Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Alsó-Nyitra
     
  • Duna menti alföld
     
  • Bellegszencse
     
  • kutyabarát
     
  • Pezsgőfürdő
     
arrow
Irányár fő/éj Szállás típusa Csillagok

Szállás - kutyabarát szállás Bellegszencse (Podhájska)

Csomagok Bellegszencse (Podhájska)
Térkép megjelenítése
Bellegszencse Térkép

Szűrés

Szállások listája: szálláshelyek kutyával, Kutyabarát szállás Bellegszencsén, Szlovákia



ENERGY Panziók + Római fürdő Podhájska (Bellegszencse)

ENERGY Panziók + Római fürdő

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

Bellegszencse (Podhájska) termálfürdőjének szívében várja vendégeit az Energy Panzió I. és II.. A panziók részét képezi a Római fürdő is, mely termálvízzel ellátott, ülőmedencével, pezsgőfürdővel és szaunákkal várja a vendégeket. A további kínálatban kozmetikai- és relax kezelések is szerepelnek.  A panziók szobái kényelmes szállással rendelkeznek, a medencék közelében. A kínálatban kétágyas szobák és az igényes vendégek számára tágas apartmanok...

Gyógyfürdői kezelések

a strand területén

Hűtőszekrény a szobábanGyógyfürdő kezelésekKistestű háziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
félpanzió az árban
Irányár: 36.00 € fő/éj
Ágyszám: 95 + 20
MAX Panzió Podhájska (Bellegszencse)

MAX Panzió

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

Bellegszencse (Podhájska) híres termálfürdőjének a közelében található a Max Panzió, kényelmes szállással megfizethető áron!  A kellemes időtöltést fokozza a panzió wellness részlege is, mely a vendégek számára ingyenesen igénybe vehető. Fényűzően berendezett két-, három- és négyágyas szobák várják a vendégeket. Minden szoba rendelkezi saját fürdőszobával, konyhasarokkal,...

A város/község központjában

Sós víz a strandfürdőben

1 akadálymentesített szoba

Konyha a szobában

Wellness Centrum

Tenisz

Ingyenes szolgáltatások:
Parkolás
Belépés a wellness-be (korlátozott ideig)
Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállat megegyezés szerint bevihetőKonyha a szobábanGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 19.50 € fő/éj
Ágyszám: 67+7
KÚRIA Panzió Trávnica (Barsfüss)

KÚRIA Panzió

Trávnica (Barsfüss) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

Trávnica (Barsfüss) szívében várja vendégeit a Kúria Panzió. Szobái külön fürdőszobákkal rendelkeznek, a vendégek étkezéséről az étterem gondoskodik. A panzió szaunával, élményfürdővel és fedett kültéri medencével várja a vendégeit. Bellegszencse gyógyfürdője egészéves nyitva tartással, wellness központtal várja az üdülni vágyókat, mintegy 4km-re a panziótól. A panzióban két-, három- és négyágyas szobák várják a vendégeket, valamint apartmanok,...

Történelmi épület

A város/község központjában

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 33 + 7
Villa GRACIA Podhájska Podhájska (Bellegszencse)

Villa GRACIA Podhájska

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Apartmanok

A Villa Grácia apartmanház átlagon felüli szolgáltatásokkal, apartmanokkal várja vendégeit Bellegszencse (Podhájska) rekreációs településén, 480m távolságra a termálfürdőtől és wellness központtól. Az apartmanház 4 különálló, légkondicionált apartmannal rendelkezik, melyek kapacitása 6 személy. Minden lakosztályban két különálló szoba található, fürdőszoba, nappali, konyhasarokkal és terasz. A teljesen felszerelt konyha saját ételek elkészítéséhez...

Minimális tartózkodási idő 2 éjszaka.

A város/község központjában

Konyha a szobában

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKonyha a szobábanGyermekes családok részéreSzaunaŐrzött parkolóTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 15.00 € fő/éj
Ágyszám: 64+32

Mutasd összes szállást Bellegszencsén



szállás - kutyabarát szállás Podhájska (Bellegszencse) közelében:

Távolság: 9.05kmONE Panzió Dolný Ohaj (Ohaj)

ONE Panzió

Dolný Ohaj (Ohaj) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

A One Panzió Ohaj községében található, ideális helyszín kiakpcsolódáshoz, sportoláshoz, üzleti találkozókhoz, családi összejövetelekhez. 7km távolságra teül el Bellegszencsétől (Podhájska). Vendégeit 10 légkondicionált szobával várja. A felszereltséghez szobák saját fürdőszobával ellátva, finn szauna, pezsgőfürdő, WiFi internet csatlakozás, őrzött parkoló, udvar medencével, játszótér, terasz és grill társul. A szobák felszereltségéhez TV, légkondicionáló,...

Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKonyha rendelkezésre állKamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreSzaunaSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 13.00 € fő/éj
Ágyszám: 32
Távolság: 21.41kmHotel PRÉDIUM Vráble (Verebély)

Hotel PRÉDIUM

***+
Vráble (Verebély) (régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nitra) Szállodák

Minőségi szállás Verebély (Vráble) központjában. A szálloda felszereltsége ideális kikapcsolódáshoz, aktív pihenéshez, céges rendezvények, iskolázások, üzleti találkozók, ünnepségek lebonyolításához egyaránt. A szálláskínálatban 3 egyágyas-, 7 kétágyas szoba és 1 apartman található. A szálloda teljes kapacitása 19 ágy. A parkoló 40 autó számára megfelelő. A hotel részét képezi a konferenciaterem is, valamint tárgyaló is szerepel a kínálatban. Egyágyas...

Wellness Centrum

Bowling

Squash

Tenisz

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállat megegyezés szerint bevihetőKlíma a szobákbanŐrizetlen parkolóÉtteremSzaunaSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 33.00 € fő/éj
Ágyszám: 19
Távolság: 32.01kmHotel KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE Mojmírovce (Ürmény)

Hotel KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

***
Mojmírovce (Ürmény) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nitra) Szállodák

A Mojmírovce Kastélyszálló Ürmény községében található. A történelmi épület a 18. századból származik, barokk-klasszicista stílusban épült. A szobák saját fürdőszobával felszereltek, a szolgáltatások között fedett medence, wellness központ, étterem és teniszpálya is szerepel. Az épületben ingyenes WiFi internet csatlakozás is elérhető, továbbá ingyenes parkoló is várja a vendégeket. A szobák felszereltségéhez LCD TV SAT, fürdőszoba zuhanyzóval...

Történelmi épület

A város/község központjában

Borpince

Wellness Centrum

Bowling

Minigolf

Tenisz

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekFedett medenceÉtteremTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 35.00 € fő/éj
Ágyszám: 85
Távolság: 36.82kmPark Hotel TARTUF Beladice (Bélád)

Park Hotel TARTUF

***+
Beladice (Bélád) (régió: Alsó-Nyitra , Járás: Zlaté Moravce) Szállodák

A Park Hotel Tartuf Beladice (Bélád) községében található. Luxus kivitelezésű szállás, teljesen felújított szobákon, apartmanokban, a szállodában és a szomszédos kastélyban. A felszereltséghez zuhanyzó, vagy fürdőkád, minibár, íróasztal, WiFi internet csatlakozás, TV SAT, rádió és telefon tartozik. A kastély szobáin manuálisan szabályozható légkondicionáló...

Egyedi kincs Szlovákia kastélyai között

Történelmi épület

Reptéri transzfer

Kongresszusok, rendezvények, esküvők

Teambuilding

Wellness

Tenisz

Ingyenes szolgáltatások:
Őrzött parkoló
WiFi
Háziállatok engedélyezettekGolfKlíma a szobákbanFedett medenceÉtteremSzaunaŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 38.00 € fő/éj
Ágyszám: 81
Távolság: 41.45kmZOBORSKÁ Panzió & Wellness Nitra (Nyitra)

ZOBORSKÁ Panzió & Wellness

**
Nitra (Nyitra) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nitra) Panziók

A Zoborská Panzió Nyitra város Zobor negyedében fekszik. Egyaránt kedvelt az üzleti utazók és a szabadságukat a városban töltők között. A panzió az Agrokomplex vásárterület és a központ látványosságainak közelében található. Vendégeit komfortos szállással, magas színvonalú szolgátatásokkal, étterme a szlovák és olasz konyha remekeivel várja. A szálláshely kapacitás 11 db 2-ágyas szoba és 1 apartman. Valamennyi szoba fürdőszobával, TV-vel, minibárral...

Háziállatok engedélyezettekLégkondicionálás az épületben ÉtteremSzaunaŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 42.00 € fő/éj
Ágyszám: 30
Távolság: 42.29kmHotel ZLATÝ KĽÚČIK Nitra (Nyitra)

Hotel ZLATÝ KĽÚČIK

****
Nitra (Nyitra) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nitra) Szállodák

A Hotel Zlatý kľúčik Nyitrán található, a Zobor hegységben. Attraktív belső terek, minőségi szolgáltatások, színvonalas vendéglátás jellemzi. A szolgáltatások között szauna, szolárium, masszázsok, pezsgőfürdő, fitness központ és wellness is szerepel.  Nyitra egyik leglátogatottabb szállodája 53 ággyal várja a vendégeket, 22 kétágyas, 1 egyágyas szoba és apartman elosztásban.  

1 akadálymentesített szoba

Wellness Centrum

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanÉtteremSzaunaŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 67.50 € fő/éj
Ágyszám: 53
TIPP
Távolság: 54.08kmWELLNESS HOTEL PATINCE Patince (Pat)

WELLNESS HOTEL PATINCE

****
Patince (Pat) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Szállodák

Dél-Szlovákiában a pati termálfürdő területén, mintegy 15km-re Komárom városától található a Pati Wellness lenyűgöző vízi világa. A kül- és beltéri medencéken kívül, gyermekmedence és szauna világ várja vendégeit. A gyógyvíz hőmérséklete 30°-36°C között mozog, mely ideális a regenerálódásra és rekreációs célokra is egyaránt. A szálloda teljes kapacitása...

Korlátlan belépés a medencék és szaunák világába és az edzőterembe...

1 akadálymentesített szoba

Babaúszás

Kongresszusok, rendezvények, esküvők

Saját termálvíz

Wellness Centrum

Bowling

Horgászat

Tenisz

Ingyenes szolgáltatások:
Medencevilág
Büféreggeli
Fitness
Szaunavilág
Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanFedett medenceGyógyfürdő kezelésekKamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaTermálfürdő/AquaparkTöbb kategóriájú szoba  Saját wellnessSzabadtéri medenceBaba felszerelésWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 69.50 € fő/éj
Ágyszám: 206 + 40
Távolság: 54.31kmMALOM Panzió Radvaň nad Dunajom (Dunaradvány)

MALOM Panzió

***
Radvaň nad Dunajom (Dunaradvány) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Panziók

Szlovákia déli részén, a Duna folyó mellett, csodálatos környezetben várja vendégeit a Malom Panzió, Dunaradványon az év minden szakaszában. Kényelmes két- és háromágyas szobák illetve tágas apartmanok állnak a vendégek rendelkezésére. A szállás teljes kapacitása 30 személy részére elendő. Mindegyik szoba rendelkezik fürdőszobával, (WC, zuhanyzó), valamint LCD TV műholdas adásokkal, légkondicionáló, terasz és csodálatos kilátással a Duna folyóra. A...

