Coffee Factory
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Vysoké Tatry
     
  • Vysoké Tatry
     
  • Veľký Slavkov
     
  • bez hviezdičky
     
  • Reštaurácia
     
arrow

Ubytovanie Veľký Slavkov

Pobyty Veľký Slavkov
Zobraziť mapu
Veľký Slavkov Mapa

Veľký Slavkov

Obec Veľký Slavkov sa rozprestiera na južnom úpätí pohoria Vysoké Tatry, do ktorého regiónu ho aj zaraďujeme. Zároveň leží aj na severozápadnom okraji Spiša. Má veľmi výhodnú polohu pri Letisku Poprad, len 5 km od centre Popradu. Návštevníci do Veľkého Slavkova prichádzajú hlavne za turistikou a poznávaním Tatier. Môžete absolvovať výstup na Slavkovský štít, ktorý je symbolom obce a majestátne pýši nad ňou. Kúsok histórie ponúkajú neďaleké mestá Poprad Kežmarok. Nadšenci golfu to majú blízko ku golfovému ihrisku vo Veľkej Lomnici, kam je to len 8 km.

Zima nie je o nič menej obľúbenom sezónou. V okolí Veľkého Slavkova sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk. Najbližší areál nájdete v Dolnom Smokovci, no náročných lyžiarov určite uspokoja zjazdovky v Starom Smokovci alebo v Tatranskej Lomnici. Keď už ale trávite dovolenku vo Vysokých Tatrách, nemali by ste vynechať najznámejšie turistické ciele, medzi ktoré patrí Gerlachovský štít alebo Rysy, kde môžete po ceste navštíviť horskú chatu. Ďalej sú to doliny, ako Veľka či Malá Studená dolina, Velická dolina, alebo sa môžete vydať na Skalnaté Pleso pod Lomnickým štítom, na ktorý sa dostanete visutou lanovkou.

Tiež by ste nemali zabudnúť na najznámejšie pleso pohoria, ktorým je Štrbské Pleso aj so svojím romantickým prostredím. Počas letnej sezóny sa máte možnosť vyviesť sedačkovou lanovkou na Solisko, v zime slúžiaci ako zjazdovka jedného najväčšieho lyžiarskeho strediska. Môžete zavítať aj do Belianskych Tatier ležiacich smerom na východ. Ak prichádzate bez vlastného dopravného prostriedku, do stredísk Vysokých Tatier sa z Veľkého Slavkova dostanete tatranskou železnicou.

Turisti, ktorý sa chystajú stráviť pobyt vo Veľkom Slavkove, si môžu ubytovanie rezervovať v niektorom útulnom penzióne alebo v priváte, ktorý svojim hosťom určite zabezpečí požadované pohodlie. Potrpíte si na komforte? Tak vaše očakávania sa splnia v apartmánoch. Ak ste si ale nenašli žiadne ubytovanie vo Veľkom Slavkove, blízke okolie poskytuje dostatok hotelov a ďalľích penziónov s rôznymi službami.

Filter ubytovania

 

Prehľad ubytovania vo Veľkom Slavkove



NÁŠ TIP APLEND Chaty Tatry Holiday Veľký Slavkov

APLEND Chaty Tatry Holiday

Veľký Slavkov (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Chaty a chalupy

Rekreačný areál Tatry Holiday Resort leží v obci Veľký Slavkov pod Vysokými Tatrami, iba 2 km od Popradu. Aquacity Poprad je vo vzdialenosti 4 km. Komplex ponúka chaty s kapacitou od 4 do 8 osôb. Každá chata je vybavená kuchynkou vhodnou na prípravu vlastnej stravy. Areál Vám poskytne bohaté športové vyžitie pre aktívnu dovolenku. Súčasťou rezortu je Reštaurácia Salaš, kde si môžete objednať...

