Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Naddunajsko
     
  • Nizina Naddunajska
     
  • Štúrovo
     
  • od 20 - 30 €
     
  • Zwierzęta domowe są...
     
arrow
Typ zakwaterowania Gwiazdki Charakter zakwaterowania

Noclegi Štúrovo

Pakiety Štúrovo
Pokaż mapę
Štúrovo Mapa

Filtruj


Typ zakwaterowania:
Pensjonaty

Charakter zakwaterowania:
przy kąpielisku | rodzinny | z psem

 

Przegląd hotele, noclegi w miaste Štúrovo, Słowacja



Pensjonat KORZO Štúrovo

Pensjonat KORZO

**
Štúrovo (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju. Zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, ogród, grill ogrodowy, lodówka, klimatyzacja w pokoju, kuchnia w pokoju,...

w centrum miasta/wioski

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojukuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokoju
od 24.50 € os / noc
Liczba łóżek: 27 + 6

Pokaż wszystkie noclegi w miaste Štúrovo



Znajdź Noclegi w okolicy Štúrovo:

Dystans: 36.56kmPensjonat MLYN Radvaň nad Dunajom

Pensjonat MLYN

***
Radvaň nad Dunajom (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Komárno) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, własne wellness, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci w wieku 3-10 lat 20% zniżki, dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, parking niestrzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są...

Bezpośrednio nad brzegiem Dunaju

w centrum miasta/wioski

degustacje win

prywatna plaża

wellness centrum

zwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunakąpielisko termalne/aquaparkwłasne wellnessotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 24.50 € os / noc
Liczba łóżek: 20+10
Dystans: 39.11kmPensjonat EDEN Želiezovce

Pensjonat EDEN

**
Želiezovce (obszar: Tekov, region: Nitra Dolna, Powiat: Levice) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, klimatyzacja w budynku, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, salonik, telefon do dyspozycji, wifi, grill ogrodowy, lodówka, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, więcej typów pokoi, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac...

bowling

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek: 33 + 4
Dystans: 42.38kmOśrodek domków FAMILY RESORT Patince

Ośrodek domków FAMILY RESORT

**
Patince (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Komárno) Chaty i domki

FAMILY RESORT w Patincach to ogrodzony kompleks dwunastu domków przeznaczonych dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić wakacje w komfortowych i niezależnych warunkach. Każdy domek może pomieścić od 4 do 6 osób, a parkowanie jest zapewnione bezpośrednio przed domkiem. W sumie 12 wolnostojących domków*** w odległości 5–10 metrów od siebie. Każdy domek (40 m²) posiada własną łazienkę z prysznicem (bojler 200 litrów) i toaletą, a także aneks kuchenny z lodówką, elektryczną...

kuchnia w pokoju

W cenę:
Podatek turystyczny
Parking
Wstęp na kąpielisko
Dostęp bez barierlodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojukuchenka w pokojuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuWellness w pobliżuwifi
od 28.50 € os / noc
Liczba łóżek: 48 + 24
Dystans: 42.48kmPensjonat Vila Wilhelmina Patince

Pensjonat Vila Wilhelmina

Patince (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Komárno) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, sauna, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, zwierzęta za opłatą, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, pralka, pomieszczenie towarzyskie, wifi, ogród, grill ogrodowy, zadaszony taras, Łazienka z prysznicem, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, pokoje rodzinne, telewizor, tv...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmisaunawc / Łazienka w pokojuwifi
od 24.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22
Dystans: 48.04kmHotel VILLA ROMAINE Šahy

Hotel VILLA ROMAINE

***
Šahy (region: Nowogrod , Powiat: Levice) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Historyczny budynek, parking niestrzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, telefon do dyspozycji, wifi, internet w pokoju, radio, telewizor, wc / Łazienka w pokoju, czyszczenie i pranie, prasowanie, wymiana walut, taras letni, restauracja, fitness, kąpielisko naturalne, kąpielisko termalne, dinners club international, eurocard/mastercard,...

historyczny budynek

w centrum miasta/wioski

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonyrestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 24.00 € os / noc
Liczba łóżek: 54
Dystans: 54.37kmPensjonat ZITAVA Dvory nad Žitavou

Pensjonat ZITAVA

***
Dvory nad Žitavou (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, basen kryty, dla rodzin z dziećmi, restauracja, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 4 za darmo, parking przy obiekcie, parking strzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, kominek wewnątrz, taras letni, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, pomieszczenie szkoleniowe,...

w centrum miasta/wioski

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

piwnica winna

dostęp bez barierlodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojubasen krytydla rodzin z dziećmirestauracjaparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek: 30+10
Dystans: 59.45kmHotel PRAMEŇ Dudince Dudince

Hotel PRAMEŇ Dudince

**
Dudince (region: Nowogrod , Powiat: Krupina) Hotele

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, procedury lecznicze, restauracja, sauna, zamknięty parking, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Transport hotelowy, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, taras do opalania, Środowisko dla niepalących, wifi, ogród, balkon w niektórych pokojach, lodówka, internet w pokoju, lcd, led tv, radio, bezpośrednie połączenie telefoniczne, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka...

procedury lecznicze

W cenę:
Basen z jacuzzi
lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanebasen krytyprocedury leczniczerestauracjasaunazamknięty parkingwłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 30.00 € os / noc
Liczba łóżek: 82 + 6
Dystans: 59.62kmPensjonat LAGÁŇ Radava

Pensjonat LAGÁŇ

***
Radava (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Transport hotelowy, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, pomieszczenie konferencyjne, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, telefon do dyspozycji, ogrzewanie centralne,...

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 120
Dystans: 60.27kmPensjonat QUATRO Podhájska

Pensjonat QUATRO

Podhájska (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, taras do opalania, taras letni z leżakami, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, miejsce do siedzenia na zewnątr, wifi, ogród, klimatyzacja w niektórych pokojach, minibar, pokoje dla...

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmikąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek:
Dystans: 63.77kmApartament LOSONCI Nesvady

Apartament LOSONCI

Nesvady (obszar: Nizina Naddunajska, region: Naddunajsko, Powiat: Komárno) Apartamenty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, klimatyzacja w budynku, dla rodzin z dziećmi, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta za opłatą, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, grill na tarasie, taras letni, monitorowany obiekt, teren ogrodzony, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, miejsce do siedzenia na zewnątr, wifi, ogród, zadaszony taras,...

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojuklimatyzacja w budynkudla rodzin z dziećmiparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
od 22.50 € os / noc
Liczba łóżek: 9+2
Dystans: 64.68kmPensjonat KÚRIA Trávnica

Pensjonat KÚRIA

Trávnica (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Dostęp bez barier, lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, historyczny budynek, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, internet w domu, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla...

historyczny budynek

w centrum miasta/wioski

dostęp bez barierlodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjasaunakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 33 + 7
Dystans: 64.71kmVILA HERMÍNA Pensjonat Trávnica

VILA HERMÍNA Pensjonat

Trávnica (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, taras letni z leżakami, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie,...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 22.00 € os / noc
Liczba łóżek: 34
Dystans: 65.27kmPensjonat TILIA Levice

Pensjonat TILIA

***
Levice (obszar: Tekov, region: Nitra Dolna, Powiat: Levice) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, restauracja, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, salonik, telefon do dyspozycji, ogrzewanie centralne, wifi, klimatyzacja w pokoju, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, przechowalnia przedmiotów wartościowych,...

w centrum miasta/wioski

zwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojurestauracjaparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 29.50 € os / noc
Liczba łóżek: 12