A város/község központjában

Borkóstolás

Privát strand

Wellness Centrum

Háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaTermálfürdő/AquaparkSaját wellnessSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 24.50 € fő/éj
Ágyszám: 20+10
Távolság: 54.57kmVilla GRACIA Patince Patince (Pat)

Villa GRACIA Patince

**
Patince (Pat) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Apartmanok

A Villa Gracia apartmanok az ismert Pati (Patince) termálfürdő területén fekszik. Közismert, hogy a fürdő területén feltörő termálforrás vize gyógyítóan hat a mozgásszervi betegségekre. A gyógyhatású víz sok hazai és külföldi vendéget vonz a fürdőbe. A szálláshely 4 apartmanja egyenként 2 drb. 2-ágyas szobából, társalgóból, konyhasarokból, fürdőszobából és nyári teraszból áll. A konyha teljesen felszerelt. A villa mellett játszótér, homokozó,...

Talajfűtés

Konyha a szobában

Kültéri pezsgőfürdő

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKonyha a szobábanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtterem a közelben WC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 37.50 € fő/éj
Ágyszám: 16 + 8
TIPP
Távolság: 54.94kmHotel FLÓRA Gyűgyfürdő Dudince (Gyűgy)

Hotel FLÓRA Gyűgyfürdő

**
Dudince (Gyűgy) (régió: Nógrád, Járás: Krupina)

A szálloda Gyűgyfürdő csendesebb városrészében fekszik, nem messze a fürdőtől és aquaparktól. A fürdőváros Szlovákia legismertebb fürdőhelyei közé tartozik, gyógyhatású termálvizének és kedvező klímájának köszönhetően. Elszállásolás A barátságos légkörű szálloda összkapacitása 130 férőhely, egyágyas és kétágyas szobákban valamint apartmanokban kínál kényelmes szállást. A szobák saját fürdőszobával, toalettel, erkéllyel, SAT TV-vel...

Gyógyfürdői kezelések

Wellness Centrum

Tenisz

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekGyógyfürdő kezelésekGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 32.00 € fő/éj
Ágyszám: 124 + 15
Távolság: 55.14kmU MLYNÁRKY Panzió Dudince (Gyűgy)

U MLYNÁRKY Panzió

***
Dudince (Gyűgy) (régió: Nógrád, Járás: Krupina) Panziók

A Penzión U Mlynárky panzió Gyűgyön (szlovákul Dudince) várja a vendégeket, exkluzív apartmanokkal és szobákkal, Wellness & Spa központtal, medencével, szauna világgal, stílusos bárral, étteremmel és iskolázó helyiségekkel.  A panzió ideális családi üdülésekhez, romantikus hétvégékhez, de üzleti találkozókhoz is egyaránt. A panzióban wellness és kozmetikai kezelések is várják a vendégeket. A szobák felszereltségéhez LCD TV, telefon, széf, minibár...

Wellness Centrum

Ingyenes szolgáltatások:
Beltéri medence
Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekFedett medenceGyógyfürdő kezelések a közelbenŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 36.00 € fő/éj
Ágyszám: 72
Távolság: 55.37kmHotel JANTÁR Dudince (Gyűgy)

Hotel JANTÁR

***
Dudince (Gyűgy) (régió: Nógrád, Járás: Krupina) Szállodák

A Hotel Jantár *** Dudince gyógyfürdő város szélén található, 2 km-re a fürdőtől. A szállodakomplexum csendes helyen fekszik, és két részből áll, egy szállásból és egy relaxációs övezetből. A szálloda újonnan berendezett szobákat kínál egyedi kilátással. A szálloda 2 ágyas szobákkal és lakosztályokkal rendelkezik, amelyek még a legigényesebb ügyfelek igényeinek is megfelelnek. A szállodában fedett medence, étkező, nyári terasz, éjszakai bár és lobbibár...