Kuchynka na izbe

Fínska drevená kúpacia kaďa

Adventure Golf

V cene:
Parkovanie
Chladnička na izbeKuchynka na izbeNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 15.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 62
NÁŠ TIP APLEND Domčeky Tatry Holiday Veľký Slavkov

APLEND Domčeky Tatry Holiday

Veľký Slavkov (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Rekreačné domy

Rekreačné domčeky patria do areálu Tatry Holiday Resort, ktorý je umiestnený vo Veľkom Slavkove, na úpätí Vysokých Tatier. Stoja vo vzdialenosti iba 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca. Komplex ponúka miesto na pokojnú dovolenku. V areáli sa nachádza vonkajší bazén s terasou na opaľovanie, sauna, vírivka, športové ihriská ako aj ihrisko pre deti. Stravovať sa môžete priamo v domčeku, kde na Vás čaká zariadená kuchyňa, alebo je možné si objednať stravu...

Kuchynka na izbe

Adventure Golf

Chladnička na izbeKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaUzatvorené parkoviskoVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 20.60 € os / noc
Lôžková kapacita: 60
NÁŠ TIP APLEND Vilkové Štúdiá Tatry Holiday Resort Veľký Slavkov

APLEND Vilkové Štúdiá Tatry Holiday Resort

Veľký Slavkov (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Apartmány

Komplex Aplend Tatry Holiday Resort ponúka aj ubytovanie komfortne zariadených štúdiách s kuchynkou. Areál nájdete na okraji Veľkého Slavkova, v regióne Vysoké Tatry. Okrem ubytovania máte v areáli možnosti športovania a relaxu. Nájdete tu vonkajší bazén, súkromnú saunu, kaďu, ihriská a bohatý priestor pre deti. Na tie tu čaká detské ihrisko s trampolínou, preliezačkami a hojdačkami. Nechýba ani reštaurácia so slovenskými špecialitami. 2-lôžkové štúdiá...

Kuchynka na izbe

Tenis

Chladnička na izbeKuchynka na izbeNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 19.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 30

Zobraziť všetky ubytovania vo Veľkom Slavkove



Prezrite si Ubytovanie v blízkom okolí Veľký Slavkov:

Vzdialenosť: 4.04kmPenzión CIN-CIN Veľká (Poprad)

Penzión CIN-CIN

Veľká (Poprad) (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Tento penzión s reštauráciou sa nachádza v mestskej časti Poprad – Veľká, necelé 2 km od letiska a iba na skok od Vysokých Tatier. Ponúka ubytovanie v krásnych izbách, Wi-Fi pripojenie, obedové menu a ďalšie výborné jedlá v reštaurácií. Penzión Cin-Cin má k dispozícii 5 krásnych izieb, vybavených TV, pripojením na internet, toaletou, vaňou alebo sprchou, toaletnými potrebami, uterákom, osuškou, posteľnou bielizňou a rádiom. Vybrať si môžete z jednolôžkovej...

Historická budova

Malé domáce zviera povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
raňajky v cene
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 17
Vzdialenosť: 4.17kmPenzión ČERVENÝ MAK Veľká (Poprad)

Penzión ČERVENÝ MAK

Veľká (Poprad) (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión a Reštaurácia Červený Mak stojí v centre Velického námestia uprostred starého parku v blízkosti rieky, v prímestskej časti Veľká mesta Poprad. Moderné izby s útulným interiérom sú vybavené televízorom a vlastnou kúpeľňou. Súčasťou penziónu sú i elegantne zariadené plne klimatizované priestory reštaurácie s možnosťami organizovania rôznych akcií. Celá reštaurácia ako aj penzión sú pokryté signálom WIFI a nespornou výhodou je i bezplatné parkovanie...

Klimatizácia v objekteNestrážené parkoviskoReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 17.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 45
Vzdialenosť: 4.55kmGarni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK Poprad

Garni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK

Poprad (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Velický Zámoček sa nachádza pod Vysokými Tatrami na okraji Popradu, necelé 2 km od Letiska Poprad. V hoteli s typickom výhliadkovou vežičkou nájdete priestrannú reštauráciu v štýle 16. storočia a kaviareň. Hotelové izby sú vybavené televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, a toaletou. Ubytovať sa môžete dvojlôžkových a trojlôžkových ako aj v dvojizbovom apartmáne. Z izieb sa Vám naskytne krásny výhľad na panorámu Vysokých Tatier. V reštaurácii...

