Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Alsó-Zemplén
     
  • Velejte
     
  • családi
     
  • WiFi
     
arrow
Irányár fő/éj Szállás típusa Csillagok

Szállás gyermekes családok részére Velejte (Veľaty)

Csomagok Velejte (Veľaty)
Térkép megjelenítése
Velejte Térkép

Szűrés

Szállások listája: szálláshelyek gyermekes családok részére Velejtén, Szlovákia



AQUA MARIA Panzió Veľaty (Velejte)

AQUA MARIA Panzió

Veľaty (Velejte) (régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Faház szállás

Az Aqua Maria Panzió Szlovákia keleti részén található, Tokaj borvidékén, 4km távolságra Velaty községétől, valamint 8km-re Trebisovtól.  A panzió kínálatában modern szobák szerepelnek, valamint apartmanok, wellness központ, étterem, nyári strand, úszómedence, kemping és sportpálya várja a vendégeket. A panzió helyiségeiben WiFi internet csatlakozás is elérhető, a szobák felszereltségéhez...

Wellness Centrum

Ingyenes szolgáltatások:
Strandfürdő belépő
Wellness
WiFi
Háziállatok engedélyezettekFedett medenceŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaSaját wellnessSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 34.50 € fő/éj
Ágyszám: 27

Mutasd összes szállást Velejtén



szállás gyermekes családok részére Veľaty (Velejte) közelében:

Távolság: 17.05kmPRECEDENS Panzió Trebišov (Tőketerebes)

PRECEDENS Panzió

**
Trebišov (Tőketerebes) (régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Panziók

A PRECEDENS Panzióban a vendégek számára 4 fajta szállás áll rendelkezésre. A kínálatban egyágyas, kétágyas szobák, apartmanok, wellness központ, valamint luxus Deluxe Apartman is szerepel. Nagyszerű wellness központ, exkluzív szolgáltatások is várják a vendégeket. Merüljön el a nyugalom oázisában, szabaduljon meg a mindennapi stressztől, töltődjön fel újult energiával!  A vendégek részére 15 stílusosan berendezett szoba szerepel a kínálatban. Mindegyikük...

Klíma a szobákbanFedett medenceÉtteremSzaunaSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 31.00 € fő/éj
Ágyszám: 28+13
Távolság: 20.43kmZLATÁ PUTŇA Panzió Viničky (Szőlőske)

ZLATÁ PUTŇA Panzió

Viničky (Szőlőske) (régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Panziók

A Zlatá Putňa Panzió Szőlőske (szlovákul Viničky) községében található, Tőketerebes kerületében, Kelet-Szlovákia déli részén, tokaj borvidékén. Az étteremben hagyományos zempléni fogások, tokaji borok várják a vendégeket. Az egész épületben elérhető ingyenes WiFi internet csatlakozás. A kellemese kikapcsolódáshoz a pavilon is hozzájárul az udvaron. A szobák felszereltéségéhez TV, fürdőszoba, toalett társul, valamint fotel és asztal. Internet csatlakozás...

Borkóstolás

Borpince

Háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 32.50 € fő/éj
Ágyszám: 38
Távolság: 25.83kmVínny Dom Panzió Streda nad Bodrogom (Bodrogszerdahely)

Vínny Dom Panzió

Streda nad Bodrogom (Bodrogszerdahely) (régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Panziók

Háziállatok engedélyezettek, internet, Őrizetlen parkoló, parkolás a szálláshely mellett, Étterem, szabadtéri medence, wc / fürdőszoba a szobán, wifi. Akadálymentes parkolás, Őrizetlen parkoló, parkolás a szálláshely mellett, háziállatok engedélyezettek, nyári terasz, nemdohányzó környezet, kijelölt dohányzóhely, wifi, kert, szoba mozgáskorlátozottak részére, internetkapcsolat a szobán, fürdőszoba káddal, fürdőszoba zuhanyzóval, lcd, led tv, nemdohányzó...

szoba mozgáskorlátozottak részére

borkóstolás

borpince

Ingyenes szolgáltatások:
Parkolás
WiFi
háziállatok engedélyezettekinternetŐrizetlen parkolóparkolás a szálláshely mellettÉtteremszabadtéri medencewc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 35
Távolság: 26.93kmSt. Nicolaus Panzió Sečovce (Gálszécs)

St. Nicolaus Panzió

Sečovce (Gálszécs) (térség: Szalánci-hegység, régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Panziók

A St. Nicolaus Panzió Gálszécs (szlovákul Sečovce) városában található, Kelet-Szlovákiában. Vendégeit kényelmes szobákkal, apartmanokkal és kellemes környezettel, relax zónával várja. A panzióhoz kültéri medence is tartozik, a nyári időszakban. A panzió saját étteremmel és pizzériával is rendelkezik, melyek elegáns belső terei ideálisak különféle ünnepségek, konferenciák, esküvők lebonyolításához is egyaránt. A szobákon ingyenes WiFi internet csatlakozás...

