Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Alsó-Vágmente
     
  • Duna menti alföld
     
  • Vágsellye
     
  • Irányár: 20 - 30 €
     
  • ***
     
  • kutyabarát
     
arrow

Szállás - kutyabarát szállás Vágsellye (Šaľa)

Csomagok Vágsellye (Šaľa)
Térkép megjelenítése
Vágsellye Térkép

Szűrés

Szállások listája: szálláshelyek kutyával, Kutyabarát szállás Vágsellyén, Szlovákia



Hotel CENTRÁL Zibak Company Šaľa (Vágsellye)

Hotel CENTRÁL Zibak Company

***
Šaľa (Vágsellye) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Šaľa) Szállodák

A Hotel CENTRÁL Zibak Company, Selye városának központjában található, a Szentháromság téren. Nagyszerű választás családi üdülésekhez és párok részére egyaránt. A szálláskínálatban egy- és kétágyas szobák és apartmanok szerepelnek A teljes szálláskínálat 120 fő részére elegendő, az apartmanok légkondicionáltak, fürdőkáddal, LCD TV-vel felszereltek. A további kínálatban hűtőszekrény és WiFi internet csatlakozás szerepel. A kétágyas szobák...

A város/község központjában

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekÉtteremTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 29.50 € fő/éj
Ágyszám: 120
G&G Pension és Restaurant Šaľa (Vágsellye)

G&G Pension és Restaurant

***
Šaľa (Vágsellye) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Šaľa) Panziók

A G&G Panzió Vágselye városában található, szálláskínálatában kétágyas szobákkal és apartmanokkal. A szobák felszereltségéhez fürdőszoba, toalett, TV SAT és telefon tartozik. Nyáron a vendégeket légkondicionáló is várja az épületben, valamint a szobákon egyaránt. A Panzió részét képezi az étterem is, nyári terasszal, mely ideális különféle iskolázások, üzleti találkozók szervezéséhez is. A vendégek számára garázs és parkoló is szerepel a kínálatban....

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállat megegyezés szerint bevihetőGarázsKlíma a szobákbanÉtteremŐrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 22.00 € fő/éj
Ágyszám: 30 + 4

Mutasd összes szállást Vágsellyén



szállás - kutyabarát szállás Šaľa (Vágsellye) közelében:

Távolság: 25.14kmGRAND Panzió Sládkovičovo (Diószeg)

GRAND Panzió

***
Sládkovičovo (Diószeg) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Galanta) Panziók

A Grand Panzió Diószegen (szlovákul Sládkovičovo) várja vendégeit, kényelmes szállással, konferenciaközponttal, étteremmel, wellness és fitness központtal, bowling pályával, őrzött parkolóval. Tágas szobák és apartmanok szerepelnek a kínálatabn minibárral, TV SAT, WiFi internet csatlakozással, telefonnal, fürdőszobával, zuhanyzóval, vagy pezsgőfürdővel. Igény esetén hajszárító is áll a rendelkezésre.  A wellness központban száraz és gőzszauna, pezsgőfürdő,...

A város/község központjában

Bowling

Háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaŐrzött parkolóTermálfürdő/AquaparkSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 23.50 € fő/éj
Ágyszám: 40
Távolság: 25.32kmHotel TEVEL Sládkovičovo (Diószeg)

Hotel TEVEL

***
Sládkovičovo (Diószeg) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Galanta) Szállodák

A Háromcsillagos Hotel Tevel modern stílusban berendezett, egy- és kétágyas szobákkal, apartmanokkal várja vendégeit. Minden szoba fürdőszobával felszerelt, továbbá WC, minibár, TV SAT, rádió, internet csatlakozás (WiFi) áll a rendelkezésre. A kínálatban akadálymentesített és légkondicionált szobák is szerepelnek. Az igényes vendégek számára apartmanok is találhatók, melyek ideálisak kisebb üzleti tárgyalások számára is. A szállodába történő bejelentkezés...

