Coffee Factory
Reštaurácie na Slovensku

Reštaurácie Nový Smokovec

Ubytovanie Nový Smokovec
Zobraziť mapu
Nový Smokovec Mapa

Prehľad reštaurácií Nový Smokovec

Reštaurácia  Hotel  ATRIUM *** Nový Smokovec

Reštaurácia Hotel ATRIUM ***

Nový Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Hotel vie zabezpečiť kompletný servis nie len pre hostí ubytovaných, ale aj klientelu zo širokého okolia. Jedálny lístok ponúka výber jedál slovenskej kuchyne, obľúbených zahraničných kuchýň i rôznych netradičných špecialít. Priestory hotelových prevádzok sú ideálne na usporiadanie recepcií a rautov pri rôznych príležitostiach.


Kapacita reštaurácie: 220
Reštaurácia SVIŠŤ KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC Nový Smokovec

Reštaurácia SVIŠŤ KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC

Nový Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Štýlová slovenská Reštaurácia SVIŠT je situovaná priamo v areáli hotelového komplexu Kúpeľov Nový Smokovec. Netradičnou je poloha priamo pod Slavkovským štítom a aj drevený interiér reštaurácie. V teplých mesiacoch sa priestory reštaurácie SVIŠŤ rozširujú o vyhrievanú letnú terasu. Ste u nás srdečne vítaní.


Kapacita reštaurácie: 100


Prezrite si Reštaurácie v blízkom okolí Nový Smokovec:

Vzdialenosť: 0.49kmSamoobslužné bistro - Hotel SMOKOVEC Starý Smokovec

Samoobslužné bistro - Hotel SMOKOVEC

Starý Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Vzdialenosť: 0.61kmRestaurant Grandhotel Starý Smokovec Starý Smokovec

Restaurant Grandhotel Starý Smokovec

Starý Smokovec (oblasť: Hrebienok, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

NÁŠ TIP
Vzdialenosť: 1.06kmSlovenská reštaurácia GRAND HOTEL  BELLEVUE****  Horný Smokovec

Slovenská reštaurácia GRAND HOTEL BELLEVUE****

Horný Smokovec (oblasť: Pohorie Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

V štýlovo zariadenom prostredí Slovenskej reštaurácie si hostia pochutnajú na domácich slovenských špecialitách podľa tradičných receptov. V ponuke reštaurácie sa nachádzajú ručne pripravené cestoviny a múčne jedlá, pochúťky z hydiny a sladkovodných rýb. K vynikajúcim jedlám sa podávajú špičkové slovenské vína z hotelovej vínotéky.

NÁŠ TIP
Vzdialenosť: 1.22kmReštaurácia SAVARIN GRAND HOTEL BELLEVUE**** Horný Smokovec

Reštaurácia SAVARIN GRAND HOTEL BELLEVUE****

Horný Smokovec (oblasť: Pohorie Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Elegantne zariadená hotelová reštaurácia Savarin, pomenovaná po francúzskom gurmánovi a gastronómovi Brillat-Savarinovi, ponúka široký výber jedál medzinárodnej kuchyne. Hostia si môžu vybrať z ponuky špecialít šéfkuchára, vegetariánskych jedál, čerstvých zeleninových šalátov a dezertov. Ku gastronomickým lákadlám nepochybne patria jedlá z jeleňa, argentínskeho hovädzieho, či morských rýb. K vynikajúcim jedlám sa podávajú kvalitné nápoje, najmä vína...

Vzdialenosť: 2.09kmKoliba ZRUBY Tatranské Zruby

Koliba ZRUBY

Tatranské Zruby (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Slovenská koliba, ktorá sa nachádza v tatranskej osade Tatranské Zruby, ponúka tradičné slovenské jedlá v príjemnom prostredí s ľudovou hudbou. Súčasťou koliby je aj vonkajšie ohnisko. Koliba Vám ponúka možnosť poriadania „Garden party“ spojenej s grilovaním pod holým nebom, ako aj usporiadania firemných a rodinných posedení. Koliba vo Vysokých Tatrách je vzdialená 2 kmod Starého Smokovca.

Vzdialenosť: 4.24kmHotel AMALIA Nová Lesná

Hotel AMALIA

Nová Lesná (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našom hoteli je kvalitná strava a perfektná obsluha. S oboma sa naši hostia môžu stretnúť v hotelovej reštaurácii, kaviarni a tiež na letnej terase. Hotel ponúka široký sortiment gastronomických špecialít domácej i medzinárodnej kuchyne. Kvalitné vína, výborná káva určite uspokoja aj najnáročnejšieho gurmána.

Vzdialenosť: 4.48kmReštaurácia Hotel HUBERT**** Vital Resort + Reštaurácia U TINKERA Gerlachov VT

Reštaurácia Hotel HUBERT**** Vital Resort + Reštaurácia U TINKERA

Gerlachov VT (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Štýlová hotelová reštaurácia s letnou terasou a japonskou záhradou ponúka gurmánske špeciality, širokú a nápaditú zostavu pochúťok pre zástancov zdravého životného štýlu. V reštaurácii U Tinkera je výber slovenských netradične servírovaných jedál na ražni a rošte a k nim výborné slovenské vína. V piatky a soboty sa o dobrú náladu postará ľudová hudba.

Vzdialenosť: 4.61kmReštaurácia Penzión ERIKA Tatranská Lesná

Reštaurácia Penzión ERIKA

Tatranská Lesná (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Vzdialenosť: 6.61kmHorský hotel SLIEZSKY DOM POD GERLACHOM Tatranská Polianka

Horský hotel SLIEZSKY DOM POD GERLACHOM

Tatranská Polianka (región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Sliezsky dom je skvelou voľbou pre milovníkov prírody. Priateľský horský hotel s čarom, ktorý spája prírodu a človeka, vytvára unikátne miesto pre pohodu, oddych a turistiku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom. Z hotela kráčate priamo na najvyšší vrchol Gerlach. Gerlachovský štít ( 2 654 m) je nielen najvyšší vrchol Vysokých Tatier, ale aj najvyšší vrchol medzi krajinami Vyšehradskej štvorky : Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko a je zároveň aj najvyšší...

Vzdialenosť: 6.81kmRestaurant Hotel LESNÁ Stará Lesná

Restaurant Hotel LESNÁ

Stará Lesná (región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok)

Hotelová reštaurácia víta hostí Hotela Lesná bohatými raňajkami, ktoré podáva formou švédskych stolov. Obedy a večere sú servírované formou výberu z 3 jedál s rozšírenou ponukou ovocných a zeleninových šalátov. Jedálny lístok je zostavený z jedál slovenskej a českej kuchyne a ponúka kvalitné vína zo slovenských vinárskych oblastí. Výborná kuchyňa a úslužný personál je jeden z dôvodov, prečo sa k nám naši klienti opätovne vracajú. Našou snahou je...

Vzdialenosť: 6.92kmReštaurácia Hotel HORIZONT Stará Lesná

Reštaurácia Hotel HORIZONT

Stará Lesná (región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok)

Hotel sa nachádza vo Vysokých Tatrách. Kapacita: 100 lôžok (vrátane prísteliek). Kongresy: miestnosti s kapacitou 80, 25, 20, 10 miest. Oddych: tenis, sauna, fitnes, biliard, hydromasáž, parný kúpeľ.

Vzdialenosť: 7.08kmReštaurácia Hotel KONTAKT Stará Lesná

Reštaurácia Hotel KONTAKT

Stará Lesná (región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok)

Reštaurácia v Hoteli Kontakt**** Vám ponúka tradičné slovenské jedlá, jedlá medzinárodnej kuchyne a nezabúdame ani na klientov uprednostňujúcich zdravú výživu. Pre spríjemnenie chvíľ Vám ponúkame posedenie v dennom bare pri krbe alebo v salóniku.

Vzdialenosť: 7.08kmHotel FORTON - hotel restaurant Stará Lesná

Hotel FORTON - hotel restaurant

Stará Lesná (región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok)

Reštaurácia Hotela Forton ponúka široký výber pestrej stravy od raňajok podávaných formou švédskych stolov, obed a večeru ponúkanú výberom zo širokej ponuky jedálneho lístka, ale hosťom je poskytnutá aj možnosť objednania polpenzie či plnej penzie. Ponuku reštaurácie obohacuje i výhodné denné menu.

Vzdialenosť: 7.09kmRestaurant & Pizzeria VILLA BEATRICE Tatranská Lomnica

Restaurant & Pizzeria VILLA BEATRICE

Tatranská Lomnica (oblasť: , región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Villa Beatrice ponúka okrem ubytovacích kapacít aj stravovacie služby. Na prízemí sa nachádza reštaurácia – pizzeria, ktorá okrem pestrej ponuky talianskych a slovenských špecialít ponúka aj špičkové slovenské i zahraničné vína a príjemné posedenie pri krbe. K dispozícii je aj samostatný salónik s kapacitou 8 stoličiek a konferenčná miestnosť.

Vzdialenosť: 7.15kmReštaurácia Hotel HILLS Stará Lesná

Reštaurácia Hotel HILLS

Stará Lesná (región: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok)

Reštaurácia Vynikajúca medzinárodná kuchyňa s exkluzívnou vinotékou a výborným servisom uspokojí aj najnáročnejších gurmánov. Priestory reštaurácie s kapacitou 120 osôb sú vhodné aj pre usporiadanie akýchkoľvek akcií, osláv či iných podujatí Príjemné posedenie ponúka aj oddelený salónik s kapacitou 12 osôb Bar Pre chvíle voľna či na stretnutia so spoločnosťou. Lobby bar pri recepcii a aperitív bar pri reštaurácii. Gril Prístrešok s ohniskom a sedením...