Coffee Factory
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Pohronie
     
  • Štiavnické vrchy
     
  • Počúvadlo
     
  • **
     
  • Nefajčiarske izby
     
arrow

Ubytovanie Počúvadlo

Pobyty Počúvadlo
Zobraziť mapu
Počúvadlo Mapa

Počúvadlo

Počúvadlianske jazeroPočúvadlo ležiace v prostredí pohoria Štiavnické vrchy je obľúbené letné ale aj zimné rekreačné stredisko turistov, detských táborov, a miestom kultúrnych podujatí. Patrí medzi najnavštevovanejšie turistické lokality v oblasti okolia historického mestečka Banskej Štiavnice. Počúvadlianske jazero s rozlohou 12 hektárov je vynikajúcim miestom na letnú rekreáciu pri vode, kde sa môžete kúpať alebo člnkovať. Okolie Počúvadla tvorí lesopark, ponúkajúci ideálne miesto na romantické prechádzky prírodou. Na kúpanie sa využívajú ďalšie menšie jazerá v blízkosti, ktoré sa nachádzajú v obci Štiavnické Bane hneď pri Banskej Štiavnici.

Okrem pestovania vodných športov je dobrým východiskom na túry v lesoch Štiavnických vrchov. Ich najvyšší vrch Sitno, ktorý patrí medzi najvyhľadávanejšie turistické ciele pohoria, sa vypína práve nad Počúvadlom. Z vrcholu Sitna sa naskytá široký výhľad, k čomu Vám dopomôže aj rozhľadňa počas letnej sezóny. Turistické chodníky Vás zavedú aj do neďalekého mesta Banská Štiavnica, kde máte možnosť obhliadnuť si historické pamiatky, absolvovať prehliadku Nového alebo Starého Zámku. Pekný výlet spojený s návštevou kaštieľa sa dá absolvovať z Počúvadla až do obce Svätý Anton, kam  sa dostanete po lesných turistických trasách ale takisto vedúcich aj popri lúkách.

Možnosti na ubytovanie

Každoročne, a to hlavne počas leta, sa pre rekreantov stáva Počúvadlo miestom na letnú dovolenku pri jazere, kde sa môžu ubytovať v rôznych ubytovacích zariadeniach. Ubytovanie na Počúvadle poskytujú penzióny, niektoré situované pri brehu jazera, chaty roztrúsené po celom okolí, no nájdete tu aj hotel priamo pri Počúvadlianskom jazere. Chaty sú vhodné na rodinnú dovolenku, a tie väčšie ponúkajú ubytovacie priestory aj pre školské výlety.

Filter ubytovania


Typ ubytovania:
Chaty a chalupy

Charakter ubytovania:
luxusné | netradičné | pre rodiny s deťmi | pri lese | pri vode | so saunou

 

Prehľad ubytovania v Počúvadle



NÁŠ TIP ForRest Glamping Počúvadlo

ForRest Glamping

**
Počúvadlo (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Banská Štiavnica) Chaty a chalupy

ForRest Glamping priamo v srdci Štiavnických vrchov. Glamping, či vlastne glamorous camping znamená v preklade luxusné kempovanie. Od tradičného kempovania sa líši najmä tým, že spája hotelový komfort s dobrodružným pobytom priamo vo voľnej prírode. ForRest Glamping pri Počúvadlianskom jazere je...

NOVINKA!!! Luxusné kempovanie na Slovensku

Nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá

Podlahové kúrenie

Kongresy, eventy, svadby

Teambuildingy

Kúpeľ pod holým nebom

Wellness

V cene:
Parkovanie
WiFi
Chladnička na izbeKlimatizácia na izbeKuchynka na izbeParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 39.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 62

Zobraziť všetky ubytovania v Počúvadle



Prezrite si Ubytovanie v blízkom okolí Počúvadlo:

Vzdialenosť: 10.37kmPenzión WINDŠACHTA Štiavnické Bane

Penzión WINDŠACHTA

**
Štiavnické Bane (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Banská Štiavnica) Penzióny

Penzión Windšachta poskytuje ubytovanie s raňajkami a je vhodný pre rodiny s deťmi. Nachádza sa priamo pri brehu jazera Vindšachta (banský tajch) v banskej obci Štiavnické Bane, len 5 km od mesta Banská Štiavnica, zapísaného do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Penzión má vlastnú súkromnú pláž na brehu jazera s požičovňou vodných bicyklov a priestor s grilovacím vybavením. Poskytuje ubytovanie v šiestich dvojlôžkových izbách a troch...

Priamo pri brehu jazera

Výhľad na jazero

Prírodné kúpalisko

Súkromná pláž

Rybolov

V cene:
Parkovanie
WiFi
Domáce zvieratá povolenéParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 39.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 27
Vzdialenosť: 20.85kmRekreačný dom Vyhne Vyhne

Rekreačný dom Vyhne

**
Vyhne (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Rekreačné domy

Rekreačný dom Vyhne sa nachádza v centre obce v Štiavnických vrchoch, ponúka možnosť  ubytovania v apartmánoch s vlastným stravovaním, kaviarňou a barom. V objekte sú 4 prázdninové byty (apartmány) pre 2 až 4 osoby, každý  o veľkosti 42 m2. Každý apartmán pozostáva zo spálne s dvomi samostatnými posteľami (na požiadanie manželská posteľ) a z obývačky s rozkladacou pohovkou (dvojmiestna prístelka-manželská). Vo všetkých  je drevená podlaha, kompletne vybavená...

V centre mesta/obce

V cene:
Detská postieľka
Parkovanie
WiFi
Chladnička na izbeGolf v blízkostiKlimatizácia v objekteKuchynka na izbeKúpeľné procedúry v blízkostiParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 28.00 € os / noc
Lôžková kapacita:
Vzdialenosť: 24.61kmPenzión CENTRUM Sklené Teplice

Penzión CENTRUM

**
Sklené Teplice (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Penzióny

Penzión sa nachádza priamo v centre Sklených Teplíc, v blízkosti termálnych bazénov (kryté bazény s celoročnou prevádzkou 50-300 m) a vonkajšieho kúpaliska (150 m). Ubytovanie poskytuje v dvojlôžkových a trojposteľových izbách, ako aj v apartmáne. Do vybavenia každej izby patrí satelitná televízia, rádio, balkón a vlastná kúpeľňa s toaletou. Na izbách je možnosť pridania prístelky. Apartmán pozostáva zo samostatnej spálne s televízorom, obývacej miestnosti...

V centre mesta/obce

Prírodné kúpalisko

Domáce zvieratá povolenéInternetPre rodiny s deťmiStrážené parkovisko
od 17.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 17
Vzdialenosť: 25.56kmPenzión HANIŠBERG Krupina

Penzión HANIŠBERG

**
Krupina (oblasť: Štiavnické vrchy, región: Novohrad, Okres: Krupina) Penzióny

Penzión a reštaurácia Hanišberg sa nachádza na rozhraní Štiavnických vrchov a Krupinskej planiny, len 5 km od mesta Krupina a 18 km od Zvolena. Ponúka Vám ubytovanie a chutné menu v reštaurácii s kapacitou 40 miest a WiFi pripojenie. V lete môžete opekať a grilovať pod prístreškom. Ubytovacia kapacita penziónu je 12 pevných lôžok. K dispozícii je 5 ubytovacích jednotiek. Vybrať si môžete 1-lôžkovú izbu, z dvojlôžkových izieb trojlôžkovú izbu alebo štvorlôžkový...

Nestrážené parkoviskoReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 12
Vzdialenosť: 32.55kmPenzión Avio Angels Žiar nad Hronom

Penzión Avio Angels

**
Žiar nad Hronom (oblasť: Tekov, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Penzióny

Penzión Avio Angels poskytuje príjemné ubytovanie v izbách rôzneho typu. Budovu penziónu nájdete v Ladomerskej Vieske, 200 metrov od cesty smerujúcej do Bratislavy a 2 km od centra Žiaru nad Hronom. V penzióne sú k dispozícii jednolôžkové a dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou ako aj dvojposteľový apartmán. Na izbách je možnosť pridania prísteliek. Nájdete medzi nimi aj izbu Biznis. Ďalším typom ubytovania sú bunky skladajúce sa z dvojlôžkovej a trojlôžkovej...

Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKuchynka k dispozíciiReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkViac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na chodbeWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 21.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 15
Vzdialenosť: 33.53kmGarni Hotel FELLINI Žiar nad Hronom

Garni Hotel FELLINI

**
Žiar nad Hronom (oblasť: Tekov, región: Pohronie, Okres: Žiar nad Hronom) Hotely

Garni Hotel Fellini stojí v Žiari nad Hronom hneď pri hlavnej ceste. Objekt má vynikajúcu dostupnosť aj vďaka blízkosti diaľnice. Nájdete ho v starej časti mesta, ležiaceho na Pohroní. Hotel ponúka štýlové pohodlne zariadené izby a dva priestranné apartmány. Na každej izbe je samozrejmosťou vlastná kúpeľňa, televízor s plochou obrazovkou a bezplatná WiFi pripojenie na internet. V apartmánoch je navyše aj klimatizácia a chladnička. Kapacita jedného apartmánu...

Klimatizácia na izbeKúpeľné procedúry v blízkostiParkovisko monitorované kamerovým systémomReštaurácia v blízkostiTermálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 27.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 19+3
Vzdialenosť: 42.31kmPenzión ALMADA Zvolen

Penzión ALMADA

**
Zvolen (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Zvolen) Penzióny

Penzión Almada nájdete vo Zvolene neďaleko centra mesta, v blízkosti Zvolenského zámku. Je umiestnený v tichom a príjemnom prostredí plného zelene. Ponúka reštauráciu, letnú terasu s gril barom, detské ihrisko, nočný a denný bar, kongresovú miestnosť a monitorované uzavreté parkovisko. V penzióne sa môžete bezplatne pripojiť na WiFi. Ubytovacia časť penziónu pozostáva z jedno, dvoj a trojlôžkových izieb a dvoch apartmánov. Ku každej izbe patrí vlastná...

Podlahové kúrenie

3 Bezbariérové izby

Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéInternetReštaurácia Strážené parkoviskoUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 34.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 30
Vzdialenosť: 43.44kmPenzión AIRA Zvolen

Penzión AIRA

**
Zvolen (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Zvolen) Penzióny

Útulný Penzión Aira, situovaný v historickom centre Zvolena pri hlavnom námestí, je vhodný pre obchodných cestujúcich ako aj pre turistov, ktorí sa môžu ubytovať v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky alebo v priestrannom apartmáne s výhľadom na námestie. Na každej izbe sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom s masážnymi tryskami a toaletou, chladnička, TV, písací stôl a Wifi pripojenie na internet. Do vybavenia apartmánu patrí kúpelňa s...

Historická budova

V centre mesta/obce

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoReštaurácia v blízkostiWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 31.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 14 + 8
Vzdialenosť: 44.12kmPenzión CLUB Zvolen

Penzión CLUB

**
Zvolen (oblasť: Kremnické vrchy, región: Pohronie, Okres: Zvolen) Penzióny

Penzión CLUB*** sa nachádza v Banskobystrickom kraji v okrese Zvolen. Milovníci histórie môžu navštíviť miesta ako je Pustý hrad alebo Zvolenský zámok, kde sídlili uhorský králi. Ponúkame príjemne ubytovanie v moderne a útulne zariadených izbách, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, TV, WIFI pripojenie, chladničku. K dispozícii je miestnosť na školenia, semináre. Hostia si môžu vychutnať príjemné raňajky na letnej terase. Parkovanie je možné v areáli objektu....

V centre mesta/obce

Domáce zvieratá povolenéNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 30
Vzdialenosť: 51.10kmPension EDEN Želiezovce

Pension EDEN

**
Želiezovce (oblasť: Tekov, región: Dolná Nitra, Okres: Levice) Penzióny

V Penzióne Eden Vás čaká atmosféra romantiky a moderný luxus. Nachádza sa v tichej lokalite Želiezoviec, v blízkosti rieky Hron. Okrem ubytovania ponúka aj bowling bar a fitness centrum. Izby sú komfortne zariadené. Každá má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Vo vybavení izieb nechýba televízor, minibar, rádiobudík, sušič na vlasy a pripojenie na internet. Náročnejší hostia sa môžu ubytovať v apartmáne s vaňou. K dispozícii sú aj jedno,...

