Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Garammente
     
  • Körmöci-hegység
     
  • Kovácsfalva
     
  • Panziók
     
  • félpanzióval
     
  • WiFi
     
arrow
Irányár fő/éj Csillagok

Panziók félpanzióval Kovácsfalva (Kováčová)

Csomagok Kovácsfalva (Kováčová)
Térkép megjelenítése
Kovácsfalva Térkép

Szállások listája: Panziók félpanzióval Kovácsfalván, Szlovákia



MI-MA Panzió Kováčová (Kovácsfalva)

MI-MA Panzió

Kováčová (Kovácsfalva) (térség: Körmöci-hegység, régió: Garammente, Járás: Zvolen) Panziók

A Mi-Ma családi Panzió a Körmöci-hegység lábánál terül el, mindössze 5 perces sétára a Holiday Park Kovácová termálfürdőtől. A panzióban ingyenes WiFi internet csatlakozás is elérhető. A szobák felszereltségéhez síkképernyős TV, hűtőszekrény és hajszárító tartozik.  Az első emeleten kis konyha található, felszereltségében: hűtőszekrényel, mikrohullámú sütő, gyorsforraló és konyhai eszközök szerepelnek. A földszinten található egy étkező...

Hűtőszekrény a szobábanGyógyfürdő kezelések a közelbenGyermekes családok részéreTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 45.00 € fő/éj
Ágyszám: 14+2

Mutasd összes szállást Kovácsfalván



panziók félpanzióval Kováčová (Kovácsfalva) közelében:

Távolság: 3.98kmNA ROŽKU Panzió Sliač (Szliács)

NA ROŽKU Panzió

Sliač (Szliács) (térség: Körmöci-hegység, régió: Garammente, Járás: Zvolen) Panziók

A Na Rozku Panzió széles körű szolgáltatásokkal várja a vendégeket, valamint kényelmes szobákkal, apartmanokkal, saját fürdőszobával. Szliács városában található, a fürdőtől 2km távolságra, valamint a HolidayPark Kovácová termálfürdőtől 3km-re.  A Na Rozku Panzió szálláskínálatában standard két- és háromágyas szobák szerepelnek TV-vel. Az első emeleten teljesen felszerelt konyha is található. Két apartman is szerepel a kínálatban, hálószobával,...

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény rendelkezésre állGolf a közelben Konyha rendelkezésre állGyógyfürdő kezelések a közelbenŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 24.00 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 4.30kmVICTORIA Panzió & Étterem Zvolen (Zólyom)

VICTORIA Panzió & Étterem

*
Zvolen (Zólyom) (térség: Körmöci-hegység, régió: Garammente, Járás: Zvolen) Panziók

A Victoria Panzió és étterem történelmi épülete Zólyomban található az Európa Shopping center bevásárlóközpont közelében. Az emeleten található szobák történelmi stílusban berendezettek, kényelmesek, fürdőszobával, toalettel ellátottak. A felszereltségben TV SAT is található. Két szobához konyha is tartozik, hűtőszekrénnyel, tűzhellyel, mikrohullámú sütővel és gyorsforralóval felszerelve. A Panzió földszintjén étterem is található kellemes környezettel,...

Történelmi épület

A város/község központjában

Konyha a szobában

Borpince

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 30.50 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 4.49kmAlmada panzió Zvolen (Zólyom)

Almada panzió

**
Zvolen (Zólyom) (térség: Körmöci-hegység, régió: Garammente, Járás: Zvolen) Panziók

Az Almada Panzió Zólyom városának központjában helyezkedik el, csendes környezetben. A panzió kínálatában étterem, nappali bár, konferenciahelyiség és nyári terasz szerepel. A panzió területén zárt parkoló is található, mely kamerarendszerrel őrzött. Az étterem ünnepségek, rendezvények, esküvők és családi események lebonyolításához is alkalmas. A szálláskapacitás összesen 30 ágy, mely egy-, két- és háromágyas szobákra oszlik, valamint 2 apartmanra....

Talajfűtés

3 Szoba mozgáskorlátozottaknak

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekInternetÉtteremŐrzött parkolóZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 34.50 € fő/éj
Ágyszám: 30
Távolság: 20.02kmBoca Panzió Banská Bystrica (Besztercebánya)

Boca Panzió

***
Banská Bystrica (Besztercebánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

A Boca Panzió Besztercebánya történelmi városában található, a Nagy-Fátra csodálatos vidékén. A szálláskínálatban kétágyas szobák és családi szobák találhatók, összesen 23 ágy kapacitással. A további felszereltségben parkoló, illetve terasz is szerepel. A panzió étterme ideális különféle rendezvények lebonyolításához is.

Történelmi épület

A város/község központjában

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekÉtteremŐrzött parkolóZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 28
Távolság: 21.82kmHolub Panzió Tajov (Tajó)

Holub Panzió

Tajov (Tajó) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

A Holub Panzió Tajó (Tajov) festői községében található, csupán néhány percnyi autóútra Besztercebánya városától. A szálláson kívül étterem, nappali bár és barátságos személyzet várja a vendégeket. A szálláskínálatban kétágyas szobák szerepelnek, pótágy lehetőségével. 

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetParkolás a szálláshely mellettÉtteremWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 31.50 € fő/éj
Ágyszám: 4+2
Távolság: 23.45kmSTEFANSHOF Panzió Kremnica (Körmöcbánya)

STEFANSHOF Panzió

Kremnica (Körmöcbánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Garammente, Járás: Žiar nad Hronom) Panziók

A családi tulajdonban lévő Pension Stefanshof kényelmes szálloda-szobákat és kényelmes apartmanokat kínál. Kremnica gyönyörű, csendes környezetében található, a város szélén, a Kremnica dombok természetével körülvéve. A történelmi központ autóval 2 perc alatt elérhető. A bajor alpesi stílusú vendégház egy- és kétágyas szobákat, valamint apartmanokat kínál pótággyal. A szobákat fabútorok díszítik. Minden szobából gyönyörű kilátás nyílik a környező...

A város/község központjában

Lovaglás

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreSzaunaSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 44.00 € fő/éj
Ágyszám: 32
Távolság: 23.54kmGuldiner Panzió Kremnica (Körmöcbánya)

Guldiner Panzió

***
Kremnica (Körmöcbánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Garammente, Járás: Žiar nad Hronom) Panziók

Az új építésű Guldiner Panzió a Körmöci-hegység meseszép környezetében fekszik, Skalka pri Kremnici üdülőközpontban, 1.205m tengerszint feletti magasságban, 10 km távolságra Körmöcbányától. A panzió közvetlen tőszomszédságában üzemelnek a Skalka Arena síközpont felvonói. A szálláshely az egész év folyamán sokrétű kikapcsolódási lehetőségekkel várja a vendégeket. A szálláskínálatban 22 szoba szerepel, melyek LCD TV-vel, WiFi internet csatlakozással,...

Közvetlenül a sífelvonónál

Háziállatok engedélyezettekFedett medenceParkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
félpanzió az árban
Irányár: 65.00 € fő/éj
Ágyszám: 58+22
Távolság: 23.57kmRezort Masarykov dvor Vígľaš (Végles)

Rezort Masarykov dvor

***
Vígľaš (Végles) (régió: Podpolanie, Járás: Detva) Panziók

A Masarykov Dvor Vígľaš településén, a Podpoľanie régióban található, 15 perces autóútra Zvolen városától. A környék kényelmes és stílusos szállást, hagyományos gasztronómiát, nagyszerű kikapcsolódást kínál a wellness-központban, valamint a lovaglás lehetőségét. Az üdülőterület pároknak és gyermekes családoknak is megfelelő. A panzió szállást biztosít a főépületben és a melléképületben (100 m). Kétágyas, háromágyas, négyágyas szobák,...

Wellness Centrum

Lovaglás

Hűtőszekrény a szobábanKlíma a szobákbanFedett medenceGyermekes családok részéreÉtteremSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 37.50 € fő/éj
Ágyszám:
Távolság: 24.40kmSTRED EURÓPY Panzió Krahule (Kékellő)

STRED EURÓPY Panzió

*
Krahule (Kékellő) (térség: Körmöci-hegység, régió: Garammente, Járás: Žiar nad Hronom) Panziók

A Penzión Stred Európy ("Európa Központja Panzió"), Kékellő (Krahule) község mellett található, megközelítőleg 20 - 50méterre a sífelvonóktól. Az A és B pavilonok teljes kapacitása 75 ágy, túlnyomórészt háromágyas elosztásban. Felszereltségükhöz zuhanyzó, toalett, mosdó, TV, ingyenes WiFi internet csatlakozás tartozik. A szobák pótágyazhatók. A vendégek számára további szálláslehetőségek, "Pavilonok" is találhatók. A "C Pavilon"...

Közvetlenül a sífelvonónál

1 akadálymentesített szoba

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 29.50 € fő/éj
Ágyszám: 75+14
Távolság: 29.93kmNA KOPCI Panzió Banská Štiavnica (Selmecbánya)

NA KOPCI Panzió

*
Banská Štiavnica (Selmecbánya) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Banská Štiavnica) Panziók

Szállás Selmecbánya történelmi városában. A panzió bizonyára elnyeri tetszését, elsősorban környezetével, mivel Szlovákia egyik legszebb történelmileg igen jelentős szerepet betöltő városban található. A város rendkívül népszerű a sport rajongói körében is. A panzió részét képezi az étterem, terasz is, lenyűgöző kilátással várja a vendégeket Selmecbánya történelmi központjára, valamint bár, fitneszterem, udvar, játszótér és tűzrakóhely várja...

Természetes fürdőhely

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKonyha rendelkezésre állŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreTöbb kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 42.50 € fő/éj
Ágyszám: 16
Távolság: 30.21kmKACHELMAN Panzió Banská Štiavnica (Selmecbánya)

KACHELMAN Panzió

***
Banská Štiavnica (Selmecbánya) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Banská Štiavnica) Panziók

A Kachelman panzió Banská Štiavnica (Selmecbánya) központjában várja a vendégeket. Kétágyas szobák várják a látogatókat, de található köztük egy háromágyas is, valamint két apartman kandallóval és konyhapulttal. Minden szobában található zuhanyzó és WC, továbbá TV műholdas adásokkal, Wifi csatlakozás. A gyermekes családok részére gyermekágy is rendelkezésre áll. A panzió földszintjén található étterem, kandalló, valamint Wifi csatlakozási lehetőség....

Történelmi épület

A város/község központjában

Wellness Centrum

Háziállatok engedélyezettekKonyha a szobábanGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 34.00 € fő/éj
Ágyszám: 51+19
Távolság: 30.34kmPríjemný oddych panzió Banská Štiavnica (Selmecbánya)

Príjemný oddych panzió

**
Banská Štiavnica (Selmecbánya) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Banská Štiavnica) Panziók

A Príjemný oddych Panzió (Kellemes pihenés) Selmecbányán várja a vendégeket. A vendégek számára kétágyas szobák és apartmanok állnak a rendelkezésre. A panzió történelmi épülete egykor polgári ház volt, a reneszánsz időszakból. Egyaránt alkalmas családok, egyéni turisták és üzletemberek számára. A vendégeket kétágyas szobák és apartmanok várják. Összesen öt szoba és négy apartman áll rendelkezésre. Felszereltségükhöz fürdőszoba, WC, zuhanyzó,...

Történelmi épület

A város/község központjában

Háziállatok engedélyezettekInternetŐrizetlen parkolóŐrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobán
reggeli az árban
Irányár: 41.00 € fő/éj
Ágyszám: 30
Távolság: 31.13kmKLOPACKA Panzió Špania Dolina (Úrvölgy)

KLOPACKA Panzió

*
Špania Dolina (Úrvölgy) (térség: , régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

A Klopacka Panzió, Špania Dolina (Úrvölgy) községében, az Alacsony-Tátra déli részén terül el, 728m tengerszint feletti magasságban. A falu híres bányászati hagyományairól egész Európában. A Klopačka Panzió szálláskínálatában háromágyas szoba terasszal, kétágyas szobák közös fürdőszobával és három-, illetve ötágyas apartman is szerepel. A turistaszállás kategóriában 2,3 és négyágyas szobák szerepelnek közös fürdőszobával.

Történelmi épület

Konyha a szobában

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetKonyha a szobábanÉtteremKözös WC/fürdőszobák Több kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 28.00 € fő/éj
Ágyszám: 35+12
Távolság: 32.70kmSTARY HOSTINEC - családi panzió Svätý Anton (Szentantal)

STARY HOSTINEC - családi panzió

**
Svätý Anton (Szentantal) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Banská Štiavnica) Panziók

A Penzion Stary Hostinec Szentantal községében, Selmecbánya történelmi központjától mintegy 6km-re fekszik, csendes, falusi környezetben. A szállás kiválóan alkalmas turisták és csoportok, családok, cégek számára is egyaránt, az egész év folyamán. Szállás hagyományos stílusban berendezett szobákban, melyek mindegyike az adott régió, vagy falu jegyeit viseli magán. A panzió különféle folklór programokkal, attrakciókkal szórakoztatja vendégeit. Kapacitását...

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Természetes fürdőhely

Bowling

Lovaglás

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanKistestű háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremTöbb kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 24.00 € fő/éj
Ágyszám: 28+10
Távolság: 34.35kmEliška Panzió Štiavnické Bane (Hegybánya)

Eliška Panzió

Štiavnické Bane (Hegybánya) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Banská Štiavnica) Panziók

A családi panzió a Selmeci-hegység védett táj területén, a bányásztérség szívében, a festői Štiavnické Bane faluban található. A falu számos lehetőséget kínál passzív, de elsősorban aktív kikapcsolódásra egy gyönyörű és csendes természetben, Szlovákia egyik legszebb városában - Banská Štiavnica közelében, amely kevesebb, mint 7 km-re található a falutól. A családi tulajdonban lévő vendégházat 2015 decemberében felújították. Stílusosan berendezett,...

Parkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremTöbb kategóriájú szoba  WC / fürdőszoba a folyosónWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 16
Távolság: 35.22kmVila SOKÁČ Vyhne (Vihnye)

Vila SOKÁČ

Vyhne (Vihnye) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Žiar nad Hronom) Panziók

A Sokác Vila a Selmeci-hegység meseszép környezetében található, Vihnye (Vyhne) községében, 200méter távolságra a Vízi paradicsomtól. Selmecbánya történelmi városa 13km távolságra terül el. A panzióhoz udvar is tartozik terasszal, játszótérrel. Az épület részét képezi bár is. A vendégek számára ingyenes parkoló is biztosított, valamint WiFi internet csatlakozás. A szobák felszereltségéhez saját fürdőszoba, TV tartozik. A vendégek számára közös...

A város/község központjában

Háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 22.00 € fő/éj
Ágyszám: 25
Távolság: 35.50kmGrajciar Panzió és étterem Lučatín (Lucatő)

Grajciar Panzió és étterem

Lučatín (Lucatő) (régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

15km távolságra Besztercebányától, Brezno irányába, Lučatín (Lucatő) községében található a Grajciar Panzió és Étterem. A családi panzió az átépített étteremmel eredetileg egy 1889-ből származó vadászház volt. Az épület elhelyezkedésének és meseszép környezetének köszönhetően gyakran látogatják üzleti úton levő vendégek, gyermekes családok és sportolók egyaránt. A szálláskínálatban összesen 15 ágy szerepel, 5 szobában, melyek kétágyasak,...

Ingyenes szolgáltatások:
Parkolás
WiFi
Háziállatok engedélyezettekÉtteremŐrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 12+3
Távolság: 35.71kmBANSKÝ DOM Panzió Hodruša-Hámre (Hodrushámor)

BANSKÝ DOM Panzió

***
Hodruša-Hámre (Hodrushámor) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Žarnovica) Panziók

A Banský dom panzió Hodrushámor községében található, Zsarnóca (szlovákul Žarnovica) és Selmecbánya között. A kínálatban wellness központ, szauna és pezsgőfürdő is található, valamint étterem és kényelmes szobák saját fürdőszobával.  A panzióban 11 szoba található, melyek mindegyike telefonnal, TV SAT, internet csatlakozással és minibárral felszereltek. A szobák nemdohányzók. A wellness részleg 10 fő kapacitással rendelkezik, finn szauna, gőzszauna,...

Történelmi épület

Wellness Centrum

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreSzaunaSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 42.50 € fő/éj
Ágyszám: 22+11
Távolság: 38.83kmTOPKY Panzió Počúvadlo (Bacsófalva)

TOPKY Panzió

***
Počúvadlo (Bacsófalva) (térség: Selmeci-hegység, régió: Garammente, Járás: Banská Štiavnica) Panziók

A Topky Panzió közvetlenül a Bacsófalvi-bányató (Počúvadlianske jazero) partján várja vendégeit a Selmeci hegység gyönyörű környezetében. Vendégei számára egy- és kétágyas szobák találhatók, melyek saját fürdőszobával, zuhannyal WC-vel rendelkeznek. A szálloda részét képezi a téli kert is, ahol az ellátás is felszolgálásra kerül a vendégek számára, valamint található kisebb helyiség kandallóval és kávézó is. A nyári időszakban a terasz igénybe...

Közvetlenül a tóparton

1 akadálymentesített szoba

Természetes fürdőhely

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 35.00 € fő/éj
Ágyszám: 63