Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Pozsony és környéke
     
  • Kis-Kárpátok
     
  • Stomfa
     
  • Irányár: 20 - 30 €
     
  • WiFi
     
arrow
Szállás típusa Csillagok Szálláshely jellege

Szállás Stomfa (Stupava)

Csomagok Stomfa (Stupava)
Térkép megjelenítése
Stomfa Térkép

Stomfa

Kaštieľ v StupaveStomfa városa Szlovákia nyugati részében található, az osztrák határ közelében, 12km távolságra Pozsonytól. A város a Kis-Kárpátok területén található, az Erdőháti-alföld déli részén. A város átlagosan 174m tengerszint feletti magasságban fekszik, csodálatos természeti környezetben, számos történelmi és kulturális nevezetesség között. Stomfa erdőkkel övezett, a városközpontban szintén park található, értékes fákkal.

Stupava - kostolA turisztikai rajongói sem fognak unatkozni, meseszép vidékek, egyedülálló természeti környezet várja a látogatókat. A helység könnyedén megközelíthető akár kerékpárral is, kijelölt kerékpárútvonalak segítségével. Ezeken az útvonalakon kívül, természetesen nehezebb terep is található a kihívást kedvelők számára a Kis-Kárpátokban. A közelben található a 13. századból származó Borostyánkő várrom is, ahonnan lenyűgöző kilátás nyílik a stomfai környezetre. A kitartóbbak egészen Szentivánig is eljuthatnak, vagy északi irányba Lozornóig is. 

A Stromfai Park mellett szálloda is várja a vendégeket. Környezete ideális kikapcsolódáshoz, felüdüléshez, sportoláshoz egyaránt. 

Szűrés


Szállás típusa:
Panziók

Szállások listája: szálláshelyek Stomfán, Szlovákia



Green Hof Panzió Stupava (Stomfa)

Green Hof Panzió

***
Stupava (Stomfa) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Malacky) Panziók

A Green Hof Panzió Stomfa központjától 500m távolságra helyezkedik el, a Kis-Kárpátokban, megannyi történelmi nevezetesség közvetlen környezetében. Családi házak között található, Pozsonytól, körülbelül 25 perces távolságra. A vendégek számára 6 kétágyas szoba áll a rendelkezésre, valamint 1 egyágyas. A szobák felszereltségéhez fürdőszoba, zuhanyzó, toalett és mosdó tartozik. A további felszereltségben telefon, hűtőszekrény és vezetékes internet...

Hűtőszekrény a szobábanInternetZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 13

Mutasd összes szállást Stomfán



Szállás Stupava (Stomfa) közelében:

Távolság: 10.84kmReštaurácia & Penzión BRAJAN Bratislava (Pozsony)

Reštaurácia & Penzión BRAJAN

Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Panziók

Háziállatok engedélyezettek, háziállat megegyezés szerint bevihető, internet, gyermekes családok részére, Őrzött parkoló, wc / fürdőszoba a szobán. Őrzött parkoló, háziállat nem vihető, légkondicionálás az épületben, wifi, internetkapcsolat a szobán, televízió, irodai szolgáltatások, kávézó, Étterem, természetes fürdőhely, kerékpárturizmus, golf a közelben, túrázás.

természetes fürdőhely

háziállatok engedélyezettekháziállat megegyezés szerint bevihetőinternetgyermekes családok részéreŐrzött parkolówc / fürdőszoba a szobán
Irányár: 24.90 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 14.73kmHotel WEST Bratislava (Pozsony)

Hotel WEST

****
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Szállodák

Pozsony zöld övezetében, várja vendégeit a négycsillagos Best Western Hotel West csendes környezettel, típ perces autóútra a központtól. Stílusosan berendezett szobái mindegyikében található fürdőszoba, WC, hajszárító, telefon, internet hozzáférés, ébresztőóra, TV műholdas adásokkal és mini bár. Nemdohányzó szobák is rendelkezésre állnak. Penthouse lakosztályok - egyedileg berendezett nagyméretű lakosztályok konyhával, légkondicionálóval, a hosszútávon...

Sífelvonó

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkológyermekes családok részérewc / fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 86+7
Távolság: 17.93kmHotel TAXIS Bratislava (Pozsony)

Hotel TAXIS

**
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Szállodák

Pozsonyban, Újváros (szlovákul Nové Mesto) városrészében helyezkedik el a Hotel Taxis szálloda, megközelítőleg 20 percnyi sétára a város központjától. A szálloda családias hangulattal, barátságos személyzettel várja a vendégeket.  A szálláskínálatban 6 háromágyas, 14 kétágyas szoba és 7 egyágyas szoba szerepel. A szobák ízlésesen berendezettek, felszereltségükhöz zuhanyzó és toalett is társul, továbbá TV, telefon és minibár is. A szálloda étterme...