Bowling

Domáce zvieratá povolenéPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 25.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 33 + 4
Vzdialenosť: 56.97kmPenzión SIESTA Vráble

Penzión SIESTA

**
Vráble (región: Dolná Nitra, Okres: Nitra) Penzióny

Penzión Siesta s kaviarňou stojí v centre Vráblov, 20 km od Nitry a 25 km od Levíc. Termálne kúpalisko Podhájska je vzdialené 20 km. Ponúka útulné ubytovanie v štyroch jednolôžkových, štyroch dvojlôžkových izbách a v dvoch apartmánoch. K dispozícii je prístelka a detská postieľka. Samozrejmosťou izieb je samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Vo vybavení izby nechýba satelitná TV. Na izbe sa môžete bezplatne pripojiť na internet. Raňajky formou výberu...

Domáce zvieratá povolenéKlimatizácia v objekteUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbe
od 21.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 16
Vzdialenosť: 57.21kmPenzion Furman u Hoffera Vráble Vráble

Penzion Furman u Hoffera Vráble

**
Vráble (región: Dolná Nitra, Okres: Nitra) Penzióny

Hľadáte spojenie ubytovania s excelentnou reštauráciou v Nitrianskom kraji? Penzión Furman u Hoffera, ktorý stojí v centre mesta Vráble,  je tu pre vás! Penzión ponúka ubytovanie s možnosťou polpenzie a plnej penzie,  v 6-ich dvojlôžkových izbách a v 1 apartmáne s dvoma spálňami a kuchynkou. Každá moderne zariadená izba disponuje vlastnou kúpeľňou, minibarom, TV s plochou obrazovkou so satelitným príjmom programov a Wi-Fi pripojením na internet. Niektoré izby sú...

Dobrá káva!

V cene:
Parkovanie
WiFi
Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolené na základe dohodyKlimatizácia na izbeParkovanie pri objekteReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 23.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 16
Vzdialenosť: 58.77kmPenzión HOREC Králiky

Penzión HOREC

**
Králiky (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Penzióny

Penzión Horec stojí v peknom prostredí Kremnického pohoria v rekreačnej oblasti Králiky, v blízkosti lyžiarskeho strediska. Je situovaný v nadmorskej výške 900 metrov nad morom. Je vzdialený 10 km od Banskej Bystrice, čo je približne 16 minút jazdy autom. Ubytovanie poskytuje v 2-,3 a 4-lôžkových izbách, dvoch apartmánoch a jednom mezonetovom apartmáne, ktorý má kapacitu až 11 osôb. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené toaletou a sprchovacím kútom, televízorom,...

Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci.

Reštaurácia SaunaWC / Kúpeľňa na izbe
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 45+20
Vzdialenosť: 59.79kmMotel MADONA Banská Bystrica

Motel MADONA

**
Banská Bystrica (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Motely

V Banskej Bystrici, hneď na hlavnom ťahu zo Zvolena sa nachádza Motel Madona, ktorý ponúka príjemný a pohodlný pobyt za výhodné ceny. Tento motel je znovu zrekonštruovaný a poskytuje svojim hosťom sedemnásť dvojlôžkových izieb a tri apartmány. Pobyt detí do 12 rokov je zadarmo a dlhodobejšie pobyty sú taktiež cenovo zvýhodnené. V prípade výstav alebo dní mesta Banskej Bystrice, penzión poskytuje 10% zľavu na ubytovanie. Vstup do motela je povolený aj so psom, v prípade...

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeMalé domáce zviera povolenéParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 40
Vzdialenosť: 60.00kmPenzión a Reštaurácia SALAŠ Partizánske

Penzión a Reštaurácia SALAŠ

**
Partizánske (oblasť: Tribeč, región: Horná Nitra, Okres: Partizánske) Penzióny

Penzión Salaš s reštauráciou je situovaný pri lese na okraji mesta Partizánske a ponúka ubytovanie v útulných jedno a dvojposteľových izbách, a dvoch apartmánoch. Obklopuje ho príjemné horské prostredie. Každá ubytovacia jednotka je vybavená LCD TV, káblovým aj bezdrôtovým pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchou a toaletou. Na niektoré izby je možnosť pridania prístelky. Za príplatok sú k dispozícii raňajky. Súčasťou objektu je reštaurácia...

