Értékelje a szállást
Értékelések MALÉ BIELICE termálfürdő
Teljes értékelés: 80%
Értékelés időpontja: 18. 12. 2025
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Co sa tyka bazenov,nemam pripomienky.
Negatívumok:
Sauny. Ked kupele maju horsie vybavene sauny ako kupalisko Chalmova tak to je na hanbu. Aspon 2 parne by to chcelo.
Értékelés időpontja: 24. 06. 2025
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Velice jsme si to užily spokojení vyšlo nám aj počasí jen tak dál těšíme se zase na příště Děkujeme
Értékelés időpontja: 15. 08. 2024
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Negatívumok:
Výber jedál o ničom. Dlhé čakanie na jedlo. Kmeňové zamestnankyne sa tvária že vás nevidia. Skrátka celé je to o ničom. Posledný krát navštívené
Ügyfél neve:
izba 203 12-17.8.24
Értékelés időpontja: 15. 04. 2024
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Ochotný a příjemný personál profesionální přístup servírky v restauraci Zuzky (blondýnka),Všem patří poděkování a přeji hodně pracovních úspěchů do budoucna, Určitě přijedem znovu.
Ügyfél neve:
Pavel a Ivana Vránovi
Értékelés időpontja: 21. 10. 2023
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
V lázních jsme byli již podruhé, naprostá spokojenost, výborné služby, skvělý masér, milá a šikovná obsluha v restauraci, zvlášť paní Zuzka zaslouží velké poděkování.
Negatívumok:
- málo vybavená posilovna, chování lidí v klidovém bazénu, nedodržování ticha a klidu...
Ügyfél neve:
Martina Prokorátová
Értékelés időpontja: 12. 10. 2023
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Velká spokojenost s ubytováním i stravou
Értékelés időpontja: 04. 10. 2023
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Ubytování-průměr. Jsme ubytovaní v pokoji superior za vyšší cenu, ale jak jsme posléze zjistili, tak je lepší ubytování ve starší budově. V nové budově je lepší snad jen to, že máte na pokoji župan. Ve starším pokoji si župan musíte doplatit. V nové budově nejsou sítě v oknech, takže komáři jsou všude. O záclonách nebo žaluziích si můžete nechat jen zdát.
Negatívumok:
Jeli jsme sem s manželem za klidem a odpočinkem. Jak jsem již napsala, tak ubytování bylo průměrné. Bazény bohužel neměly teplotu, která je uváděná na internetu nebo na informačních tabulích. Strava - problém. Snídaně (foto na internetu snese vše) pokud přijdete později již není moc navýběr. Jak již bylo dříve napsáno (v jiných recenzích) o příbor si musíte říci, tak o talíř nebo o misku. K večeři je na výběr ze 4 jídel. No nevím, řízek a k tomu rýže???Fakt nemusím... Pokud večeříte později není problém pro personál přijít a začít čistit okolní stoly čístícím prostředkem a máte ihned po večeři. Opravdu to hodně smrdí a chtěla bych vědět, zda někdo z personálu by tam vydržel sedět a pokračovat ve večeři. Ani se nedivím, že v restauraci večer nikdo nesedí déle, než musí. No, asi to majiteli nevadí.
Rekapitulace: pokud bych měla přijet na jeden den, tak není problém. Na více dní si již další pobyt nedokážu představit.
Értékelés időpontja: 26. 09. 2021
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Výborná obsluha, příjemný personál,jídlo skvělé, ceny velmi přijatelné, zážitek příjemný. Není co vytknout. No pohlazení na duši.Všem doporučuji,kteří chtějí relaxovat a odpočívat.
Ügyfél neve:
Naděžda Foltýnová
Értékelés időpontja: 15. 08. 2021
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Velmi kvalitní a ochotný personál, hlavně obsluha v restauraci Zuzka perfektní.
Negatívumok:
Nemám co vytknout.
Ügyfél neve:
Dagmar Vilémová
Értékelés időpontja: 15. 07. 2018
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Negatívumok:
Dlho sme cakali na jedlo, kvalita nic moc, cena vysoka
Értékelés időpontja: 13. 09. 2016
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Moc se nám to tam líbilo ! Byli jsme spokojení ! Vynikajicí kuchyně, příjemný personál. Myslím,že tam vařil skutečný mistr kuchař.
Negatívumok:
Kouřící hosté přesto, že je zákaz kouření v celém areálu, ale to je spíše chyba hostů. Lázně jsou naopak tolerantní i k tomuto, což chápu. Tolerance je důležitá, ale měla by být oboustranná. Rámusící noční hosté, třískání dveří. Měli by si jezdit jinam a ne do lázní, kde je úžasný klid.
Ügyfél neve:
Dariusz Oczadly
Értékelés időpontja: 17. 08. 2016
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Právě jsme se vrátili z čtyřdenního pobytu . Byli jsme velmi spokojeni a hlavně musím vyzdvihnout kuchyni a obsluhu v restauraci. Lubomír a zrzavá slečna velice příjemní. S ničím nebyl problém. Palec nahoru!
Negatívumok:
Jediná věc, kterou musím zmínit, jsou velice proleželé matrace. Pro mladé vzkaz, že klientela je z devadesáti procent důchodci. Takže na nějaký noční život zapomeňte.
Értékelés időpontja: 22. 06. 2016
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Snídaně bufet, stále doplňovali, když něco došlo
večeře výběr ze 3 jídel.
Kdo chce užít klid, pohodu a pěkné koupání doporučuji. Pobyt jsme využili v týdnu takže bylo málo lidí v bazénech.
Negatívumok:
snad jen rogalo,které létalo už po 7 hod.,ale za to hotel nemůže
Értékelés időpontja: 07. 06. 2016
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Stálý personál příjemný. Čistota v lázních i na pokojích. Aqua část velice příjemná.
Negatívumok:
Množství amatérských líných pomocných sil v restauraci. V rámci polopenze pouze jednochodová večeře na úrovni lepší závodní jídelny. Chudý snídaňový bufet vymetený po 40 minutách bez dalšího doplňování. Pouze české pivo. Kuchyně neurčitá, bez koncepce. Velice nízko nastavená úroveň služeb, bohužel, hosté důchodci si to pochvalují, a personál a majitelé tak nemají reálnou zpětnou vazbu. V ceníkových cenách za tuto kvalitu nehorázně předražené.
Értékelés időpontja: 06. 03. 2016
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Prostředí i strava super. V restauraci příjemná a ochotná obsluha.
Negatívumok:
Delší doba otevření bazénů. V bufetu u bazénů minimální výběr.
Értékelés időpontja: 17. 01. 2016
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Už jsme tu byli po osmé. Pokud "vyberete" dobrý termín, jsou nepřeplněné bazény, užijeme si klid a relax. Personálu v restauraci patří veliká pochvala. Jsou ochotní, milí, profesionální. Jídlo výborné.
Negatívumok:
Voda ve venkovním plechovém bazénu není v zimě dost teplá (je v ní zima). Venkovní tobogán vám rozedře plavky nebo i tělo do krve. Vzduch ve vnitřních bazénech je přechlorovaný (pálí z toho oči). Velká katastrofa je úklid a čistota pokojů. Vozím s sebou Domestos a antibakteriální ubrousky na topení v koupelně. Už několikrát jsem žádala hned po vstupu do pokoje o umytí WC. Hlavice sprchy je špinavá od vodního kamene. Záclony a závěsy by potřebovaly vyprat. Matrace už jsou proležené. Police ve skříních otlučené, některé nebezpečně padají. Dobrá rada pro majitele: celkově udělejte generální opravy a úklid pokojů, vyškolte a kontrolujte uklízečky v pravidelném úklidu pokojů.
Értékelés időpontja: 09. 01. 2016
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Přijeli jsme z Českého Těšína, bylo nás 8, užili jsme si prodloužený víkend, obsluhovali nás Lubomír a Tatiana, kteří se nám věnovali, jídlo perfektní. Využívali jsme nejvíc venkovní bazén, vířivky a masáže. Byli jsme v říjnu a opět máme objednaný únor. Těšíme se a doporučujeme.
Negatívumok:
Prodloužit večerní pobyt v bazénech.
Értékelés időpontja: 24. 08. 2015
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Velmi pěkné, čisté, hodnotím velmi pozitivně.
Negatívumok:
Mám ale tři připomínky:
1) Vyznačení příjezdu neupoutá, musel jsem se zeptat na příjezd (cedule malá a zastrčená).
2) Pro ubytované hosty by mělo být rezervováno parkoviště. V hotelu je 24 pokojů a snad by nebyl problém zřídit 24 parkovacích míst s uzamykatelnou zábranou. Klíč by dostal klient v recepci. Nemohli jsme nikam na výlet z obavy, že nebude kde zaparkovat.
3) Dostupnost bazénů alespoň vnitřních by měla být minimálně do 23 hodin. Po večeři musí každý na televizi nebo spát, jiná zábava tam není.
Értékelés időpontja: 15. 07. 2015
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Moderní hotel, relativně vše nové
Negatívumok:
Hotel je nekuřácký, všichni kouří na balkónech, takže vám vše jde do pokoje, při větrání. Pobyt na 1 týden měl několik nevýhod: je vhodnější a určen na 3-4dny max. pak se opakují i večeře i obědy. Snídaně jsou každý den stejné, žádné zpestření. Po 3 dnech vám to leze krkem vše co vidíte. Při velkých vedrech vás voda neochladí i venkovní bazén je moc teplý. Čistotu sociálního zařízení na pokoji bych si představovala poněkud jinak; u postele chybí lampička, při které by se dalo číst; radiátor v koupelně nechutně špinavý
Értékelés időpontja: 01. 10. 2014
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
pekné a hlavne kľudné prostredie, príjemný a ochotný personál recepcie i reštaurácie
Negatívumok:
zatiaľ žiadne
Ügyfél neve:
Soňa Darfášová
Értékelés időpontja: 31. 07. 2014
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
příjemný a komunikativní personál restaurace... personál na recepci nemohu hodnotit - nic jsme po nich nechtěli :)
Negatívumok:
žádný bazén s chladnější vodou - v horkých dnech se není kde schladit;
polopenze na velmi nízké úrovni (výběr, množství, kvalita);
čistotu socialního zařízení na pokoji bych si představovala poněkud jinak; u postele chybí lampička, při které by se dalo číst;
nic zajímavého v okolí - při návštěvě města Partizánské jsme měli pocit, že jsme se vrátili o 30 let zpět a "ZOO" Bojnice raději bez komentáře :( - takže pokud nehodláte celé tři dny strávit ve vodě a tak se v horkých dnech třeba i uvařit, jeďte do jiné oblasti :)
Értékelés időpontja: 29. 07. 2014
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Právě jsme se vrátili z pobytu z Malých Bielic. Trávili jsme zde prodloužený víkend od 24.7 do 28.7 2014. Byli jsme maximálně spokojeni. Velký dík patří zaměstnancům kuchyně. Manžel potřeboval dietní stravu. Vždy nám vyšli s úpravou jídelníčku a bylo to vždy velmi chutné. Moc děkujeme za poskytované služby a ať se jim daří jako dosud .
Értékelés időpontja: 23. 07. 2014
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
voda, bazény, wellness, úklid, strava, vybavení pokoje, estetika
Negatívumok:
štěkající pes venku (od 6h denně), ovladač na klimatizaci jsme nenašli, osvětlení pokoje slabé, lampička není na čtení.
Nejhorší ale byla neschopná a neochotná paní na recepci , na všechny dotazy nám odpovídala, že "nevie, neumi povedat" a nic ji nenapadlo, jak by to mohla řešit - asi neumí s internetem (jak se jede do Bojnic, do Trenčína). Na mé přání, aby nám našla pozdější spoj a cestu zpět vůbec nereagovala, tj. nepřipravila nic, když jsem ji žádala.
Ügyfél neve:
Hana Fialová
Értékelés időpontja: 30. 09. 2013
Személyzet segítőkészsége:
Az étkezési szolgáltatások szintje: