj a štvorlôžkové izby so sprchou, toaletou, umývadlom, satelitným TV s plochou obrazovkou a WiFi pripojením na internet. Na niektorých izbách sa nachádza slnečný balkón. Súčasťou penziónu je...

Domáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 56
Vzdialenosť: 13.15kmPenzión HOREC Liptovský Ján

Penzión HOREC

***
Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Horec je umiestnený pri vstupe do Jánskej doliny v nadmorskej výške 640 metrov nad morom vedľa obce Liptovský Ján. Hneď pri penzióne uvidíte termálne kúpalisko Termal Raj. Ponúka ubytovanie v priestranných dvoj a trojlôžkovým izbách, v apartmáne a rodinných izbách, stravovanie reštaurácii s krbom, saunu, vonkajší bazén, ktorý je v letnej sezóne pre ubytovaných hostí k dispozícii zdarma. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, pričom...

Bezbariérový prístup InternetNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 56.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 44+9
Vzdialenosť: 13.53kmPenzión Relax Jasná Demänová

Penzión Relax Jasná

Demänová (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Relax Jasná ponúka ubytovacie priestory v obci Demänová, ktorá je časťou mesta Liptovský Mikuláš a ktorá sa nachádza na začiatku Demänovskej doliny. Nájdete v nej rekreačné stredisko Jasná Chopok s vynikajúcimi podmienkami na lyžovanie ale aj inými letnými atrakciami. V blízkosti ubytovania môžete navštíviť Aquapark Tatralandia alebo termálne kúpalisko Gino Paradise v Bešeňovej. Počas celého roka sa hostia môžu ubytovať v dvoj-, troj- a štvorlôžkových...

Chladnička k dispozíciiKuchynka k dispozíciiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 15.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 41
Vzdialenosť: 13.65kmPenzión MÁRIA Bodice

Penzión MÁRIA

***
Bodice (oblasť: Jasná - Chopok, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Mária sa nachádza neďaleko vstupu do Demänovskej doliny, v obci Demänová – časť Bodice, ktorá je mestskou časťou Liptovského Mikuláša. Lyžiarske stredisko Jasná je vzdialené 9 km od penziónu a Aquapark Tatralandia len 5 km. Pre hostí sú v penzióne pripravené útulné izby a apartmány s kapacitou až pre 8 osôb. K dispozícii sú rodinné izby až pre 5 osôb....

V cene vstup do krytého vyhrievaného bazéna s protiprúdom do 16:00....

Wellness centrum

Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKrytý / vnútorný bazénParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkVlastné wellnessVybavenie pre batoľatáWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 38+23
Vzdialenosť: 13.85kmAqua & Wellness Resort Alžbeta Demänová

Aqua & Wellness Resort Alžbeta

***
Demänová (oblasť: , región: Liptov, Okres: Bytča) Penzióny

Ubytovacie zariadenie Aqua & Wellness resort Alžbeta sa nachádza v Demänovej, ktorá je mestskou časťou Liptovského Mikuláša. Penzión je vzdialený 7 km od Aquaparku Tatralandia a 12 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Rezort Vám ponúka ubytovanie v penzióne a v apartmánovom dome, stravovanie v reštaurácii, spoločnú kuchyňu, spoločenskú miestnosť a množstvo zábavy. Pre hostí sú pripravené 4 bazény, vnútorné aj vonkajšie. Izby priamo v penzióne sú vybavené vlastnou...

Vonkajší vyhrievaný bazén so slanou vodou

Vonkajšia vírivka

Wellness centrum

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKrytý / vnútorný bazénPre rodiny s deťmiSaunaStrážené parkoviskoVlastné wellnessVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 67
Vzdialenosť: 14.15kmVilla VICTORIA Liptovský Ján

Villa VICTORIA

Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Villa Victoria je situovaná v malebnom prostredí Liptova a Nízkych Tatier na okraji obce Liptovský Ján. Penzión pri ústí Jánskej doliny je prispôsobený hlavne pre rodiny s deťmi, no očakávaný je každý návštevník. V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Javorovica a termálne kúpalisko Termal Raj. Ubytovať sa môžete v niektorej zo 7 izieb a k dispozícii sú aj dva apartmány s dvomi izbami a kuchynkou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým...

Mini ZOO (Zvieracia farma)

Chladnička k dispozíciiKuchynka k dispozíciiPre rodiny s deťmiReštaurácia Uzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 18.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 28
Vzdialenosť: 14.27kmPenzión MACO Liptovský Ján

Penzión MACO

Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Maco je umiestnený pri vstupe do malebnej Jánskej doliny na okraji historickej obce Liptovský Ján. V ponuke má wellness so saunou, reštauráciu s domácimi špecialitami a priestory na školenia. Izby penziónu sú vybavené televízorom WiFi pripojením a kúpeľňou. Vybrať si môžete dvoj až štvorlôžkovú izbu. Väčší priestor poskytujú rodinné apartmány pre 4 až 5 osôb. V penzióne sa nachádza spoločenská miestnosť a nechýba ani letná terasa s krbom. Parkovať...

V centre mesta/obce

Wellness centrum

Domáce zvieratá povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 19.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 23+2
Vzdialenosť: 14.77kmPenzión AUREL Liptovský Ján

Penzión AUREL

***
Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Penzión Aurel sa nachádza na pokojnom mieste v strede obce Liptovský Ján. Poza záhradu penziónu preteká potok Štiavnica. Počas celého roka poskytuje ubytovanie v blízkosti Jánskej doliny, ktorá je veľmi obľúbeným rekreačným strediskom na Liptove a zároveň v Nízkych Tatrách. Penzión zaručí príjemné prostredie pre rodiny s deťmi počas dovolenky, no aj pre skupiny či obchodné stretnutia. Penzión Aurel disponuje štýlovo zariadenými izbami, pričom dve izby sú...

V centre mesta/obce

Chladnička k dispozíciiKuchynka k dispozíciiPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 15.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 14+6
Vzdialenosť: 14.83kmPenzión Sankt Johann Liptovský Ján

Penzión Sankt Johann

Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Rodinný Penzión Sankt Johann s komfortne zariadenými izbami, seminárnymi miestnosťami a relaxačným centrom so saunami je určený pre náročnejších návštevníkov dedinky Liptovský Ján, rozprestierajúcej sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier. V penzióne môžete tráviť rodinnú dovolenku alebo aj usporiadať firemné podujatie. Vysokú úroveň ubytovania a pohodlie Vám poskytnú dvoj a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Voľný čas je možné tráviť v relaxačnom...

Parkovisko monitorované kamerovým systémomSaunaTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 39.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 28+3
Vzdialenosť: 14.83kmZemianska kúria RUDOLF Liptovský Ján

Zemianska kúria RUDOLF

**
Liptovský Ján (oblasť: Aquapark Tatralandia, región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penzióny

Zrenovovaná Zemianska kúria pochádzajúca z 18-teho storočia stojí v historickej časti Liptovského Jána. V penzióne na Vás čaká reštaurácia, letná terasa, vináreň a veľká záhrada s detským ihriskom. Medzi službami nechýba sauna a masáže. Izby majú vlastnú kúpeľňu, toaletu a vybavené sú televízorom a bezplatným WiFi pripojením na internet. K dispozícii je jedna izba pre hostí s domácim miláčikom. Na izbách je zákaz fajčenia. V reštaurácii...

Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci.

Historická budova

V centre mesta/obce

1 Bezbariérová izba

Bezbariérový prístup Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolené na základe dohodyNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 22+7