Historická budova

Golf v blízkostiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 17.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 25
Vzdialenosť: 5.18kmHotel KASKÁDA Matejovce

Hotel KASKÁDA

Matejovce (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel a Reštaurácia Kaskáda sa nachádza v mestskej časti Popradu – v Matejovciach, neďaleko aquaparku Aquacity Poprad. V okolí môžete navštíviť tatranské turistické centrá. Hotel ponúka ubytovanie v piatich izbách a v dvoch apartmánoch. V hoteli je k dispozícii jedna 3-lôžková izba, jedna 4-lôžková izba s prístelkou a tri 4-lôžkové komfortne zariadené klimatizované hotelové izby. Hotelové izby sú umiestnené na poschodí budovy. Do vybavenia izieb patrí satelitná...

Historická budova

Izba so saunou

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 22.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 39
Vzdialenosť: 7.37kmPenzión LOMNICKY Stará Lesná

Penzión LOMNICKY

Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Penzión Lomnický sa nachádza v dedinke Stará Lesná pod štítmi Vysokých Tatier, v nadmorskej výške 780 metrov nad morom, iba 4 km od Tatranskej Lomnice. Zrekonštruovaný penzión bol opäť otvorený v lete 2017. Ponúka Vám saunu, vírivku, vonkajšie ohnisko, bezplatné WiFi pripojenie a pre deti detské ihrisko a detskú herňu. Súčasťou penziónu je reštaurácia s letnou terasou. Do vybavenia izieb patrí TV s plochou obrazovkou a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom...

V cene:
Polpenzia
Domáce zvieratá povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 29.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 7.85kmPenzión BERNARDÍN Stará Lesná

Penzión BERNARDÍN

Stará Lesná (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Penzión Bernardín sa nachádza v srdci Vysokých Tatier – na okraji malebnej dedinky Stará Lesná len 1,5 km od Tatranskej Lomnice. Penzión je výborným východiskovým miestom pre Vaše turistické výlety. Okolitá nádherná príroda, zber lesných plodov a húb, či bohaté možnosti cyklistiky sú zárukou výbornej dovolenky pre úplne všetkých. Na tomto mieste si užijete aktívny aj pasívny oddych. Zrelaxovanie tela aj ducha ponúkajú okolité hotely so skvelými wellness centrami....

Golf v blízkostiNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkosti
od 17.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 35
Vzdialenosť: 8.04kmKoliba u Zbojníkov Veľká Lomnica

Koliba u Zbojníkov

Veľká Lomnica (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Priváty

Domáce zvieratá povolené, golf v blízkosti, nestrážené parkovisko, pre rodiny s deťmi, reštaurácia, termálne kúpalisko/aquapark, wc / kúpeľňa na izbe, wellness v blízkosti. Nestrážené parkovisko, zastávka verejnej dopravy, domáce zvieratá povolené, krb vo vnútri, letná terasa, pre rodiny s deťmi, telefón k dispozícii, nefajčiarske izby, priestranné izby, televízor, wc / kúpeľňa na izbe, detské ihrisko, letná terasa, reštaurácia, vináreň, Živá hudba, aquapark,...

domáce zvieratá povolenégolf v blízkostinestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia termálne kúpalisko/aquaparkwc / kúpeľňa na izbewellness v blízkosti
od 13.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 25
Vzdialenosť: 8.31kmPenzión PARTIZÁN Horný Smokovec

Penzión PARTIZÁN

Horný Smokovec (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hostely

Penzión Partizán môžete nájsť v Hornom Smokovci, v centre Vysokých Tatier. Ponúka Vám turistické ubytovanie s celkovou kapacitou 150 lôžok. V penzióne sú k dispozícii prevažne dvojlôžkové izby s prístelkou. Toalety a kúpeľne sú spoločné na chodbe. Súčasťou penziónu je reštaurácia, v ktorej môžete ochutnať typické slovenské domáce jedlá.  Ubytovaní hostia si môžu v penzióne objednať raňajky a večere. V Penzióne Partizán je k dispozícii gril, stolný...

domáce zvieratá povolenéParkovanie pri objektereštaurácia WC / Kúpeľňa na chodbeWiFi
od 23.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 40
Vzdialenosť: 9.11kmAPLEND Apartmány Koliba Kamzík Starý Smokovec

APLEND Apartmány Koliba Kamzík

Starý Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Apartmány

Apartmány a Koliba Kamzík sú umiestnené v Starom Smokovci pri pozemnej lanovke na Hrebienok, 100 metrov od hlavného parkovisku, vedľa Grand Hotela Starý Smokovec. Pri apartmánoch sa nachádza aj Mestský úrad Vysoké Tatry. Ubytovacia časť sa skladá zo 4 apartmánov a 4 štúdii s vlastným kuchynským kútikom. Všetky ubytovacie jednotky majú 2 pevné lôžka a možnosťou prístelky na rozkladacej pohovke. Umiestnené sú na prízemí a poschodí objektu. K dispozícii máte...

V centre mesta/obce

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeKuchynka na izbePlatené mestské parkovaniepre rodiny s deťmireštaurácia wc / kúpeľňa na izbewellness v blízkosti
raňajky v cene
od 39.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 16+16
Vzdialenosť: 9.17kmGreenwood Hotel Nový Smokovec

Greenwood Hotel

Nový Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Greenwood sa nachádza v centre Nového Smokovca vo Vysokých Tatrách, hneď pod lyžiarskym strediskom Jalubkova lúka a 5 minút chôdzou od pozemnej lanovky na Hrebienok. Autobusová stanica a zastávka Tatranskej električky sú vzdialené 2 minúty pešou chôdzou. Pri hoteli nájdete Kúpele Nový Smokovec. Hotel Vám ponúka ubytovanie v útulných dvojlôžkových izbách, trojlôžkových izbách a rodinných apartmánoch. K hotelovým službám, patrí room-servis. V hoteli sú...

Bezbariérová izba

V cene:
Parkovanie
Bezbariérový prístup domáce zvieratá povolenénestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia wc / kúpeľňa na izbeWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 9.99kmPenzión Zelený Dvor Huncovce

Penzión Zelený Dvor

Huncovce (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penzióny

Penzión Zelený Dvor sa nachádza uprostred dedinky Huncovce pod Vysokými Tatrami. Je umiestnený na námestí, 2 minúty pešou chôdzou od autobusovej zástavky. Od Veľkej Lomnice je vzdialený 1 km a ku golfovému areálu Black Stork je to 5 km. K termálnemu kúpalisku v obci Vrbov sa autom dostanete za 7 minút a k lyžiarskemu stredisku v Tatranskej Lomnici za 15 minút. Penzión ponúka 7 izieb s vlastnou kúpeľňou, satelitnou televíziou a bezplatným WiFi pripojením na internet....

V centre mesta/obce

domáce zvieratá povolenégolf v blízkostipre rodiny s deťmireštaurácia Uzatvorené parkoviskowc / kúpeľňa na izbewellness v blízkostiWiFi
od 10.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20
Vzdialenosť: 10.38kmPenzión PAULA Tatranská Lomnica

Penzión PAULA

Tatranská Lomnica (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Paula sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 800 metrov od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica, pod úpätím Lomnického štítu v nadmorskej výške 900 m. Pre hostí má pripravené jedno až dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou, dva apartmány, konferenčnú miestnosť, bar, kaviareň, biliard, saunu, vírivku, posilňovňu, ohradené parkovisko a príjemnú záhradu s altánkom a detským ihriskom. K dispozícií je 7 dvojlôžkových a 6 jednolôžkových izieb s možnosťou...

1 Bezbariérový apartmán

Bezbariérový prístup Chladnička na izbepre rodiny s deťmireštaurácia SaunaUzatvorené parkoviskowc / kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 32.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 24+10
Vzdialenosť: 10.93kmPenzión SLNEČNÝ DOM Tatranská Lomnica

Penzión SLNEČNÝ DOM

Tatranská Lomnica (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Útulný Penzión Slnečný Dom je umiestnený v centre Tatranskej Lomnice, v horskom prostredí Vysokých Tatier. Má pripravené 4 priestranné dvojpodlažné apartmány s nádherným výhľadom na vysokotatranské štíty. Každý apartmán je nefajčiarsky a zariadený masívnym dreveným nábytkom a kuchynským kútom so sklokeramickou doskou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V apartmánoch sa môžete bezplatne pripojiť na Wi-Fi. Samozrejmosťou vybavenia je LCD televízor,...

Izba s krbom

Kuchynka na izbe

Lyžiarsky vlek

Chladnička na izbedomáce zvieratá povolenégolf v blízkostiKuchynka na izbenestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia termálne kúpalisko/aquaparkwc / kúpeľňa na izbewellness v blízkostiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 16
Vzdialenosť: 10.99kmPenzión ZORA Family Tatranská Lomnica

Penzión ZORA Family

Tatranská Lomnica (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Zora je situovaný pri lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici pod Lomnickým štítom s najdlhšou aj najvyššie položenou zjazdovkou. Jeho poloha Vám umožní sa dostať na lyžiach až priamo k penziónu. Od kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso je penzión vzdialený iba 50 metrov. Pripravené v penzióne sú dvoj a trojlôžkové či rodinné izby ako aj apartmány. Súčasťou izieb je kúpeľňa. Každá izba je vybavená satelitnou televíziou a na niektorých izbách...

V centre mesta/obce

Wellness

Wellness centrum

domáce zvieratá povolenégolf v blízkostiKrytý / vnútorný bazénnestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia SaunaVlastné wellnesswc / kúpeľňa na izbeWiFi
od 77.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 60+26
Vzdialenosť: 11.05kmUbytovanie DANIELA Tatranská Lomnica

Ubytovanie DANIELA

Tatranská Lomnica (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Priváty

Ubytovanie v súkromí DANIELA leží  v príjemnom prostredí v okrese Poprad v Tatranskej Lomnici, ktorá poskytuje veľa možností na využitie voľného času či už turistikou, lyžovaním, nachádza sa tu aj terén pre bežky, termálne kúpalisko, krytý bazén. Neďaleko penziónu je lanovka na Skalnaté pleso. Ponúkame ubytovanie v dvojposteľových apartmánoch s možnosťou prístelky. Všetky apartmány sú vybavené kuchynkou, televízorom so satelitným prijímačom, chladničkou,...

V centre mesta/obce

Kuchynka na izbe

Bezbariérový prístup Chladnička na izbegolf v blízkostiKuchynka na izbenestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia wc / kúpeľňa na izbeWiFi
od 23.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 10+5
Vzdialenosť: 13.46kmZamkovského chata Starý Smokovec

Zamkovského chata

Starý Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Vysokohorské chaty

K Zamkovského chate vo Vysokých Tatrách sa dostanete približne hodinovou pešou túrou z rekreačného strediska Hrebienok nad Starým Smokovcom. Je umiestnená v Malej Studenej doline v nadmorskej výške 1475 metrov nad morom. Najnižšie položená horská chata Vysokých Tatier je obľúbenou zastávkou horských turistov a vďaka nenáročnej turistickej trase aj rodín s deťmi. Chata...

Horská chata v nadmorskej výške 1 475 m. n. m aj pre rodiny s deťmi....

Historická budova

Objekt je prístupný len pešo

pre rodiny s deťmireštaurácia Spoločné sociálne zariadeniaWC / Kúpeľňa na chodbe
od 38.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 23+2
Vzdialenosť: 14.21kmPenzión HORAL Štôla

Penzión HORAL

Štôla (oblasť: Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penzióny

Penzión Horal stojí na okraji podtatranskej obce Štôla, ležiacej pod úpätím Vysokých Tatier. Hostia určite ocenia jeho atraktívnu polohu v horskom pokojnom prostredí. Ubytovacie jednotky pozostávajú zo šiestich izieb s vlastnou kúpeľňou, televízorom a rádiom. Izby sú dvojlôžkové a trojlôžkové s možnosťou prísteliek. Súčasťou penziónu je reštaurácia s barom a zimná záhrada. K dispozícii je aj spoločenská miestnosť vybavená krbom, satelitnou televíziou,...

Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci.

domáce zvieratá povolenénestrážené parkoviskopre rodiny s deťmireštaurácia termálne kúpalisko/aquaparkwc / kúpeľňa na izbe
od 15.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 17