Hűtőszekrény rendelkezésre állháziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkológyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolówc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 22.50 € fő/éj
Ágyszám: 50
Távolság: 18.34kmHotel MAXIM Svätý Jur (Szentgyörgy)

Hotel MAXIM

***
Svätý Jur (Szentgyörgy) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Szállodák

A Hotel Maxim Szentgyörgy városában található, a Kis-Kárpátok lábánál, 6km távolságra Pozsonytól. A szálloda kiemelkedő szolgáltatásokkal rendelkezik, bizonyára elnyeri a vendégek tetszését. A szálláson, éttermi szolgáltatáson kívül konferenciatermekkel is rendelkezik. Ideális helyszín különféle ünnepségek, prezentációk, családi összejövetelek szervezéséhez. Egész éves nyitva tartással rendelkezik, összesen 46 fő kapacitással. A szálloda 18 kétágyas...

Borkóstolás

háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanParkolás a szálláshely mellettgyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolówc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 27.50 € fő/éj
Ágyszám: 36+4
Távolság: 19.65kmPRIM Hotel  Bratislava (Pozsony)

PRIM Hotel

**
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Szállodák

A Hotel Prim szálloda Pozsonyban található, a Shopping Palace bevásárlóközpont közelében, Zlaté Piesky üdülőövezet mellett. A szálloda kétcsillagos kategóriájú, kényelmes szobák, WiFi internet csatlakozással ellátva. Egy-, két-, három- és négyágyas szobák szerepelnek a kínálatban, melyek felszereltségéhez fürdőszoba, TV és hűtőszekrény társul. A Hotel Prim ideális választás üzleti úton levők számára is, valamint alkalmazottak, átutazók és diákok...

Konyha a szobában

természetes fürdőhely

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekKonyha rendelkezésre állÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  wc / fürdőszoba a szobánKözös WC/fürdőszoba két apartman jellegű szoba részéreWiFi
Irányár: 23.00 € fő/éj
Ágyszám: 201
Távolság: 20.51kmHotel NIVY Bratislava (Pozsony)

Hotel NIVY

***
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava II) Szállodák

A Hotel Nivy Főrév (Ružinov) városrészben várja a vendégeit. A szálloda 1974-ben épült. A szálloda akadálymentesített bejárattal rendelkezik, valamint az egész épületben fogható WiFi internet csatlakozás. A szálloda közelében jégpálya, futball stadion és további sportolási lehetőségek, látnivalók találhatók. A szálloda kapacitása 250 szoba és 4 apartman. Minden szoba rendelkezik fürdőszobával, toalettel, valamint TV SAT, rádió és hűtőszekrény is szerepel...

2 Szoba mozgáskorlátozottaknak

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanháziállat megegyezés szerint bevihetőÉtteremŐrzött parkolóSaját wellnesswc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 519
Távolság: 20.67kmHotel Plus Bratislava (Pozsony)

Hotel Plus

***
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Szállodák

A Hotel Plus Szálloda Pozsonyban található, mindössze 2km távolságra az M.R. Stefánik repülőtértől, valamint 700 méterre az Avion bevásárlóközponttól és az Ikeától. Könnyedén megközelíthető az autópálya felől is. A szálloda kapacitása 235 ágy. Felújított (Standard Plus**) szobák, vagy pénztárcabarát lakóegység kategóriákkal (Studio) várja a vendégeket. Nagyszerű elhelyezkedésének köszönhetően ideális üzleti úton levők, családok, turistacsoportok...

háziállatok engedélyezettekinternetgyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  wc / fürdőszoba a szobánKözös WC/fürdőszoba két apartman jellegű szoba részéreWiFi
reggeli az árban
Irányár: 28.00 € fő/éj
Ágyszám: 155+70
Távolság: 20.70kmPATIO Hostel Bratislava (Pozsony)

PATIO Hostel

*
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Hostelek

Európa szívében, Szlovákia fővárosában, Pozsonyban várja vendégeit a Patio Hostel. Szállás Pozsony központjában, a történelmi városrész közelében. A szálló az épület udvarában található, ennek köszönhetően a város zaja szinte teljesen kiszűrt. A szállás teljes kapacitása 168 ágy. Szobái két-, három- és négyágyasak, saját, vagy közös fürdőszobával rendelkeznek. A szobák négy emeleten találhatók, minden emeleten található konyha is, ahol kávé,...

