Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Felső-Garammente
     
  • Donovaly
     
  • Donovaly
     
  • ***
     
  • Internet a házban
     
arrow

Szállás Donovaly

Csomagok Donovaly
Térkép megjelenítése
Donovaly Térkép

Szűrés


Szállás típusa:
Szállodák | Panziók | Apartmanok

 

Szállások listája: szálláshelyek Dóvalon, Szlovákia



Hotel Sport Donovaly Donovaly

Hotel Sport Donovaly

***
Donovaly (térség: , régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Szállodák

Az ismert szlovák üdülőhelyen várja az igényes vendégeket kiváló szolgáltatásokkal a Wellness Hotel Sport, Donovaly egyik legrégibb szállodája, mely a közelmúltban felújításon esett át. A felújítást követően a hotel modern arculattal fogadja a vendégeket. Kényelmes szobák, hegyi környezet, síelés, turisztika várja a vendégeket az egész év folyamán. Dóval üdülőközpontja híres kiváló síelési feltételeiről, turisztikai lehetőségeiről és természetesen...

A város/község központjában

Wellness Centrum

Tenisz

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekInternetFedett medenceGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 75.00 € fő/éj
Ágyszám: 99+18
AURELIA Panzió Donovaly

AURELIA Panzió

***
Donovaly (térség: , régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

Az Aurélia Panzió, a Közép-Szlovákia mesebeli, hegyvidéki környezetében, Donovaly - Dóval központjában terül el. Vendégeit kétágyas szobákkal és egy apartmannal várja. Minden szoba rendelkezik TV-vel és saját fürdőszobával, melybe WC, zuhanyzó tartozik. A nyári szezonban a panzió udvarán tűzhely is található. Donovaly (Dóval) központjában a rengeteg szálláson kívül megannyi síelési feltételek, turisztikai lehetőségek találhatók az Alacsony-Tátra és...

Történelmi épület

A város/község központjában

Tenisz

Háziállatok engedélyezettekParkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreWC / Fürdőszoba a szobán
Irányár: 40.00 € fő/éj
Ágyszám: 23+2
DONLY Panzió Donovaly

DONLY Panzió

***
Donovaly (térség: , régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

A Donly Panzió Dóval (Donovaly), üdülőközpontjában található a központ parkolója mellett. Kapacitását tekintve 44 ággyal rendelkezik, melyek kétágyas szobák, két apartman és két családi apartmanban találhatóak. Minden szoba rendelkezik saját fürdőszobával, WC-vel. A szobák felszereltségéhez TV SAT, rádió, WiFi és kábeles internet csatlakozás található. A reggeli...

Csak csoportok számára foglalható.

A város/község központjában

InternetKistestű háziállatok engedélyezettekParkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
félpanzió az árban
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 48
LIMBA Panzió Donovaly

LIMBA Panzió

***
Donovaly (térség: , régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

Donovaly (Dóval) üdülőközpontjában, az Alacsony-Tátra és a Nagy-Fátra határán található a Limba Panzió, háromcsillagos szolgáltatásokkal, kényelmes szállással. Megfelelő helyszín téli és nyári üdülésekhez egyaránt, mindenkorosztály számára. Gyermekes családok, baráti társaságok, céges rendezvények és individuális turisták számára is ideális. A panzió 2008-ban teljes felújításon esett át. A Limba Panzió kényelmes szállással, lenyűgöző kilátással...

A város/község központjában

Bowling

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetFedett medenceÉtteremSzaunaŐrzött parkolóTöbb kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 42.50 € fő/éj
Ágyszám: 60
Tatran Apartmanház  Donovaly

Tatran Apartmanház

***
Donovaly (térség: , régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Apartmanok

A TATRAN apartmanház minden igényes ügyfél szállásának feltételeit kielégíti. Lakásunkban standard felszerelést kínálunk, amely magában foglalja: Teljesen felszerelt konyha el. dupla főzőlap, mikrohullámú sütő, vízforraló és hűtőszekrény / fagyasztó TV DVD-lejátszóval Hi-Fi rendszer CD-lejátszóval és USB-bemenettel WiFi Fürdőszoba és külön WC Öt teljes méretű ágy (3 a hálószobában és 2 a nappaliban - összecsukható franciaágy) Nagy...

Konyha a szobában

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetKlíma a szobákbanKonyha a szobábanGyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 10+20

Mutasd összes szállást Dóvalon



Szállás Donovaly közelében:

Távolság: 13.54kmSachticka Hegyi szálloda Banská Bystrica (Besztercebánya)

Sachticka Hegyi szálloda

***
Banská Bystrica (Besztercebánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Szállodák

A Hotel Šachtička szálloda 22 éve áll a vendégek szolgálatára. A kezdetektől fogva a minőségi szolgáltatásokra helyezte a hangsúlyt. Individuális vendégek, gyermekes családok, cégek, teambuildingek számára is ideális választás. A hegyi szálloda családias légkörrel várja a vendégeket, 44 kétágyas szobával, 3 apartmannal, összesen 94 ággyal + 40 pótággyal. Minden szobához tartozik TV SAT, rádió, telefon. A kétágyas erkélyes szobák meseszép kilátással...

Közvetlenül a sífelvonónál

A város/község központjában

Gyógyfürdői kezelések

Wellness Centrum

Lovaglás

Sífelvonó

Mini ZOO (Állatfarm)

Tenisz

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetGyógyfürdő kezelésekGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 40.00 € fő/éj
Ágyszám: 94+40
Távolság: 14.32kmHotel FUGGEROV DVOR Selce (Szelcse)

Hotel FUGGEROV DVOR

***
Selce (Szelcse) (térség: Selčianska dolina, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Szállodák

Kényelmes szállás, minőségi szolgáltatások Szelcse (Selce) községében erdőkkel körülölelve a Starohorské hegység (Starohorské vrchy) lejtőinél, csupán 10km távolságra Besztercebányától. A Selce - Cachovo síközpont felső állomása csupán néhány méterre található a szállodától. Vendégei számára kényelmes szobák, apartmanok, étkezés és nyári terasz áll rendelkezésre. A további szolgáltatások között wellness központ, beltéri medence és iskolázáshoz...

Történelmi épület

1 akadálymentesített szoba

Wellness Centrum

Bowling

Lovaglás

Tenisz

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekFedett medenceGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 29.50 € fő/éj
Ágyszám: 46
Távolság: 15.49kmSant BERNARD Panzió Staré Hory (Óhegy)

Sant BERNARD Panzió

***
Staré Hory (Óhegy) (térség: , régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

A Sant Bernard családi panzió elsősorban kisebb és közepes méretű cégek számára, iskolázásokhoz, céges és családi rendezvényekhez ajánlott. Egyedülálló osztrák design, közvetlenül a Krizan hegység lábánál. Török községében található, 3km-re Óhegytől. A panzióban 13 kétágyas szoba várja a vendégeket, saját fürdőszobával, erkéllyel, WiFi internet csatlakozással, TV-vel, műholdas adásokkal. Szükség esetén egy különálló apartman is várja a vendégeket. A...

Wellness Centrum

InternetLégkondicionálás az épületben Konyha a szobábanGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaZárt parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 26+5
Távolság: 22.82kmHotel LUX Banská Bystrica (Besztercebánya)

Hotel LUX

***
Banská Bystrica (Besztercebánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Szállodák

A Hotel Lux szállodája 1970-ben nyitotta meg kapuit vendégei számára Besztercebánya (Banská Bystrica) városában. A szálloda nyitásától kezdve, folyamatosan érkeztek vendégek szinte minden területről, a professzionális szolgáltatásoknak köszönhetően. Sokaknak vált a szálloda második otthonukká, ezért a köztudatba "az úton levők szállodája" mottóval került be. Ezért választotta a Hotel Lux vezetősége a szálloda szlogenjének. A szobák fürdőszobával,...

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekInternetParkolás a szálláshely mellettÉtteremTöbb kategóriájú szoba  WC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 42.50 € fő/éj
Ágyszám: 260
Távolság: 23.24kmHotel ARCADE Banská Bystrica (Besztercebánya)

Hotel ARCADE

***
Banská Bystrica (Besztercebánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Szállodák

Besztercebánya központjában az SNP téren található a 16. században épült történelmi Hotel Arcade szálloda. Kilenc kényelmesen, stílusosan berendezett kétágyal, 1 egyágyas szobával és 5 lakosztállyal várja a vendégeit. Minden szoba részét képezi a fürdőszoba, TV műholdas adásokkal, telefon, internetcsatlakozás, széf, minibár és hűtőszekrény. A közeli nevezetességek között szerepel Besztercebánya vára, valamint a sportolási lehetőségek közt a Ski Malachov...

Történelmi épület

A város/község központjában

Kistestű háziállatok engedélyezettekÉtterem a közelben Őrzött parkolóZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 42.50 € fő/éj
Ágyszám: 42+5
Távolság: 23.31kmURPIN CITY RESIDENCE, hotel Garni Banská Bystrica (Besztercebánya)

URPIN CITY RESIDENCE, hotel Garni

***
Banská Bystrica (Besztercebánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Szállodák

Az Urpín City Residence apartman ház, Besztercebánya központjában található. Magas színvonalú szállást biztosít hotelszobáiban, de elsősorban a hosszútávú tartózkodásra helyezi a hangsúlyt, apartmanjaival, melyek konyhával is rendelkeznek.

