Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Felső-Nyitra
     
  • olcsó szállás
     
arrow
Üdülőövezetek Városok Irányár fő/éj Szállás típusa Csillagok Szolgáltatás

Olcsó szállás Felső-Nyitra (Horná Nitra)

Csomagok Felső-Nyitra (Horná Nitra)
Térkép megjelenítése
Felső-Nyitra Térkép

Szűrés

Szállások listája: olcsó szálláshelyek Felső-Nyitra régióban, Szlovákia



TIPP Hegyi szálló Lomy Horná Ves (Ófelfalu)

Hegyi szálló Lomy

*
Horná Ves (Ófelfalu) (térség: Vtáčnik, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Szállodák

Horná Ves (Ófelfalu) községében, a Vtácnik és Tribec hegységek között várja vendégeit a Lomy Hegyi Szálloda és üdülőközpont. Az üdülő meseszép hegyvidéki környezetben, 650 m tengerszint feletti magasságban várja a látogatókat. Mintegy 15km-re található Simony (Partizánske) városa is. A szálloda egyaránt alkalmas individuális és családi üdülésekhez is, de csoportok,...

Csak 25 fő feletti csoportoknak

Gyermekes családok részéreÉtteremTermálfürdő/AquaparkZárt parkolóSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 21.00 € fő/éj
Ágyszám: 67+42
TIPP Remata Hegyi Hotel- Turistaszállás Ráztočno (Rásztony)

Remata Hegyi Hotel- Turistaszállás

Ráztočno (Rásztony) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Turistaszállások

A Remata Hegyi Szálló mellett, mintegy 50méterre található a Remata Hegyi Hotel- Turistaszállása, a Körmöci hegység nyugati szélén. Kiválóan alkalmas iskolai kirándulásokhoz, nyári és téli táborokhoz, valamint kevésbé igényes csoportok számára. A szállás 48 fekvőhellyel rendelkezik, valamint közös fürdőszobával és WC-vel rendelkezik, külön férfiak és nők számára. Az épületben található egy nagy közös helység is, TV-vel.

Bowling

Tenisz

Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekFedett medenceKonyha rendelkezésre állParkolás a szálláshely mellettÉtterem a közelben Közös WC/fürdőszobák Szabadtéri medenceWiFi
Irányár: 17.00 € fő/éj
Ágyszám: 48
PEMA FARM Látkovce Látkovce (Latkóc)

PEMA FARM Látkovce

Látkovce (Latkóc) (térség: Sztrázsó-hegység, régió: Felső-Nyitra, Járás: Bánovce nad Bebravou)

A PEMA FARM Látkovce Felső-Nyitra régiójában tlaálható, a Sztrázsói-hegység vidékén. Bajmóctól megközelítőleg 30perc távolságra található.  A terület részét képezi 2,5hektáros park is két sportpályával, (multifunkcionális röplabda pálya és minifutball) és két nagy focipálya is. A szállás két részre osztott - főépület 17 kétágyas szobával és faházakra....

Csak csoportok részére

Mini ZOO (Állatfarm)

Parkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremKözös WC/fürdőszobák Termálfürdő/AquaparkTöbb kategóriájú szoba  WC / fürdőszoba a folyosón
Irányár: 12.50 € fő/éj
Ágyszám: 100
Hotel MAGURA Prievidza (Privigye)

Hotel MAGURA

**
Prievidza (Privigye) (térség: Vtáčnik, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Szállodák

A Magrua szálloda és étterem Privigye városában található, szlovákul Prievidza, a Felső-Nyitrai régióban. Bajmóc központja megközelítőleg 3km távolságra található. A vendégeket egy- és kétágyas szobák várják. Hosszú távú tartózkodás esetén kedvezményes árakkal várja a vendégeket, Privigyén.

Minigolf

Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekGarázsGyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  WC / fürdőszoba a folyosónWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 17.50 € fő/éj
Ágyszám: 66+27
Chata POD KONČITOU Kamenec pod Vtáčnikom (Kemenec)

Chata POD KONČITOU

Kamenec pod Vtáčnikom (Kemenec) (térség: Vtáčnik, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Faház szállás

A POD KONČITOU Vendégház Kemenec (szlovákul Kamenec pod Vtáčnikom) községében található, 573m tengerszint feletti magasságban. Kemenec központjától megközelítőleg 4km távolságra található, valamint Privigyétől 20km-re. A szállás a hegyi patak és a pisztrángfarmok mellett helyezkedik el. A szobák az első emeleten találhatók, ideálisak kevésbé igényes turisták számára. A kínálatban 3 kétágyas szoba szerepel, további két pótággyal. A szobák közös...

Őrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremKözös WC/fürdőszobák Több kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobán
Irányár: 13.00 € fő/éj
Ágyszám: 12+8
Poniklec Vendégház Ráztočno (Rásztony)

Poniklec Vendégház

Ráztočno (Rásztony) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Faház szállás

A Chata Poniklec Vendégház Ráztočno (magyarul Rásztony) csodálatos környezetében található, a Körmöci-hegység vidékén.  A szálláskínálatban 7 szoba szerepel, összesen 22 ágy kapacitással, WiFi internet csatlakozással. Kitűnő konyha, hagyományos szlovák ételek és segítőkész személyzet várja a vendégeket.  Az út mellett elhelyezkedő "mézeskalács ház" bizonyára felkelti minden arra járó figyelmét. Ideális választás céges és családi...

Bowling

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekŐrizetlen parkolóKözös WC/fürdőszobák Több kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobán
Irányár: 11.00 € fő/éj
Ágyszám: 24
ASSO Panzió Bojnice (Bajmóc)

ASSO Panzió

***
Bojnice (Bajmóc) (térség: Sztrázsó-hegység, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Panziók

Az Asso Panzió a híres történelmi és fürdőváros központjában található. Vendégeit 5 kétágyas szobával várja, melyek felszereltségéhez TV, WC és fürdőszoba tartozik. A vendégek számára közös helyiség is áll a rendelkezésre, különféle események, rendezvények lebonyolításához. Bajmóc történelmi városa számos lehetőséggel várja a látogatókat, köztük talán a legismertebb a Bajmóci várkastély, de szintén rendkívül népszerű úti cél még a Sirály...

A város/község központjában

Természetes fürdőhely

Golf

Lovaglás

Minigolf

Horgászat

Hűtőszekrény rendelkezésre állKonyha rendelkezésre állGyermekes családok részéreWC / Fürdőszoba a szobán
Irányár: 29.50 € fő/éj
Ágyszám: 14
HUTIRA RELAX CLUB Handlová (Nyitrabánya)

HUTIRA RELAX CLUB

**
Handlová (Nyitrabánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Panziók

A Hutira Relax Club sport- és relaxációs központ Nyitrabányán (szlovákul Handlová) helyezkedik el. A szálláskínálat mellett gasztronómiai, sportolási és relax szolgáltatásokkal várja vendégeit. A szállás ideális gyermekes családok, vagy akár sport táborok számára egyaránt. A központban panzió is található, mely légkondicionált szobákkal várja a vendégeket. A kínálatban kétágyas szobák, apartmanok és négyágyas szoba is szerepel két hálószobával....

Konyha a szobában

Wellness Centrum

Lovaglás

Minigolf

Horgászat

Tenisz

Háziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreSzaunaŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobán
Irányár: 15.00 € fő/éj
Ágyszám: 22+13
ALENA Panzió Bojnice (Bajmóc)

ALENA Panzió

Bojnice (Bajmóc) (térség: Sztrázsó-hegység, régió: Felső-Nyitra, Járás: Prievidza) Panziók

Az Alena Panzió szálláskínálatában 18 ágy szerepel. Az apartmanok hálószobából és nappaliból állnak. A hálószobában 2 ágy található, míg a nappaliban ágyazható kanapé. A felszereltséghez továbbá fürdőszoba, TV és hűtőszekrény tartozik. Az egyik apartman akadálymentesített, mozgáskorlátozottak számára ideális. A legnagyobb apartman 6 ággyal ellátott, saját konyhával is rendelkezik. A Panzió Bajmóc történelmi városában várja a vendégeket, rengetek...

Történelmi épület

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Borpince

Természetes fürdőhely

Lovaglás

Gyermekes családok részéreÉtteremSzaunaZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 32.50 € fő/éj
Ágyszám: 18
JAVORINA Panzió Prašice (Nyitraperjés)

JAVORINA Panzió

Prašice (Nyitraperjés) (térség: Duchonka, régió: Felső-Nyitra, Járás: Topoľčany) Panziók

A Javorina Panzió Duchonka csendes üdülőövezetében található, a Vágmenti Inóc hegység lábánál, 10 perces sétára a víztározótól. A szállás ideális iskolai kirándulásokhoz, Tapolcsány városátok 17km távolságra terül el, valamint Prasice községétől 4km -re. A panzió kínálatában két kategória szerepel: szobák saját fürdőszobával és közös fürdőszobával. A szállás részét képezi étterem is, valamint bár és közös helyiség. Étkező is található,...

Őrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremKözös WC/fürdőszobák Több kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 14.00 € fő/éj
Ágyszám: 44

Mutasd összes szállást Felső-Nyitra régióban