Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Naddunajsko
     
  • Nizina Naddunajska
     
  • Veľký Meder
     
  • od 10 - 20 €
     
  • dla agroturystyki
     
arrow

Noclegi dla agroturystyki Veľký Meder

Pakiety Veľký Meder
Pokaż mapę
Veľký Meder Mapa

Filtruj

Przegląd hotele, noclegi dla agroturystyki Veľký Meder, Słowacja



Apartamenty AQUASLEEP II Veľký Meder

Apartamenty AQUASLEEP II

Veľký Meder (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Apartamenty

Klimatyzacja w pokoju, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. W lecie (lipiec, sierpień) pobyty sezon są tygodniowe od soboty do soboty., zamknięty parking, zwierzęta nie są akceptowane, dostęp bez barier, kuchnią do dyspozycji, taras letni z leżakami, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu...

120m od kąpieliska termalnego

w lecie (lipiec, sierpień) pobyty sezon są tygodniowe od soboty do soboty.

kuchnia w pokoju

klimatyzacja w pokojukuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 28 + 4
NASZ TYP  Apartament FÖLDES Veľký Meder

Apartament FÖLDES

Veľký Meder (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Apartamenty

Lodówka w pokoju, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu. Zamknięty parking, zwierzęta nie są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, lodówka, mikrofala, radio, czajnik elektryczny, kuchenka elektryczna lub gazowa, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, lodówka jest dostępna, mikrofala, kuchenka elektryczna lub gazowa, sklep...

lodówka w pokojukuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżu
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10 + 2

Pokaż wszystkie noclegi Veľký Meder



Znajdź noclegi dla agroturystyki w okolicy Veľký Meder:

Dystans: 14.74kmVilla Filia Okoč

Villa Filia

Okoč (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Dunajská Streda) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, sauna, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking niestrzeżony, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, pokoje dla niepalących, wc / Łazienka w pokoju, lodówka jest dostępna,...

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmisaunazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 13.00 € os / noc
Liczba łóżek: 16
Dystans: 64.31kmPensjonat LAGÁŇ Radava

Pensjonat LAGÁŇ

***
Radava (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Transport hotelowy, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, pomieszczenie konferencyjne, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, telefon do dyspozycji, ogrzewanie centralne,...

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 120