Szállás Szlovákiában
Keresés
  • Alsó-Vágmente
     
  • Bélaház
     
  • Irányár: 20 - 30 €
     
  • családi
     
  • Nemdohányzó szobák...
     
arrow
Szállás típusa Csillagok

Szállás gyermekes családok részére Bélaház (Boleráz)

Csomagok Bélaház (Boleráz)
Térkép megjelenítése
Bélaház Térkép

Szűrés


Szállás típusa:
Panziók családi

Szállások listája: szálláshelyek gyermekes családok részére Bélaház községben, Szlovákia



Pod Zámkom Panzió Boleráz (Bélaház)

Pod Zámkom Panzió

*
Boleráz (Bélaház) (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Panziók

Hűtőszekrény a szobában, háziállat megegyezés szerint bevihető, klíma a szobákban, légkondicionálás az épületben, parkolás a szálláshely mellett, kamerával őrzött parkoló, Étterem, wc / fürdőszoba a szobán, wifi. Parkolás a szálláshely mellett, kamerával őrzött parkoló, nyilvános parkoló,...

Fitness centrum és motocross pálya ingyenes.

finom kávé!

remek reggeli

borkóstolás

bowling

Ingyenes szolgáltatások:
Fitness
Parkolás
WiFi
hűtőszekrény a szobábanháziállat megegyezés szerint bevihetőklíma a szobákbanlégkondicionálás az épületben parkolás a szálláshely mellettkamerával őrzött parkolóÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 42

Mutasd összes szállást Bélaház községben



szállás gyermekes családok részére Boleráz (Bélaház) közelében:

Távolság: 8.66kmVilla Agnes Panzió Smolenice (Szomolány)

Villa Agnes Panzió

Smolenice (Szomolány) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Panziók

Az Agnes Panzió Szomolány községében található a Kis-Kárpátok területén, nem messze a község központjától, a Szomolányi kastély lábánál. Vendégei számára kétágyas és háromágyas szobák állnak a rendelkezésre, valamint egy apartman. Minden szoba saját fürdőszobával felszerelt, valamint LCD TV is várja a vendégeket. A panzióban közös helyiség is található kandallóval, TV-vel, közös konyhával, melyben tűzhely, sütő, hűtőszekrény, mosogató,...

Hűtőszekrény rendelkezésre állKonyha rendelkezésre állGyermekes családok részéreÉtterem a közelben Zárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 21.00 € fő/éj
Ágyszám: 14+4
Távolság: 17.45kmGarni hotel SHEYLYS Trnava (Nagyszombat)

Garni hotel SHEYLYS

***
Trnava (Nagyszombat) (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Szállodák

A Garni hotel SHEYLY'S Nagyszombatban (szlovákul Trnava) található, a városközpontban, megközelítőleg 300 méterre a sétálóövezettől. A kínálatban tágas szobák szerepelnek, fürdőszobákkal, toalettel, TV SAT és internet csatlakozással ellátva. A szálláskínálatban összesen 19 szoba szerepel, Standard, lux és apartman kategóriákban. A szobák felszereltségéhez TV SAT, internet csatlakozás, fürdőszoba, toalett tartozik. A szállás nemdohányzó.

A város/község központjában

hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekGyermekes családok részéreÉtterem a közelben Zárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 29.00 € fő/éj
Ágyszám: 38
Távolság: 19.53kmKARLOV DVOR - Tenisz és Étterem Cífer

KARLOV DVOR - Tenisz és Étterem

Cífer (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Panziók

A Karlov Dvor - Tenisz és étterem egykor klasszikus mezőgazdasági tanyaként funkcionált, később 1989-ben a tulajdonosok átalakították és megkapta mai arculatát. A szálláskínálatban egy nagyobb és két kisebb kényelmesen berendezett szoba található, közös kerttel, mely ideális lehet például négylábú kis kedvenceknek is. Összesen 7-8 fő kapacitással bír. A szobák pazar berendezéssel ellátottak, LCD TV, íróasztal, franciaágy és fürdőszoba található bennük. Elhelyezkedését...

Lovaglás

Tenisz

hűtőszekrény a szobábanháziállat megegyezés szerint bevihetőŐrizetlen parkolóparkolás a szálláshely mellettÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 7
Távolság: 22.58kmLIPA Étterem és Panzió Cífer

LIPA Étterem és Panzió

Cífer (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Trnava) Panziók

A Lipa Panzió és étterem Cífer községében található, 8km távolságra Nagyszombattól, valamint 13km-re Szenc városától. A szálláskínálatban 10 kétágyas szoba szerepel, valamint a további szolgáltatások között légkondicionált étterem is szerepel, minőségi borokkal, ízletes fogásokkal. Nagyszerű helyszín lehet céges rendezvényekhez, esküvők lebonyolításához egyaránt. A szobák felszereltségéhez TV, ingyenes internet csatlakozás, fürdőszoba, zuhanyzó,...

A város/község központjában

légkondicionálás az épületben Gyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 24.50 € fő/éj
Ágyszám: 22
Távolság: 25.16kmHARMONIA Panzió Modra (Modor)

HARMONIA Panzió

***
Modra (Modor) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A Harmónia Családi Panzió Modor városában, Harmónia városrészben várja vendégei a Kis-Kárpátok szélén. Ideális választás gyermekes családok, turisták és baráti társaságok részére. A hatalmas zöld terület és a csodálatos természet kivételes lehetőségeket biztosít a kikapcsolódáshoz, feltöltődéshez. Minden szoba rendelkezik saját fürdőszobával, valamint TV és internet csatlakozás is található. A legkisebbeket a kertben játszótér várja. A panzió...

Borkóstolás

Borpince

Akadálymentes hozzáférhetőség InternetÉtteremZárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 24.00 € fő/éj
Ágyszám: 28+14
Távolság: 32.41kmHolotéch Víška Panzió Košariská (Kosaras)

Holotéch Víška Panzió

***
Košariská (Kosaras) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Erdőhát, Járás: Myjava) Panziók

A Holotéch Víška Panzió, Kosaras községében található Erdőhát régióban. Nagyszerű kiindulópont túrázáshoz a Kis-Kárpátok vidékén déli irányban. Északi irányban Milan Rastislav Štefánik sírhalma található. A felújított épület, hagyományos népi építészeti stílussal és kényelmes berendezésű szobákkal várja a vendégeket. A szobák felszereltségéhez fürdőszoba, TV, telefon, légkondicionáló és internet csatlakozás tartozik. A kínálatban kétágyas...

Történelmi épület

Borpince

klíma a szobákbanŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 18
Távolság: 34.06kmChateau Krakovany Krakovany

Chateau Krakovany

***
Krakovany (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Piešťany) Szállodák

A Hotel Chateau Krakovany történelmi városában található, egy kis faluban, 10 km-re Pöstyéntől. Háromcsillagos szobákat és apartmanokat kínál, valamint egy étterem, egy teniszpálya és egy wellness részleg is található, ahol szauna, jakuzzi és fitneszközpont is szerepel a kínálatban. A szobákban ingyenes Wi-Fi  internet is áll rendelkezésre. A szálloda szobái rusztikus fából készült bútorokkal és fapadlóval ellátottak, műholdas LCD TV, ülősarok és fürdőszoba...

Történelmi épület

Borászat

Szoba mozgáskorlátozottak részére

Borkóstolás

Tenisz

Háziállatok engedélyezettekkamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreÉtteremSzaunawc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 63
Távolság: 35.37kmPOD KLÁSTOROM Panzió Pezinok (Bazin)

POD KLÁSTOROM Panzió

***
Pezinok (Bazin) (térség: Kučišdorfská dolina, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A Pod Klástorom családi panzió Pezinok központjában található, a főváros közelében, megközelítőleg 30km távolságra Pozsonytól. A felújított történelmi épület egykor polgári ház volt, napjainkban panzióként funkcionál. A vendégeket kétágyas és háromágyas szobák várják, magával ragadó légkörrel, stílusos berendezéssel. Az igényesebb vendégek számára történelmi apartman is szerepel a kínálatban. Mozgáskorlátozott vendégek számára akadálymentesített...

Történelmi épület

A város/község központjában

1 akadálymentesített szoba

Borkóstolás

Borpince

Akadálymentes hozzáférhetőség Háziállatok engedélyezettekÉtterem a közelben Zárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 22.00 € fő/éj
Ágyszám: 42
Távolság: 39.39kmBENÁTKY Panzió Banka

BENÁTKY Panzió

**
Banka (térség: Vágmenti Inóc, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Piešťany) Panziók

Kellemes szállás, kényelmes szobák várják a Benátky Panzió vendégeit Pöstyén városában, a Vág folyó partján. A panzióból könnyedén megközelíthető a Pöstyéni fürdő is, valamint a központ, mely csupán egy 5 perces sétára található. A panziót körülölelő zöld övezet kiválóan alkalmas sétákhoz, kikapcsolódáshoz. A panzió 13 stílusosan berendezett, kétágyas szobákkal rendelkezik standard és komfort kategóriában. A panzió étteremmel is rendelkezik,...

Közvetlenül a tóparton

Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekGolf a közelben Gyógyfürdő kezelések a közelbenŐrizetlen parkolóGyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 24.00 € fő/éj
Ágyszám: 30 + 5
Távolság: 39.44kmGROBSKÝ DVOR Panzió Slovenský Grob (Tótgurab)

GROBSKÝ DVOR Panzió

Slovenský Grob (Tótgurab) (térség: Pezinská Baba, régió: Pozsony és környéke, Járás: Pezinok) Panziók

A GROBSKÝ DVOR Panzió Slovenský Grob (Tótgurab) községében található, vendégeit kényelmes szállással, 5 kétágyas szobával várja, valamint 2 apartmannal, melyek saját konyhával ellátottak. A szobák felszereltségéhez fürdőszoba, toalett, LCD TV és internet csatlakozás tartozik. A panzió étteremmel és borpincével is rendelkezik, melynek kapacitása 35 fő, ideális választás családi összejövetelek, céges rendezvények lebonyoltásához. A kínálatban prezentációs...

Borpince

Golf a közelben parkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 27.50 € fő/éj
Ágyszám: 14
Távolság: 41.19kmDANNINGER Panzió Banka

DANNINGER Panzió

Banka (térség: Vágmenti Inóc, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Piešťany) Panziók

A Danninger Családi Panzió kellemes környezettel várja vendégeit, Pöstyén, Banka városrészében, a fürdősziget közelében. A városközpont 3km távolságra terül el. Kényelmes szállás két-, három- és négyágyas szobákon, stúdiókban, 4 személyes apartmanokban. A szobákhoz fürdőszoba, toalett tartozik. Felszereltségükhöz TV SAT társul. Az épületben és szobákban WiFi internet csatlakozás is elérhető. A kínálatban közös konyhák is szerepelnek, melyek...

2 Szoba mozgáskorlátozottaknak

Akadálymentes hozzáférhetőség Hűtőszekrény rendelkezésre állHáziállatok engedélyezettekGolf a közelben Konyha rendelkezésre állGyógyfürdő kezelések a közelbenGyermekes családok részéreÉtterem a közelben Zárt parkolówc / fürdőszoba a szobánWellness a közelbenwifi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 14 + 4
Távolság: 42.66kmGRAND Panzió Sládkovičovo (Diószeg)

GRAND Panzió

***
Sládkovičovo (Diószeg) (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Galanta) Panziók

A Grand Panzió Diószegen (szlovákul Sládkovičovo) várja vendégeit, kényelmes szállással, konferenciaközponttal, étteremmel, wellness és fitness központtal, bowling pályával, őrzött parkolóval. Tágas szobák és apartmanok szerepelnek a kínálatabn minibárral, TV SAT, WiFi internet csatlakozással, telefonnal, fürdőszobával, zuhanyzóval, vagy pezsgőfürdővel. Igény esetén hajszárító is áll a rendelkezésre.  A wellness központban száraz és gőzszauna, pezsgőfürdő,...

A város/község központjában

bowling

Háziállatok engedélyezettekklíma a szobákbanGyermekes családok részéreÉtteremSzaunaŐrzött parkolóTermálfürdő/AquaparkSaját wellnesswc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 23.50 € fő/éj
Ágyszám: 40
Távolság: 47.49kmViktória Panzió és Relax központ Galanta

Viktória Panzió és Relax központ

**
Galanta (térség: Duna menti alföld, régió: Alsó-Vágmente, Járás: Galanta) Panziók

A Viktória Panzió Galántán található, a város szélén. A szálláskínálatban 15 szoba és apartman szerepel, melyek saját fürdőszobával és toalettel ellátottak. A panzióban wellness központ is található, valamint az udvaron medence. A kínálatban konyhával felszerelt szobák is találhatóak. Néhány szoba balkonnal ellátott. Az igényesebb vendégek részére, vagy családok számára 3 apartman is áll a rendelkezésre, melyek 2 ággyal és egy pótággyal felszereltek....

Wellness Centrum

Akadálymentes hozzáférhetőség InternetÉtteremSzaunaŐrzött parkolóTermálfürdő/AquaparkSaját wellnessSzabadtéri medencewc / fürdőszoba a szobán
Irányár: 20.00 € fő/éj
Ágyszám: 40
Távolság: 50.90kmWALTER Panzió Veľké Úľany (Nagyfödémes)

WALTER Panzió

Veľké Úľany (Nagyfödémes) (térség: Duna menti alföld, régió: Dunamente, Járás: Galanta) Panziók

A vidékies stílusú Walter Panzió a Kis-Duna holt ágának partján terül el, 3km távolságra Velké Ulany községétől. A Sedín-i golfpálya mindössze 11km távolságra található.  A szálláskínálatban 3 apartman, sport- és rekreációs létesítmények szerepelnek. A terület részét képezi teniszpálya is. Finn szauna, illetve pezsgőfürdő is szerepel a kínálatban. Felár esetén kerti grill is igénybe vehető.Ingyenes WiFi internet csatlakozás is szerepel a kínálatban. Parkolás...

Tenisz

Hűtőszekrény rendelkezésre állklíma a szobákbanKonyha rendelkezésre állGyermekes családok részéreSzaunaŐrzött parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 30.00 € fő/éj
Ágyszám: 11+2
Távolság: 51.34kmWien Panzió és étterem Čierny Brod (Vízkelet)

Wien Panzió és étterem

Čierny Brod (Vízkelet) (régió: Alsó-Vágmente, Járás: Galanta) Panziók

A Wien Panzió és étterem Dél-Szlovákiában, Čierny Brod (Vízkelet) községében található, Galánta közelében. A panzió teljes kapacitása 21 ágy és 4 pótágy. Egészéves nyitva tartással várja a vendégeket, ízlésesen berendezett szobákban. Minden más-más stílusban berendezett, némelyik a 60-as 70-es évek stílusát tükrözi, mások Retro, Black & White és stb.. stílust képviselnek. Minden szoba felszereltségéhez fürdőszoba, TV SAT, minibár és WiFi internet...

Konyha a szobában

hűtőszekrény a szobábanklíma a szobákbanKonyha a szobábanparkolás a szálláshely mellettGyermekes családok részéreÉtteremwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 28 + 4
Távolság: 52.43kmPRIM Hotel  Bratislava (Pozsony)

PRIM Hotel

**
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Szállodák

A Hotel Prim szálloda Pozsonyban található, a Shopping Palace bevásárlóközpont közelében, Zlaté Piesky üdülőövezet mellett. A szálloda kétcsillagos kategóriájú, kényelmes szobák, WiFi internet csatlakozással ellátva. Egy-, két-, három- és négyágyas szobák szerepelnek a kínálatban, melyek felszereltségéhez fürdőszoba, TV és hűtőszekrény társul. A Hotel Prim ideális választás üzleti úton levők számára is, valamint alkalmazottak, átutazók és diákok...

Konyha a szobában

Természetes fürdőhely

hűtőszekrény a szobábanHáziállatok engedélyezettekKonyha rendelkezésre állÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  wc / fürdőszoba a szobánKözös WC/fürdőszoba két apartman jellegű szoba részérewifi
Irányár: 23.00 € fő/éj
Ágyszám: 201
Távolság: 55.16kmHotel Plus Bratislava (Pozsony)

Hotel Plus

***
Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Szállodák

A Hotel Plus Szálloda Pozsonyban található, mindössze 2km távolságra az M.R. Stefánik repülőtértől, valamint 700 méterre az Avion bevásárlóközponttól és az Ikeától. Könnyedén megközelíthető az autópálya felől is. A szálloda kapacitása 235 ágy. Felújított (Standard Plus**) szobák, vagy pénztárcabarát lakóegység kategóriákkal (Studio) várja a vendégeket. Nagyszerű elhelyezkedésének köszönhetően ideális üzleti úton levők, családok, turistacsoportok...

Háziállatok engedélyezettekInternetGyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  wc / fürdőszoba a szobánKözös WC/fürdőszoba két apartman jellegű szoba részérewifi
reggeli az árban
Irányár: 28.00 € fő/éj
Ágyszám: 155+70
Távolság: 55.43kmHoffer Panzió Nitra-Zbehy Zbehy (Üzbég)

Hoffer Panzió Nitra-Zbehy

***
Zbehy (Üzbég) (régió: Alsó-Nyitra , Járás: Nitra) Panziók

Háziállatok engedélyezettek, klíma a szobákban, minibár, Étterem, Őrzött parkoló, wc / fürdőszoba a szobán, wifi. Őrzött parkoló, háziállatok engedélyezettek, dohányzó/nemdohányzó zóna, légkondicionálás az épületben, fűtés, nemdohányzó környezet, 24-órás portaszolgálat, szalon, napozóterasz, kijelölt dohányzóhely, wifi, hotel piperecikkek, légkondicionáló egyes szobákon, fürdőszoba zuhanyzóval, minibár, nemdohányzó szobák, széf, síkképernyős...

finom kávé!

remek reggeli

Ingyenes szolgáltatások:
Őrzött parkoló
WiFi
háziállatok engedélyezettekklíma a szobákbanÉtteremŐrzött parkolówc / fürdőszoba a szobánwifi
reggeli az árban
Irányár: 25.00 € fő/éj
Ágyszám: 36
Távolság: 58.25kmHVIEZDA Panzió Bratislava (Pozsony)

HVIEZDA Panzió

Bratislava (Pozsony) (térség: Kis-Kárpátok, régió: Pozsony és környéke, Járás: Bratislava) Panziók

A Hviezda Panzó Pozsony (szlovákul Bratislava) csendes városrészében található (Podunajské Biskupice). Újépítésű, tágas szobákkal várja vendégeit, pénztárcabarát árakon. A panzióhoz étterem és bár is tartozik, valamint kamerarendszerrel őrzött parkoló is. A szálláson ingyenes WiFi internet csatlakozás is elérhető. A kínálatban standard egy-, két- és háromágyas szobák szerepelnek saját fürdőszobával, zuhanyzóval, mosdóval, toalettel. A standard szobákon...

Internetkamerával őrzött parkolóGyermekes családok részéreÉtteremZárt parkolóTöbb kategóriájú szoba  WC / fürdőszoba a folyosónwc / fürdőszoba a szobánwifi
Irányár: 23.00 € fő/éj
Ágyszám: 102