A város/község központjában

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolószabadtéri medencewc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 24.50 € fő/éj
Ágyszám: 86
Távolság: 27.15kmDOMINO Panzió Sečovce (Gálszécs)

DOMINO Panzió

Sečovce (Gálszécs) (térség: Szalánci-hegység, régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Panziók

A családi Domino Panzió Gálszécs (szlovákul Sečovce) városának központjában található, 11km távolságra Tőketerebes (szlovákul Trebišov) várostól. A vendégek számára egy- és kétágyas szobák állnak a rendelkezésre saját fürdőszobával. A szálláshoz étterem is tartozik.  A szobák felszereltségéhez TV is tartozik, a fürdőszobákon zuhanyzó, toalett, mosdó található. A panzióban WiFi internet csatlakozás is elérhető. A szállás teljes kapacitása...

A város/község központjában

Gyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 10
Távolság: 31.97kmBOWTEN Panzió Dargov (Dargó)

BOWTEN Panzió

***
Dargov (Dargó) (térség: Szalánci-hegység, régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Panziók

Az újépítésű Bowten Panzió Szlovákia keleti részén található, Dargov (magyarul Dargó) községének szélén, a Szalánci-hegység térségében. Gálszécs községétől 5km, míg Kassa központjától megközelítőleg 30km távolsgára terül el.  A panzió területén kényelmes szobák, teniszpálya, bowling pálya, wellness központ is található, szaunával, pezsgőfürdővel. Az épület részét képezi étterem is, valamint terasz. Az egész panzióban elérhető ingyenes...

Wellness Centrum

Bowling

Tenisz

Klíma a szobákbanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaSaját wellnesswc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 29.00 € fő/éj
Ágyszám: 30
Távolság: 33.51kmHotel BIELE STUDNIČKY Dargov (Dargó)

Hotel BIELE STUDNIČKY

**
Dargov (Dargó) (térség: Szalánci-hegység, régió: Alsó-Zemplén, Járás: Trebišov) Szállodák

Hotel Biele Studnicky Kelet-Szlovákiában várja vendégeit a főút mellett mintegy 1,5km-re Dargov falujától a Szalánci-hegyek szélén. A hotel szálláskínálatában standard kétágyas szobák szerepelnek, némelyik balkonnal, valamint egy klasszikus és egy királyi apartman is szerepel. Minden szoba rendelkezik saját fürdőszobával (zuhanyzó, WC), valamint TV SAT, WiFi internet csatlakozás is a felszereltséghez tartozik. Az apartmanok masszázskáddal és hűtőszekrénnyel is rendelkeznek. A...

Hűtőszekrény a szobábanparkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 17.50 € fő/éj
Ágyszám: 22
Távolság: 42.95kmGRIFF Panzió Veľké Kapušany (Nagykapos)

GRIFF Panzió

Veľké Kapušany (Nagykapos) (régió: Alsó-Zemplén, Járás: Michalovce) Panziók

A Griff Panzió Nagykapocsban (szlovákul Veľké Kapušany) található, Alsó-Zemplén régióban. A panzió 2009-es átépítése során két új szobával bővítette kínálatát, ezáltal 7 szoba és 18 fő kapacitással várja a vendégeket. A szobák igényesen felszereltek, saját fürdőszobával rendelkeznek. A további felszereltségbe WiFi internet csatlakozás, TV, műholdas adások, telefon tartozik. A szálláskínálatban családi apartman is található, egy franciaággyal és...

parkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 18
Távolság: 43.89kmHotel BONAPARTE Košice (Kassa)

Hotel BONAPARTE

****
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Szállodák

A Hotel Bonaparte Kassa csendes részén, a Šebastovce kerületben található, kevesebb mint 10 km-re a kassa nemzetközi repülőtértől. A szálloda 7 km-re található Kassa központjától. A magyar határ 16 km-re található. A 2013-ban teljes felújításon átesett szálloda szállás- és vendéglátó-ipari szolgáltatásokat kínál. A szálloda 10 kényelmesen berendezett, teljesen légkondicionált szobában kínál szállást. A szállás nemcsak üzleti utazóknak, hanem gyermekes...

