Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Dunamente
     
  • Duna menti alföld
     
  • Komárom
     
  • **
     
  • WiFi
     
arrow
Irányár fő/éj Szállás típusa Szálláshely jellege

Szállás Komárom (Komárno)

Csomagok Komárom (Komárno)
Térkép megjelenítése
Komárom Térkép

Foglalja le szállását Rév-Komáromban

Révkomárom városháza Klapka térenSzállást keres Komáromban? Dél-Szlovákiában, Komárno történelmi városa megannyi szálláslehetőséggel várja az odalátogatókat, legyen szó alacsonyabb vagy magasabb kategóriájú szállásról. Üzleti úton lévők, vagy turisták számára is gazdag szálláskínálat található a városközpontban, kellemes panziókban. A szállásadók közé tartoznak még a magasabb kategóriájú, üzleti találkozók, konferenciák lebonyolítására is alkalmas hotelek. Weboldalunkon kedvére válogathat gazdag szálláskínálatunkból Komárno városában és környékén. Hisszük, hogy mindenki megtalálja a neki legmegfelelőbb szállást Komárom történelmi városában.

Komárom városa

Komárom Duna - Vág összefolyásaA komáromi járás székhelye, a Nyitrai kerülethez tartozik, Dél-Szlovákiában fekszik, a Duna és a Vág összefolyásánál. A Duna túlsó oldalán található a város magyarországi része Észak-Komárom, mellyel vasútvonal, vasúti híd köti össze. A várostól északra található a Nyitra folyó, mely a Vágba torkollik. Szlovákia legalacsonyabban fekvő és az ország leg délebbi pontján fekvő városa, a Csallóköz keleti végénél található, híres gyógyforrásairól és termékeny területéről.

Komárno, Szlovákia legrégibb városai közé tartozik. Írásos emlékei a korai középkorba nyúlnak vissza. Gazdag történelmének köszönhetően figyelemre méltó a kulturális hagyományait és emlékműveit tekintve is. A város fejlődését a múltban nagymértékben elősegítette fontos stratégiai elhelyezkedése, erődrendszere.

Európa-udvar Komáromban

Turisztikai látványosságai közé tartozik az Európa udvar, az erődrendszer és további történelmi örökségek. A város híres továbbá gyógyforrásairól is. Ha Komáromban jár, feltétlenül látogassa meg a helyi gyógyfürdőt, mely reumatikus, ízületi panaszokra, különféle nőgyógyászati betegségek kezelésére kiválóan alkalmas. A környéken számos természetvédelmi terület is található, a régió egyedülálló állat- és növényvilágának védelme érdekében. A városon keresztülvezet továbbá nemzetközi kerékpárút is, Ausztria - Szlovákia - Magyarország útvonalon.

Szűrés


Szállás típusa:
Panziók

Szálláshely jellege:
családi | félpanzióval | fürdő közelében

 

Szállások listája: szálláshelyek Révkomáromban, Szlovákia



HUBERT VARGA Restaurant & Pension Komárno (Komárom)

HUBERT VARGA Restaurant & Pension

**
Komárno (Komárom) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Panziók

Dél-Szlovákia egyik legszebb történelmi városában, Komárom központjában található a Hubert Varga étterem és panzió, 3 tágas luxus lakosztállyal. A szobák alap felszereltségéhez hozzátartozik a TV műholdas adásokkal, DVD, számítógép ingyenes internet kapcsolattal és telefonnal. A Szarvas luxus lakosztály- 2+2 személy részére kiválóan alkalmas. Konyhával, plazma Tv-vel, tágas fürdőszobával pezsgőfürdővel felszerelt. Az Őzbak luxus lakosztály- 2+2+2 fő...

Történelmi épület

A város/község központjában

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanKlíma a szobákbanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 12

Mutasd összes szállást Révkomáromban



Szállás Komárno (Komárom) közelében:

Távolság: 18.45kmFAMILY RESORT faházas üdülőközpont Patince (Pat)

FAMILY RESORT faházas üdülőközpont

**
Patince (Pat) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Faház szállás

A Pati FAMILY RESORT egy külön bekerített, tizenkét nyaralókból álló komplexum, amely olyan gyermekes családok számára készült, akik kényelmesen és önállóan szeretnének megszállni. Egy nyaraló férőhelye 4-6 fő, parkolás a ház előtt biztosított. Összesen 12 különálló házikó***, egymástól 5-10 méter távolságra. Minden kabinhoz (40 m2) tartozik saját fürdőszoba...

Faházas üdülőközpont a fürdő területén. Napi ingyenes belépés...

Konyha a szobában

Ingyenes szolgáltatások:
Helyi idegenforgalmi adó
Parkolás
Strandfürdő belépő
Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKonyha a szobábanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtterem a közelben Termálfürdő/AquaparkZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 28.50 € fő/éj
Ágyszám: 48 + 24
Távolság: 18.90km BONAPARTE és KORZIKA Panziók Patince (Pat)

BONAPARTE és KORZIKA Panziók

**
Patince (Pat) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Panziók

A Bonaparte** és Korzika** panziók Dél-Szlovákiában, Révkomáromtól (Komárno) 15 km-re, Pat településen, a termálfürdő területén fekszik. A fürdőben sport-, gyermek, rekreációs,- pihenő-, ülő- és úszómedence várja a vendégeket. A medencéket termálvízzel töltik. A Bonaparte** és Korzika** panziók több típusú szobával rendelkeznek: 2+2 típusú, 2+1 típusú és...

A szállásdíj tartalmazza a napi belépőt a nyári strandfürdőbe valamint...

Hűtőszekrény a szobábanKlíma a szobákbanGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
reggeli az árban
Irányár: 30.90 € fő/éj
Ágyszám: 42+24
Távolság: 24.82kmÉDER Panzió Nesvady (Naszvad)

ÉDER Panzió

**
Nesvady (Naszvad) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Komárno) Panziók

Az Éder Panzió Naszvad községében található, Szlovákia délnyugati részén. A szálláskínálatban légkondicionált szobák szerepelnek, melyek felszeltségéhez TV, hűtőszekrény, fürdőszoba és WC tartozik. Összesen 10 szoba szerepel a kínálatban. A panzió ideális helyszín különféle rendezvények, események, családi ünnepségek, esküvők, üzleti vacsorák lebonyolításához. A kellemes környezethez élő zene is társul, előzetes egyeztetés alapján. Az étterem...

A város/község központjában

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 18.00 € fő/éj
Ágyszám: 34
Távolság: 33.55kmSALUR Panzió Nové Zámky (Érsekújvár)

SALUR Panzió

**
Nové Zámky (Érsekújvár) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Apartmanok

Az újonnan megnyílt Salur Apartmanház Érsekújvárban található, az Érsekújvár -  Komárom útvonal mentén. A városközponttól mintegy 10-percnyi sétára, a sétálóövezetben fekszik. A szállás közelében található a Sihot park, valamint a Kaufland bevásárlóközpont. A vendégek számára 2-, 3- és 4-ágyas szobák találhatók, melyek saját fürdőszobával, LCD TV-vel és WiFi internet csatlakozással rendelkeznek. Egy teljesen felszerelt közös konyha is rendelkezésre...

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKonyha rendelkezésre állŐrizetlen parkolóWC / Fürdőszoba a szobán
Irányár: 18.00 € fő/éj
Ágyszám: 45 + 5
Távolság: 39.24kmRUBIN Panzió  Veľký Meder (Nagymegyer)

RUBIN Panzió

**
Veľký Meder (Nagymegyer) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Dunajská Streda) Apartmanok

Újépítésű panzió egészéves nyitva tartással várja vendégeit Nagymegyer fürdővárosában, 100méterre a Thermal Corvinus fürdőtől. A Rubin Panzió kényelmes szállást kínál két-, három- és négyágyas szobákban, illetve apartmanokban, főként családok számára. Az apartmanok konyhával (hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, gyorsforraló), nappalival, hálószobával, fürdőszobával (WC, zuhany), rádió, TV SAT, internet WiFi, terasz-balkonnal rendelkeznek. Saját...