A város/község központjában

Hűtőszekrény rendelkezésre állKonyha rendelkezésre állKözös WC/fürdőszobák Zárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  wc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 168+4
TIPP
Távolság: 22.08kmHotel EXPO Incheba Bratislava (Pozsony)

Hotel EXPO Incheba

***
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Szállodák

A Duna jobb oldalán Pozsony városában található az Incheba a.s. kiállítási központ és hotel, melynek részét képezi a Garni Hotel Incheba. Elhelyezkedését tekintve mintegy ötperces autóútra található a Berg határátkelőhelytől és 2km-re Pozsony történelmi központjától. 137 ággyal két szálláskategóriában és tárgyaló termekkel várja vendégeit. Hotel Incheba...

Az első szálloda az Ausztriából Pozsonyba vezető útonalon.

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekinternetParkolás a szálláshely mellettÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  wc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 90+43
Távolság: 23.52kmGROBSKÝ DVOR Panzió Slovenský Grob (Tótgurab)

GROBSKÝ DVOR Panzió

Slovenský Grob (Tótgurab) (térség: Pezinská Baba, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A GROBSKÝ DVOR Panzió Slovenský Grob (Tótgurab) községében található, vendégeit kényelmes szállással, 5 kétágyas szobával várja, valamint 2 apartmannal, melyek saját konyhával ellátottak. A szobák felszereltségéhez fürdőszoba, toalett, LCD TV és internet csatlakozás tartozik. A panzió étteremmel és borpincével is rendelkezik, melynek kapacitása 35 fő, ideális választás családi összejövetelek, céges rendezvények lebonyoltásához. A kínálatban prezentációs...

Borpince

Golf a közelben Parkolás a szálláshely mellettgyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 27.50 € fő/éj
Ágyszám: 14
Távolság: 23.97kmPOD KLÁSTOROM Panzió Pezinok (Bazin)

POD KLÁSTOROM Panzió

***
Pezinok (Bazin) (térség: Kučišdorfská dolina, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A Pod Klástorom családi panzió Pezinok központjában található, a főváros közelében, megközelítőleg 30km távolságra Pozsonytól. A felújított történelmi épület egykor polgári ház volt, napjainkban panzióként funkcionál. A vendégeket kétágyas és háromágyas szobák várják, magával ragadó légkörrel, stílusos berendezéssel. Az igényesebb vendégek számára történelmi apartman is szerepel a kínálatban. Mozgáskorlátozott vendégek számára akadálymentesített...

Történelmi épület

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Borkóstolás

Borpince

Akadálymentes hozzáférhetőség háziállatok engedélyezettekÉtterem a közelben Zárt parkolówc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 22.00 € fő/éj
Ágyszám: 42
Távolság: 24.10kmHotel JELEN Pezinok (Bazin)

Hotel JELEN

*
Pezinok (Bazin) (térség: Kučišdorfská dolina, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Szállodák

A Jelen szálloda Pezinok (magyarul Bazin) központjában található, 12km távolságra Raca - Pozsony városrésztől. Pezinská Baba síközpontja 13km távolságra található. A szálloda saját fürdőszobával rendelkező szobákat, valamint közös fürdőszobával rendelkező szobákat kínál. Minden szoba TV-vel felszerelt, és ingyenes Wi-Fi internet-kapcsolat áll rendelkezésre. A szálloda területén ingyenes Wi-Fi-hozzáférés biztosított. A szállodához tartozik egy söröző...

háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóKözös WC/fürdőszobák Több kategóriájú szoba  WC / fürdőszoba a folyosónwc / fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 37
Távolság: 24.38kmHUSACINA PLUS - Panzió Slovenský Grob (Tótgurab)

HUSACINA PLUS - Panzió

Slovenský Grob (Tótgurab) (térség: Pezinská Baba, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A Husacina Plus Panzió Tótgurab (szlovákul Slovenský Grob) községében található, meseszép környezetben. A szobák felszereltségéhez kényelmes ágyak, antiallergén ágynemű, éjjeliszekrény, TV, fürdőszoba, toalett, zuhanyzó, ingyenes WiFi internet csatlakozás tartozik. A panzió teljes kapacitása 53 ágy, valamint 10 pótágy, 22 szobában. Szobafelszerelés kényelmes ágy természetes fából antiallergén párnák és takarók éjjeliszekrény világítással kanapé,...

háziállatok engedélyezettekÉtteremZárt parkolówc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 23.00 € fő/éj
Ágyszám: 53+10
Távolság: 24.66kmHotel KRISER Pezinok (Bazin)

Hotel KRISER

**
Pezinok (Bazin) (térség: Kučišdorfská dolina, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Szállodák

A Hotel Kriser szálloda Bazin (Pezinok) központjának közelében található, mégis távol a város zajától. A szálloda épülete eredetileg a Bazin-i téglagyár alapítójának és tulajdonosának otthona volt. Környezete gyönyörű füvesített terület, fákkal, szobrokkal tarkítva. A nyári időszakban grill és kerti partik is szervezhetők itt, akár 40 fő számára. Természetesen saját parkoló is tartozik az épülethez. A szállodában 14 szoba található, valamint 1 apartman....

