Kúpele Vyšné Ružbachy
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Horná Nitra
     
  • Kremnické vrchy
     
  • Ráztočno
     
  • od 30 - 50 €
     
  • na horách
     
  • Domáce zvieratá povolené...
     
arrow
Typ ubytovania Hviezdičky

Ubytovanie na horách, horské hotely Ráztočno

Pobyty Ráztočno
Zobraziť mapu
Ráztočno Mapa

Filter ubytovania

Prehľad ubytovania na horách v Ráztočne



NÁŠ TIP Horský hotel REMATA Ráztočno

Horský hotel REMATA

***
Ráztočno (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horná Nitra, Okres: Prievidza) Hotely

 V krásnom malebnom prostredí pre milovníkov prírody ale aj turistiky, na rozhraní pohoria Kremnické vrchy a Vtáčnik, je situovaný Horský Hotel REMATA. Je vhodný najmä pre ľudí a rodiny s deťmi, ktorí si potrebujú oddýchnuť od mestského života a nadýchať sa čerstvého vzduchu. V prípade regenerácie a oddychu Vás Hotel REMATA očarí svojím Relax centrom s vnútorným bazénom a saunami. Hotel...

Wellness centrum

Bowling

Squash

Tenis

Baby friendly

V cene:
Bufetové raňajky
Vstup do vnútorného bazéna
Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéGarážKrytý / vnútorný bazénParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia Vlastné wellnessVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 42.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 80+30
NÁŠ TIP Horský hotel REMATA - Apartmánové domy Ráztočno

Horský hotel REMATA - Apartmánové domy

***
Ráztočno (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horná Nitra, Okres: Prievidza) Apartmány

Rodinné apartmánové domy horského hotela Remata sa nachádzajú v malebnom horskom prostredí. Do vybavenia všetkých domov patrí rádio, kuchynka, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, centrálne alebo súkromné ohnisko. V niektorých domoch je možné doplniť jednu alebo dve prístelky. Tieto domy poskytujú maximálne pohodlie pre 2 až 4 osoby. Prostredie rekreačnej oblasti Remata je príťažlivé hlavne pre milovníkov prírody, turistiky a lyžovania. Nájdete ho medzi Kremnickým...

Bowling

Tenis

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéGarážGolf v blízkostiKrytý / vnútorný bazénKuchynka na izbeParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 40.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 10+10

Zobraziť všetky ubytovania v Ráztočne



Prezrite si ubytovanie na horách, horské hotely v blízkom okolí Ráztočno:

Vzdialenosť: 19.44kmPenzión STEFANSHOF Kremnica

Penzión STEFANSHOF

Kremnica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Penzióny

Penzión Stefanshof s rodinnou atmosférou ponúka komfortné izby hotelového typu a pohodlné apartmány. Nájdete ho krásnom tichom prostredí Kremnice, na okraji mesta, v obklopení prírody Kremnických vrchov. Do historického centra sa autom dostanete za 2 minúty. Penzión v bavorskom alpskom štýle má pre hostí pripravené jedno a dvojposteľové izby ako aj apartmány s prístelkou. Do zariadenia izieb patrí drevený nábytok. Každá izba Vám poskytne krásny výhľad na okolitú...

V centre mesta/obce

Jazda na koni

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiSaunaVonkajší bazénWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 44.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 32
Vzdialenosť: 23.23kmChata LIMBA Skalka Kremnica

Chata LIMBA Skalka

*
Kremnica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Chaty a chalupy

Horská chata Limba stojí v horskom stredisku Skalka pri Kremnici v nadmorskej výške 1252 metrov hneď pri vlekoch lyžiarskeho areálu Skalka Aréna. Od centra mesta Kremnica je vzdialená 9 km. V lete sa môžete venovať pešej turistike, cykloturistike, športovaniu na vonkajších ihriskách a v zime lyžovať na 8 zjazdovkách a počas celého roka oddychovať v Relax centre s wellnessom. Ubytovanie je k dispozícii v rôznych typoch izieb. Vybrať si môžete izbu s vlastnou...

Priamo pri zjazdovke

Squash

Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéInternetPre rodiny s deťmiReštaurácia Spoločné sociálne zariadeniaViac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
polpenzia v cene
od 47.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 144+3
Vzdialenosť: 39.20kmHotel PARTIZÁN Uhrovec

Hotel PARTIZÁN

*
Uhrovec (oblasť: Strážovské vrchy, región: Horná Nitra, Okres: Bánovce nad Bebravou)

Hotel Partizán - Jankov Vŕšok je umiestnený v malebnom horskom prostredí Strážovských vrchov s krásnymi prírodnými panorámami v jeho okolí. Od obce Uhrovec je vzdialený 5 km a do centra Bánoviec nad Bebravou je to 12 km. Z Partizánskeho sa k hotelu autom dostanete za 20 minút. Hotel ponúka komfortné ubytovanie a počas celého roka a ideálne miesto pre rodinnú dovolenku či školy v prírode, ako aj pre teambuilding. Jeho súčasťou je reštaurácia a kongresová sála. V...

