Atrakcje turystyczne na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Kysuce
     
  • Góry Kisuckie
     
  • Krásno nad Kysucou
     
  • Wieże widokowe
     
arrow

Krásno nad Kysucou, wieże widokowe

Noclegi Krásno nad Kysucou
Pokaż mapę
Wieże widokowe Krásno nad Kysucou Mapa

Przegląd atrakcji turystycznych Krásno nad Kysucou

Wieża widokowa u Jantov Krásno nad Kysucou

Wieża widokowa u Jantov

Krásno nad Kysucou (obszar: Góry Kisuckie, region: Kysuce)



Znajdź Wieże widokowe w okolicy Krásno nad Kysucou:

Dystans: 5.67kmWieża widokowa na Hladkom vrchu Zborov nad Bystricou

Wieża widokowa na Hladkom vrchu

Zborov nad Bystricou (obszar: Góry Kisuckie, region: Kysuce, Powiat: Čadca)

Dystans: 10.36kmWieża widokowa Zákopčie Zákopčie (Zakopcze)

Wieża widokowa Zákopčie

Zákopčie (Zakopcze) (obszar: Jaworniki, region: Kysuce, Powiat: Čadca)

Dystans: 12.39kmTábor Wieża widokowa Kysucké Nové Mesto

Tábor Wieża widokowa

Kysucké Nové Mesto (obszar: Jaworniki, region: Kysuce, Powiat: Kysucké Nové Mesto)

Dystans: 13.83kmWieża widokowa w Starej Bystrzycy Stará Bystrica

Wieża widokowa w Starej Bystrzycy

Stará Bystrica (obszar: Góry Kisuckie, region: Kysuce, Powiat: Čadca)

Dystans: 19.19kmBukovina Wieża widokowa Turzovka

Bukovina Wieża widokowa

Turzovka (obszar: Jaworniki, region: Kysuce, Powiat: Čadca)

Dystans: 25.16kmSvederník Wieża widokowa Svederník

Svederník Wieża widokowa

Svederník (obszar: Jaworniki, region: Poważe Górne, Powiat: Žilina)

Dystans: 25.43kmWieża widokowa Duben Žilina (Żylina)

Wieża widokowa Duben

Žilina (Żylina) (obszar: Súľovské vrchy, region: Poważe Górne, Powiat: Žilina)