Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Liptów
     
  • Niżne Tatry
     
  • Nižná Boca
     
  • w górach
     
  • Pokoje dla niepalących...
     
arrow
Cena os/noc Typ zakwaterowania Gwiazdki

Noclegi w górach Nižná Boca

Pakiety Nižná Boca
Pokaż mapę
Nižná Boca Mapa

Filtruj


Typ zakwaterowania:
Chaty i domki w górach

Przegląd hotele, noclegi w górach Nižná Boca, Słowacja



Drevenica u Kováčov Nižná Boca

Drevenica u Kováčov

Nižná Boca (obszar: Niżne Tatry, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, wc / łazienka na korytarzu. Minimalny pobyt 2 noce., Łóżeczko dla dziecka na zapytanie, parking przy obiekcie, zwierzęta nie są akceptowane, 2 x Łazienka, 2 x wc, odtwarzacz cd, odtwarzacz dvd, kociołek na gulasz, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, ogrzew prąd/gaz, Środowisko dla niepalących, ognisko, ogrzewanie podłogowe, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek...

minimalny pobyt 2 noce.

Łóżeczko dla dziecka na zapytanie

ogrzewanie podłogowe

parking przy obiekciedla rodzin z dziećmiwc / łazienka na korytarzu
od 14.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14

Pokaż wszystkie noclegi Nižná Boca



Znajdź noclegi w górach w okolicy Nižná Boca:

Dystans: 3.81kmDomek HELENA Vyšná Boca

Domek HELENA

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, zamknięty parking, wc / łazienka na korytarzu, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, kuchnia, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, miejsce...

minimalny pobyt 2 noce.

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmizamknięty parkingwc / łazienka na korytarzuwifi
od 13.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14
Dystans: 3.86kmHrádocká Chata Vyšná Boca

Hrádocká Chata

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, sauna, wc / Łazienka w pokoju. Parking przy obiekcie, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, ogród, pokoje dla niepalących, radio, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, lodówka...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmisaunawc / Łazienka w pokoju
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 23
Dystans: 3.90kmHotel BARBORA Vyšná Boca

Hotel BARBORA

***
Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, Środowisko dla niepalących, ognisko, non-stop recepcja, pomieszczenie szkoleniowe, wifi, apartament z jacuzzi, pokoje dla niepalących, radio, telefon (można tylko dzwonić do recepcji), telewizor, tv/sat, wc / Łazienka...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

apartament z jacuzzi

wyciąg narciarski

zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 79+27
Dystans: 6.83kmGórska chata Pod Čertovicou Vyšná Boca

Górska chata Pod Čertovicou

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do 12 lat 50% zniżki od normalnej ceny., wyżywienie dla dzieci 30% zniżki normalnej porcji, zniżki grupowe, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, kominek wewnątrz, taras letni, dla rodzin z dziećmi, recepcja, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi,...

Łowienie ryb

tenis

parking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjasaunawięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
śniadanie w cenie
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 40
Dystans: 7.13kmGórska chata Pod Sedlom Vyšná Boca

Górska chata Pod Sedlom

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., mini-bus hotelowy, parking niestrzeżony, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie...

minimalny pobyt 2 noce.

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

W cenę:
WiFi
lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
śniadanie w cenie
od 19.50 € os / noc
Liczba łóżek: 36+2
Dystans: 7.27kmPensjonat STIV Čertovica Malužiná

Pensjonat STIV Čertovica

*
Malužiná (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, garaż, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, zamknięty parking, sprzęt dla niemowląt, wc / Łazienka w pokoju, wc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi, wifi. Dzieci do 12 lat 20% zniżki, zniżki grupowe, zniżki na karnety narciarskie, garaż, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja,...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

zwierzęta domowe są akceptowanegarażdla rodzin z dziećmirestauracjasaunazamknięty parkingsprzęt dla niemowlątwc / Łazienka w pokojuwc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoiwifi
od 19.00 € os / noc
Liczba łóżek: 46
Dystans: 12.32kmDomek M. R. STEFANIKA Brezno

Domek M. R. STEFANIKA

Brezno (obszar: Chopok południe, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Chaty i domki

Zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, restauracja, wspólny węzeł sanitarny. Dzieci do 6 lat za darmo, historyczny budynek, obiekt jest dostępny tylko pieszo, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, Środowisko dla niepalących, pokoje dla niepalących, wspólny węzeł sanitarny, jadalnia, taras letni, restauracja, turystyka, zbieranie grzybów i upraw leśnych.

historyczny budynek

obiekt jest dostępny tylko pieszo

zwierzęta w porozumieniu z właścicielemrestauracjawspólny węzeł sanitarny
śniadanie w cenie
od 21.00 € os / noc
Liczba łóżek: 48
Dystans: 14.97kmChata PARTIZÁN Liptovský Ján (Liptowski Jan)

Chata PARTIZÁN

Liptovský Ján (Liptowski Jan) (obszar: Aquapark Tatralandia, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, wc / łazienka na korytarzu, wifi. Koszty energii są wliczone w cenę, minimalna liczba noclegów w czasie sylwestra: 5 nocy, minimalny pobyt 2 noce., można wynająć tylko cały domek., w lecie (lipiec, sierpień) pobyty sezon są tygodniowe od soboty do soboty., parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, 2 x Łazienka, 2 x wc, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji,...

minimalny pobyt 2 noce.

można wynająć tylko cały domek.

w lecie (lipiec, sierpień) pobyty sezon są tygodniowe od soboty do soboty.

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu wc / łazienka na korytarzuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22
NASZ TYP
Dystans: 14.98kmAlexandra Wellness Hotel Liptovský Ján (Liptowski Jan)

Alexandra Wellness Hotel

***
Liptovský Ján (Liptowski Jan) (obszar: Aquapark Tatralandia, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Hotele

Lodówka w pokoju, basen kryty, procedury lecznicze, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 4 bez łóżka i wyżywienia za darmo., parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, baby friendly, klimatyzacja w budynku, pomieszczenie konferencyjne, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, non-stop recepcja, kominek ogrodowy/ognisko,...

apartament z jacuzzi

pokój z jacuzzi

procedury lecznicze

wellness

wellness centrum

bowling

tenis

W cenę:
Śniadanie w formie bufetu
Parking
Kryty basen
WiFi
lodówka w pokojubasen krytyprocedury leczniczeparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 70.00 € os / noc
Liczba łóżek: 160
Dystans: 15.07kmChata FANO Liptovský Ján (Liptowski Jan)

Chata FANO

Liptovský Ján (Liptowski Jan) (obszar: Aquapark Tatralandia, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, wspólny węzeł sanitarny, kąpielisko termalne/aquapark, wellness w pobliżu. Można wynająć tylko cały domek., parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, ogrzew prąd/gaz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi,...

Wynajmowane tylko cały obiekt (min. 9 osób).

można wynająć tylko cały domek.

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu wspólny węzeł sanitarnykąpielisko termalne/aquaparkwellness w pobliżu
od 9.00 € os / noc
Liczba łóżek: 9+3
Dystans: 15.66kmHotel LIPTOVSKÝ DVOR Liptovský Ján (Liptowski Jan)

Hotel LIPTOVSKÝ DVOR

****
Liptovský Ján (Liptowski Jan) (obszar: Aquapark Tatralandia, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Rodzinny ośrodek Liptovský dvor to wyjątkowa bajkowa wioska na końcu Liptowskiego Jana, tuż pod szczytami Tatr Niskich, która oferuje prywatne zakwaterowanie w drewnianych domkach, które są wyposażone w dwie oddzielne sypialnie, dwie łazienki, przytulny salon z kominek, jadalnia i miejsce do siedzenia na zewnątrz. Drewniane salony objęte są zakazem palenia i wyposażone są w telewizor, minibar oraz sejf. Łóżeczka dziecięce, czajniki i kuchenki mikrofalowe są również dostępne. W...

Fińska drewniana wanna

wellness centrum

Squash

tenis

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanebasen krytyparking niestrzeżonyrestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokoju
śniadanie w cenie
od 42.25 € os / noc
Liczba łóżek: 60+30
Dystans: 16.27kmApartamenty ŠTIAVNICA Liptovský Ján (Liptowski Jan)

Apartamenty ŠTIAVNICA

Liptovský Ján (Liptowski Jan) (obszar: Aquapark Tatralandia, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Apartamenty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, kuchenka w pokoju, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, wifi, balkon, lodówka, toster, płyta ceramiczna, kuchnia w pokoju, kuchnia w apartamencie, Łazienka z prysznicem, lcd, led tv, mikrofala, pokoje dla niepalących,...

kuchnia w pokoju

W cenę:
Parking strzeżony
WiFi
lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanebasen krytykuchenka w pokojuparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmisaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 104
Dystans: 16.35kmPensjonat GÁPEĽ Horná Lehota

Pensjonat GÁPEĽ

Horná Lehota (obszar: Chopok południe, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Pensjonaty

Golf w pobliżu, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci 3-6 lat 50% zniżki, dzieci w wieku 6-12 lat 25% zniżki, parking niestrzeżony, pomieszczenie konferencyjne, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, wifi, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, przechowalnia nart, bar, dzienny bar, restauracja, turystyka rowerowa, fitness, golf w pobliżu, boisko do...

golf w pobliżu  parking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 28.00 € os / noc
Liczba łóżek: 50
Dystans: 16.35kmApartamenty Chopok Juh Horná Lehota

Apartamenty Chopok Juh

Horná Lehota (obszar: Chopok południe, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Apartamenty

Lodówka w pokoju, kuchenka w pokoju, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, parking przy obiekcie, zwierzęta nie są akceptowane, Środowisko dla niepalących, ogrzewanie podłogowe, dla rodzin z dziećmi, recepcja, elewator, wifi, apartament z balkonem, balkon, lodówka, piekarnik elektryczny, kuchnia w pokoju, kuchnia w apartamencie, lcd, led tv, mikrofala, pokoje dla niepalących, pokoje rodzinne, czajnik elektryczny,...

ogrzewanie podłogowe

kuchnia w pokoju

W cenę:
Parking
WiFi
lodówka w pokojukuchenka w pokojuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu wc / Łazienka w pokojuwifi
od 35.00 € os / noc
Liczba łóżek: 17+6
Dystans: 16.51kmPensjonat SCHWEINTAAL Braväcovo

Pensjonat SCHWEINTAAL

Braväcovo (region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, internet, restauracja, sauna, zamknięty parking, własne wellness, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 12 lat na dostawce 50% zniżki, dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, internet w domu, taras letni, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, salonik, telefon do dyspozycji, kominek ogrodowy/ognisko, lodówka, internet w pokoju,...

wellness centrum

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneinternetrestauracjasaunazamknięty parkingwłasne wellnessotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 18.00 € os / noc
Liczba łóżek: 30+5
NASZ TYP
Dystans: 16.97kmHotel Srdiecko Horná Lehota

Hotel Srdiecko

***
Horná Lehota (obszar: Chopok południe, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Hotele

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, telefon do dyspozycji, wifi, pokoje dla niepalących, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, kącik dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, czyszczenie i pranie, przechowalnia...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

wellness centrum

W cenę:
Bilet na kolejkę linową
Nieograniczony wstęp do parku wodnego
zwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 62.50 € os / noc
Liczba łóżek: 91+34
Dystans: 17.07kmChata Kosodrevina Chopok Horná Lehota

Chata Kosodrevina Chopok

*
Horná Lehota (obszar: Chopok południe, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Chaty i domki

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wspólny węzeł sanitarny, więcej typów pokoi, wc / Łazienka w pokoju. Obiekt jest dostępny tylko przez kolejkę linową / wyciągiem krzesełkowym i pieszo, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, przystanek komunikacji publicznej, parkowanie niemożliwe, zwierzęta domowe są akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla...

Na wysokości 1500 m n.p.m.

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjawspólny węzeł sanitarnywięcej typów pokoiwc / Łazienka w pokoju
W cenie wyżywienie HB
od 22.00 € os / noc
Liczba łóżek: 236
Dystans: 17.17kmHotel Strachan Family Jasná Demänovská Dolina (Dolina Demianowska)

Hotel Strachan Family Jasná

***
Demänovská Dolina (Dolina Demianowska) (obszar: Jasná - Chopok, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Hotele

Hotel Strachan Family Jasná położony jest w doskonałej lokalizacji w górskim ośrodku Jasná w Niżnych Tatrach, na wysokości 1170 m n.p.m. Ten 3-gwiazdkowy hotel górski znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim w lokalizacji Lúčky. Z tarasu hotelowego oraz z niektórych pokoi można podziwiać piękne widoki na górską panoramę Niżnych Tatr. Częścią hotelu jest również centrum wellness z saunami i jacuzzi. Hotel Strachan Family w Jasnej oferuje 13 pokoi rodzinnych z...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

wellness centrum

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjasaunawc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 42.50 € os / noc
Liczba łóżek: 52+36
Dystans: 17.37kmChata ZÁHRADKY Demänovská Dolina (Dolina Demianowska)

Chata ZÁHRADKY

Demänovská Dolina (Dolina Demianowska) (obszar: , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / łazienka na korytarzu, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci 6-12 lat 30% zniżki, dzieci do 6 lat za darmo, zniżki grupowe, zniżka dla dzieci, zniżki dla seniorów, parking niestrzeżony, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, wifi, pokoje dla niepalących, wc/łazienka...

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

w centrum miasta/wioski

parking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjawc / łazienka na korytarzuwellness w pobliżuwifi
od 30.00 € os / noc
Liczba łóżek: 53+3