A város/község központjában

2 Szoba mozgáskorlátozottaknak

Tenisz

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanÉtteremŐrzött parkolóTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 29.50 € fő/éj
Ágyszám: 80 + 10
Távolság: 32.56kmHotel CENTRUM Nitra Nitra (Nyitra)

Hotel CENTRUM Nitra

***
Nitra (Nyitra) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nitra) Szállodák

A Centrum Hotel Nyitra városának szívében található, 5 percnyi sétára a vártól. Az üzletemberek bizonyára értékelni fogják a szálloda office room szolgáltatásait üzleti útjaik során.  A szálloda szobái légkondicionáltak, egy- és kétágyas szobák szerepelnek a kínálatban Klasik, Biznis és Biznis Plus kategóriákban. Tágas terek, modern berendezés jellemzi a szobákat. A szobákon LCD TV, minibár, internet csatlakozás, fürdőszoba, WiFi, terasz, vagy balkon...

A város/község központjában

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanÉtterem a közelben Őrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 29.00 € fő/éj
Ágyszám: 70
Távolság: 44.22kmGarni hotel SHEYLYS Trnava (Nagyszombat)

Garni hotel SHEYLYS

***
Trnava (Nagyszombat) (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Szállodák

A Garni hotel SHEYLY'S Nagyszombatban (szlovákul Trnava) található, a városközpontban, megközelítőleg 300 méterre a sétálóövezettől. A kínálatban tágas szobák szerepelnek, fürdőszobákkal, toalettel, TV SAT és internet csatlakozással ellátva. A szálláskínálatban összesen 19 szoba szerepel, Standard, lux és apartman kategóriákban. A szobák felszereltségéhez TV SAT, internet csatlakozás, fürdőszoba, toalett tartozik. A szállás nemdohányzó.

A város/község központjában

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreÉtterem a közelben Zárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 29.00 € fő/éj
Ágyszám: 38
Távolság: 45.36kmLAGÁŇ Panzió Radava (Rendve)

LAGÁŇ Panzió

***
Radava (Rendve) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

A Lagán Panzió Rendve (szlovákul Radava) községében található, Bellegszencse (szlovákul Podhájska) közelében, Újvár és Léva között. A panzió kültéri medencével ellátott, ideális szállás egyéni turisták és csoportok számára is egyaránt. Ideális helyszín kerti partikhoz, iskolázásokhoz, konferenciákhoz egyaránt. Környezete tökélet helyszín túrázáshoz, természetjáráshoz. A panzióban 4 különálló épület található. A szobák modern berendezésűek,...

Háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 120
Távolság: 46.27kmGRAND Panzió Trnava (Nagyszombat)

GRAND Panzió

***
Trnava (Nagyszombat) (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Panziók

Nagyszombat központjának közelében található a Penzion Grand Trnava panzió, kellemes családias légkörrel, minőségi szolgáltatásokkal, kitűnő konyhával. A panzióban egy- és kétágyas szobák találhatók, valamint apartmanok. A szobák saját WC-vel, fürdőszobával rendelkeznek. Reggeli térítés ellenében igényelhető. Hosszú távú tartózkodás esetén az ár változhat. A vendégek számára közös helyiség is található, mely kiválóan alkalmas különféle...

Háziállatok engedélyezettekÉtteremZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 24.00 € fő/éj
Ágyszám: 9 + 2
Távolság: 46.73kmŽITAVA Panzió Dvory nad Žitavou (Udvard)

ŽITAVA Panzió

***
Dvory nad Žitavou (Udvard) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

Egészéves nyitva tartással várja vendégeit az új, elegáns Žitava Panzió, 13 tágas, kényelmes szobával Udvard községének szívében. Elsősorban vállalati vezetők, üzleti úton levők számára tökéletes, de családi rendezvényekhez, üzleti találkozók, vagy a Bellegszencsei- (Podhájska), újvári, Pati- illetve Párkány-i fürdőbe érkező vendégek részére is kiválóan alkalmas. A szobák felszereltségéhez hozzátartozik a fürdőszoba (WC, zuhanyzó), TV, hűtőszekrény,...

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Borpince

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanFedett medenceGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 30+10
Távolság: 47.06kmHOLIDAY VILLAGE Senec (Szenc)

HOLIDAY VILLAGE

***
Senec (Szenc) (térség: Duna menti alföld, régió: Pozsony és környéke, Járás: Senec) Apartmanok

A Slnečné Jazerá (szenci Napfényes tavak) északi részén található Holiday Village 13 üdülőházzal, étteremmel, játszótérrel és sportpályákkal várja vendégeit. Az üdülőházakban összesen 52 apartman található, melyek egyenként maximum 4 fő elszállásolására alkalmasak. Az apartmanok elosztása: kétágyas hálószoba, nappali /további 2 teljes értékű ággyal/ konyhával, TV, étkezőasztal. Az apartmanok pótágyazhatóak.A konyhasarok felszereltsége: tűzhely,...

A város/község központjában

Konyha a szobában

Természetes fürdőhely

Tenisz

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKonyha rendelkezésre állŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 21.25 € fő/éj
Ágyszám: 78+26
Távolság: 51.50kmROSENTHAL Panzió Ružindol (Rózsavölgy)

ROSENTHAL Panzió

***
Ružindol (Rózsavölgy) (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Panziók

A Rosenthal Panzió szálláskínálatában négy kétágyas szoba, egy apartman és egy egyágyas szoba szerepel. A szobák ízlésesen berendezettek, minden szoba rendelkezik toalettel, fürdőszobával, valamint felszereltségükhöz TV, SAT, minibár, telefon és internet csatlakozás tartozik. Rózsavölgy (szlovákul Ružindol) községe Nagyszombattól 5km távolságra terül el. A városban megannyi kulturális és történelmi látnivaló is várja a vendégeket.

A város/község központjában

Konyha a szobában

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKonyha a szobábanÉtteremZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 27.50 € fő/éj
Ágyszám: 16
Távolság: 63.21kmBYRON Panzió Zlaté Moravce (Aranyosmarót)

BYRON Panzió

***
Zlaté Moravce (Aranyosmarót) (térség: Bars, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Zlaté Moravce) Panziók

A Byron Panzió Aranyosmarót (szlovákul Zlaté Moravce) központjában található. A szobák felszereltségéhez TV SAT, ingyenes WiFi internet, DVD lejátszó és fürdőszoba tartozik. A kínálatban egyágyas és kétágyas szobák, valamint tágas apartmanok szerepelnek. Az apartmanok felszereltségéhez kanapé, íróasztal, számítógép, TV tartozik. A reggeli ingyenes. A legközelebbi étterem nem egész 50 m távolságra helyezkedik el. A vendégek számára ingyenes parkoló is biztosított....

A város/község központjában

Háziállat megegyezés szerint bevihetőÉtterem a közelben Őrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 21 + 2
Távolság: 63.33kmHotel EMINENT Zlaté Moravce (Aranyosmarót)

Hotel EMINENT

***
Zlaté Moravce (Aranyosmarót) (térség: Bars, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Zlaté Moravce) Szállodák

A Hotel Eminent Aranyosmaróton (szlovákul Zlaté Moravce) várja a vendégeket, kétágyas szobákkal, nemdohányzó apartmanokkal. A szobák felszereltségéhez fürdőszoba, toalett is tartozik. A szálloda kínálatában étterem, nyári terasz, kávézó, iskolázó helyiség és zárt parkoló is található. A szobák felszereltségéhez TV SAT, telefon, rádió, minibár tartozik. Az apartmanok hálószobából és nappaliból állnak, néhány közülük házimozi rendszerrel felszerelt. A...

A város/község központjában

Tenisz

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekÉtteremZárt parkolóWiFi
Irányár: 26.10 € fő/éj
Ágyszám: 72 + 7
Távolság: 65.02kmPOD KLÁSTOROM Panzió Pezinok (Bazin)

POD KLÁSTOROM Panzió

***
Pezinok (Bazin) (térség: Kučišdorfská dolina, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A Pod Klástorom családi panzió Pezinok központjában található, a főváros közelében, megközelítőleg 30km távolságra Pozsonytól. A felújított történelmi épület egykor polgári ház volt, napjainkban panzióként funkcionál. A vendégeket kétágyas és háromágyas szobák várják, magával ragadó légkörrel, stílusos berendezéssel. Az igényesebb vendégek számára történelmi apartman is szerepel a kínálatban. Mozgáskorlátozott vendégek számára akadálymentesített...

Történelmi épület

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Borkóstolás

Borpince

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekÉtterem a közelben Zárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 22.00 € fő/éj
Ágyszám: 42