Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Nitra Dolna
     
  • Tekov
     
  • Zlaté Moravce
     
  • z sauną
     
  • Restauracja
     
arrow
Cena os/noc Typ zakwaterowania Gwiazdki

Noclegi z sauną Zlaté Moravce

Pakiety Zlaté Moravce
Pokaż mapę
Zlaté Moravce Mapa

Filtruj


Typ zakwaterowania:
Hotele z sauną

Przegląd hotele, noclegi z sauną Zlaté Moravce, Słowacja



Hotel EMINENT Zlaté Moravce

Hotel EMINENT

***
Zlaté Moravce (obszar: Tekov, region: Nitra Dolna, Powiat: Zlaté Moravce) Hotele

Dostęp bez barier, zwierzęta domowe są akceptowane, restauracja, zamknięty parking, wifi. Zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, pomieszczenie szkoleniowe, telefon do dyspozycji, wifi, klimatyzacja w pokoju, minibar, pokoje dla niepalących, radio, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, Łóżeczko dla dziecka, obsługa...

w centrum miasta/wioski

tenis

dostęp bez barierzwierzęta domowe są akceptowanerestauracjazamknięty parkingwifi
od 26.10 € os / noc
Liczba łóżek: 72 + 7

Pokaż wszystkie noclegi Zlaté Moravce



Znajdź noclegi z sauną w okolicy Zlaté Moravce:

Dystans: 5.48kmPensjonat GAZDOVSKY HOSTINEC Topoľčianky

Pensjonat GAZDOVSKY HOSTINEC

***
Topoľčianky (obszar: Tekov, region: Nitra Dolna, Powiat: Zlaté Moravce) Pensjonaty

Restauracja, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, pomieszczenie towarzyskie, telefon do dyspozycji, wifi, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac zabaw dla dzieci, bar, pult barowy, taras letni, sklep spożywczy w pobliżu, restauracja, sauna, kąpiel...

restauracjaparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 27.00 € os / noc
Liczba łóżek: 20 + 6
Dystans: 13.33kmPark Hotel TARTUF Beladice

Park Hotel TARTUF

***+
Beladice (region: Nitra Dolna, Powiat: Zlaté Moravce) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, golf, klimatyzacja w pokoju, basen kryty, restauracja, sauna, parking strzeżony, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, historyczny budynek, transport hotelowy, transfer, wynajem samochodu, parking strzeżony, transfer na lotnisko, w historycznym parku, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w budynku,...

Wyjątkowy skarb wśród dworów na Słowacji

historyczny budynek

transfer na lotnisko

kongresy, wydarzenia, wesela

teambuilding

wellness

tenis

W cenę:
Parking strzeżony
WiFi
zwierzęta domowe są akceptowanegolfklimatyzacja w pokojubasen krytyrestauracjasaunaparking strzeżonywłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 38.00 € os / noc
Liczba łóżek: 81
Dystans: 23.40kmHotel PRÉDIUM Vráble

Hotel PRÉDIUM

***+
Vráble (region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Hotele

Dostęp bez barier, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, klimatyzacja w pokoju, parking niestrzeżony, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, dostęp bez barier, pomieszczenie konferencyjne, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, salonik, telefon do dyspozycji, wifi, klimatyzacja w pokoju, minibar, pokoje dla niepalących, telefon, telewizor, sejf,...

wellness centrum

bowling

squash

tenis

dostęp bez barierzwierzęta w porozumieniu z właścicielemklimatyzacja w pokojuparking niestrzeżonyrestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 33.00 € os / noc
Liczba łóżek: 19
Dystans: 31.17kmHotel ZLATÝ KĽÚČIK Nitra

Hotel ZLATÝ KĽÚČIK

****
Nitra (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Hotele

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, restauracja, sauna, parking strzeżony, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, klimatyzacja w budynku, pomieszczenie konferencyjne, Środowisko dla niepalących, pokoje dźwiękoszczelne, non-stop recepcja, telefon do dyspozycji, część przeznaczona dla palących, wifi, 1 pokój dla...

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

wellness centrum

dostęp bez barierlodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojurestauracjasaunaparking strzeżonywłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 67.50 € os / noc
Liczba łóżek: 53
Dystans: 31.30kmPensjonat & Wellness ZOBORSKÁ Nitra

Pensjonat & Wellness ZOBORSKÁ

**
Nitra (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w budynku, restauracja, sauna, parking strzeżony, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w budynku, taras letni, non-stop recepcja, telefon do dyspozycji, wifi, pokoje dla niepalących, radio, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, obsługa pokojowa, czyszczenie i pranie, prasowanie, restauracja, masaże, sauna, kąpiel wirowa, zabytki historyczne, kąpielisko...

zwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w budynkurestauracjasaunaparking strzeżonywłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 42.00 € os / noc
Liczba łóżek: 30
Dystans: 32.10kmHotel AGROINŠTITÚT NITRA Nitra

Hotel AGROINŠTITÚT NITRA

***
Nitra (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Hotele

Lodówka w pokoju, parking niestrzeżony, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 6 lat za darmo, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, internet w domu, non-stop recepcja, telefon do dyspozycji, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, lodówka, pokoje dla niepalących, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac zabaw dla dzieci, salon fryzjerski, kosmetyka, czyszczenie i pranie, przechowalnia...

wellness centrum

lodówka w pokojuparking niestrzeżonyrestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 28.50 € os / noc
Liczba łóżek: 102
Dystans: 32.79kmHotel ASTRUM Laus Levice

Hotel ASTRUM Laus

****
Levice (obszar: Tekov, region: Nitra Dolna, Powiat: Levice) Hotele

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, klimatyzacja w pokoju, restauracja, sauna, parking strzeżony, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, parking strzeżony, transfer na lotnisko, w centrum miasta/wioski, zwierzęta nie są akceptowane, dostęp bez barier, klimatyzacja w budynku, pomieszczenie konferencyjne, taras letni, non-stop recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, wifi, 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych, klimatyzacja w pokoju, kąpielowy szlafrok, minibar, telefon,...

transfer na lotnisko

w centrum miasta/wioski

2 pokoje dla osób niepełnosprawnych

wellness centrum

dostęp bez barierlodówka w pokojuklimatyzacja w pokojurestauracjasaunaparking strzeżonywłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 45.00 € os / noc
Liczba łóżek: 145 + 24
Dystans: 32.92kmHotel RIVER Nitra

Hotel RIVER

****
Nitra (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Hotele

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, klimatyzacja w pokoju, basen kryty, parking strzeżony przez system kamer, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 3,99 bez łóżka za darmo, Łóżeczko dla dziecka na zapytanie bezpłatnie., parking niestrzeżony, parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, część przeznaczona...

pokoj dla osób niepełnosprawnych

kryty basen z przeciwprądem

wellness centrum

W cenę:
Sauna
Kryty basen
dostęp bez barierlodówka w pokojuklimatyzacja w pokojubasen krytyparking strzeżony przez system kamerrestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 34.50 € os / noc
Liczba łóżek: 38+6
Dystans: 32.99kmHotel LEV Levice

Hotel LEV

***
Levice (obszar: Tekov, region: Nitra Dolna, Powiat: Levice) Hotele

Dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Historyczny budynek, parking strzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, klimatyzacja w budynku, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, część przeznaczona dla palących, wifi, pokoje dla alergików, internet w pokoju, klimatyzacja w pokoju, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, pokój rodzinny, telefon, telewizor,...

historyczny budynek

w centrum miasta/wioski

dla rodzin z dziećmirestauracjasaunaparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
od 32.00 € os / noc
Liczba łóżek: 55
Dystans: 34.14kmHotel MIKADO Nitra

Hotel MIKADO

****
Nitra (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Hotele

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, klimatyzacja w pokoju, basen kryty, parking strzeżony przez system kamer, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta nie są akceptowane, dostęp bez barier, klimatyzacja w budynku, pomieszczenie konferencyjne, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, salonik, elewator, wifi, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, pokoje dla alergików,...

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

wellness centrum

squash

dostęp bez barierlodówka w pokojuklimatyzacja w pokojubasen krytyparking strzeżony przez system kamerrestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 59.50 € os / noc
Liczba łóżek: 90 + 14
Dystans: 36.79kmŁaźnie termalne Male Bielice Partizánske

Łaźnie termalne Male Bielice

Partizánske (obszar: Trybecz, region: Nitra Górna, Powiat: Partizánske) Hotele

Lodówka w pokoju, klimatyzacja w pokoju, basen kryty, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, własne wellness, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, na terenie kąpieliska termalnego, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, klimatyzacja w budynku, taras letni, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, wifi, balkon, lodówka, klimatyzacja w pokoju, lcd, led tv, pokoje dla niepalących,...

procedury lecznicze

własna woda termalna

wellness centrum

W cenę:
Wstęp do wellness (nieograniczony)
lodówka w pokojuklimatyzacja w pokojubasen krytyparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwłasne wellnessotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 72.50 € os / noc
Liczba łóżek: 44
Dystans: 38.14kmPensjonat KÚRIA Trávnica

Pensjonat KÚRIA

Trávnica (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Dostęp bez barier, lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, historyczny budynek, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, internet w domu, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla...

historyczny budynek

w centrum miasta/wioski

dostęp bez barierlodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjasaunakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 33 + 7
Dystans: 38.63kmHotel DARO Hodruša-Hámre

Hotel DARO

***
Hodruša-Hámre (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žarnovica) Hotele

Parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, non-stop recepcja, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, część przeznaczona dla palących, wifi, ogród, kuchnia w apartamencie, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, pokój...

w centrum miasta/wioski

wellness centrum

parking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 44.50 € os / noc
Liczba łóżek: 42+5
Dystans: 42.53kmHotel KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE Mojmírovce

Hotel KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

***
Mojmírovce (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Hotele

Dostęp bez barier, zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, historyczny budynek, parking przy obiekcie, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, pomieszczenie konferencyjne, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, telefon do dyspozycji, kominek ogrodowy/ognisko,...

historyczny budynek

w centrum miasta/wioski

piwnica winna

wellness centrum

bowling

minigolf

tenis

dostęp bez barierzwierzęta domowe są akceptowanebasen krytyrestauracjakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 85
Dystans: 42.83kmPensjonat MAX Podhájska

Pensjonat MAX

**
Podhájska (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 10 lat zniżka 30% na wyżywienie., dzieci do lat 6 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, dostęp bez barier, taras letni, Środowisko...

w centrum miasta/wioski

słona woda na kąpielisku

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

kuchnia w pokoju

wellness centrum

tenis

W cenę:
Parking
Wstęp do wellness (ograniczony czas)
dostęp bez barierlodówka w pokojuzwierzęta w porozumieniu z właścicielemkuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 19.50 € os / noc
Liczba łóżek: 67+7
Dystans: 43.62kmPensjonaty ENERGY  Podhájska

Pensjonaty ENERGY

**
Podhájska (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, procedury lecznicze, małe zwierzęta domowe akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, parking strzeżony, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony, zamknięty parking, na terenie kąpieliska termalnego, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, małe zwierzęta domowe akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, centrum rehabilitacji, wifi, lodówka, pokoje dla niepalących, radio, suszarka do włosów,...

procedury lecznicze

lodówka w pokojuprocedury leczniczemałe zwierzęta domowe akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjaparking strzeżonywłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
W cenie wyżywienie HB
od 36.00 € os / noc
Liczba łóżek: 95 + 20
NASZ TYP
Dystans: 44.15kmHotel SITNO Forest Resort Vyhne

Hotel SITNO Forest Resort

****
Vyhne (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žiar nad Hronom) Hotele

Dostęp bez barier, garaż, internet, klimatyzacja w pokoju, basen kryty, dla rodzin z dziećmi, restauracja, parking strzeżony, własne wellness, otwarty basen, sprzęt dla niemowląt, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, transport hotelowy, parking strzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, baby friendly, dostęp bez barier, internet w domu, pomieszczenie konferencyjne, kuchnią do dyspozycji, taras letni z leżakami, Środowisko...

w centrum miasta/wioski

własna woda termalna

wellness centrum

adventure golf

wyciąg narciarski

tenis

dostęp bez bariergarażinternetklimatyzacja w pokojubasen krytydla rodzin z dziećmirestauracjaparking strzeżonywłasne wellnessotwarty basensprzęt dla niemowlątwc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 88.50 € os / noc
Liczba łóżek: 224 + 40
Dystans: 44.43kmPensjonat BANSKÝ DOM Hodruša-Hámre

Pensjonat BANSKÝ DOM

***
Hodruša-Hámre (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žarnovica) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 6 bez łóżka za darmo., dzieci mają zniżki tylkoz z dwoma dorosłymi w pokoju., Łóżeczko dla dziecka na zapytanie bezpłatnie., historyczny budynek, parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop...

historyczny budynek

wellness centrum

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmisaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 42.50 € os / noc
Liczba łóżek: 22+11
Dystans: 46.63kmPensjonat POD SITNOM Počúvadlo

Pensjonat POD SITNOM

Počúvadlo (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Pensjonaty

Basen kryty, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, więcej typów pokoi, własne wellness, otwarty basen, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, pokoje dla niepalących, umywalka, więcej typów pokoi, wc / Łazienka w pokoju, wc/łazienka na korytarzu, plac zabaw dla dzieci, bar, bufet, jadalnia, kawiarnia,...

wellness centrum

basen krytyparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawięcej typów pokoiwłasne wellnessotwarty basenwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokoju
od 7.50 € os / noc
Liczba łóżek: 48