Történelmi épület

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekParkolás a szálláshely mellettÉtteremŐrzött parkolówc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 35
Távolság: 25.24kmPenzión Raki & Wellness Bratislava (Pozsony)

Penzión Raki & Wellness

***
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Panziók

A háromcsillagos Garni Hotel Raki, Petrzalka csendes városrészében található, Pozsonyban, mindössze 5 percre a központtól, 3km távolságra az Incheba Expo központtól. A szálloda lékondicionált, kényelmes szobákkal, étteremmel, wellness központtal várja a vendégeket, továbbá konferenciaközpont és ingyenes WiFi internet csaltakozás is áll a rendelkezésre. A parkoló kamerarendszerrel őrzött. A kínálatban 1 apartman, 13 modern szoba szerepel saját konyhával, toalettel....

Wellness Centrum

Ingyenes szolgáltatások:
Parkolás
WiFi
háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKamerával őrzött parkolóÉtteremSaját wellnesswc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 27.50 € fő/éj
Ágyszám: 42
Távolság: 28.33kmHVIEZDA Panzió Bratislava (Pozsony)

HVIEZDA Panzió

Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Panziók

A Hviezda Panzó Pozsony (szlovákul Bratislava) csendes városrészében található (Podunajské Biskupice). Újépítésű, tágas szobákkal várja vendégeit, pénztárcabarát árakon. A panzióhoz étterem és bár is tartozik, valamint kamerarendszerrel őrzött parkoló is. A szálláson ingyenes WiFi internet csatlakozás is elérhető. A kínálatban standard egy-, két- és háromágyas szobák szerepelnek saját fürdőszobával, zuhanyzóval, mosdóval, toalettel. A standard szobákon...

internetKamerával őrzött parkológyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  WC / fürdőszoba a folyosónwc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 23.00 € fő/éj
Ágyszám: 102
Távolság: 29.14kmM Motel  Malacky (Malacka)

M Motel

Malacky (Malacka) (térség: Pezinská Baba, régió: Erdőhát, Járás: Malacky) Motelek

A Motel M közvetlenül a D2-es autópálya mellett található, 2km távolságra Malacka városának központjától. Erdős környezetben terül el, a városba vezető autópálya mellett, Pozsonytól 37km távolságra. A motel szálláskínálatán kívül vadász étterem, kis állatfarm is szerepel, ideális gyermekes családok számára. A motel kétemeletes, a kínálatban egy-, két- és háromágyas szobák és apartmanok szerepelnek. Az szobák saját fürdőszobával felszereltek. Az...

Lovaglás

Mini ZOO (Állatfarm)

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekGarázsgyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 27.50 € fő/éj
Ágyszám: 54+16
Távolság: 29.26kmModrý Dom Panzió Modra (Modor)

Modrý Dom Panzió

Modra (Modor) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A Modrý Dom Event Panzió (magyar fordításban: "Kék Ház Event Panzió") a Kis-Kárpátok erdőiben található, 8km távolságra Modor városától. Szállás reggelivel, elegáns szobákon, melyek felszereltségéhez TV SAT, WiFi internet csatlakozás, gyorsforraló és fürdőszoba tartozik. A kínálatban 10 kétágyas szoba szerepel pótágyakkal. A panzióhoz egy másik épület is tartozik 4 egyedien dekorált, kényelmes apartmannal. Az apartmanok hűtőszekrénnyel is rendelkeznek....

háziállatok engedélyezettekParkolás a szálláshely mellettKamerával őrzött parkolówc / fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 30
Távolság: 29.82kmCLUB M.K.M. Panzió Modra (Modor)

CLUB M.K.M. Panzió

Modra (Modor) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A Club M.K.M. Panzió és étterem, Modor központjában található, a Kis-Kárpátok területén. A térség ismert szőlőültetvényeiről és az itt készült kerámia termékekről. Pozsony - Raca városrésztől 18km távolságra helyezkedik el.  A kínálatban szobák szerepelnek saját fürdőszobákkal, valamint fedett medence, szauna, szolárium, fitness, bowling és biliárd. Az épület részét képezi bistro és bár is. Parkolás lehetséges a garázsban. A szobák felszereltségéhez...

A város/község központjában

Bowling

Golf

Tenisz

Hűtőszekrény a szobábanháziállatok engedélyezettekGarázsFedett medenceÉtteremSzaunaSaját wellnesswc / fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 29.00 € fő/éj
Ágyszám: 48