Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Wysokie Tatry
     
  • Góry Wysokie Tatry
     
  • Szczyrbskie Jezioro
     
  • przy stoku
     
  • Garaż
     
arrow

Noclegi przy stoku Szczyrbskie Jezioro (Štrbské Pleso)

Pakiety Szczyrbskie Jezioro (Štrbské Pleso)
Pokaż mapę
Szczyrbskie Jezioro Mapa

Filtruj

Przegląd hotele, noclegi przy stoku Szczyrbskie Jezioro, Słowacja



NASZ TYP Hotel CROCUS Štrbské Pleso (Szczyrbskie Jezioro)

Hotel CROCUS

****
Štrbské Pleso (Szczyrbskie Jezioro) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Hotele

Dostęp bez barier, zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, kuchenka w pokoju, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 3 nocleg i wyżywienie za darmo., garaż, parking strzeżony przez system kamer, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta za opłatą, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp bez barier, konsola do gier, klimatyzacja w budynku, pomieszczenie...

w centrum miasta/wioski

1 appartament dla osób niepełnosprawnych

kuchnia w pokoju

dostęp bez barierzwierzęta domowe są akceptowanegarażkuchenka w pokojuparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmirestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 49.50 € os / noc
Liczba łóżek: 80 + 80
Hotel PATRIA Štrbské Pleso (Szczyrbskie Jezioro)

Hotel PATRIA

****
Štrbské Pleso (Szczyrbskie Jezioro) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, golf w pobliżu, internet, basen kryty, dla rodzin z dziećmi, restauracja, parking strzeżony, kąpielisko termalne/aquapark, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, parking niestrzeżony, parking strzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, internet w domu, pomieszczenie konferencyjne,...

w centrum miasta/wioski

wellness centrum

bowling

W cenę:
Fitness
Parking
Kryty basen
Wstęp do wellness (nieograniczony)
WiFi
zwierzęta domowe są akceptowanegarażgolf w pobliżu  internetbasen krytydla rodzin z dziećmirestauracjaparking strzeżonykąpielisko termalne/aquaparkwłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 72.00 € os / noc
Liczba łóżek: 320
Schronisko turystyczne SHB Štrbské Pleso (Szczyrbskie Jezioro)

Schronisko turystyczne SHB

*
Štrbské Pleso (Szczyrbskie Jezioro) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Schroniska turystyczne

Lodówka jest dostępna, garaż, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju, wc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi, wellness w pobliżu. Garaż, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, kuchnią do dyspozycji, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko,...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnagarażkuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokojuwc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoiwellness w pobliżu
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 58+4

Pokaż wszystkie noclegi Szczyrbskie Jezioro



Znajdź noclegi przy stoku w okolicy Štrbské Pleso (Szczyrbskie Jezioro):

NASZ TYP
Dystans: 21.54kmAPLEND Hotel Kukučka oraz Rezydencje Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica)

APLEND Hotel Kukučka oraz Rezydencje

****
Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Hotele

APLEND Hotel Kukučka oraz Rezydencje są położone w centrum Tatrzańskiej Łomnicy – jednego z najczęściej odwiedzanych ośrodków turystycznych w Tatrach Wysokich. Hotel znajduje się zaledwie 600 metrów od ośrodka narciarskiego z najdłuższą trasą zjazdową na Słowacji oraz od kolejki linowej na Skalnaté Pleso. Obiekt oferuje komfortowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych oraz apartamentach, centrum wellness (z saunami), siłownię, sale konferencyjne oraz wyżywienie w hotelowej...

w centrum miasta/wioski

Wellness

Tenis

garażParking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjaSaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 59.50 € os / noc
Liczba łóżek:
NASZ TYP
Dystans: 21.77kmHotel SOREA URÁN Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica)

Hotel SOREA URÁN

***
Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Hotele

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, golf w pobliżu, basen kryty, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., garaż, parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, wynajem samochodu, w centrum miasta/wioski, w strefie rekreacyjnej, w kompleksie rekreacyjnym, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta za opłatą, zwierzęta domowe są akceptowane,...

minimalny pobyt 2 noce.

w centrum miasta/wioski

2 pokoje dla osób niepełnosprawnych

wellness centrum

tenis

W cenę:
Parking
Niepełne wyżywienie
WiFi
dostęp bez barierlodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanegarażgolf w pobliżu  basen krytyparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 65.00 € os / noc
Liczba łóżek: 172+30
Dystans: 22.05kmPensjonat TENISCENTRUM Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica)

Pensjonat TENISCENTRUM

***
Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, golf w pobliżu, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci w wieku 5-12 lat 50% zniżki, dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, Łóżko dla dziecka za darmo, garaż, transport hotelowy, parking niestrzeżony, skibus, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane,...

w centrum miasta/wioski

apartament z jacuzzi

kuchnia w pokoju

dobra kawa!

tenis

W cenę:
Fitness
Parking
WiFi
lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanegarażgolf w pobliżu  parking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 30.00 € os / noc
Liczba łóżek: 59
Dystans: 22.13kmPensjonat VILA PARK Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica)

Pensjonat VILA PARK

***
Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, golf w pobliżu, dla rodzin z dziećmi, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci 5-14 lat na dostawce 50% zniżki, dzieci do 12 lat na dostawce 50% zniżki, dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, garaż, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, pomieszczenie szkoleniowe,...

w centrum miasta/wioski

zwierzęta domowe są akceptowanegarażgolf w pobliżu  dla rodzin z dziećmikąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 32.50 € os / noc
Liczba łóżek: 30+16
Dystans: 22.35kmHotel LOMNICA Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica)

Hotel LOMNICA

*****
Tatranská Lomnica (Tatrzańska Łomnica) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, klimatyzacja w pokoju, basen kryty, dla rodzin z dziećmi, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 6 bez łóżka za darmo., parking bez barier, garaż, historyczny budynek, parking przy obiekcie, parking strzeżony, transfer, transfer na lotnisko, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w budynku, pomieszczenie konferencyjne, taras do opalania, stacja ładowania...

historyczny budynek

transfer na lotnisko

stacja ładowania pojazdów elektrycznych

apartament z jacuzzi

pokoj dla osób niepełnosprawnych

kongresy, wydarzenia, wesela

Świetne śniadanie!

odkryty basen z hydromasażem

wellness centrum

W cenę:
Parking
Saunowy Świat
Kąpiel wirowa
Kryty basen
Wellness
WiFi
zwierzęta domowe są akceptowanegarażklimatyzacja w pokojubasen krytydla rodzin z dziećmirestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 83.00 € os / noc
Liczba łóżek:
Dystans: 29.47kmPensjonat KRASULA Ždiar (Ździar)

Pensjonat KRASULA

**
Ždiar (Ździar) (obszar: Dolina Bachledzka , region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, golf w pobliżu, dla rodzin z dziećmi, restauracja, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, transport hotelowy, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, ogrzewanie centralne, kominek ogrodowy/ognisko,...

Minimalny pobyt 2 noce. Sezon zimowy jest możliwe jedynie zakwaterowanie...

w centrum miasta/wioski

wyciąg narciarski

zwierzęta domowe są akceptowanegarażgolf w pobliżu  dla rodzin z dziećmirestauracjazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 40+10
Dystans: 46.29kmPensjonat STIV Čertovica Malužiná

Pensjonat STIV Čertovica

*
Malužiná (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, zamknięty parking, sprzęt dla niemowląt, wc / Łazienka w pokoju, wc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi, wifi. Dzieci do 12 lat 20% zniżki, zniżki grupowe, zniżki na karnety narciarskie, garaż, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja,...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

zwierzęta domowe są akceptowanegarażdla rodzin z dziećmirestauracjasaunazamknięty parkingsprzęt dla niemowlątwc / Łazienka w pokojuwc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoiwifi
od 19.00 € os / noc
Liczba łóżek: 46
Dystans: 48.87kmPensjonat MIČÍK Zuberec (Zuberzec)

Pensjonat MIČÍK

Zuberec (Zuberzec) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Kwatery prywatne

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Garaż, parking przy obiekcie, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanegarażkuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 29
Dystans: 50.79kmPensjonat HRUBOŠ Habovka (Habówka)

Pensjonat HRUBOŠ

*
Habovka (Habówka) (obszar: Rohacze, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dziecko bez łóżka za darmo, garaż, parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie,...

tenis

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanegarażkuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmisaunakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 12.00 € os / noc
Liczba łóżek: 26
Dystans: 51.25kmApartamenty TRI STUDNIČKY Demänovská Dolina (Dolina Demianowska)

Apartamenty TRI STUDNIČKY

Demänovská Dolina (Dolina Demianowska) (obszar: , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Apartamenty

Lodówka w pokoju, garaż, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, sauna, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, przystanek komunikacji publicznej, wifi, balkon, lodówka, płyta indukcyjna, sauna w pokoju, kuchnia w pokoju, kuchnia w apartamencie, lcd, led tv, mikrofala, czajnik elektryczny, telewizor, sejf, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, przechowalnia nart, aquapark, turystyka rowerowa, boisko do gry w piłkę, szkoła narciarska, wyciąg narciarski, masaże, snowboarding, tenis,...

sauna w pokoju

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojugarażkuchenka w pokojudla rodzin z dziećmisaunawc / Łazienka w pokojuwifi
od 36.00 € os / noc
Liczba łóżek: 45+20
Dystans: 51.96kmPensjonat Siná Pavčina Lehota

Pensjonat Siná

Pavčina Lehota (obszar: Aquapark Tatralandia, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, garaż, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Garaż, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, wifi, ogród, grill ogrodowy, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnagarażkuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10+5
Dystans: 53.34kmSki & Wellness Residence DRUŽBA Demänovská Dolina (Dolina Demianowska)

Ski & Wellness Residence DRUŽBA

****
Demänovská Dolina (Dolina Demianowska) (obszar: Jasná - Chopok, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Hotele

Dostęp bez barier, lodówka w pokoju, garaż, internet, basen kryty, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, własne wellness, otwarty basen, wifi. Garaż, transport hotelowy, parking niestrzeżony, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, transfer, zwierzęta nie są akceptowane, dostęp bez barier, internet w domu, pomieszczenie konferencyjne, kominek wewnątrz, Środowisko dla...

Wellness dla dzieci, 25-metrowy kryty basen

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

piwnica winna

wellness centrum

dostęp bez barierlodówka w pokojugarażinternetbasen krytyparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawłasne wellnessotwarty basenwifi
śniadanie w cenie
od 55.00 € os / noc
Liczba łóżek: 196+78