Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Koszyce i okolice
     
  • Ružínska priehrada
     
  • Košická Belá
     
  • od 20 - 30 €
     
  • Kąpiel wirowa
     
arrow

Noclegi Košická Belá

Pakiety Košická Belá
Pokaż mapę
Košická Belá Mapa

Filtruj


Typ zakwaterowania:
Hotele | Pensjonaty

 

Przegląd hotele, noclegi w miejscowości Košická Belá, Słowacja



Hotel DAM Košická Belá

Hotel DAM

***
Košická Belá (obszar: Ružínska priehrada, region: Koszyce i okolice, Powiat: Košice) Hotele

Parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, pomieszczenie konferencyjne, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, salonik, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, grill ogrodowy, balkon, internet w pokoju, minibar, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, pokój zabaw dla dzieci, kącik dla dzieci,...

tenis

parking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawc / Łazienka w pokojuwifi
od 27.00 € os / noc
Liczba łóżek: 75+4
Pensjonat SIVEC Košická Belá

Pensjonat SIVEC

***
Košická Belá (obszar: Ružínska priehrada, region: Koszyce i okolice, Powiat: Košice) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, dla rodzin z dziećmi, restauracja, parking strzeżony, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Tuż obok jeziora, parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, salonik, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, balkon w niektórych pokojach, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju,...

tuż obok jeziora

kapielisko naturalne

tenis

zwierzęta domowe są akceptowanebasen krytydla rodzin z dziećmirestauracjaparking strzeżonywłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 29.00 € os / noc
Liczba łóżek: 62

Pokaż wszystkie noclegi w miejscowości Košická Belá



Znajdź Noclegi w okolicy Košická Belá:

Dystans: 27.45kmHotel FERUM Košice (Koszyce)

Hotel FERUM

***
Košice (Koszyce) (region: Koszyce i okolice, Powiat: Košice) Hotele

Dostęp bez barier, zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, parking strzeżony, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking strzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, Środowisko dla niepalących, salonik, telefon do dyspozycji, kominek ogrodowy/ognisko, internet w pokoju, minibar, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, usługi sekretarskie, przechowalnia przedmiotów wartościowych,...

w centrum miasta/wioski

dostęp bez barierzwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjaparking strzeżonywc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 27.50 € os / noc
Liczba łóżek: 37+6
Dystans: 31.46kmPrimma Hotel Moldava nad Bodvou

Primma Hotel

***
Moldava nad Bodvou (region: Koszyce i okolice, Powiat: Košice) Hotele

Dostęp bez barier, klimatyzacja w pokoju, parking strzeżony przez system kamer, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, Łóżeczko dla dziecka na zapytanie bezpłatnie., parking bez barier, taxi hotelowe, parking w obszarze zakwaterowania, parking strzeżony przez system kamer, transfer, transfer na lotnisko, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, dostęp bez barier, monitorowany...

transfer na lotnisko

w centrum miasta/wioski

pokój z jacuzzi

kąpiel pod gołym niebem

odkryty basen z hydromasażem (sezonowy)

W cenę:
Łóżeczko dla dziecka
Parking
WiFi
dostęp bez barierklimatyzacja w pokojuparking strzeżony przez system kamerrestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 24.50 € os / noc
Liczba łóżek: 36+6
Dystans: 37.62kmPensjonat ŠARIŠ PARK Veľký Šariš (Wielki Szarysz)

Pensjonat ŠARIŠ PARK

***
Veľký Šariš (Wielki Szarysz) (obszar: Góry Czerchowskie, region: Szarysz , Powiat: Prešov) Pensjonaty

Basen kryty, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, wifi, ogród, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, suszarka do włosów, bezpośrednie połączenie telefoniczne, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi...

piwnica winna

tenis

basen krytyparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 29.50 € os / noc
Liczba łóżek: 55+20
Dystans: 50.16kmPensjonat BOWTEN Dargov

Pensjonat BOWTEN

***
Dargov (obszar: Slanské vrchy, region: Zemplin Dolny, Powiat: Trebišov) Pensjonaty

Klimatyzacja w pokoju, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, non-stop recepcja, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, ogród, klimatyzacja w pokoju, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju,...

wellness centrum

bowling

tenis

klimatyzacja w pokojuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
śniadanie w cenie
od 29.00 € os / noc
Liczba łóżek: 30
Dystans: 56.34kmPensjonat BANSKÁ KLOPAČKA Hnilčík

Pensjonat BANSKÁ KLOPAČKA

**
Hnilčík (obszar: Łańcuch Rudaw Słowackich, region: Spisz , Powiat: Spišská Nová Ves) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, altanka, recepcja, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, telewizor, tv w niektórych pokojach, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, lodówka jest dostępna, wypożyczalnia rowerów, sprzedaż pamiątek, przechowalnia rowerów i nart, bar, taras letni, restauracja, sauna, kąpiel wirowa,...

lodówka jest dostępnaparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawc / Łazienka w pokojuwifi
od 29.50 € os / noc
Liczba łóżek: 17
Dystans: 61.71kmPensjonat  PRI KAŠTIELI Betliar

Pensjonat PRI KAŠTIELI

***
Betliar (obszar: Revúcka vrchovina, region: Gemer, Powiat: Rožňava) Pensjonaty

Dostęp bez barier, zwierzęta domowe są akceptowane, parking niestrzeżony, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, wynajem samochodu, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, dostęp bez barier, kominek wewnątrz, telefon do dyspozycji, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, internet w pokoju, telefon, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wypożyczalnia rowerów, czyszczenie i pranie, taras letni,...

1 pokój dla osób niepełnosprawnych

dostęp bez barierzwierzęta domowe są akceptowaneparking niestrzeżonyrestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 34 + 16
Dystans: 62.21kmPensjonat MÁRIA Spisz Smižany

Pensjonat MÁRIA Spisz

*
Smižany (obszar: Čingov, region: Spisz , Powiat: Spišská Nová Ves) Pensjonaty

Dostęp bez barier, lodówka jest dostępna, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, dostęp bez barier, internet w domu, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, ogród, kuchnia w pokoju, kuchnia w apartamencie, mikrofala, czajnik elektryczny, kuchenka...

kuchnia w pokoju

minigolf

dostęp bez barierlodówka jest dostępnakuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracjasaunazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 26.00 € os / noc
Liczba łóżek: 24+6
Dystans: 62.50kmSelfness Rožňava Rožňava (Rożniawa)

Selfness Rožňava

***
Rožňava (Rożniawa) (obszar: Revúcka vrchovina, region: Gemer, Powiat: Rožňava) Apartamenty

Lodówka w pokoju, klimatyzacja w pokoju, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, sauna, zamknięty parking, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, zwierzęta nie są akceptowane, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, lodówka, podwójna płyta grzejna, klimatyzacja w pokoju, kuchnia w pokoju, mikrofala, minibar, pokoje dla niepalących, czajnik elektryczny,...

kuchnia w pokoju

wellness centrum

bowling

tenis

lodówka w pokojuklimatyzacja w pokojukuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu saunazamknięty parkingwłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 30.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10 + 20
Dystans: 64.78kmHotel TRIO Smižany

Hotel TRIO

Smižany (obszar: Čingov, region: Spisz , Powiat: Spišská Nová Ves) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, basen kryty, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, własne wellness, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, telefon do dyspozycji, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju,...

zwierzęta domowe są akceptowanebasen krytyparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawłasne wellnesswc / Łazienka w pokojuwifi
od 22.50 € os / noc
Liczba łóżek: 32+19