Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Pohronie
     
  • Góry Szczawnickie
     
  • Vyhne
     
  • od 10 - 20 €
     
  • rodzinny
     
  • WiFi
     
arrow
Typ zakwaterowania Gwiazdki

Noclegi dla rodzin z dziećmi Vyhne

Pakiety Vyhne
Pokaż mapę
Vyhne Mapa

Filtruj


Typ zakwaterowania:
Chaty i domki rodzinny

Przegląd hotele, noclegi dla rodzin z dziećmi Vyhne, Słowacja



Chata Valachovka - Mały domek Vyhne

Chata Valachovka - Mały domek

Vyhne (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žiar nad Hronom) Chaty i domki

Mały domek Valachovka położony jest w cichej okolicy w pobliżu lasu we wsi Vyhne. Domek znajduje się około 1 km od kąpieliska termalnego Vodný raj Vyhne. Budynek może pomieścić maksymalnie 6 osób. W domku znajdują się dwie dwuosobowe sypialnie. Jedna sypialnia wyposażona jest w podwójne łóżko, a druga w rozkładaną sofę. We wspólnym pokoju dostępne są jeszcze dwa łóżka, w którym znajduje się jedno łóżko podwójne. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, w którym...

Lodówka jest dostępnaKuchnią do dyspozycjiParking przy obiekcieDla rodzin z dziećmiSaunaWC / łazienka na korytarzuWiFi
od 18.50 € os / noc
Liczba łóżek: 6

Pokaż wszystkie noclegi Vyhne



Znajdź noclegi dla rodzin z dziećmi w okolicy Vyhne:

Dystans: 7.81kmChata HODRUŠA Hodruša-Hámre

Chata HODRUŠA

Hodruša-Hámre (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žarnovica) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, odtwarzacz dvd, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, balkon,...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10+6
Dystans: 11.31kmHostel Skautský dom Banská Štiavnica (Bańska Szczawnica)

Hostel Skautský dom

Banská Štiavnica (Bańska Szczawnica) (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Pensjonaty

Dostęp bez barier, zwierzęta domowe są akceptowane, internet, kuchenka w pokoju, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Łóżeczko dla dziecka 10 eur/noc., dzieci do lat 6 bez łóżka za darmo, historyczny budynek, parking niestrzeżony, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią...

historyczny budynek

w centrum miasta/wioski

dostęp bez barierzwierzęta domowe są akceptowaneinternetkuchenka w pokojuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokojuwifi
od 18.00 € os / noc
Liczba łóżek: 65
Dystans: 11.63kmMüllerov dom Štiavnické Bane

Müllerov dom

Štiavnické Bane (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, kuchenka w pokoju, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, Łóżeczko dla dziecka 5 eur/noc, parking przy obiekcie, płatne parkowanie w mieście, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, kociołek na gulasz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, ogrzewanie centralne, kominek zewnętrzny, miejsce do siedzenia...

kuchnia w pokoju

widok na jezioro

W cenę:
Łóżeczko dla dziecka
Podatek turystyczny
Parking
WiFi
lodówka w pokojukuchenka w pokojuparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 19
Dystans: 11.71kmChata Bikers house  Štiavnické Bane

Chata Bikers house

Štiavnické Bane (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, wspólny węzeł sanitarny, zamknięty parking, wifi. Depozyt zwrotny 100 eur/pobyt, parking w obszarze zakwaterowania, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, zwierzęta nie są akceptowane, 1 x łazienka, 1 x toaleta, odtwarzacz dvd, kociołek na gulasz, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, ogrzew prąd/gaz, Środowisko dla niepalących, ognisko, teren ogrodzony, dla rodzin z dziećmi, programy...

w centrum miasta/wioski

W cenę:
Parking
WiFi
lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu wspólny węzeł sanitarnyzamknięty parkingwifi
od 12.50 € os / noc
Liczba łóżek: 5 + 3
Dystans: 11.99kmWilla Vážka Štiavnické Bane

Willa Vážka

*
Štiavnické Bane (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, kuchnia w pokoju, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, lodówka jest dostępna, mikrofala, czajnik...

w centrum miasta/wioski

kuchnia w pokoju

kapielisko naturalne

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14
NASZ TYP
Dystans: 15.54kmDomki u Blaškov Počúvadlo

Domki u Blaškov

**
Počúvadlo (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, miejsce do siedzenia na zewnątr, wifi, Łazienka z prysznicem, telewizor, umywalka, wc / Łazienka w pokoju, lodówka, , przybory kuchenne, czajnik elektryczny,...

plaża

kapielisko naturalne

Łowienie ryb

W cenę:
Parking
WiFi
lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 12
Dystans: 16.36kmPensjonat TURISTA Počúvadlo

Pensjonat TURISTA

***
Počúvadlo (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Łóżeczko dla dziecka na zapytanie bezpłatnie., parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, część przeznaczona dla palących, wifi, kuchnia w apartamencie, pokoje dla niepalących, wc / Łazienka w pokoju, wc w pokoju, wifi...

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 23
Dystans: 16.41kmChata WEST Počúvadlo

Chata WEST

Počúvadlo (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Chaty i domki

Kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, wspólny węzeł sanitarny, więcej typów pokoi, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, tuż obok jeziora, przystanek komunikacji publicznej, altanka, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, grill ogrodowy, wspólny węzeł sanitarny, więcej typów pokoi, wc / Łazienka w pokoju, plac zabaw dla dzieci, bufet, jadalnia, basen odkryty...

tuż obok jeziora

kuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmiwspólny węzeł sanitarnywięcej typów pokoiwc / Łazienka w pokojuwifi
od 12.50 € os / noc
Liczba łóżek: 23+5
Dystans: 18.23kmPensjonat TAJCH Nová Baňa

Pensjonat TAJCH

Nová Baňa (obszar: Pohronský Inovec, region: Pohronie , Powiat: Žarnovica) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, sauna, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, parking niestrzeżony, zwierzęta domowe są akceptowane, wifi, grill ogrodowy, telewizor, więcej typów pokoi, wc/łazienka na korytarzu, wypożyczalnia rowerów, bar, kawiarnia, basen pływacki, sauna, otwarty basen, bilard, fitness, plac do gry w piłkę, jazda konna, Łowienie ryb, rzutki, futbol stołowy, tenis, lodowisko zimowe, wiosłowanie...

jazda konna

Łowienie ryb

tenis

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonysaunaotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 19.00 € os / noc
Liczba łóżek: 23+8
Dystans: 21.21kmPark POD BOROVICOU Trnavá Hora

Park POD BOROVICOU

Trnavá Hora (region: Pohronie , Powiat: Zvolen) Ośrodki wypoczynkowe

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, więcej typów pokoi, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, zwierzęta domowe są akceptowane, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, kuchnią do dyspozycji, lcd, led tv, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne,...

fińska drewniana wanna

jazda konna

mini zoo (zwierzęca farma)

Łowienie ryb

tenis

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawięcej typów pokoiotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 198+14
Dystans: 32.31kmPenzión SIVÝ KAMEŇ Podhradie Lehota pod Vtáčnikom

Penzión SIVÝ KAMEŇ Podhradie

***
Lehota pod Vtáčnikom (obszar: Ptacznik, region: Nitra Górna, Powiat: Prievidza) Pensjonaty

Golf w pobliżu, klimatyzacja w budynku, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 za darmo, Łóżeczko dla dziecka na zapytanie bezpłatnie., historyczny budynek, przystanek komunikacji publicznej, klimatyzacja w budynku, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, wifi, kuchnia w apartamencie, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, Łóżeczko dla dziecka, krzesełko...

historyczny budynek

wellness centrum

golf w pobliżu  klimatyzacja w budynkudla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 24
Dystans: 32.31kmHotel KOCHAU Kováčová

Hotel KOCHAU

Kováčová (obszar: Góry Krzemnickie, region: Pohronie , Powiat: Zvolen) Hotele

Otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zwierzęta nie są akceptowane, taras letni, pomieszczenie szkoleniowe, wifi, ogród, lcd, led tv, minibar, pokoje dla niepalących, pokój rodzinny, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, bar, degustacje win, restauracja, otwarty basen, aquapark, turystyka rowerowa, kąpielisko letnie, uzdrowisko, trasy biegowe narciarskie, kąpielisko termalne, turystyka.

degustacje win

otwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 19.50 € os / noc
Liczba łóżek: 30
Dystans: 32.78kmPensjonat HANIŠBERG Krupina

Pensjonat HANIŠBERG

**
Krupina (obszar: Góry Szczawnickie, region: Nowogrod , Powiat: Krupina) Pensjonaty

Parking niestrzeżony, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, altanka, taras letni, Środowisko dla niepalących, salonik, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, restauracja, turystyka rowerowa, jazda konna, kino letnie, rybactwo, turystyka, eurocard/mastercard, maestro, visa, zameldowanie: od 13:00, wymeldowanie: do 10:00....

parking niestrzeżonyrestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 12
Dystans: 32.82kmHUTIRA RELAX CLUB Handlová

HUTIRA RELAX CLUB

**
Handlová (obszar: Góry Krzemnickie, region: Nitra Górna, Powiat: Prievidza) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, sauna, parking strzeżony, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju. Dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, transport hotelowy, parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, Środowisko dla niepalących, salonik, telefon do dyspozycji, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, internet w pokoju, kuchnia w pokoju, radio, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka...

kuchnia w pokoju

wellness centrum

jazda konna

minigolf

Łowienie ryb

tenis

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmisaunaparking strzeżonywłasne wellnesswc / Łazienka w pokoju
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22+13
Dystans: 36.27kmVila TINA Krahule

Vila TINA

Krahule (obszar: Góry Krzemnickie, region: Pohronie , Powiat: Žiar nad Hronom) Kwatery prywatne

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, sauna, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., parking przy obiekcie, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, ogród, balkon w niektórych pokojach, lodówka, kuchnia w apartamencie, lcd, led tv, pokój rodzinny, tv w apartamentach, lodówka jest dostępna, piekarnik elektryczny,...

minimalny pobyt 2 noce.

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciesaunawifi
od 12.50 € os / noc
Liczba łóżek: 17
Dystans: 45.10kmPensjonat ORION Prievidza

Pensjonat ORION

*
Prievidza (obszar: Ptacznik, region: Nitra Górna, Powiat: Prievidza) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, przystanek komunikacji publicznej, dla rodzin z dziećmi, salonik, wifi, balkon, lodówka, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, Łóżeczko dla dziecka, kapielisko naturalne, bowling, turystyka rowerowa, fitness, golf w pobliżu, jazda konna, basen kryty, wyciąg narciarski, minigolf, paralotniarstwo, rybactwo, sauna, squash, tenis, kąpielisko...

kapielisko naturalne

bowling

lodówka w pokojuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmiwc / Łazienka w pokojuwifi
od 16.00 € os / noc
Liczba łóżek: 50+30
Dystans: 45.36kmPensjonat Alberto Prievidza

Pensjonat Alberto

**
Prievidza (obszar: Ptacznik, region: Nitra Górna, Powiat: Prievidza) Pensjonaty

Klimatyzacja w budynku, dla rodzin z dziećmi, restauracja, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zamknięty parking, zwierzęta nie są akceptowane, klimatyzacja w budynku, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, telefon do dyspozycji, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, obsługa pokojowa, usługi sekretarskie, przechowalnia rowerów i nart, taras letni, restauracja, futbol stołowy, tenis stołowy,...

klimatyzacja w budynkudla rodzin z dziećmirestauracjazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 15+2
Dystans: 45.37kmPensjonat LILI Opatovce nad Nitrou

Pensjonat LILI

Opatovce nad Nitrou (obszar: Góry Strażowskie, region: Nitra Górna, Powiat: Prievidza) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, procedury lecznicze w pobliżu, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 6 lat za darmo, parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, odtwarzacz cd, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem,...

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjiprocedury lecznicze w pobliżuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmisaunakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 8
Dystans: 45.88kmPensjonat ARTUR Partizánske

Pensjonat ARTUR

Partizánske (obszar: Trybecz, region: Nitra Górna, Powiat: Partizánske) Pensjonaty

Parking przy obiekcie, parking strzeżony przez system kamer, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, kominek wewnątrz, taras letni, wifi, ogród, pokoje dla niepalących, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, bar, kolyba, taras letni, restauracja, turystyka rowerowa, zabytki historyczne, kąpielisko letnie, kąpielisko termalne, turystyka.

parking przy obiekcieparking strzeżony przez system kamerrestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: