Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Naddunajsko
     
  • Nizina Naddunajska
     
  • Veľký Meder
     
  • tanie noclegi
     
  • Kuchnią do dyspozycji...
     
arrow

Tanie noclegi Veľký Meder

Pakiety Veľký Meder
Pokaż mapę
Veľký Meder Mapa

Filtruj

Przegląd tanich hotele, noclegi Veľký Meder, Słowacja



Chata Murovaný Dom Veľký Meder

Chata Murovaný Dom

Veľký Meder (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Apartamenty

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, kuchenka w pokoju, małe zwierzęta domowe akceptowane, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 za darmo, transport hotelowy, parking strzeżony przez system kamer, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, małe zwierzęta domowe akceptowane, 3 x Łazienka, altanka, dostęp bez...

kuchnia w pokoju

dostęp bez barierlodówka w pokojukuchenka w pokojumałe zwierzęta domowe akceptowaneparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14+4
Pensjonat MERY Veľký Meder

Pensjonat MERY

Veľký Meder (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju. Zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, ogród, grill ogrodowy, balkon,...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokoju
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 40
Apartamenty AQUASLEEP I Veľký Meder

Apartamenty AQUASLEEP I

Veľký Meder (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Apartamenty

Lodówka jest dostępna, klimatyzacja w pokoju, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. W lecie (lipiec, sierpień) pobyty sezon są tygodniowe od soboty do soboty., zamknięty parking, zwierzęta nie są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, salonik, tv...

120m od kąpieliska termalnego

w lecie (lipiec, sierpień) pobyty sezon są tygodniowe od soboty do soboty.

lodówka jest dostępnaklimatyzacja w pokojukuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 12 + 2
NASZ TYP  Apartament FÖLDES Veľký Meder

Apartament FÖLDES

Veľký Meder (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Apartamenty

Lodówka w pokoju, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu. Zamknięty parking, zwierzęta nie są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, lodówka, mikrofala, radio, czajnik elektryczny, kuchenka elektryczna lub gazowa, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, lodówka jest dostępna, mikrofala, kuchenka elektryczna lub gazowa, sklep...

lodówka w pokojukuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżu
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10 + 2
Apartamenty SPARKLER Veľký Meder

Apartamenty SPARKLER

Veľký Meder (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Apartamenty

Lodówka jest dostępna, klimatyzacja w pokoju, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. W lecie pobyty sezon są tygodniowe od soboty do soboty., dzieci do lat 2,99 za darmo, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, klimatyzacja w budynku, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, klimatyzacja w pokoju, lcd,...

lodówka jest dostępnaklimatyzacja w pokojukuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 22.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14+4

Pokaż wszystkie noclegi Veľký Meder



Znajdź tanie noclegi w okolicy Veľký Meder:

Dystans: 14.74kmVilla Filia Okoč

Villa Filia

Okoč (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, sauna, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking niestrzeżony, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, pokoje dla niepalących, wc / Łazienka w pokoju, lodówka jest dostępna,...

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmisaunazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 13.00 € os / noc
Liczba łóżek: 16
Dystans: 25.18kmApartament przy jeziorze Dunajská Streda

Apartament przy jeziorze

Dunajská Streda (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Schroniska turystyczne

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / łazienka na korytarzu. Można wynająć tylko cały domek., parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, zamknięty parking, na terenie kąpieliska termalnego, w kompleksie rekreacyjnym, przystanek komunikacji publicznej, kuchnią...

Można wynająć tylko cały domek.

można wynająć tylko cały domek.

W cenę:
Wstęp na kąpielisko
lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / łazienka na korytarzu
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek: 8
Dystans: 45.46kmPensjonat SALUR Nové Zámky (Nowe Zamki)

Pensjonat SALUR

**
Nové Zámky (Nowe Zamki) (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Apartamenty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, wc / Łazienka w pokoju. Parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, lodówka, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, lodówka jest dostępna, czajnik elektryczny,...

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonywc / Łazienka w pokoju
od 18.00 € os / noc
Liczba łóżek: 45 + 5
Dystans: 65.05kmPensjonat LISKA Radava

Pensjonat LISKA

**
Radava (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Jedno dziecko do lat trzech bez łóżka za darmo, zamknięty parking, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, telefon do dyspozycji, ogrzewanie centralne, kominek ogrodowy/ognisko, lodówka, kuchnia w pokoju, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat,...

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojukuchenka w pokojudla rodzin z dziećmikąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 12.00 € os / noc
Liczba łóżek: 30
Dystans: 65.31kmApartamenty ANNA Radava

Apartamenty ANNA

Radava (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Apartamenty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking przy obiekcie, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie...

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanekuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22 + 2