Gyógyfürdői kezelések

Wellness

Minigolf

Tenisz

Ingyenes szolgáltatások:
Fitness
Beltéri medence
WiFi
Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekFedett medenceGyógyfürdő kezelésekÉtteremSzaunaWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 53.00 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 55.82kmHotel PRAMEŇ Gyűgy Dudince (Gyűgy)

Hotel PRAMEŇ Gyűgy

**
Dudince (Gyűgy) (régió: Nógrád, Járás: Krupina) Szállodák

A Hotel Pramen Dudince családi szálloda sokéves tapasztalattal várja a vendégeket Gyűgy (Dudince) fürdővárosában. A szálloda különféle csomagokkal rendelkezik, mint hétvégi csomagajánlatok, relaxációs csomagok és terápiás csomagajánlatok. Egyaránt ideális választás céges rendezvények, családi ünnepségek lebonyolításához is. A szálláskínálatban 46 szoba szerepel, egyágyas és kétágyas kategóriákban, valamint apartmanok. Az igényes vendégek számára...

Gyógyfürdői kezelések

Ingyenes szolgáltatások:
Medence pezsgőfürdővel
Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekFedett medenceGyógyfürdő kezelésekÉtteremSzaunaZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 82 + 6
TIPP
Távolság: 56.24kmHotel HVIEZDA Dudince (Gyűgy)

Hotel HVIEZDA

***
Dudince (Gyűgy) (régió: Nógrád, Járás: Krupina) Szállodák

A Hotel Hviezda szállodája Dudince (Gyűgy) fürdővárosában várja vendégeit, minőségi szállással, fürdő- és relaxációs szolgáltatásokkal. A vendégek számára felújított egy- és kétágyas szobák és apartmanok állnak rendelkezésre. A vendégek részére wellness szolgáltatások is találhatók, természetesen ingyenesen, belépéssel a szálloda medencéjéhez, mely úszó és hidromasszázs résszel is rendelkezik. A szálloda épületében rehabilitációs központ...

Wellness Centrum

Adventure Golf

Minigolf

Ingyenes szolgáltatások:
Büféreggeli
Parkolás
Beltéri medence
WiFi
Háziállatok engedélyezettekFedett medenceGyógyfürdő kezelések a közelbenŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 47.50 € fő/éj
Ágyszám: 190+30
Távolság: 56.65kmHotel BANDERIUM Komárno (Komárom)

Hotel BANDERIUM

***
Komárno (Komárom) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Szállodák

A Hotel Banderium Szálloda Komárom történelmi központjában található, Szlovákia déli részén. A szálláskínálatban 14 átlagon felüli berendezéssel rendelkező szoba szerepel, összesen 28 ággyal. A szobák alap felszereltségéhez légkondicionáló, WiFi internet csatlakozás, TV, DVD lejátszó, hajszárító, minibár, széf, fürdőszoba tartozik.  A további szolgáltatások között őrzött garázs kerékpárok részére, privát parkoló, fax, fénymásolás, szobaszerviz,...

A város/község központjában

Wellness Centrum

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanÉtteremSzaunaŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 34.50 € fő/éj
Ágyszám: 24 + 2
Távolság: 59.06kmAKVAMARIN Panzió Štúrovo (Párkány)

AKVAMARIN Panzió

Štúrovo (Párkány) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Nové Zámky) Panziók

Az Akvamarin Panzió 11 szobával várja vendégeit Párkány városában. A szobák saját fürdőszobával és WiFi internet csatlakozással rendelkeznek. A vendégek számára 3 közös helyiség, teljesen felszerelt konyha (hűtőszekrény, sütő, mikrohullámú sütő, gyorsforraló, konyhai eszközök). A további felszereltségben medence, pezsgőfürdő, szauna, grill is szerepel. A vendégek számára tágas udvar, kültéri grill, fedett medence, szauna, pezsgőfürdő, a kicsiknek...

Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekFedett medenceKonyha rendelkezésre állGyermekes családok részéreÉtterem a közelben SzaunaTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 15.00 € fő/éj
Ágyszám: 33 + 2