Rybolov

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéGarážInternetPre rodiny s deťmiReštaurácia Strážené parkoviskoUzatvorené parkoviskoViac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na izbe
raňajky v cene
od 30.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 66
Vzdialenosť: 39.67kmHorský hotel ŠACHTIČKA Banská Bystrica

Horský hotel ŠACHTIČKA

***
Banská Bystrica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Hotely

Horský hotel Šachtička s rozľahlým areálom je situovaný uprostred horskej prírody pohoria Nízke Tatry vo vzdialenosti 7 km od Banskej Bystrice. V okolí si môžete užívať pešiu turistiku a v zimnej sezóne Vás tu čakajú svahy lyžiarskeho strediska Šachtičky. Súčasťou areálu hotela je športová hala, relaxačné centrum, vonkajšie ihrisko, školiace priestory, hotelová reštaurácia, letná terasa, kaviareň a dve koliby. Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových...

Priamo pri zjazdovke

V centre mesta/obce

Kúpeľné procedúry

Wellness centrum

Jazda na koni

Lyžiarsky vlek

Mini ZOO (Zvieracia farma)

Tenis

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéInternetKúpeľné procedúryPre rodiny s deťmiReštaurácia Strážené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 40.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 94+40
Vzdialenosť: 40.85kmPenzión NA SLNEČNEJ STRÁNI Vyhne

Penzión NA SLNEČNEJ STRÁNI

**
Vyhne (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Penzióny

Penzión na Slnečnej stráni je obklopený krásnou prírodou Štiavnických vrchov.  Nájdete ho v obci Vyhne, známej termálnym kúpaliskom. Z penziónu máte čarovný výhľad na okolitú prírodu. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, toaletu, satelitnú televíziu a viete sa na izbe aj pripojiť na internet. K dispozícii sú jedno až trojlôžkové izby. Náročnejší hostia si môžu vybrať izbu vybavenú minibarom a vírivou vaňou. Rodiny s deťmi sa môžu ubytovať v rodinnej...

V centre mesta/obce

Izba s vírivkou

Jazda na koni

Domáce zvieratá povolenéInternetParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiWC / Kúpeľňa na izbe
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20+5
Vzdialenosť: 49.81kmApartmány Margo Sun Martin

Apartmány Margo Sun

Martin (oblasť: Malá Fatra, región: Turiec, Okres: Martin) Apartmány

Apartmánový dom sa teší vynikajúcej polohe, priamo v stredisku Martinky na Martinských holiach, len pár pod nástupnou stanicou lyžiarskeho vleku. K dispozícii sú apartmány a štúdiá s vlastným kuchynským kútikom, ktorý je vybavený dvojplatničkou, varnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Každá ubytovacia jednotka má satelitnú TV a kúpeľňu so sprchou a toaletou. Vybrať si môžete dvojlôžkové až štvorlôžkové štúdio či apartmán s možnosťou jednej prístelky....

Priamo pri zjazdovke

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéKuchynka na izbeNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 49.82kmPenzión AURÉLIA Donovaly

Penzión AURÉLIA

***
Donovaly (oblasť: , región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Penzióny

Penzión Aurélia na Donovaloch ponúka na ubytovanie dvojlôžkové izby s prístelkou, trojlôžkovú izbu, štvorlôžkovú izbu a jeden apartmán (štvorposteľová spálňa, obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynkou). Každá izba je vybavená televízorom a vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC. Pri penzióne je v letnej sezóne k dispozícii záhradné sedenie a vonkajšie ohnisko. Malý rodinný penzión v srdci Donovalov je vzdialený 5 minút pešou chôdzou po pešej...

Historická budova

V centre mesta/obce

Tenis

Domáce zvieratá povolenéParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiWC / Kúpeľňa na izbe
od 40.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 23+2
Vzdialenosť: 50.74kmPenzión ZORNIČKA Donovaly

Penzión ZORNIČKA

**
Donovaly (oblasť: Nízke Tatry, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Penzióny

Penzión Zornička je súčasťou obce Donovaly, strediska rekreácie a športu v čarokrásnej panoráme Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Je situovaný 80 m od sedačkovej lanovky na Novú Hoľu. Penzión ponúka ubytovanie, stravovanie, kongresovú halu, relaxačné centrum a ďalšie možnosti trávenia voľného času. V Penzióne Zornička sú k dispozícii jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, ako aj 4 apartmány. Niektoré izby sú turistického štandardu, majú spoločné...

Priamo pri zjazdovke

V centre mesta/obce

Lyžiarsky vlek

Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéKlimatizácia na izbeParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 82+15