InternetNestrážené parkoviskoReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 19.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 21
Vzdialenosť: 62.54kmPenzión SLNIEČKO Tajov

Penzión SLNIEČKO

**
Tajov (oblasť: Kremnické vrchy, región: Horehronie, Okres: Banská Bystrica) Penzióny

Penzión Slniečko môžete nájsť približne 700 metrov od obce Tajov smerom na Kordíky. Pre hostí má pripravených 9 dvojlôžkových izieb a jeden apartmán. Vybavenie každej izby zahŕňa satelitnú televíziu, telefón a samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmán sa skladá z obývacej izby, odkiaľ sa vychádza na terasu, a spálne s manželskou posteľou a kúpeľne s vaňou a WC. Je vybavený aj chladničkou. Reštauračná časť...

Chladnička na izbeInternetParkovanie pri objekteReštaurácia WC / Kúpeľňa na izbe
od 22.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 20+8
Vzdialenosť: 63.50kmPenzión MAX Podhájska

Penzión MAX

**
Podhájska (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolná Nitra, Okres: Nové Zámky) Penzióny

V blízkosti známeho termálneho kúpaliska v obci Podhájska sa nachádza Penzión MAX, ktorý ponúka komfortné ubytovanie za prijateľnú cenu. Za účelom spríjemnenia pobytu má penzión v ponuke využívanie wellness služieb priamo v budove. Vstup do centra je pre ubytovaných hostí zdarma. Hostia sa môžu ubytovať v nadštandardne zariadených dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách....

1,2 km od termálneho kúpaliska

V centre mesta/obce

Slaná voda na kúpalisku

1 Bezbariérová izba

Kuchynka na izbe

Wellness centrum

Tenis

V cene:
Parkovanie
Vstup do wellness (časovo obmedzené)
Bezbariérový prístup Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolené na základe dohodyKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 19.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 67+7
Vzdialenosť: 63.67kmPenzión TERMÁL Podhájska

Penzión TERMÁL

**
Podhájska (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolná Nitra, Okres: Nové Zámky) Penzióny

Penzión disponuje troj a štvor-lôžkovými izbami s WC a sprchou. Sú veľmi vkusne zariadené a poskytujú úplný komfort. Každá izba má vstup na balkón. V každom apartmáne je chladnička a televízor. V prízemí penziónu je plne vybavená kuchyňa. Najmä v letných horúčavách návštevníci ocenia, že spoločný priestor a niektoré apartmány sú klimatizované. Okolie penziónu láka milovníkov cykloturistiky na potulky po zákutiach Pohronskej pahorkatiny a miestne zaujímavosti. Poznámka:...

Slaná voda na kúpalisku

Kuchynka na izbe

Chladnička na izbeDomáce zvieratá povolené na základe dohodyKlimatizácia na izbeKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 22.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 22 + 5
Vzdialenosť: 64.49kmPenzión JOPLE Podhájska

Penzión JOPLE

**
Podhájska (oblasť: Podunajská nížina, región: Dolná Nitra, Okres: Nové Zámky) Penzióny

Penzión Jople sa nachádza v blízkosti letného kina a termálneho kúpaliska v Podhájskej, ubytovanie zabezpečuje v 8 izbách. každá izba je vybavená manželským lôžkom, kúpeľňou, toaletou a TV, k dispozícii sú aj prístelky. Izby na poschodí disponujú navyše aj balkónom, chladničkou a fénom v kúpeľni. V Penzióne Jople sa nachádza jedáleň, bar a letná terasa. K terase patrí aj detské ihrisko s trampolínou a šmýkačkou, v areáli je aj multifunknčné ihrisko,...

Tenis

Chladnička na izbeNestrážené parkoviskoPre rodiny s deťmiReštaurácia Termálne kúpalisko/AquaparkWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
raňajky v cene
od 27.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 26