Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Magas -Tátra
     
  • Magas-Tátra hegység
     
  • Csorba-tó
     
  • Irányár: 20 - 30 €
     
  • Fedett medence
     
arrow
Szállás típusa Csillagok Szálláshely jellege

Szállás Csorba-tó (Štrbské Pleso)

Csomagok Csorba-tó (Štrbské Pleso)
Térkép megjelenítése
Csorba-tó Térkép

Szűrés

Szállások listája: szálláshelyek Csorba-tó üdülőközpontban, Szlovákia



Mutasd összes szállást Csorba-tó üdülőközpontban



Szállás Štrbské Pleso (Csorba-tó) közelében:

Távolság: 39.75kmMAJK Panzió Heľpa

MAJK Panzió

*
Heľpa (térség: Murány fennsík, régió: Felső-Garammente, Járás: Brezno) Panziók

Az Alacsony-Tátra festői környezetében, Felső-Garammente régiójában várja vendégeit a Majk Panzió, Heľpa községében. Az eredeti épület egy befejezetlen bevásárló központ volt, melyet az évek során felújítottak, majd 2007-ben a szállás és étterem rész mellé edzőterem is társult, valamint medence, szauna és közös helyiséggel bővült a szolgáltatások listája. 2012-ben só barlangot alakítottak ki. A szálláskínálatban 49 ágy, 13 pótágy szerepel,...

Sóbarlang / Sószoba

Háziállatok engedélyezettekInternetFedett medenceÉtteremSzaunaZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 45+10
Távolság: 42.71kmHotel TELGÁRT Telgárt (Garamfő)

Hotel TELGÁRT

**
Telgárt (Garamfő) (térség: Alacsony-Tátra, régió: Felső-Garammente, Járás: Brezno) Szállodák

A Telgart Hotel a festői Telgárt községben található, Kráľova hoľa alatt, az Alacsony-Tátra,  Murány-fennsík és a Szlovák Paradicsom szélén. A Ski Telgárt síközpont 900 méterre található. A szálloda ideális iskolai kirándulások, ifjúsági táborok, sítáborok, teambuildingek és céges, vagy családi rendezvények lebonyolításához egyaránt. A szállás felújított kétágyastól hatágyas szobákban. Szinte az összes szoba rendelkezik saját fürdőszobával...

Tenisz

Fedett medenceGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaTöbb kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 102
Távolság: 49.60kmMÁRIA Panzió Bodice (Bodafalu)

MÁRIA Panzió

***
Bodice (Bodafalu) (térség: Jasná - Chopok, régió: Liptó, Járás: Liptovský Mikuláš) Panziók

A Mária Panzió a Deménvölgy bejáratától nem messze, Bodafaluban (Bodice) található, Liptószentmiklós városrészében. Jasná síközpontja 9km távolságra található, valamint 5km távolságra a Tatralandia Aquapark. A panzióban kényelmes szobák várják a vendégeket, valamint apartman is. A kínálatban családi szoba is szerepel 5 fő részére. Minden szobán található fürdőszoba, WC, TV és SAT. A négyágyas szobák és az apartmanok is rendelkeznek saját balkonnal. A...

Wellness Centrum

Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekFedett medenceKamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaTermálfürdő/AquaparkSaját wellnessBaba felszerelésWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 38+23
Távolság: 49.86kmKoliba JOSU Panzió Zuberec (Bölényfalu)

Koliba JOSU Panzió

***
Zuberec (Bölényfalu) (térség: Rohácsok, régió: Árva, Járás: Tvrdošín) Faház szállás

Zuberec (Bölényfalu) községében várja vendégeit a Koliba Josu Panzió. Kikapcsolódás, üdülés, üzleti találkozók alkalmából is kiváló választás. Mindazok számára, akik a Felső- Vágmenti régió természeti szépségeit szeretnék felfedezni, a panzió két- és háromágyas szobákat, apartmanokat kínál. Azok számára, akik a zavartalan magánéletet helyezik előtérbe,...

Az ár tartalmazza az belépést a beltéri medencében.

Wellness Centrum

Bowling

Tenisz

Háziállatok engedélyezettekFedett medenceKamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaTermálfürdő/AquaparkSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 24.00 € fő/éj
Ágyszám: 90
Távolság: 50.09kmTRIO Panzió Smižany (Szepessümeg)

TRIO Panzió

Smižany (Szepessümeg) (térség: Csingó, régió: Szepes, Járás: Spišská Nová Ves) Panziók

A Trio Panzió Szepessümegen található, Csingó meseszép térségében, a Szlovák Paradicsom Nemzeti Parkban.  A panzió 15 kétágyas szobát és 1 apartmant (2+4) kínál, legfeljebb 6 fő részére. A szobák alapfelszereltségéhez tartozik a zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, műholdas televízió és ingyenes Wi-Fi internetkapcsolat. Minden szoba pótágyazható. A szállás kutyával is igénybe vehető. A panzióban egy kis, hangulatos wellness részleg is található medencével...

Háziállatok engedélyezettekFedett medenceŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 22.50 € fő/éj
Ágyszám: 32+19
Távolság: 54.48kmResort LEVOČSKÁ DOLINA Levoča (Lőcse)

Resort LEVOČSKÁ DOLINA

***
Levoča (Lőcse) (térség: Lőcsei-völgy , régió: Szepes, Járás: Levoča) Panziók

A Levocska Dolina Resort, Lőcse (szlovákul Levoča) városától 6km távolságra. A Ski Panzió közvetlenül a sípályák alatt helyezkedik el, továbbá 3 panzió is szerepel a kínálatban 600m távolságra a területtől. A Rezort részét képezi wellness központ, medence, szaunák és masszázsszolgáltatás. Meseszép hegyi környezet várja a vendégeket. Ideális helyszín iskolázásokhoz, kiránduláshoz egyaránt. A Ski Panzió kényelmes szobákkal várja vendégeit. A kínálatban...

Közvetlenül a sífelvonónál

Wellness Centrum

Bowling

Horgászat

Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekFedett medenceKonyha rendelkezésre állGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 102
Távolság: 56.70kmHotel PREVEZA Spišská Nová Ves (Igló)

Hotel PREVEZA

**
Spišská Nová Ves (Igló) (térség: Lőcsei-hegység, régió: Szepes, Járás: Spišská Nová Ves) Szállodák

A Hotel Preveza Spišská Nová Ves (Igló) városában található, csodálatos környezetben, a Szlovák Paradicsom északi részén. A vendégek számára két- és háromágyas szobák állnak a rendelkezésre, valamint egy apartman. Minden szoba felszereltségéhez TV, SAT, rádió, telefon, fürdőszoba, WC tartozik. A szálloda részét képezi az étterem is, mely a szlovák és nemzetközi ételek széles skálájával várja vendégeit, továbbá nappali bár, Free WiFi szerepel a...

Háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóÉtteremWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 26.00 € fő/éj
Ágyszám: 58
Távolság: 61.54kmARMAN Hotel Nižná (Nizsna)

ARMAN Hotel

***+
Nižná (Nizsna) (térség: Árvai-víztározó , régió: Árva, Járás: Tvrdošín) Szállodák

Nižná (Nizsna) községében várja vendégeit a Hotel Arman, Szlovákia északi részén, Árva régiójában. A vendégeket kényelmes szállás gazdag ételkínálat és wellness központ, valamint sportolási lehetőségek várják a hotelben. Szállás modern kétágyas szobákban, kétágyas apartmanokban pótággyal, melyek között egy akadálymentesített szoba is található két fekhellyel. Minden szoba rendelkezik saját fürdőszobával, valamint felszereltségükhöz hozzátartozik...

1 akadálymentesített szoba

Wellness Centrum

Bowling

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekFedett medenceKamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 24.50 € fő/éj
Ágyszám: 86
Távolság: 61.92kmDÚHOVÝ PSTRUH Panzió Bystrá (Sebesér)

DÚHOVÝ PSTRUH Panzió

**
Bystrá (Sebesér) (térség: Dél-Chopok, régió: Felső-Garammente, Járás: Brezno) Panziók

A Penzión Dúhový Pstruh az Alacsony-Tátra déli oldalán, Sebesér (Bystrá) községében található. A kínálatban kényelmes szállás, ellátás és kikapcsolódás szerepel a fedett medencében, vagy a pezsgőfürdőben, szaunában. A szálláskínálat két-, három- és négyágyas szobákat tartalmaz, melyek saját fürdőszobával rendelkeznek. A felszereltséghez hűtőszekrény,...

Kiemelt időszakokban egyedi árak (Húsvét, Pünkösd, Szilveszter, állami...

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetFedett medenceSzaunaZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 44+14
Távolság: 63.33kmÚSTIE Panzió Ústie nad Priehradou

ÚSTIE Panzió

**
Ústie nad Priehradou (térség: Árvai-víztározó , régió: Árva, Járás: Tvrdošín) Panziók

Az Ústie Panzió, Ústie nad Priehradou településen található, az Árvai-víztározónál. A szálláskínálatban kétágyas szobák és apartmanok szerepelnek. A további kínálatban akadálymentesített szoba is szerepel, mozgáskorlátozottak számára. A teljes kapacitás 60 ágy, a szobák felszereltségéhez zuhanyzó és toalett is társul. Az apartmanok balkonnal is rendelkeznek csodálatos kilátással az Árvai-víztárolóra. Az igényesebb vendégek számára apartmanok is...

1 akadálymentesített szoba

Akadálymentes hozzáférhetőség Fedett medenceŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 23.00 € fő/éj
Ágyszám: 60