Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Orawa
     
  • Góry Choczańskie
     
  • Oravská Poruba
     
  • z wyżywieniem
     
arrow

Noclegi z wyżywieniem Oravská Poruba

Pakiety Oravská Poruba
Pokaż mapę
Oravská Poruba Mapa

Filtruj

Przegląd hotele, noclegi z wyżywieniem Oravská Poruba, Słowacja



TÍLIA Resort - Apartamenty Oravská Poruba

TÍLIA Resort - Apartamenty

***
Oravská Poruba (obszar: Góry Choczańskie, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Apartamenty

Tilia Apartments to nowoczesne apartamenty położone na terenie Tilia Resort w miejscowości Oravská Poruba, zaledwie kilka minut od Dolnego Kubina. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o parach oraz rodzinach z dziećmi i oferują komfortowe zakwaterowanie dla 2–4 osób. Każdy apartament obejmuje część...

BEZPŁATNE zakwaterowanie ze śniadaniem dla dzieci do 12 lat na dostawce...

Tuż obok jeziora

Kuchnia w pokoju

Widok na jezioro

Kapielisko naturalne

Wellness

Wellness Centrum

W cenę:
Parking
Wellness
WiFi
Dostęp bez barierLodówka w pokojuKlimatyzacja w pokojuKuchenka w pokojuParking przy obiekcieDla rodzin z dziećmiRestauracjaSaunaWłasne wellnessWC / Łazienka w pokojuWiFi
od 40.00 € os / noc
Liczba łóżek: 96

Pokaż wszystkie noclegi Oravská Poruba



Znajdź noclegi z wyżywieniem w okolicy Oravská Poruba:

Dystans: 4.08kmPensjonat KUZMÍNOVO Dolný Kubín

Pensjonat KUZMÍNOVO

**
Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, parking strzeżony, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2 bez łóżka za darmo, parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, pomieszczenie konferencyjne, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie szkoleniowe, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko,...

tenis

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjasaunaparking strzeżonykąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 22.00 € os / noc
Liczba łóżek: 33+9
Dystans: 4.15kmPensjonat KÚRIA Dolný Kubín

Pensjonat KÚRIA

**
Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Historyczny budynek, parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, Środowisko dla niepalących, salonik, telefon do dyspozycji, wifi, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac zabaw dla dzieci, kawiarnia, taras letni, restauracja, aquapark, turystyka rowerowa, fitness, wyciąg...

historyczny budynek

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonyrestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 22.50 € os / noc
Liczba łóżek: 23
Dystans: 4.43kmPensjonat KOLIBA Dolný Kubín

Pensjonat KOLIBA

**
Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, pomieszczenie konferencyjne, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, salonik, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, ogród, grill ogrodowy, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka...

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22+4
Dystans: 4.70kmPensjonat MARINA Dolný Kubín

Pensjonat MARINA

***
Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Łóżko dla dziecka za darmo, zniżki weekendowe, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, telefon do dyspozycji, wifi, lodówka, minibar, pokoje dla niepalących, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, obsługa pokojowa,...

w centrum miasta/wioski

lodówka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 30.00 € os / noc
Liczba łóżek: 20+10
Dystans: 5.43kmPensjonat Zemianska Kúria Vyšný Kubín

Pensjonat Zemianska Kúria

Vyšný Kubín (obszar: Góry Choczańskie, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, Łóżeczko dla dziecka 5 eur/noc, Łóżeczko dla dziecka na zapytanie, historyczny budynek, parking przy obiekcie, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, ogrzew prąd/gaz, Środowisko dla niepalących, część przeznaczona dla...

Łóżeczko dla dziecka na zapytanie

historyczny budynek

w centrum miasta/wioski

zwierzęta domowe są akceptowaneparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 29.50 € os / noc
Liczba łóżek: 14
Dystans: 6.11kmPensjonat Villa Helia Dolný Kubín

Pensjonat Villa Helia

***
Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Tvrdošín) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta nie są dozwolone, garaż, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, więcej typów pokoi, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 6 na dostawce za darmo, garaż, transport hotelowy, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, adult friendly, kominek wewnątrz, taras do opalania, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja,...

apartament z jacuzzi

kuchnia w pokoju

tenis

lodówka w pokojuzwierzęta nie są dozwolonegarażkuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracjasaunakąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwięcej typów pokoiwc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 49.75 € os / noc
Liczba łóżek: 20
Dystans: 6.85kmPensjonat PANI B Dolný Kubín

Pensjonat PANI B

Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmisaunakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoiwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 17+2
Dystans: 8.06kmHotel BELEZ Dolný Kubín

Hotel BELEZ

Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci 13-19 lat 20% zniżki, dzieci 6-12 lat 30% zniżki, dzieci do 5 lat za darmo (łóżko i śniadanie), Łóżko dla dziecka za darmo, parking niestrzeżony, skibus, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane,...

1 km od ośrodka Kubinska Hola

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 53
Dystans: 9.34kmHotel ORAVA *** by Holiday Park Orava Dolný Kubín

Hotel ORAVA *** by Holiday Park Orava

***
Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu. Wyżywienie dla dzieci 30% zniżki normalnej porcji, parking przy obiekcie, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, pomieszczenie konferencyjne, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, salonik, część przeznaczona dla palących, grill ogrodowy, internet w pokoju, pokoje dla niepalących, przestronne...

basen ze słoną wodą

wellness centrum

tenis

zwierzęta domowe są akceptowanebasen krytyparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżu
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 90
Dystans: 9.66kmPensjonat LEŠTINY Leštiny

Pensjonat LEŠTINY

Leštiny (obszar: Góry Choczańskie, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, procedury lecznicze w pobliżu, parking przy obiekcie, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju. Dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, wyżywienie dla dzieci 30% zniżki normalnej porcji, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, Środowisko dla niepalących, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, taras letni, restauracja, jazda konna, aquapark, turystyka...

jazda konna

zwierzęta domowe są akceptowaneprocedury lecznicze w pobliżuparking przy obiekcierestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokoju
od 16.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22
Dystans: 9.86kmHotel GREEN Dolný Kubín

Hotel GREEN

***
Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Hotele

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, kąpielisko termalne/aquapark, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 6 bez łóżka za darmo., parking niestrzeżony, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, zwierzęta domowe są akceptowane, pomieszczenie konferencyjne, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, salonik, elewator, wifi, ogród, balkon, lodówka, lcd, led...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

wellness centrum

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunakąpielisko termalne/aquaparkwłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 66+14
Dystans: 12.29kmChata KUBÍNSKA HOĽA Dolný Kubín

Chata KUBÍNSKA HOĽA

Dolný Kubín (obszar: Kubińska Hala, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Chaty i domki

Parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci w wieku 4-12 lat 35% zniżki, parking przy obiekcie, zwierzęta nie są akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu sportowego, bar, taras letni, restauracja,...

parking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
W cenie wyżywienie HB
od 60.00 € os / noc
Liczba łóżek: 65
Dystans: 12.73kmPensjonat RACIBOR Oravský Podzámok (Orawskie Podzamcze)

Pensjonat RACIBOR

Oravský Podzámok (Orawskie Podzamcze) (obszar: Jezioro Orawskie, region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 3 bez łóżka i wyżywienia za darmo., parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, ogrzewanie centralne, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, bar, taras letni, restauracja, ogród zimowy, wyciąg narciarski, turystyka...

wyciąg narciarski

parking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 20+5
Dystans: 13.42kmMotel GOMBÁŠ Hubová

Motel GOMBÁŠ

Hubová (obszar: Wielka Fatra, region: Liptów , Powiat: Ružomberok) Motele

Procedury lecznicze w pobliżu, restauracja, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, recepcja, salonik, wifi, radio, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, plac zabaw dla dzieci, kącik dla dzieci, trampolina, mediacja wycieczek wokół, taras letni, restauracja, aquapark, turystyka rowerowa, jazda konna, wyciąg narciarski, spływ na rzece, trasy biegowe narciarskie, kąpielisko termalne, turystyka,...

procedury lecznicze w pobliżurestauracjaparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
od 13.50 € os / noc
Liczba łóżek: 32+14
Dystans: 13.87kmMotel RANČ Černová (Ružomberok) (Černova (Rużomberk))

Motel RANČ

***
Černová (Ružomberok) (Černova (Rużomberk)) (obszar: Wielka Fatra, region: Liptów , Powiat: Ružomberok) Motele

Dostęp bez barier, parking przy obiekcie, restauracja, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, dostęp bez barier, kominek wewnątrz, taras letni, Środowisko dla niepalących, recepcja, salonik, pomieszczenie towarzyskie, telefon do dyspozycji, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, 1 appartament dla osób niepełnosprawnych, radio, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju,...

1 appartament dla osób niepełnosprawnych

bowling

jazda konna

minigolf

squash

dostęp bez barierparking przy obiekcierestauracjaparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
od 14.00 € os / noc
Liczba łóżek: 41+10
Dystans: 13.89kmWESTERN Pensjonat Černová (Ružomberok) (Černova (Rużomberk))

WESTERN Pensjonat

Černová (Ružomberok) (Černova (Rużomberk)) (obszar: Wielka Fatra, region: Liptów , Powiat: Ružomberok) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, parking strzeżony, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 12 lat 20% zniżki, dzieci do lat 4 za darmo, zniżki na wyżywienie dla dzieci do 12 lat., transport hotelowy, parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, non-stop recepcja, salonik, tv w pomieszczeniu towarzyskiem,...

bowling

jazda konna

minigolf

Łowienie ryb

squash

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjasaunaparking strzeżonykąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwifi
od 13.00 € os / noc
Liczba łóżek: 34+16
Dystans: 14.21kmPesjonat ROSNIČKA Kraľovany

Pesjonat ROSNIČKA

***
Kraľovany (region: Orawa , Powiat: Dolný Kubín) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 12 lat 20% zniżki, dzieci do lat 3 bez łóżka i wyżywienia za darmo., dzieci do 6 lat 50% zniżki, parking niestrzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, taras do opalania, taras letni z leżakami, dla rodzin z dziećmi, tv w pomieszczeniu...

w centrum miasta/wioski

kapielisko naturalne

wellness centrum

tenis

W cenę:
Sauna
Kryty basen
Wellness
zwierzęta domowe są akceptowanebasen krytyparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 45.00 € os / noc
Liczba łóżek: 61
Dystans: 15.52kmPensjonat Reny Likavka

Pensjonat Reny

Likavka (obszar: Góry Choczańskie, region: Liptów , Powiat: Ružomberok) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, odtwarzacz dvd, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi,...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokojuwifi
od 14.00 € os / noc
Liczba łóżek: 15+4
Dystans: 15.74kmDom uzdrowiskowy Dependance Adam Lúčky

Dom uzdrowiskowy Dependance Adam

***
Lúčky (obszar: Góry Choczańskie, region: Liptów , Powiat: Ružomberok) Hotele i domy uzdrowiskowe

Lodówka w pokoju, procedury lecznicze, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., parking niestrzeżony, w areału uzdrowiska, zwierzęta nie są akceptowane, centrum leczenia, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, centrum rehabilitacji, wifi, lodówka, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, salon fryzjerski, kosmetyka, procedury lecznicze, czyszczenie...

minimalny pobyt 2 noce.

procedury lecznicze

bowling

minigolf

tenis

lodówka w pokojuprocedury leczniczeparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu wc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 62.00 € os / noc
Liczba łóżek: