Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Orawa
     
  • Jezioro Orawskie
     
  • Trzciana
     
  • rodzinny
     
  • WiFi
     
arrow
Cena os/noc Typ zakwaterowania Gwiazdki

Noclegi dla rodzin z dziećmi Trzciana (Trstená)

Pakiety Trzciana (Trstená)
Pokaż mapę
Trzciana Mapa

Filtruj

Przegląd hotele, noclegi dla rodzin z dziećmi Trzciana, Słowacja



Hotel Prístav Trstená (Trzciana)

Hotel Prístav

***
Trstená (Trzciana) (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Hotele

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, parking strzeżony, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, Łóżeczko dla dziecka 5 eur/noc, tuż obok jeziora, parking strzeżony, w kompleksie rekreacyjnym, parking publiczny, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane,...

tuż obok jeziora

kongresy, wydarzenia, wesela

dobra kawa!

plaża

kapielisko naturalne

W cenę:
Parking
Niepełne wyżywienie
Śniadanie
WiFi
dostęp bez barierlodówka w pokojuparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjaparking strzeżonykąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
śniadanie w cenie
od 40.00 € os / noc
Liczba łóżek: 74 + 32
NASZ TYP Hotel ROHAC Trstená (Trzciana)

Hotel ROHAC

*
Trstená (Trzciana) (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci w wieku 3-10 lat 50% zniżki, dzieci do 10 lat 50% zniżki, dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, dzieci mają zniżki tylkoz z dwoma dorosłymi w pokoju., historyczny budynek, parking niestrzeżony, parking strzeżony przez system kamer, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, pomieszczenie konferencyjne, taras letni,...

historyczny budynek

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 25.70 € os / noc
Liczba łóżek: 39+25
Chata MOTÝĽ Trstená (Trzciana)

Chata MOTÝĽ

Trstená (Trzciana) (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Námestovo) Chaty i domki

Chata Motýľ o maksymalnej pojemności 9 osób położona jest na Orawie, nad brzegiem Jeziora Orawskiego (Oravská priehrada) – jednego z najczęściej odwiedzanych zbiorników wodnych na Słowacji. Komfortowo urządzony domek, usytuowany w spokojnej okolicy przy niewielkim lesie, oferuje całoroczne zakwaterowanie. Znajduje się na południowo-zachodnim brzegu Jeziora Orawskiego, w pobliżu przystani. Podczas...

tuż obok jeziora

Fińska drewniana wanna

W cenę:
Parking
WiFi
Lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowaneKuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmizamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 8+1

Pokaż wszystkie noclegi Trzciana



Znajdź noclegi dla rodzin z dziećmi w okolicy Trstená (Trzciana):

Dystans: 5.45kmPensjonat Rosnička Liesek

Pensjonat Rosnička

Liesek (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Dostęp bez barier, lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, salonik, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, 1 pokój dla...

w centrum miasta/wioski

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

dostęp bez barierlodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 22.50 € os / noc
Liczba łóżek: 24+4
Dystans: 5.59kmPensjonat ÚSTIE Ústie nad Priehradou

Pensjonat ÚSTIE

**
Ústie nad Priehradou (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Dostęp bez barier, basen kryty, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, altanka, dostęp bez barier, dla rodzin z dziećmi, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, kuchnia w apartamencie, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, plac zabaw dla dzieci, bar, taras letni, restauracja, basen kryty,...

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

dostęp bez barierbasen krytyparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawc / Łazienka w pokojuwifi
od 23.00 € os / noc
Liczba łóżek: 60
Dystans: 7.30kmMountain hotel Brezovica Brezovica

Mountain hotel Brezovica

**
Brezovica (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Hotele

Zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Parking przy obiekcie, parking strzeżony przez system kamer, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, Środowisko dla niepalących, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, radio, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, plac zabaw dla dzieci, kącik dla dzieci,...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

wyciąg narciarski

zwierzęta w porozumieniu z właścicielemparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 52 + 21
Dystans: 7.37kmHotel LIMBA Tvrdošín (Twardoszyn)

Hotel LIMBA

***
Tvrdošín (Twardoszyn) (obszar: Skoruszyńskie Wierchy, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín)

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zameldowanie: od 14:00, american express, balkon w niektórych pokojach, bar, pokoj dla osób niepełnosprawnych, lodówka, turystyka rowerowa, dzieci do lat 3 bez łóżka i wyżywienia za darmo., Łóżeczko dla dziecka, Łóżeczko dla dziecka 5 eur/noc, zwierzęta domowe są akceptowane, eurocard/mastercard, fitness, zabytki historyczne,...

pokoj dla osób niepełnosprawnych

w centrum miasta/wioski

dostęp bez barierlodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 23.00 € os / noc
Liczba łóżek: 79
Dystans: 8.31kmOsada domkowa KOTVA Námestovo (Namiestowo)

Osada domkowa KOTVA

Námestovo (Namiestowo) (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Námestovo) Chaty i domki

Zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, wc / łazienka na korytarzu, wifi. Parking przy obiekcie, tuż obok jeziora, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, pokoje dla niepalących, wc/łazienka na korytarzu, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu sportowego,...

tuż obok jeziora

tenis

zwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu wc / łazienka na korytarzuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 80
Dystans: 8.40kmPensjonat KOTVA Námestovo (Namiestowo)

Pensjonat KOTVA

**
Námestovo (Namiestowo) (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Námestovo) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, internet, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, tuż obok jeziora, przystanek komunikacji publicznej, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, balkon, lodówka, internet w pokoju, minibar, pokoje dla niepalących, radio, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu sportowego, taras letni, restauracja,...

tuż obok jeziora

tenis

lodówka w pokojuinternetparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 18
Dystans: 10.82kmPensjonat BORKY Vitanová (Witanowa)

Pensjonat BORKY

Vitanová (Witanowa) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, pokoje dla niepalących, wc...

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 9.00 € os / noc
Liczba łóżek: 26
Dystans: 11.16kmRóżowy Pensjonat Vitanová (Witanowa)

Różowy Pensjonat

Vitanová (Witanowa) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 12 lat 25% zniżki od normalnej ceny., dzieci do lat 2,99 za darmo, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek...

w centrum miasta/wioski

lodówka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 20
Dystans: 11.23kmPensjonat ORAVSKÝ ZRUB Nižná

Pensjonat ORAVSKÝ ZRUB

***
Nižná (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, wifi, balkon w niektórych pokojach, kuchnia w apartamencie, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac zabaw dla dzieci, bar, taras letni, restauracja, turystyka rowerowa, wyciąg...

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek: 42
Dystans: 11.87kmPensjonat DOMA Vitanová (Witanowa)

Pensjonat DOMA

Vitanová (Witanowa) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, miejsce do siedzenia na zewnątr, część przeznaczona dla palących, wifi, ogród,...

bowling

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiwc / Łazienka w pokojuwifi
od 10.00 € os / noc
Liczba łóżek: 44
Dystans: 12.00kmPensjonat ERIKA Vitanová (Witanowa)

Pensjonat ERIKA

Vitanová (Witanowa) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Kwatery prywatne

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kociołek na gulasz, Środowisko dla niepalących, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, zadaszony taras, kuchnia w niektórych pokojach, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, więcej...

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmizamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 22.50 € os / noc
Liczba łóżek: 68
Dystans: 12.07kmChata BLAVA Nižná

Chata BLAVA

Nižná (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, sauna, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni z leżakami, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie...

minimalny pobyt 2 noce.

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu saunazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 12.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14
Dystans: 12.33kmPensjonat ORCHIDEA Vitanová (Witanowa)

Pensjonat ORCHIDEA

Vitanová (Witanowa) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, lodówka, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka...

w centrum miasta/wioski

lodówka w pokojukuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 14.00 € os / noc
Liczba łóżek: 20
Dystans: 12.33kmHotel ARMAN Nižná

Hotel ARMAN

***+
Nižná (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Hotele

Dostęp bez barier, zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, pomieszczenie konferencyjne, dla rodzin z dziećmi, salonik, wifi, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju,...

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

wellness centrum

bowling

dostęp bez barierzwierzęta domowe są akceptowanebasen krytyparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 24.50 € os / noc
Liczba łóżek: 86
Dystans: 12.37kmPensjonat ALPSKÝ DOM Vitanová (Witanowa)

Pensjonat ALPSKÝ DOM

Vitanová (Witanowa) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 3 bez łóżka i wyżywienia za darmo., parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, taras letni, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, balkon, taras letni, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, huśtawka dla dzieci, zjeżdżalnia dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, kącik...

wellness centrum

parking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek: 32
Dystans: 12.41kmPensjonat MAJA Vitanová (Witanowa)

Pensjonat MAJA

Vitanová (Witanowa) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Kwatery prywatne

Dostęp bez barier, lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Właściciele mieszkają w domu, minimalny pobyt 2 noce., dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, altanka, dostęp bez barier, taras letni, ognisko, teren ogrodzony, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu...

właściciele mieszkają w domu

minimalny pobyt 2 noce.

dostęp bez barierlodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmizamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 9.00 € os / noc
Liczba łóżek: 20
Dystans: 12.55kmHotel JULIANIN DVOR Habovka (Habówka)

Hotel JULIANIN DVOR

***
Habovka (Habówka) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Hotele

Dostęp bez barier, basen kryty, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 3 nocleg za darmo., Łóżeczko dla dziecka na zapytanie, parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, dostęp bez barier, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, kominek...

Łóżeczko dla dziecka na zapytanie

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

wellness centrum

bowling

tenis

W cenę:
Kryty basen
dostęp bez barierbasen krytyparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmirestauracjasaunakąpielisko termalne/aquaparkwłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 45.00 € os / noc
Liczba łóżek: 97