2 Szoba mozgáskorlátozottaknak

Konyha a szobában

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanKonyha a szobábanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtterem a közelben WC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 19.00 € fő/éj
Ágyszám: 20+5
Távolság: 54.41kmMeryJán Panzió Podhájska (Bellegszencse)

MeryJán Panzió

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

A MeryJán Panzió Bellegszencse (szlovákul Podhájska) fürdőközségében várja vendégeit 16 szobával, egyágyas és kétágyas elosztásban, összesen 45 ágy kapacitással.  Minden szoba rendelkezik saját fürdőszobával, zuhanyzóval, toalettel és mosdóval. A szobák felszereltségéhez TV SAT, gardrób, hűtőszekrény, gyorsforraló tartozik. A szobák többsége erkéllyel ellátott. A panzióban étkező - közös helyiség is található, összesen 45 személy kapacitással....

Tenisz

Hűtőszekrény a szobábanKlíma a szobákbanKamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreÉtterem a közelben Termálfürdő/AquaparkZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 18.00 € fő/éj
Ágyszám: 32 + 13
Távolság: 54.90kmVilla GRACIA Podhájska Podhájska (Bellegszencse)

Villa GRACIA Podhájska

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Apartmanok

A Villa Grácia apartmanház átlagon felüli szolgáltatásokkal, apartmanokkal várja vendégeit Bellegszencse (Podhájska) rekreációs településén, 480m távolságra a termálfürdőtől és wellness központtól. Az apartmanház 4 különálló, légkondicionált apartmannal rendelkezik, melyek kapacitása 6 személy. Minden lakosztályban két különálló szoba található, fürdőszoba, nappali, konyhasarokkal és terasz. A teljesen felszerelt konyha saját ételek elkészítéséhez...

Minimális tartózkodási idő 2 éjszaka.

A város/község központjában

Konyha a szobában

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanKonyha a szobábanGyermekes családok részéreSzaunaŐrzött parkolóTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
Irányár: 15.00 € fő/éj
Ágyszám: 64+32
Távolság: 54.96kmPLATAN Panzió Ňárad (Csiliznyárad)

PLATAN Panzió

**
Ňárad (Csiliznyárad) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Dunajská Streda) Panziók

Csiliznyárad varázslatos környezetében, Szlovákia déli részén várja vendégeit a Platán Panzió.  Kényelmes szállás, ízlésesen berendezett szobák, vidéki stílus jellemző a panzióra. A szobák standard felszereltségébe minőségi bútorok, kellemes anyagok, antiallergén ágynemű tartozik. A szálláskínálatban 2 tágas, teljesen felszerelt apartman és 3 kétágyas szoba szerepel. A szobák felszereltségébe TV és internet kapcsolat is tartozik. A panzió szobái...

Közvetlenül a tóparton

Horgászat

Háziállatok engedélyezettekKlíma a szobákbanFedett medenceGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaSaját wellnessSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 39.50 € fő/éj
Ágyszám: 12+6
Távolság: 55.23kmENERGY Panziók + Római fürdő Podhájska (Bellegszencse)

ENERGY Panziók + Római fürdő

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

Bellegszencse (Podhájska) termálfürdőjének szívében várja vendégeit az Energy Panzió I. és II.. A panziók részét képezi a Római fürdő is, mely termálvízzel ellátott, ülőmedencével, pezsgőfürdővel és szaunákkal várja a vendégeket. A további kínálatban kozmetikai- és relax kezelések is szerepelnek.  A panziók szobái kényelmes szállással rendelkeznek, a medencék közelében. A kínálatban kétágyas szobák és az igényes vendégek számára tágas apartmanok...

Gyógyfürdői kezelések

Hűtőszekrény a szobábanGyógyfürdő kezelésekKistestű háziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
félpanzió az árban
Irányár: 36.00 € fő/éj
Ágyszám: 95 + 20
Távolság: 55.66kmJOPLE Panzió Podhájska (Bellegszencse)

JOPLE Panzió

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

A Jople Panzió a nyári mozi és a termálfürdő közelében található Podhájska (Bellegszencse) községében. Szállás összesen 8 szobában, melyek felszereltségéhez franciaágy, fürdőszoba, toalett és TV tartozik. Az emeleti szobák ezen felől balkonnal is rendelkeznek, valamint hűtőszekrénnyel és hajszárítóval a fürdőszobában. A panzió részét képezi az étterem, a bár és a nyári terasz is. A teraszon játszótér, trambulin és csúszda várja a gyermekeket. Az...

Tenisz

Hűtőszekrény a szobábanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWellness a közelbenWiFi
reggeli az árban
Irányár: 27.00 € fő/éj
Ágyszám: 26
Távolság: 56.28kmMAX Panzió Podhájska (Bellegszencse)

MAX Panzió

**
Podhájska (Bellegszencse) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nové Zámky) Panziók

Bellegszencse (Podhájska) híres termálfürdőjének a közelében található a Max Panzió, kényelmes szállással megfizethető áron!  A kellemes időtöltést fokozza a panzió wellness részlege is, mely a vendégek számára ingyenesen igénybe vehető. Fényűzően berendezett két-, három- és négyágyas szobák várják a vendégeket. Minden szoba rendelkezi saját fürdőszobával, konyhasarokkal, hűtőszekrénnyel, mikrohullámú sütővel, főzőlappal, LCD TV-vel és Wifi...

A város/község központjában

Sós víz a strandfürdőben

1 akadálymentesített szoba

Konyha a szobában

Wellness Centrum

Tenisz

Ingyenes szolgáltatások:
Parkolás
Belépés a wellness-be (korlátozott ideig)
Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállat megegyezés szerint bevihetőKonyha a szobábanGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 19.50 € fő/éj
Ágyszám: 67+7
Távolság: 59.99kmGREEN HOUSE Panzió Štúrovo (Párkány)

GREEN HOUSE Panzió

**
Štúrovo (Párkány) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Nové Zámky) Panziók

A híres fürdőváros, Párkány városában található a Green House Panzió. Párkány a Duna folyó partján található, Szlovákia legmelegebb éghajlatú területén. A terület ideális turisztika és kerékpár turisztika szempontjából is egyaránt. A város a Magyar- Szlovák határon található, Esztergom városával szemben.  A panzió 3 apartmannal a földszinten és 4 szobával az emeleten várja vendégeit. A szobákon található zuhany, WC, TV és ventillátor, valamint teljesen...

A város/község központjában

Konyha a szobában

Hűtőszekrény a szobábanKlíma a szobákbanKonyha a szobábanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkTöbb kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 35.00 € fő/éj
Ágyszám: 30+3
Távolság: 60.06kmFLORIAN, Pension & Restaurant Vrakúň (Nyékvárkony)

FLORIAN, Pension & Restaurant

**
Vrakúň (Nyékvárkony) (térség: Duna menti alföld, régió: Pozsony és környéke, Járás: Dunajská Streda) Panziók

A Florian Panzió és Étterem Várkony községében található. Kétágyas szobákkal várja a vendégeit. Minden szoba fürdőszobával, TV-vel felszerelt. A panzió további felszereltségében nyári terasz, parkoló, WiFi internet, étterem, borozó és bár szerepel.

Borpince

Háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóÉtteremTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 22.00 € fő/éj
Ágyszám: 8
Távolság: 62.84kmFORTUNE Panzió Dunajská Streda (Dunaszerdahely)

FORTUNE Panzió

**
Dunajská Streda (Dunaszerdahely) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Dunajská Streda) Panziók

Dunaszerdahely csendes városrészében, mintegy 50méterre a Thermalpark Dunaszerdahely fürdőtől várja vendégeit a Forune Panzió minőségi szolgáltatásokkal, kényelmes szállással.  Vendégei számára két-, három, és négyágyas szobák állnak a rendelkezésre, valamint akadálymentesített szobák is, mozgáskorlátozott vendégek számára. A szobákon TV SAT, fürdőszoba (zuhany,...

Mindössze 50 méterre a termál fürdőtől!

2 Szoba mozgáskorlátozottaknak

Tenisz

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekInternetParkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 35.00 € fő/éj
Ágyszám: 48