Talajfűtés

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKamerával őrzött parkolóÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 40.00 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 47.52kmCamp Route E58 Košice (Kassa)

Camp Route E58

***
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Faház szállás

Étterem, közös wc/fürdőszobák, Őrzött parkoló, wc / fürdőszoba a szobán, wifi. Parkolás a szálláshely mellett, Őrzött parkoló, nyári terasz, szalon, továbbképző terem, kerti grill/tűzhely, kijelölt dohányzóhely, wifi, kert, nemdohányzó szobák, közös wc/fürdőszobák, wc / fürdőszoba a szobán, gyermek játszótér, gyermeksarok, bár, nappali bár, nyári terasz, Étterem, asztalitenisz.

Étteremközös wc/fürdőszobák Őrzött parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 22.00 € fő/éj
Ágyszám: 50
Távolság: 48.30kmVERONIKA Üdülőházak Vinné (Vinna)

VERONIKA Üdülőházak

Vinné (Vinna) (térség: Vihorlát-hegység, régió: Alsó-Zemplén, Járás: Michalovce) Faház szállás

Hűtőszekrény rendelkezésre áll, háziállatok engedélyezettek, konyha rendelkezésre áll, parkolás a szálláshely mellett, gyermekes családok részére, wc / fürdőszoba a szobán, wifi. Háziállatok ingyen, a nyári szezonban (július, augusztus) a szállás szombattól szombatig foglalható., parkolás a szálláshely mellett, tömegközlekedési megállóhely, háziállatok engedélyezettek, benti kandalló, konyha rendelkezésre áll, lcd, led-tv, gyermekes családok részére, műholdas...

a nyári szezonban (július, augusztus) a szállás szombattól szombatig foglalható.

hűtőszekrény rendelkezésre állháziállatok engedélyezettekkonyha rendelkezésre állparkolás a szálláshely mellettgyermekes családok részérewc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 18.00 € fő/éj
Ágyszám: 24
Távolság: 48.37kmBreza Panzió Vinné (Vinna)

Breza Panzió

*
Vinné (Vinna) (térség: Vihorlát-hegység, régió: Alsó-Zemplén, Járás: Michalovce) Panziók

A Breza Panzió Vinna (szlovákul Vinné) községében található, a Széles-tó (Zemplínska Šírava) üdülőövezetében, a Vihorlát-hegység térségében.  A szálláskínálatban egy-, három és négyágyas szobák szerepelnek, valamint egy apartman. A szállás szolgáltatásai között WiFi internet csatlakozás, krti grill, tűzhely, szalon és telefon szerepel. A szobák felszereltségéhez TV, rádió, WiFi, toalett és fürdőszoba is tartozik. A panzióban étterem is található,...

Minigolf

Tenisz

háziállatok engedélyezettekinternetgyermekes családok részéreÉtteremSzaunaZárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 16.00 € fő/éj
Ágyszám: 54
Távolság: 49.36kmALEJOVÁ Panzió Košice (Kassa)

ALEJOVÁ Panzió

*
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Panziók

21 felújított szobát kínál exkluzív bútorokkal, saját fürdőszobával, síkképernyős műholdas TV-vel, széffel és ingyenes nagysebességű internet-hozzáféréssel. Az ALEJOVÁ Panzió Pozsony és Rožňava irányában található. A kassai repülőtér autóval 7 perc alatt elérhető. A kellemes hangulatú és kényelmes szobák a legigényesebb vendégek számára is ideálisak. A személyzet segítőkész. A fényűzően berendezett szobák kedvező áron foglalhatók. A vendégházban...

hűtőszekrény rendelkezésre állkonyha rendelkezésre állKamerával őrzött parkológyermekes családok részérewc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 49.89kmBoutique Hotel Chrysso Košice (Kassa)

Boutique Hotel Chrysso

****
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Szállodák

Kassa történelmi központjában, kényelmes szállással, nyugodt csendes környezetben várja vendégeit a Boutique Hotel Chrysso. Teljes kapacitását tekintve 22 fekhellyel rendelkezik, melyet egy- és kétágyas szobák, apartmanok és Lux típusú apartmanok alkotnak. Gondtalan pihenés, kikapcsolódás és felüdülés vár a szálloda vendégeire, legyen szó üzletemberekről, családokról, vagy párokról, a hotel kitűnő választás mindazok számára, akik szeretnének kiszakadni a...

Történelmi épület

A város/község központjában

háziállatok engedélyezettekGolf a közelben Klíma a szobákbangyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 42.50 € fő/éj
Ágyszám: 22 + 2
Távolság: 49.91kmHorse Inn Pension Košice (Kassa)

Horse Inn Pension

***
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Panziók

A Horse Inn Panzió Kassa történelmi központjában várja a vendégeket, tágas apartmanokkal, modern berendezésű kétágyas szobákkal. A panzió egyaránt alkalmas üdüléshez, üzleti úton levők számára Kassán és környékén. A közelben buszmegálló, vasútállomás és számtalan történelmi nevezetesség látnivaló található. Az alagsorban stílusos étterem, kávézó és két társalgó található. A helyiségek ideálisak esküvők, céges rendezvények lebonyolításához. A...

Történelmi épület

A város/község központjában

GarázsKistestű háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkológyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 42.00 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 50.01kmBoutique Penzion Slovakia & Slovakia Residence  Košice (Kassa)

Boutique Penzion Slovakia & Slovakia Residence

***
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Panziók

Kényelmes szállás Kassa központjában. A háromcsillagos Boutique Penzion Slovakia & Slovakia Residence kétágyas szobákkal, apartmannal és egyágyas szobával várja a vendégeket. A klasszikus kétágyas szobák elválasztott ágyakkal rendelkeznek, de a kínálatban apartman és luxus kétágyas szoba is szerepel franciaággyal, valamint további két pótággyal. Minden szoba felszereltségében légkondicionáló, TV, ébresztőóra, rádió, internet csatlakozás és fürdőszoba...

Reptéri transzfer

A város/község központjában

Klíma a szobákbanŐrizetlen parkológyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóTöbb kategóriájú szoba  wc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 44.50 € fő/éj
Ágyszám: 15
Távolság: 50.04kmBoutique Hotel BRISTOL Košice (Kassa)

Boutique Hotel BRISTOL

****
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Szállodák

Kassa történelmi városában helyezkedik el a Hotel Bristol, az óváros szívében. A turisztikai látványosságok, bevásárlóközpontok csupán öt perces sétára találhatók a szállodától. Ideális választás üzletemberek, gyermekes családok és mindenki számára, aki szeretné felfedezni Kassát és környékét. Az elegáns lobby bár nagyképernyős TV-vel és italkülönlegességgel várja a vendégeket. Az Allegro étterem ínyenc olasz fogásokkal kényezteti a vendégeket....

Római fürdő

Wellness

Ingyenes szolgáltatások:
Reggeli
Belépés a wellness-be (korlátlan)
Akadálymentes hozzáférhetőség Klíma a szobákbanKamerával őrzött parkológyermekes családok részéreÉtteremSaját wellnesswc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 52.50 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 50.22kmSET Panzió Košice (Kassa)

SET Panzió

***
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Panziók

A Set Panzió 2004-ben nyitotta meg kapuit Kassán. Modern és kényelmes szállás, kellemes környezetben, étteremmel, terasszal. A parkolás és a WiFi internet csatlakozás ingyenes a vendégek számára. A panzió csendes környezetben terül el, körülbelül 5 percnyi sétára a város történelmi központjától.  A szobák felszereltségéhez fürdőszoba, toalett, TV SAT, mini hűtőszekrény, gyorsforraló tartozik. A szálláskínálatban egy- és kétágyas szobák, apartmanok...

Adventure Golf

Minigolf

Tenisz

háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbangyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 40.00 € fő/éj
Ágyszám: 45+19
Távolság: 50.27kmEco friendly Hotel DÁLIA Košice (Kassa)

Eco friendly Hotel DÁLIA

***
Košice (Kassa) (régió: Kassa és környéke, Járás: Košice) Szállodák

Az Eco Friendly Hotel Dalia Kassa központjában található, mindössze 5perc sétára a főutcától. A környezetbarát szálloda Kassán várja a vendégeket, 3* és 4* -os szobákkal, konferenciahelyiséggel, gurmán étteremmel, stílusos kávézóval, nyári terasszal, parkolóval, a szálloda területén. A szálloda szobái négy kategóriába sorolhatók. Economy szoba A 3 * szoba kategóriájú, kevésbé igényes vendégek számára. A szobák felszereltsége: minibár, saját...

háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbangyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 37.00 € fő/éj
Ágyszám: