Kúpele Vyšné Ružbachy
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Orava
     
  • Kubínska Hoľa
     
  • Dolný Kubín
     
  • od 30 - 50 €
     
  • luxusné
     
arrow

Luxusné hotely, ubytovanie Dolný Kubín

Pobyty Dolný Kubín
Zobraziť mapu
Dolný Kubín Mapa

Filter ubytovania


Typ ubytovania:
Luxusné penzióny

Prehľad luxusného ubytovania v Dolnom Kubíne



Penzión Villa Helia Dolný Kubín

Penzión Villa Helia

***
Dolný Kubín (oblasť: Kubínska Hoľa, región: Orava, Okres: Tvrdošín) Penzióny

Luxusné ubytovanie na Orave v okrajovej časti mesta Dolný Kubín ponúka Villa Helia v priestranných modernej zariadených suitách apartmánoch. Centrum mesta je vzdialené 15 minút pešou chôdzou.  Užite si v Adult friendly zariadení pobyt vo dvojici aj vo štvorici. Odložte svoje deti k starým rodičom a príďte oddýchnuť do Villy Helia. Zoberte so sebou aj rodinných známych,...

Apartmány s privátnou vírivkou a infrasaunou

Apartmán s vírivkou

Kuchynka na izbe

Tenis

Adult friendly

Chladnička na izbeDomáce zvieratá nepovolenéGarážKuchynka na izbePre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoViac kategórií iziebWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
od 49.75 € os / noc
Lôžková kapacita: 20

Zobraziť všetky ubytovania v Dolnom Kubíne



Prezrite si luxusné hotely, ubytovanie v blízkom okolí Dolný Kubín:

Vzdialenosť: 3.23kmTÍLIA Resort - Apartmány Oravská Poruba

TÍLIA Resort - Apartmány

***
Oravská Poruba (oblasť: Chočské vrchy , región: Orava, Okres: Dolný Kubín) Apartmány

Tilia Apartments predstavujú moderné apartmánové ubytovanie v areáli Tilia Resort v Oravskej Porube, len niekoľko minút od Dolného Kubína. Apartmány sú navrhnuté pre pohodlný pobyt párov aj rodín s deťmi a ponúkajú ubytovanie pre 2 až 4 osoby. Súčasťou každého apartmánu je spálňová časť s manželskou posteľou a rozkladacia pohovka v obytnej časti. Hostia majú k dispozícii...

ZDARMA: Ubytovanie pre deti do 12 rokov na prístelke s raňajkami

Priamo pri brehu jazera

Kuchynka na izbe

Výhľad na jazero

Prírodné kúpalisko

Wellness

Wellness centrum

V cene:
Parkovanie
Wellness
WiFi
Bezbariérový prístup Chladnička na izbeKlimatizácia na izbeKuchynka na izbeParkovanie pri objektePre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 40.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 96
Vzdialenosť: 16.78kmHorvát Family Residence Lúčky

Horvát Family Residence

Lúčky (oblasť: Chočské vrchy , región: Liptov, Okres: Ružomberok) Apartmány

Ubytovacie zariadenie Horvát Family Residence sa nachádza v liptovskej obci Lúčky, 1 km od Liečebných kúpeľov Lúčky a 6 km od Aquaparku Bešeňová. Mesto Ružomberok je vzdialené 11 km od ubytovania. Rezidencia vznikla kompletnou rekonštrukciou pôvodného dedinského domu. Objekt Vám poskytne štýlové moderné ubytovanie v súkromí s nadštandardným vybavením a dostatočným luxusom. Ubytovanie...

Privátny wellness (vírivka, infra / fínska sauna)

Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci.

Nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá

Wellness centrum

V cene:
Detská postieľka
Parkovanie
Sauna
Vírivka
WiFi
Bezbariérový prístup Chladnička k dispozíciiKuchynka k dispozíciiSaunaUzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 6+3
Vzdialenosť: 34.91kmChata MOTÝĽ Trstená

Chata MOTÝĽ

Trstená (oblasť: Oravská Priehrada, región: Orava, Okres: Námestovo) Chaty a chalupy

Chata Motýľ s maximálnou kapacitou 9 osôb sa nachádza na Orave pri brehu Oravskej priehrady, jednej z nanavštevovanejšej vodnej nádrže Slovenska. Komfortne zariadená chata v pokojnej lokalite pri lesíku Vám ponúka celoročné ubytovanie. Chatu nájdete na juhozápadnom brehu Oravskej priehrady, v blízkosti prístavu. Počas pobytu môžete v chate využívať plne vybavený kuchynský kútik, v ktorom máte okrem iného k dispozícii varnú dosku na varenie, elektrickú rúru, mikrovlnku...

Priamo pri brehu jazera

Fínska drevená kúpacia kaďa

V cene:
Parkovanie
WiFi
Chladnička k dispozíciiDomáce zvieratá povolenéKuchynka k dispozíciiPre rodiny s deťmiUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 8+1
Vzdialenosť: 36.34kmApartmány Panoráma Jasná Demänová

Apartmány Panoráma Jasná

***
Demänová (oblasť: , región: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Apartmány  Panoráma Jasná sa nachádzajú v Demänovej a sú výhodnejšie, lebo majú väčšie izby ako v hoteloch alebo v penziónoch a sú aj lacnejšie. Ďalšou ich výhodou je, že sú vybavené kuchyňou s  jedálenským kútom a majú oddelené spálne. Ich celková ubytovacia kapacita je 24 lôžok v 6-ich priestranných a moderne vybavených  apartmánoch, z toho jeden apartmán  je bezbariérový. Každý apartmán presvetlený priamym dopadom slnečných lúčov má balkón,...

Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci.

1 Bezbariérový apartmán

Wellness centrum

V cene:
Parkovanie
WiFi
Bezbariérový prístup Chladnička na izbeKuchynka na izbeKúpeľné procedúry v blízkostiPre rodiny s deťmiReštaurácia v blízkostiStrážené parkoviskoTermálne kúpalisko/AquaparkUzatvorené parkoviskoWC / Kúpeľňa na izbeWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lôžková kapacita: 24
Vzdialenosť: 44.82kmHotel CHÂTEAU GBEĽANY Gbeľany

Hotel CHÂTEAU GBEĽANY

****
Gbeľany (oblasť: Kysucká vrchovina, región: Horné Považie, Okres: Žilina) Hotely

Hotel Château Gbeľany sídli v priestoroch zrekonštruovaného barokového kaštieľa uprostred nádherného anglického parku. Je vzdialený 7 km od krajského mesta Žilina a 19 km od Vrátnej doliny. Kaštieľ stojí uprostred obce Gbeľany, na južnom okraji Kysuckej vrchoviny. V hoteli Vás čaká pôvab, elegancia a nadštandardné služby. Hotel ponúka komfortné apartmány a izby, gastronomické špeciality v hotelovej reštaurácii Belene, priestory pre kongresy či oslavy, ako aj...

Historická budova

V centre mesta/obce

Wellness centrum

Bowling

Krytý / vnútorný bazénParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
od 49.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 90