A város/község központjában

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetKonyha a szobábanÉtterem a közelben Zárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 37.50 € fő/éj
Ágyszám: 42+6
Távolság: 23.69kmBoca Panzió Banská Bystrica (Besztercebánya)

Boca Panzió

***
Banská Bystrica (Besztercebánya) (térség: Körmöci-hegység, régió: Felső-Garammente, Járás: Banská Bystrica) Panziók

A Boca Panzió Besztercebánya történelmi városában található, a Nagy-Fátra csodálatos vidékén. A szálláskínálatban kétágyas szobák és családi szobák találhatók, összesen 23 ágy kapacitással. A további felszereltségben parkoló, illetve terasz is szerepel. A panzió étterme ideális különféle rendezvények lebonyolításához is.

Történelmi épület

A város/község központjában

Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekÉtteremŐrzött parkolóZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 28
Távolság: 31.10kmKoliba U DOBRÉHO PASTIERA Panzió Ružomberok (Rózsahegy)

Koliba U DOBRÉHO PASTIERA Panzió

***
Ružomberok (Rózsahegy) (térség: Hrabovo, régió: Liptó, Járás: Ružomberok) Panziók

Rózsahegy (Ružomberok) szélén található, a Nagy-Fátra erdős dombjai között tisztáson a Koliba u Dobrého Pastiera panzió ("a Jó Pásztor Fogadója") , mely látogatóit kiváló ételeivel, kényelmes szállással és csodálatos környezettel kápráztatja el. Körülbelül 5km-re terül el a város központjától. A panzió természetes anyagokból épült és hűen tükrözi a szlovák építészet hagyományait. Ha ellátogat ide, ne hagyja ki, hogy eltöltsön legalább...

Wellness

Hűtőszekrény a szobábanInternetGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 45.00 € fő/éj
Ágyszám: 15+3
Távolság: 35.69kmSOJKA Resort - Hotel és faházak Malatíny (Hárommalatin)

SOJKA Resort - Hotel és faházak

***
Malatíny (Hárommalatin) (térség: Alacsony-Tátra, régió: Liptó, Járás: Liptovský Mikuláš) Szállodák

A Hotel Sojka Resort Malatíny (Hárommalatin) községben található, Liptó szívében. A szálloda eltér a megszokottól, mivel nem egy épülettel rendelkezik, hanem több hagyományos stílusú épületben várja a vendégeket, kellemes környezetben. A minőségi szálláson kívül a vendégek megismerkedhetnek a szlovák konyha ínyenc fogásaival is. A szálláskínálatban kétágyas és családi szobák szerepelnek. A kétágyas szobák között Standard és Superior kategória várja...

Babaúszás

Wellness Centrum

Minigolf

Tenisz

Háziállatok engedélyezettekInternetFedett medenceGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaŐrzött parkolóTermálfürdő/AquaparkSaját wellnessBaba felszerelésWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 40.00 € fő/éj
Ágyszám: 72
Távolság: 36.94kmHotel STUPKA Tále Horná Lehota (Felsőszabadi)

Hotel STUPKA Tále

***
Horná Lehota (Felsőszabadi) (térség: Dél-Chopok, régió: Felső-Garammente, Járás: Brezno) Szállodák

A Stupka Hotel Tálen található, a Gray Bear golfpálya és a SKI Tále síközpont közelében, várja vendégeit minőségi szállással és különféle kiegészítő szolgáltatásokkal, melyek között étkezés, wellness és légkondicionált konferenciaközpont is szerepel. A szálláskínálatban standard egyágyas szobák, illetve kétágyas szobák standard és De Luxe kategóriákban, továbbá business lakosztályok, klasszikus apartmanok és elnöki lakosztály is várja a vendégeket....

Sós vizű medence

Wellness Centrum

Golf

Tenisz

Ingyenes szolgáltatások:
Wellness
Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekGolfFedett medenceÉtteremŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 44.50 € fő/éj
Ágyszám: 84+31
Távolság: 38.09kmHotel BYSTRÁ Bystrá (Sebesér)

Hotel BYSTRÁ

***
Bystrá (Sebesér) (térség: Dél-Chopok, régió: Felső-Garammente, Járás: Brezno) Szállodák

A háromcsillagos Hotel Bystrá, Sebesér (Bystrá) községben várja vendégeit, az Alacsony-Tátra Nemzeti Park csendes környezetében. A vendégeket kényelmes, komfortos szobák várják, melyek gyermekes családok számára is alkalmasak. Wellness szolgáltatások, fedett medencék, szauna világ és gyermekmedence is rendelkezésre áll. A szálloda konferenciák szervezésére, iskolázások, szemináriumok, továbbképzések, üzleti találkozók lebonyolításához is alkamas. Kiválóan...

1 akadálymentesített szoba

Wellness Centrum

Tenisz

Ingyenes szolgáltatások:
Parkolás
Reggeli
Pezsgőfürdő
Beltéri medence
WiFi
Akadálymentes hozzáférhetőség Golf a közelben InternetKistestű háziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreÉtteremŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 54.50 € fő/éj
Ágyszám: 79+36
TIPP
Távolság: 38.12kmHotel SOREA SNP Demänovská Dolina (Deménvölgy)

Hotel SOREA SNP

***
Demänovská Dolina (Deménvölgy) (térség: Jasná - Chopok, régió: Liptó, Járás: Liptovský Mikuláš) Szállodák

Liptószentmiklóstól délre, az Alacsony-Tátra Nemzeti Park területén, a Deménfalvi-völgyben található a Hotel Sorea SNP. Nagyszerű szálláslehetőség mindenki számára, mivel a hotel közelében található a Jasná síközpont, valamint a nyári időszakban ideális környezet túrázás, szempontjából. A közelben található a világhírű barlangok találhatók. A szálloda nemcsak családok számára tökéletes, de sí táborok, szemináriumok, konferenciák, rendezvények lebonyolítására...

Minimális tartózkodási idő 3 éjszaka.

Közvetlenül a sífelvonónál

Wellness

Wellness Centrum

Ingyenes szolgáltatások:
Parkolás
Félpanzió
WiFi
Háziállatok engedélyezettekInternetGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaŐrzött parkolóSaját wellnessWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
reggeli az árban
Irányár: 77.50 € fő/éj
Ágyszám: 246+39
Távolság: 38.95kmMOTÝL Panzió Liptovská Teplá (Liptótepla)

MOTÝL Panzió

***
Liptovská Teplá (Liptótepla) (térség: Kócs-hegység, régió: Liptó, Járás: Ružomberok) Panziók

A Motýľ Panzió a Szentmáriai-víztározó közelében található, Besenyőfalu és a Tatralandia szomszédságában. Liptótepla csendes községében található, meseszép természeti környezetben. A Panzióban tágas szobák várják a vendégeket TV-vel, fürdőszobával, WiFi-vel és könyvtárral. A szobákhoz balkon, vagy terasz is társul, továbbá meseszép kilátás a környező természetre. A panzióban összesen 15 szoba található, valamint 1 apartman, saját kerrel.  A...

Kültéri fűtött sósvizes medence

Wellness Centrum

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekGyógyfürdő kezelések a közelbenŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaZárt parkolóSaját wellnessSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 32.00 € fő/éj
Ágyszám: 30+10
TIPP
Távolság: 40.08kmHotel BEŠEŇOVÁ Bešeňová (Besenyőfalu)

Hotel BEŠEŇOVÁ

***
Bešeňová (Besenyőfalu) (térség: Kócs-hegység, régió: Liptó, Járás: Ružomberok) Szállodák

Négycsillagos szálloda Besenyőfalu fürdőjének területén várja a vendégeket kétágyas szobákkal, apartmanokkal. A szobák felszereltségéhez LCD TV, fürdőszoba, zuhanyzóval, WC-vel, széf, telefon, hűtőszekrény, minibár és internet csatlakozás tartozik. A Classic típusú szobák némelyike erkéllyel is rendelkezik. A Hotel Giga szállodája Besenyőfalu községében, egy akadálymentesített szobával is rendelkezik. A hotelben étterem is található, ételek és italok...

1 akadálymentesített szoba

Saját termálvíz

Wellness Centrum

Ingyenes szolgáltatások:
Reggeli
Szaunavilág
Strandfürdő belépő
Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanInternetKlíma a szobákbanFedett medenceŐrizetlen parkolóÉtteremSaját wellnessSzabadtéri medenceWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 63.50 € fő/éj
Ágyszám: 284+140
Távolság: 41.83kmHotel POLOVNÍK Demänovská Dolina (Deménvölgy)

Hotel POLOVNÍK

***
Demänovská Dolina (Deménvölgy) (térség: , régió: Liptó, Járás: Liptovský Mikuláš) Szállodák

A Demévölgy bejáratánál, csodálatos környezettel várja vendégeit a Hotel Polovník, Pauchinalehota községének közelében. Elhelyezkedését tekintve ideális téli és nyári turisztikához egyaránt, mivel a közelben található a Jasná turistaközpont, mely az egész év folyamán közkedvelt úticél. Legyen szó síelésről az Alacsony-Tátrában, vagy természetjárásról, fürdőzésről a Liptószentmáriai-víztározónál, megfelelő választás a Hotel Polovník. Szállás...

1 akadálymentesített szoba

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekInternetÉtteremŐrzött parkolóZárt parkolóWC / Fürdőszoba a szobánWiFi
Irányár: 75.00 € fő/éj
Ágyszám: 25